6 geriausios „KeepVid“ alternatyvos [„Windows 10“ ir „Mac“]

  • „KeepVid“ svetainėje nebėra „YouTube“ vaizdo įrašų atsisiuntimo įrankio. Taigi turėsite rasti alternatyvią žiniatinklio programą.
  • Šiame straipsnyje pasakojama apie keletą geriausių „KeepVid“ alternatyvų.
  • Jei norite gauti naudingesnių vadovų šia tema, nedvejodami peržiūrėkite išsamų mūsų programinės įrangos skyrių.
  • Peržiūrėkite mūsų išsamų trikčių šalinimo skyrių, kuriame rasite daugiau lengvai sekamų ir efektyvių vadovų.
geriausios „keepvid“ alternatyvos

„KeepVid“ buvo populiari vaizdo įrašų atsisiuntimo svetainė. Daugybė vartotojų naudojo „KeepVid“, norėdami atsisiųsti vaizdo įrašus iš „YouTube“, „Dailymotion“, „Vimeo“ ir kitų svetainių, ten įvesdami savo puslapio URL, kuriuos svetainė pavertė atsisiunčiamais klipais.

Tačiau „KeepVid“ išjungė vaizdo įrašų atsisiuntimo paslaugą 2018 m. Oficialioje „KeepVid“ šiandienos svetainėje yra vaizdo įrašų konvertavimo, redagavimo ir suspaudimo įrankiai.

Tačiau yra daugybė „KeepVid“ alternatyvų. Vartotojai gali atsisiųsti „YouTube“ vaizdo įrašus naudodami daugybę žiniatinklio programų, kurios konvertuoja vaizdo įrašų URL, įvestus į daugelį atsisiunčiamų formatų.

Kita alternatyva yra naudoti vaizdo įrašų atsisiuntimo programinę įrangą tiek „Windows 10“, tiek „Mac“ platformoms. Tai yra keletas geriausių „KeepVid“ žiniatinklio programų ir programinės įrangos alternatyvų.

Reklama

Peržiūrėkite 6 geriausias „KeepVid“ alternatyvas

„Clip Converter“ (žiniatinklio programa)

„ClipConverter“ žiniatinklio programos „Keepvid“ alternatyva

„Clip Converter“ yra viena iš geriausių „KeepVid“ alternatyvių svetainių. Ši žiniatinklio programa leidžia vartotojams konvertuoti ir atsisiųsti vaizdo įrašų URL į įprastus formatus, tokius kaip MP4, MKV, MOV, 3GP ir AVI.

„Clip Converter“ taip pat yra „KeepVid“ alternatyva MP3 atsisiuntimams, nes ji leidžia vartotojams konvertuoti vaizdo įrašų URL į MP3 garso formatą atsisiųsti.

Tačiau atminkite, kad ši žiniatinklio programa neatsisiunčia autorių teisių saugomų muzikos vaizdo įrašų.

⇒ Išbandykite „Clip Converter“ 

Vaizdo grobikas (žiniatinklio programa ir programinė įranga)

„Video Grabber“ interneto programos „Keepvid“ alternatyva

„Video Grabber“ yra žiniatinklio programa ir darbalaukio programinė įranga. Galite naudoti internetinę programą norėdami atsisiųsti internetinius vaizdo įrašus MP4 arba WEBM formatais (iki 1080p raiška).

„Video Grabber“ taip pat yra vaizdo konversijos įrankis, skirtas konvertuoti įkeltus klipus į alternatyvius formatus. Ši svetainė turi daug naudingų įrankių, kad būtų galima paleisti papildomą debesų pagrindu veikiantį vaizdo įrašų redagavimo priemonę.

„Video Grabber Pro“ yra internetinės programos darbalaukio programinės įrangos versija. Naudodami šią programinę įrangą galite atsisiųsti žiniatinklio vaizdo įrašus iš tokių kaip „Vimeo“, „DailyMotion“, „YouTube“ ir „Blip.tv“.

Tai taip pat apima papildomą srautinio vaizdo ir garso gaudyklę, vaizdo keitiklio redaktorių, ekrano įrašymą ir kompaktinių diskų rinkimo / įrašymo įrenginius.

⇒ Išbandykite „Video Grabber“

Downvids.net (žiniatinklio programa)

Pašalina žiniatinklio programos „Keepvid“ alternatyvą

Downvides.net yra internetinė programa, palaikanti vaizdo įrašų atsisiuntimą iš „YouTube“, „Facebook“, „Vimeo“ ir „Instagram“ svetainių.

Tai leidžia vartotojams atsisiųsti keturių alternatyvių vaizdo įrašų ir trijų garso formatų klipus. Be to, vartotojai gali atsisiųsti visus „YouTube“ grojaraščius ar kanalus naudodami „Downvids.nets“.

