4 geriausi „Xbox 360“ emuliatoriai, skirti kompiuteriams įdiegti 2020 m

„Xbox 360“ emuliatorių kompiuteris

Ar žinojote, kad dabar galite mėgautis „Xbox 360“ žaidimais savo kompiuteryje? Ar norite sužinoti, kaip tai padaryti?

Perskaitykite šį straipsnį pritraukęs dėmesį. Parodysime keletą geriausių „Xbox 360“ kompiuteriui emuliatorių, kuriuos galima lengvai naudoti „Xbox 360“ žaidimų konsolės imitacijai „Windows“ kompiuteryje.

„Xbox 360“ yra viena iš „Xbox“ žaidimų konsolių, garsi žaidimų franšizė, priklausanti „Microsoft“. Tai atspindėta „Xbox One“ versija, supakuota su begale įdomių žaidimų.

„Xbox 360“ yra išskirtinai sukurtas taip, kad jo žaidimus būtų galima žaisti tik žaidimų konsolėje.

Tačiau atsiradę specializuoti „Xbox“ emuliatoriai panaikino konsolės išskirtinumą. „Xbox 360“ (ir „Xbox One“) žaidimais dabar galima mėgautis asmeniniuose kompiuteriuose.

Atsižvelgdami į tai, ketiname apžvelgti keturis geriausius „Xbox 360“ emuliatorius, skirtus asmeniniams kompiuteriams, ypač atkreipdami dėmesį į „Windows“ kompiuterius.

Reklama

Kokie yra geriausi „Xbox 360“ emuliatoriai asmeniniam kompiuteriui?

Ksenija

geriausias emuliatorius xbox 360 pc„Xenia“ yra geriausias kompiuterio „Xbox 360“ emuliatorius. Iš tikrųjų, kaip teigia daugelis, tai yra vienintelis „Xbox“ emuliatorius, puikiai imituojantis „Xbox 360“ „Windows“ kompiuteryje, turintis labai nedaug atsilikimų ir kitų su našumu susijusių defektų.

Nors kol kas „Xenia Xbox 360“ emuliatorius palaikomas tik „Windows“ sistemoje, yra požymių, kad netrukus bus išleista „Linux“ OS versija.


Jei jums reikia tinkamos „Xbox 360“ valdiklio tvarkyklės „Windows 10“ kompiuteriui, gaukite ją iš šio straipsnio.


Iš esmės „Xenia“ reikalingas pažangių „Windows“ versijų rinkinys, kad jis veiktų optimaliai.

Šiuo metu jis palaikomas tik „Windows 10 / 8.1 / 8“ asmeniniuose kompiuteriuose, kuriuose yra „Vulkan“ suderinamas grafinis procesorius (patikrinkite čia), 64 bitų „x86“ procesorių, „Xinput“ palaikomą valdiklį, „AVX“ palaikymą („Hasswell“ arba „Intel Sandy Bridge“). ).

„Xenia“ taip pat siūlo palyginti lengvą nustatymą; viskas, ką jums reikia padaryti, tai atsisiųsti programą, ištraukti .zip failą ir paleisti programą kaip administratorius.

Tada galite atidaryti „Xenia“ emuliatorių ir atsisiųsti norimą „Xbox 360“ žaidimą (-us) į savo kompiuterį. Kol kas galite atsisiųsti (ir žaisti) iki 90 „Xbox 360“ žaidimų į savo kompiuterį naudodami „Xenia“.

„Xenia“ yra atviro kodo programa; taigi ją galima nemokamai atsisiųsti.

Atsisiųskite „Xenia“

VR „Xbox 360“ kompiuterio emuliatorius

geriausias emuliatorius xbox 360 pc

„VR Xbox 360 PC Emulator“ yra dar vienas geriausiai vertinamas emuliatorius, skirtas „Xbox 360“ žaidimams žaisti asmeniniame kompiuteryje. Tai yra vienas iš dažniausiai naudojamų „Xbox“ emuliatorių, turintis apie 300 000 atsisiuntimų rekordą.

Programa suderinama su vidutinio lygio „Windows“ versijomis (tiek 64 bitų, tiek 32 bitų), pradedant „Windows 2000“, baigiant „Windows XP“ ir baigiant „Windows 7“.


Norite, kad emuliatoriai veiktų greičiau „Windows 10“? Peržiūrėkite šį vadovą ir atlikite tai lengvai.


Šis „Xbox 360“ emuliatorius pasižymi gana dideliu fps (kadrų per sekundę) greičiu, pagerėja atminties suvartojimas, SSE 3/4 procesorius, „Radeon“ GPU palaikymas, greitas įkrovimo laikas ir dar daugiau.

Iš esmės tai siūlo puikią žaidimų patirtį, panašiai atspindint tai, ką galima įsigyti „Xbox 360“ žaidimų konsolėje.

„VR Xbox 360 PC Emulator“ yra nemokama programa, kurią galima atsisiųsti šaltinio svetainėje. Naujausia programos versija pažymėta „Versija 1.0.5“, jos dydis yra 21,91 MB.

