Kaip ištaisyti klaidą „Trūksta arba nepavyko spausdinimo galvutės“ [HP spausdintuvai]

 • HP gamina daugybę spalvotų rašalinių „viskas viename“ spausdintuvų. Jų populiariausia linija vadinama „Officejet“. 
 • Priklausomai nuo jūsų HP spausdintuvo modelio, įsitikinkite, kad spausdinimo galvutės skląstis yra tvirtai uždarytas arba tvirtai įdėtos kasetės. Jei vis tiek rodoma spausdinimo galvutės klaida, iš naujo nustatykite spausdintuvą ir atnaujinkite tvarkykles. 
 • Dauguma problemų, susijusių su spausdintuvu, yra susijusios su programine įranga. Peržiūrėkite skyrių „Spausdintuvo klaida“, kuriame rasite vadovų, kaip išspręsti dažniausiai pasitaikančias problemas. 
 • Mums labai patinka nesibaigiantys įrenginiai, kuriuos galima prijungti prie kompiuterio. Štai kodėl yra visas skyrius, skirtas periferiniams įrenginiams. Pasižiūrėk. 
„hp officejet“ spausdinimo galvutės trūksta arba jos nepavyko

Trūksta arba nepavyko galvutė klaidos yra viena, kad kyla tam tikrų HP spausdintuvams. Šis klaidos pranešimas pasirodo spausdintuvų valdymo skydelyje ir jame rašoma: „Trūksta spausdinimo galvutės, ji neaptikta arba neteisingai įdėta“. Todėl vartotojai negali nieko atsispausdinti. Tai yra keletas trūkstamos arba nepavykusios spausdinimo galvutės klaidos „HP OfficeJet“ spausdintuvuose sprendimų.

Kaip vartotojai gali išspręsti klaidą „Trūksta arba nepavyko spausdinimo galvutės“?

Iš naujo nustatykite HP spausdintuvą

 1. Pirmiausia pabandykite iš naujo nustatyti HP spausdintuvą. Norėdami tai padaryti, įjunkite spausdintuvą, jei jis išjungtas.
 2. Tada ištraukite maitinimo laidą iš spausdintuvo galo.
 3. Po to atjunkite maitinimo laidą prie sienos.HP spausdintuvas ir maitinimo laidas Trūksta arba sugedo spausdinimo galvutė
 4. Palaukite keletą minučių ir vėl įkiškite spausdintuvo maitinimo laidą į sieninį lizdą.
 5. Prijunkite maitinimo laidą prie spausdintuvo galo.
 6. Tada įjunkite spausdintuvą.

Vėl uždėkite HP spausdintuvo spausdinimo galvutę

 1. Kai kuriems vartotojams gali tekti vėl uždėti spausdintuvo spausdinimo galvutę. Norėdami tai padaryti, vartotojai turės atidaryti kasetės dureles, traukdami į priekį spausdintuvo kairėje esančią angą.
 2. Ištraukite maitinimo laidą iš spausdintuvo galo, kad jį atjungtumėte. Tai užtikrins, kad vežimėlis jokiu būdu nejudės.
 3. Tada pakelkite fiksatorių į dešinę vežimėlio dalį.
 4. Truputį ištraukite spausdinimo galvutę iš vežimėlio, bet jos iki galo neišimkite.HP spausdinimo galvutė Trūksta arba sugedo spausdinimo galvutė
 5. Tada tvirtai įdėkite spausdinimo galvutę į savo vežimėlį, kad ji būtų visiškai įsitaisiusi.
 6. Prieš uždarydami kasetės dureles, nepamirškite perbraukti vežimėlio fiksatoriaus.
 7. Tada vartotojai gali vėl įkišti maitinimo laidą į spausdintuvą.
 8. Įjunkite spausdintuvą.

Išvalykite rašalo kasetę

Valant rašalo kasetes, kai kurie vartotojai taip pat gali išspręsti klaidą „Trūksta arba nepavyko spausdinimo galvutės“. Norėdami tai padaryti, išimkite rašalo kasetes iš spausdinimo galvutės. Švelniai nuvalykite kasečių vario kontaktus audiniu be pūkelių ir distiliuotu vandeniu. Tada prieš įdėdami kasetes atgal į spausdintuvą, nusausinkite kasetes sausa šluoste.

