Atsisiųskite ir įdiekite „Safari“ naršyklę, skirtą „Windows 10“ [Visas vadovas]

 • „Safari“ vis dar teikia pirmenybę daugeliui „Windows“ vartotojų, nes jis našumu lenkia kitas naršykles.
 • Darant prielaidą, kad tai yra ir jūsų nuomonė, tiesiog atsisiųskite toliau pateiktas eilutes.
 • Įdiegę naršyklę, sužinokite daugiau apie tai, ką „Safari“ iš tikrųjų pateikia lentelėje.
 • Mūsų žiniatinklio naršyklių centre yra gausybė panašių straipsnių, todėl nedvejodami patikrinkite juos.
Naudokitės „Safari“ naršykle

„Apple Inc“ sukurtas „Safari“ yra didelio našumo ir lengvai naudojama interneto naršyklė.

Kaip „Internet Explorer“ yra numatytoji naršyklė sistemoje „Windows 10“, „Safari“ yra numatytoji „Max OS X“ naršyklė ir prieinama ir „Windows“ vartotojams.

Dėl vis didėjančios technologijomis kuriamos aplinkos paklausa lengvai naudojamoms interneto naršyklėms augo.

Pradedant bankininkyste, baigiant komercija ir baigiant apsipirkimu internetu, vartotojai iš viso pasaulio ieško saugių ir lengvai naudojamų naršyklių, skirtų įvairiems tikslams.

Ši naršyklė buvo optimizuota naudoti, siūlanti unikalias funkcijas ir įrankius, suteikiančius jai konkurencinį pranašumą prieš kitas naršykles rinkoje.

Remdamasi „Apple“ reputacija, „Safari“ naršyklė sugebėjo sužavėti vartotojus savo unikaliomis savybėmis ir paprastu dizainu.

Jis yra patogus naudoti ir suderinamas su visais įrenginiais, pradedant asmeniniais kompiuteriais, baigiant nešiojamaisiais „Windows 10“, mobiliaisiais telefonais ir planšetiniais kompiuteriais. Žemiau rasite keletą šios naršyklės išskirtinių funkcijų.


„Safari“ naršyklės ypatybės

„Safari“ naršyklė sukurta siekiant pagerinti naršymą, o ne naršyklę. Naršyklės rėmas yra tik vieno pikselio pločio.

Skirtukai yra naršyklės viršuje ir atveria platesnį langą svetainių peržiūrai. Pagal numatytuosius nustatymus nėra būsenos juostos.

Vietoj to „Apple“ įdėjo progreso rodiklį, kuris pasisuka, kai jūsų puslapis įkeliamas. Galite naudoti visą istorijos paiešką ieškodami ieškomos svetainės tik su vienu raktiniu žodžiu.

„Safari“ buvo pripažinta greičiausia pasaulyje naršykle, o jos įkėlimas užtrunka visai netrukus. Kitos funkcijos apima:

 • Privatumas ir saugumas - „Safari“ yra vienintelė naršyklė, turinti „DuckDuckGo“ funkciją, paieškos variklis, neturintis integruotos galimybės jus stebėti.
 • Greičiau nei „Chrome“ ir „Firefox“ - jokia kita naršyklė nepralenkia „Safari“ šiame skyriuje; tai greičiausia naršyklė planetoje.
 • Ilgesnis akumuliatoriaus tarnavimo laikas ir geresnis našumas - „Safari“ sukurtas naudojant energiją taupančią technologiją ir neįtikėtinai greitą „JavaScript“ variklį.
 • Apsauga nuo kenksmingų svetainių - „Safari“ apsaugo jus nuo apgaulingų svetainių ir kitų, kuriose yra kenkėjiškų programų. Tai neleidžia įkelti šių svetainių ir įspėja, jei svetainė atrodo įtartina.
 • Prisegti svetaines - prisegę jas galite lengvai pasiekti mėgstamas svetaines, tokias kaip „Facebook“, „Twitter“, „Webmail“ ir kt. Jie išliks aktyvūs fone.
 • „AirPlay“ įgalinta - „AirPlay“ leidžia leisti vaizdo įrašą iš interneto puslapio į televizorių. Tiesiog spustelėkite suderinamų vaizdo įrašų piktogramą „AirPlay“ ir žiūrėkite juos dideliame ekrane.
 • Nutildyti T a b - galite akimirksniu nutildyti garsą, nesistengdami rasti skirtuką, iš kurio jis gaunamas.

Naujoviškos funkcijos, tokios kaip šios, parodo, koks gali būti naršymas „Safari“. „Safari“ taip pat yra bendrinimo mygtukas, leidžiantis dalintis viskuo, su kuo susiduriate internete.


„Safari“ ir „Firefox“, palyginti su „Chrome“ naršyklės našumas

Minimalistiniu išdėstymu ir netvarkos sąsaja „Safari“ naršyklė sklandžiai veikia jūsų „Windows 10“ kompiuteryje, o „Apple“ teigimu, ji lenkia kitas naršykles greičio ir našumo požiūriu.

Žiūrėkite bandymo rezultatus žemiau.

„Safari“ naršyklės našumas


Kaip įdiegti „Safari“ naršyklę „Windows 10“?

 1. Eikite į oficialią „Apple“ svetainę. Čia taip pat rasite kitų produktyvių priedų, kuriuos norite įdiegti iš „Safari“ plėtinių galerijos.įdiegti iš „Safari“ plėtinių galerijos
 2. Pasirinkite naujausią versiją ir spustelėkite Atsisiųsti . Procesas yra paprastas ir paprastas.
 3. Atsisiųsdami „Safari“, skirtą „Windows 10“, naudodami suglaudintą failą, išskleiskite pridedamo diegimo failo turinį į tikslinį aplanką, pavyzdžiui, aplanke C: \ Safari .
 4. Baigus išpakuoti failus, dukart spustelėkite „Safari.exe“, kad „Windows 10“ paleistumėte „Safari“ naršyklę. Dabar galite mėgautis greitu ir saugiu naršymu naujojoje naršyklėje.

Pastaba : „Apple“ nebesiūlo „Safari“ naujinimų, skirtų „Windows“. „Safari 5.1.7“ yra naujausia „Windows“ versija.

Ar šis straipsnis buvo naudingas? Nedvejodami pasidalykite savo nuomone su mumis toliau pateiktame komentarų skyriuje.

Redaktoriaus pastaba : Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2018 m. Sausio mėn. Nuo to laiko jis buvo atnaujintas ir atnaujintas 2020 m. Liepos mėn., Siekiant šviežumo, tikslumo ir išsamumo.