Atsisiųskite „VR XBox 360 PC Emulator“ (1.0.5 versija)

CXBX emuliatorius

geriausias emuliatorius xbox 360 pc

CXBX yra dar vienas plačiai naudojamas emuliatorius, skirtas „Xbox“ žaidimams žaisti „Windows“ kompiuteryje. Iš pradžių jis buvo sukurtas mėgdžioti „Xbox One“ žaidimus asmeniniame kompiuteryje, tačiau jį galima naudoti ir „Xbox 360“.

Nors vis dar kyla ginčų dėl jo efektyvumo imituojant „Xbox 360“. „CXBX“ yra optimizuotas, kad pašalintų sistemos atsilikimus, net žaidžiant galingus „Xbox“ žaidimus.

Atsižvelgiant į tai, „CXBX“ lengva atsisiųsti ir įdiegti, taip pat yra įmontuota programa, leidžianti konvertuoti „Xbox“ žaidimus į .exe failus.


Jei taip pat ieškote geriausių „NES“ emuliatorių, skirtų „Windows 10“, patikrinkite šį sąrašą su mūsų populiariausiais pasirinkimais.


Tai atlikus nereikia kurti virtualios mašinos, kad imituotumėte „Xbox 360“ žaidimus, nes galite lengvai mėgautis žaidimais tiesiai savo kompiuteryje.

Tačiau „Xbox“ žaidimų, kuriuos galite žaisti su „CXBX“, skaičius yra ribotas, nes jis palaiko tik apie šešis „Xbox 360 / One“ žaidimus.

Be to, jis veikia optimaliu pajėgumu tik galingose ​​„Windows“ versijose (tiek 64, tiek 32 bitų).

Galiausiai, „CXBX Emulator“ galima nemokamai atsisiųsti, nes jis yra licencijuotas pagal GNU viešąją licenciją. Taigi galite lengvai atsisiųsti ir mėgautis ja nemokamai.

  • Atsisiųskite „CXBX Emulator“ iš „GitHub“
  • Atsisiųskite CXBX iš oficialios svetainės

DXBX emuliatorius

„DXBX Emulator“ yra vienas iš dažniausiai naudojamų emuliatorių žaidžiant „Xbox 360“ žaidimus „Windows“ kompiuteryje.

Šis emuliatorius, atsižvelgiant į jam būdingas savybes ir suderinamumą, yra plačiai vertinamas kaip vienas geriausių „Xbox“ emuliatorių, skirtų „Windows“.

„DXBX“ yra supakuotas su keliomis puikiomis funkcijomis ir yra suderinamas su visomis šiuolaikinėmis „Windows“ versijomis, įskaitant visas „Windows 7“, „Windows 8 / 8.1“ ir „Windows 10“ versijas.


Peržiūrėkite šį straipsnį, norėdami rasti geriausią „Windows 10“ skirtą „Xbox“ valdiklio programinę įrangą.


Tačiau jis palaikomas tik 32 bitų kompiuterio versijose. Taigi, jei jūsų kompiuteryje veikia 64 bitų, gali tekti ieškoti kitur.

Paprastai DXBX yra įmontuotas „Direct3D8“, kuris naudojamas grafikai. Be to, jis gali puikiai imituoti žymių „Xbox“ žaidimų pikselių šešėlius, valdiklius, grafiką ir garso takelius.

„DXBX Emulator“ konvertuoja tikslinius „Xbox“ failus į vykdomuosius (.exe) failus, kad būtų lengva juos įdiegti. Jis gali imituoti praktiškai visus „Xbox“ („Xbox 360“ ir „Xbox One“) žaidimus „Windows“ kompiuteryje.

Galiausiai, DXBX yra atviro kodo programa, kurią galima atsisiųsti nemokamai.

Atsisiųskite „DXBX Emulator“ iš „SourceForge“.

Išvada

„Xbox“ emuliatorių atsiradimas įgalino žaidimų mėgėjus, nes dabar jie gali mėgdžioti žaidimų konsolę savo asmeniniuose kompiuteriuose.

Tokiu būdu „Xbox 360“ (ir „Xbox One“) mėgėjai dabar gali sutaupyti savo pinigų ir mėgautis beveik tobula „Xbox“ žaidimų patirtimi savo kompiuteriuose.

Šiame straipsnyje apžvelgėme penkis geriausius „Xbox 360“ kompiuteriui skirtus emuliatorius, kad galėtume geriau informuoti apie savo sprendimą, kurį emuliatorių pasirinkti savo asmeniniam kompiuteriui.

Jei turite kitų klausimų, palikite juos toliau pateiktame komentarų skyriuje.

SUSIJED VADOVAI, KURIUS REIKIA TIKRINTI:

  • Norite naudoti „Xbox One S“ VPN? Čia yra 5 iš mūsų mėgstamiausių
  • 4 puikūs „Linux“ emuliatoriai, skirti jūsų „Windows 10“ kompiuteriui
  • „Windows 10“ ARM emuliatorius: kas tai yra ir ką jis veikia