5 geriausi „Sega“ emuliatoriai [Genesis, CD, Mega Drive]

 • Emuliatoriai yra geras būdas imituoti įvairius aparatūros komponentus, prie kurių galbūt neturite fizinės prieigos.
 • Japonijos kompanija „Sega“ 90-aisiais turėjo didžiulį šlovės šuolį ir kai kurie vartotojai nori iš naujo išgyventi tuos šlovingus žaidimus.
 • Nėra nieko panašaus į tai, kaip jaustis žaidžiant senus žaidimus. Peržiūrėkite mūsų „Retro Games“ kolekciją.
 • Ne tik „Sega“ konsolė turi prieinamus emuliatorius. Norėdami sužinoti daugiau, apsilankykite mūsų skyriuje „Žaidimų emuliatoriai“.
„sega“ emuliatorius „Windows 10“

Mes tęsiame nostalgišką geriausių „Windows“ konsolių emuliatorių seriją. Pristatę jums geriausius NES emuliatorius, skirtus „Windows“, pereiname į garsiausio pasaulyje ežio „Sega Genesis“ namus.

„Sega Genesis“ arba „Sega Mega Drive“ yra viena populiariausių vaizdo žaidimų konsolių 80-ųjų pabaigoje ir 90-ųjų pradžioje. Milijonai vaikų visame pasaulyje, įskaitant mane, užaugo žaisdami 16 bitų žaidimus šioje konsolėje.

„Sega Genesis“ buvo seniai nutrauktas, tačiau tai nereiškia, kad nebegalime mėgautis mėgstamiausiais žaidimais.

Kaip ir kiekvienoje senovinėje konsolėje, „Windows 10“ yra keletas „Sega Genesis“ emuliatorių, leidžiančių iš naujo išgyventi žaidimo „Pakeistas žvėris“, „Sonic the Hedgehog“, „Aladin“ ir kt.

Nors „Sega Genesis“ neturi tiek daug emuliatorių, mes vis tiek sugebėjome sudaryti geriausių „Microsoft“ operacinės sistemos „Sega Genesis“ emuliatorių sąrašą.

Atminkite, kad dauguma šių emuliatorių yra gana seni, tačiau, nepaisant jų amžiaus, jie vis dar yra aktualūs net „Windows 10“.

Kokie yra geriausi „Sega“ emuliatoriai, skirti „Windows 10“?

„Kega Fusion“

kega sintezės langai

„Kega Fusion“ yra populiariausias „Windows“ skirtas „Sega“ emuliatorius ir tikriausiai geriausias pasirinkimas. Šis emuliatorius suderinamas ne tik su „Sega Genesis“ žaidimais, bet ir su „Game Gear“, „Sega CD“ ir kt.

Tai reiškia, kad „Kega Fusion“ galite žaisti visiškai bet kokį žaidimą, sukurtą šioms konsolėms. Deja, jis nepalaiko „Saturn“ ir „Dreamcast“.

„Fusion“ yra labai optimizuotas, o žaidimai joje veikia labai sklandžiai, net ir senesniuose kompiuteriuose. Jis taip pat siūlo keletą pagrindinių funkcijų, pvz., Galimybę išsaugoti žaidimus, apgaulės palaikymą, viso ekrano žaidimą, internetinį žaidimą ir įvairų žaidimų valdiklio palaikymą.


Jei ieškote geriausių „Windows 10“ naudojamų žaidimų valdiklių, peržiūrėkite šį sąrašą su mūsų geriausiais pasirinkimais.


Tai labai paprasta naudoti, tereikia atidaryti emuliatorių, įkelti ROM ir pradėti žaisti.

Dėl didelio našumo ir paprastumo derinio „Kega Fusion“ yra tarp populiariausių „Windows“ skirtų „Sega“ emuliatorių, ir dauguma „Sega“ bendruomenės renkasi jį, o ne konkurentus.