Taigi, tai yra gera internetinė programa tiems, kuriems reikia atsisiųsti kelis vaizdo įrašus į savo YT grojaraščius.

⇒ Išbandykite Downvids.net

„WinX YouTube Downloader“ (programinė įranga)

„WinX YouTube Downloader“ alternatyva „keepvid“

„WinX YouTube Downloader“ yra viena iš išsamiausių vaizdo įrašų atsisiuntimo programinės įrangos. Ši programinė įranga yra prieinama daugumai „Windows“ platformų ir „MacOS“.

„WinX“ taip pat yra 100 procentų nemokama programinė įranga, neturinti jokių papildomų „bloatware“ programų.

Nepaisant pavadinimo, „WinX“ vartotojai iš tikrųjų gali atsisiųsti vaizdo įrašus iš daugiau nei 300 vaizdo įrašų bendrinimo svetainių kartu su „YouTube“.

Ši programinė įranga leidžia atsisiųsti vaizdo įrašus iš svetainių 4K ir net 8K raiška. Kitas geras dalykas „WinX“ yra tai, kad jis gali paketais atsisiųsti vaizdo įrašus dideliu greičiu.

Naudodami šią programinę įrangą taip pat galite paimti vaizdo įrašų momentines nuotraukas, o tai yra gera premijos funkcija.

⇒ Atsisiųskite „WinX YouTube Downloader“

„Video Keeper“ (programinė įranga)

Vaizdo saugotojo „Keepvid“ alternatyva

„Video Keeper“ yra labai įvertinta programinė įranga, skirta atsisiųsti vaizdo įrašus iš svetainių ir konvertuoti juos į skirtingus formatus. Galite jį naudoti „Windows 7–10“ ir „MacOS“ platformose nuo 10.8.

Šią programinę įrangą galima įsigyti už 49,95 USD, tačiau taip pat galite atsisiųsti nemokamos programinės įrangos versiją, kuri ant išvesties uždeda vandens ženklą.

Naudodami „Video Keeper“ galite atsisiųsti vaizdo įrašus iš beveik bet kurios vaizdo įrašų bendrinimo svetainės.

Ši programinė įranga šiuo atžvilgiu turi nedaug apribojimų, ir ji leidžia jums atsisiųsti klipus iki 8K raiškos arba ištraukti iš jų MP3 garsą.

Be to, „Video Keeper“ gali atsisiųsti visus „YouTube“ grojaraščius ar kanalus arba paketais atsisiųsti atskirus klipus.

„Video Keeper“ taip pat yra kitų patogių vaizdo įrašų įrankių. Tai gali konvertuoti vaizdo įrašus į įvairius alternatyvius failų formatus. Jį galite naudoti įrašydami ekrano vaizdo įrašus ir tiesioginius vaizdo srautus. Be to, galite groti klipus naudodami „Video Keeper“ įmontuotą medijos leistuvą.

⇒ Išbandykite „Video Keeper“

„4K Downloader“ (programinė įranga)

4K „Video Downloader“ palaikymo alternatyva

„4K Downloader“ taip pat turėjo gerų atsiliepimų iš savo vartotojų. Ši programinė įranga yra laisvai prieinama, tačiau yra „Premium“ versija, kuri taip pat leidžia vartotojams atsisiųsti „YouTube“ kanalus ir grojaraščius.

Vienas „4K Downloader“ vartotojas pasakė:

Kurį laiką naudoju tai („4K Downloader“). Tai gerai. Aš galiu paimti klipus ir juos sujungti, kad padarytum viską. Tai labai paprasta naudoti ir man suteikiamos aukščiausios kokybės klipai.

„4K Downloader“ palaiko daugumą didelių vaizdo įrašų bendrinimo svetainių. Su juo galite atsisiųsti standartinius, 3D ir 360 laipsnių vaizdo įrašus MP4, MKV, 3GP ir FLV formatais iki 8K raiška.

„4K Downloader“ vartotojai taip pat gali išgauti garso įrašą iš vaizdo įrašų į MP3, M4A arba OGG failus. Naudodami šią programinę įrangą netgi galite išgauti subtitrus iš „YouTube“ klipų.

„4K Downloader“ išmaniojo režimo funkcija, taikanti pageidaujamus nustatymus vaizdo įrašų atsisiuntimams, yra dar vienas malonus prisilietimas.

⇒ Išbandykite „4K Downloader“

Taigi, kam reikia „KeepVid“? Tai yra geriausios žiniatinklio programos ir programinė įranga, kurią galite naudoti atsisiųsdami vaizdo įrašus iš vaizdo įrašų bendrinimo svetainių. Naudodamiesi tomis alternatyvomis, „KeepVid“ nepraleisite daug.