rašalo kasetė Trūksta arba sugedo spausdinimo galvutė

Atnaujinkite spausdintuvo programinę-aparatinę įrangą

 1. Įsitikinkite, kad spausdintuve yra naujausia HP firmware. Norėdami tai padaryti, naršyklėje atidarykite HP spausdintuvų programinės įrangos ir tvarkyklių atsisiuntimų puslapį.HP programinės įrangos ir tvarkyklių puslapis Trūksta arba sugedo spausdinimo galvutė
 2. Spustelėkite Spausdintuvai , įveskite reikiamą modelio numerį ir paspauskite mygtuką Pateikti .
 3. Išskleiskite „Firmware“ kategoriją spausdintuvo programinės įrangos puslapyje.HP firmware Trūksta spausdinimo galvutės arba jos nepavyko
 4. Spustelėkite Atsisiųsti, kad išsaugotumėte ten nurodytą programinę aparatinę įrangą aplanke.
 5. Atidarykite aplanką, kuriame yra atsisiųsta firmware. Tada atidarykite programinės aparatinės įrangos failą, kad įdiegtumėte naujausią programinę aparatinę įrangą.

Pakeiskite ne HP kasetes

Jei nė viena iš pirmiau minėtų sprendimų neveikia, gali reikėti pakeisti jų kasetes. Tai ypač pasakytina, jei tai ne HP kasetės. Įsitikinkite, kad pakeista originali HP kasečių pakuotė.

HP spausdintuvas ir kasetės Trūksta arba sugedo spausdinimo galvutė

Tai yra keletas taisymų, kurie gali išspręsti klaidą „Trūksta arba nepavyko spausdinimo galvutės“. Tačiau kai kuriems vartotojams gali prireikti pakeisti spausdinimo galvutes. Vartotojai, turintys spausdinimo galvutes, kurioms taikoma garantija, gali gauti HP spausdinimo galvučių rinkinių rinkinius, kuriuose jie gali įdiegti naujas spausdinimo galvutes ir kasetes.

Ši pranešimo klaida yra glaudžiai susijusi su šiomis kitomis problemomis, apie kurias pranešė vartotojai:

 • Atrodo, kad trūksta spausdinimo galvutės - nebent iš tikrųjų būtų pašalinta visa fizinė spausdinimo galvutė, ši klaida turėtų būti pašalinta iš naujo nustatant spausdintuvą. 
 • Trūksta arba sugedo spausdinimo galvutė „HP 8610“ - atidarykite priekinį skydelį iš kairės. Spausdinimo galvutė atsidurs kairiajame krašte. Patraukite fiksatorių į viršų ir patikrinkite, ar nėra spausdintuvo pažeidimų ar nuotėkio.
 • Trūksta arba sugedo spausdinimo galvutė „HP Officejet 8620“ - Pateikti sprendimai taikomi bet kuriam „HP“ „Officejet“ modeliui. 
 • „HP Officejet 6700 premium“ spausdinimo galvutė - prieiga prie spausdinimo galvutės galima pakeliant viršutinę kūno dalį, įskaitant skaitytuvo dalį. 
 • Trūksta arba nepavyko „HP Officejet 6600“ spausdinimo galvutės - ši problema atsiranda ir 6600 modelyje. Pirmiausia atnaujinkite tvarkyklę ir iš naujo nustatykite spausdintuvą. 
 • Trūksta spausdinimo galvutės, kuri neaptikta arba neteisingai įdėta - Dažniausia teksto klaida, rodoma mažame HP spausdintuvų ekrane. Taikomi visi straipsnyje pateikti sprendimai. 

DUK: Sužinokite daugiau apie HP spausdinimo galvutes

 • Ką reiškia HP spausdintuve trūkstama arba sugedusi spausdinimo galvutė?

Klaida reiškia, kad spausdinimo galvutė yra laisva arba kasetė buvo neteisingai identifikuota. Naudokite originalias kasetes ir patikrinkite, ar jos tinkamai įdėtos pagal vartotojo vadovą.

 • Kaip ištaisyti HP spausdintuvo spausdinimo galvutės klaidą?

Geriausias pasirinkimas yra išimti kasetes ir kruopščiai jas išvalyti, kaip parodyta šiame straipsnyje. Įsitikinkite, kad viskas tinkamai prijungta, todėl atkreipkite dėmesį į šį straipsnį.

 • Ką tai reiškia, kai HP spausdintuvas sako apie spausdinimo galvutės problemą?

Tai gali reikšti, kad kasetės yra užsikimšusios dėl reto naudojimo ar netinkamų laikymo sąlygų. Galvų valymui naudokite įmontuotus įrankius.