„Kega Fusion“ galima įsigyti nemokamai ir galite atsisiųsti iš šios nuorodos.

„Genesis Plus“

genezė plius langai

„Genesis Plus“ yra dar vienas paprastas, tačiau produktyvus „Sega“ emuliatorius, skirtas „Windows 10“. „Genesis Plus“ išlieka aukšto tikslumo lygiu, teikdamas vieną geriausių „Sega“ žaidimų patirčių, kurias galite rasti.

Kai kurie žaidėjai netgi teigia, kad kai kurios žaidimų klaidos, iš pradžių buvusios konsolėje, nerodomos „Genesis Plus“.

„Genesis Plus“ yra visiškai suderinamas su visais „Genesis / Mega Drive“, „Sega / Mega CD“, „Master System“, „Game Gear“ ir „SG-1000“ žaidimų ROM.

Be to, emuliatorius turi tokias funkcijas kaip „gamepad“ palaikymas, visų garso kanalų imitavimas, „cheat“ kodų palaikymas, tačiau jis nepalaiko viso ekrano žaidimo.


Norite, kad emuliatoriai veiktų greičiau „Windows 10“ kompiuteryje? Laikykitės šio vadovo ir darykite tai lengvai.


Vartotojo sąsaja negali būti paprastesnė, todėl „Genesis Plus“ yra labai lengva naudoti emuliatorių. Jums tiesiog reikia įkelti ROM ir pradėti žaisti žaidimą.

„Genesis Plus“ turėtų gerai veikti sistemoje „Windows 10“, tačiau gali tekti įdiegti keletą papildomų failų.

„Genesis Plus“ galima įsigyti nemokamai ir galite jį paimti iš šios nuorodos.

Gens

gens langai

„Gens“ yra vienas iš seniausių „Windows“ skirtų „Sega“ emuliatorių. Iš pradžių jis buvo išleistas 1999 m., Tačiau vis dar yra suderinamas su naujausiomis „Windows“ operacinėmis sistemomis.

Jis palaiko „Mega CD“ ir „Sega 32X“ veikimą, tačiau reikalingi jų BIOS failai, kurie nėra pristatomi kartu su emuliatoriumi.

Kalbant apie palaikomuosius žaidimus, „Gens“ teigia palaikantis „92%“ visų „Genesis“ žaidimų, tačiau mums nepavyko rasti su juo nesuderinamų žaidimų (jei žinote žaidimą, priklausantį tiems 8%, praneškite mums komentarus).

Viena geriausių „Gens“ savybių yra „Kaillera Client“ palaikymas, leidžiantis žaisti internetinius daugelio žaidėjų žaidimus.

Tačiau jei norite žaisti „Sega“ žaidimus su draugais per „Gens“ ir „Kaillera Client“, galite susidurti su tam tikromis našumo problemomis, tokiomis kaip vėlavimas ar ryšio problemos.

Be to, „Gens“ yra keletas naudingesnių funkcijų, pavyzdžiui, galimybė įrašyti, kokius mygtukus paspausti, ir sulėtinti žaidimą.

„Gens“ galima įsigyti nemokamai. Jei norite jį atsisiųsti, galite tai padaryti naudodami šią nuorodą.

 • Redaktoriaus pastaba: jei jus domina kiti emuliatoriai, peržiūrėkite mūsų platų vadovų rinkinį.

Megasis

megasis langai

„Megasis“ yra dar vienas gana geras „Sega“ emuliatorius, skirtas „Windows“. Jis siūlo keletą pagrindinių funkcijų, tokių kaip galimybė išsaugoti žaidimus, žaidimų valdiklio palaikymą ar grafinį pagreitį, tačiau nieko nuostabaus be to.

Vis dėlto geriausia „Megasis“ yra ta, kad ji leidžia jums įveikti „Mega Drive“. Tai darydami galite atsikratyti kai kurių galimų klaidų ir gauti geresnį, sklandesnį žaidimą.


Jei jums patinka žaisti retro žaidimus sistemoje „Windows 10“, čia pateikiami geriausi „viskas viename“ emuliatoriai.


Net jei norite sulėtinti žaidimą, galite „Mega Drive“ nusileisti.

Nors „Megasis“ yra gana senas ir nebuvo atnaujintas daugelį metų, jis vis tiek turėtų gerai veikti sistemoje „Windows 10“. Bet kaip ir „Genesis Plus“ atveju, galbūt turėsite įdiegti keletą papildomų failų, kad jis veiktų.

„Megasis“ galima įsigyti nemokamai ir atsisiųsti galite iš šios nuorodos.

„Sega Genesis“ emuliatorius internete

ssega

Jei nenorite savo kompiuteryje įdiegti jokio emuliatoriaus arba nerimaujate ieškodami jiems tinkamų ROM, galite tiesiog prisijungti prie interneto ir žaisti „Sega“ žaidimus tiesiai savo naršyklėje.

Yra pora svetainių, leidžiančių žaisti „Sega“ žaidimus internete, naudojant jų emuliatorių.

Iš tikrųjų tai yra paprasčiausias, greičiausias ir lengviausias būdas pritraukti senovinį „Sega“ žaidimą, kurį norite žaisti. Tiesiog eikite į svetainę, naršykite iš šimtų galimų pavadinimų ir pradėkite groti.

Registracija nėra būtina, nors kai kuriose svetainėse galite susikurti paskyrą, kad išsaugotumėte žaidimo eigą.

Geriausi internetiniai „Sega“ emuliatoriai yra „Play Play SEGA“, „SSega“ ir „Play Retro Games“.

Dabar jūs žinote visus įrankius, leidžiančius žaisti „Sega“ žaidimus „Windows 10“.

Jei turite kokių nors pasiūlymų, klausimų ar žinote apie puikų emuliatorių, kurio neįtraukėme į sąrašą, praneškite mums toliau pateiktame komentarų skyriuje.

Visi šie aukščiau pateikti sprendimai taip pat veikia, jei jus domina:

 • „Sega Genesis“ emuliatorius - pasirinkite bet kurį jums patinkantį variantą iš šio straipsnio.
 • „Sega Saturn“ emuliatorius - „Sega Saturn“ galite pažvelgti į SSF.
 • Geriausias „Sega“ genezės emuliatorius - galite pasirinkti internetinį emuliatorių arba tą, kurį įdiegėte savo kompiuteryje.
 • „Sega Mega Drive“ emuliatorius - „Sega Genesis“ žinomas kaip „Sega Mega Drive“ rinkose už Šiaurės Amerikos ribų.
 • Geriausias „Sega Master System“ emuliatorius - „Kega Fusion“, apie kurį rašėme, taip pat yra „Sega Master System“ emuliatorius.

DUK: Sužinokite daugiau apie „Sega“ emuliatorius

 • Ar galite gauti emuliatorius „Mac“?

Kai kurias parinktis, pvz., „Genesis Plus“, galima naudoti ir „Mac“. Taip pat yra tik „Mac“ skirtų parinkčių, tokių kaip „OpenEmu“.

 • Ar ROM gali turėti virusų?

Taip, jie gali. Kaip ir kitose programinės įrangos dalyse, kenkėjiškų programų gali būti ROM, taip pat emuliatoriuose. Įsitikinkite, kad atsisiuntimo šaltinis yra patikimas.

 • Ar emuliatoriai yra neteisėti?

Emuliatorius yra visiškai teisėta įdiegti ir naudoti. Pagrindinė problema yra susijusi su tuo, kaip jūs gaunate ROM.

Redaktoriaus pastaba: Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2016 m. Lapkričio mėn. Ir nuo to laiko atnaujintas ir atnaujintas 2020 m. Birželio mėn.