Ištaisykite nežinomą „DirectX“ klaidą paleisdami „League of Legends“

 • „League of Legends“ („LoL“) yra žavus daugelio žaidėjų mūšio arenos žaidimas, skirtas „Windows“, kuriame yra daugybė gerbėjų ir sekėjų.
 • Paleidžiant žaidimą gali pasirodyti nežinomas „DirectX“. Ištaisykite ištrindami failą game.cfg, atnaujinkite „DirectX“ ir savo vaizdo plokštės tvarkykles.
 • Daugelis žaidimų remiasi „DirectX“, todėl svetainėje turime „DirectX klaidų“ skyrių, kuris padės jums su jais kovoti.
 • Peržiūrėkite mūsų žaidimų centrą, kuriame rasite naujausius ir geriausius šiame įspūdingame domene. Pateikėme jums naujausių naujienų, pataisymų ir patarimų.
ištaisyti „League of Legends DirectX“ klaidas

„League of Legends“ („LoL“) yra žavus daugelio žaidėjų mūšio arenos žaidimas, skirtas „Windows“. Tačiau kai kurie žaidėjai negali paleisti „LoL“, kai pasirodo „DirectX“ klaidos pranešimas. „LoL DirectX“ klaidos pranešime nurodoma:

Įvyko nežinoma„ DirectX “klaida ir„ League of Legends “negali prasidėti. Įsitikinkite, kad vaizdo plokštėje naudojamos naujausios gamintojo vaizdo tvarkyklės.

Štai kaip galite ištaisyti „League of Legends DirectX“ klaidą, jei tas pats klaidos pranešimas pasirodo jūsų „Windows“ darbalaukyje ar nešiojamame kompiuteryje.

Ištaisykite „LoL DirectX“ klaidas kompiuteryje

 1. Ištrinkite failą Game.cfg
 2. Atnaujinkite grafikos plokštės tvarkyklę
 3. Ištrinti „League of Legends“ subfailus
 4. Pataisykite „NET Framework“ sąranką

1. Ištrinkite „Game.cfg“ failą

Kai kurie „League of Legends“ žaidėjai ištaisė „DirectX“ klaidą ištrindami failą game.cfg. Tai paprasta rezoliucija, kurią verta nufotografuoti. Norėdami ištrinti failą game.cfg, „File Explorer“ atidarykite kelią C: Riot GamesLeague of LegendsConfig. Arba galite dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite „League of Legends“ spartųjį klavišą ir pasirinkite Atidaryti failo vietą, kad atidarytumėte aplanką „LoL“, kuriame yra poaplankis „Config“. Tada dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite failą game.cfg Config poaplankyje ir pasirinkite Delete .

2. Atnaujinkite grafikos plokštės tvarkyklę

 • Prieš atnaujindami tvarkyklę, pašalinkite dabartinę vaizdo plokštės tvarkyklę. Norėdami tai padaryti, paspauskite „Windows“ klavišą + R, „Run“ atidarymo teksto laukelyje įveskite „appwiz.cpl“ ir spustelėkite Gerai .

 • Pasirinkite ekrano tvarkyklę, nurodytą programose ir funkcijose, ir paspauskite mygtuką Pašalinti . Norėdami patvirtinti, pasirinkite parinktį Taip .
 • Norėdami rankiniu būdu atnaujinti grafikos plokštės tvarkyklę, jums reikės „Windows“ platformos ir vaizdo plokštės modelio informacijos. Šią informaciją galite patikrinti įvesdami „dxdiag“ į „Run“ ir spustelėdami Gerai .

 • Skirtuke Sistema pažymėkite išsamią operacinės sistemos informaciją.
 • Užrašykite grafikos plokštės modelį ir išsamią informaciją apie gamintoją, pateiktą skirtuke „DirectX Display“.

legendų lygos „DirectX“ klaidų diagnostikos įrankis

 • Tada naršyklėje atidarykite vaizdo plokštės gamintojo svetainę (paprastai „NVIDIA“, „AMD“ arba „Intel“).
 • Atidarykite tvarkyklės atsisiuntimo skiltį svetainėje.
 • Išskleidžiamuosiuose tvarkyklių paieškos meniu pasirinkite savo vaizdo plokštės modelį ir „Windows“ platformą. Arba, jei svetainėje yra paieškos laukelis, paieškos laukelyje įveskite grafikos plokštės modelį.

„Legends“ lygos „DirectX“ klaidų atnaujinimo tvarkyklės

 • Pasirinkite atsisiųsti naujausią vaizdo plokštės tvarkyklę, suderinamą su jūsų 64 ar 32 bitų „Windows“ platforma.
 • Po to galite atidaryti NVIDIA ir AMD vaizdo plokštės tvarkyklių diegimo programą. Pasirinkite reikalingas parinktis diegimo programoje, kad įdiegtumėte grafikos plokštės atnaujinimo tvarkyklę.
 • Įdiegę tvarkyklę, iš naujo paleiskite „Windows“.

„LoL“ klaidos pranešimas siūlo įsitikinti, kad vaizdo plokštėje naudojamos naujausios gamintojo vaizdo tvarkyklės. Taigi, tai gana didelis raktas į galimą sprendimą! Atnaujinus grafikos plokštės tvarkyklę bus užtikrintas „DirectX“ suderinamumas. Atnaujinus grafikos plokštės tvarkykles galima ištaisyti daugybę „DirectX“ klaidų.


Ar žinojote, kad dauguma „Windows 10“ vartotojų turi pasenusias tvarkykles? Nebūk vienas iš jų, naudodamas šį vadovą.


3. Ištrinkite „League of Legends“ subfailus

 • Kai kurie „LoL“ grotuvai ištaisė „DirectX“ klaidą ištrindami keletą subfailų ir poaplankių, tada atlikdami taisymą naudodami žaidimo parinktį „ Remontas“ . Pirmiausia atidarykite žaidimo „Config“ aplanką įvesdami „C: Riot GamesLeague of LegendsConfig“ į failų naršyklės aplanko kelio juostą.
 • Pasirinkite „game.cfg“ ir įvesties failus „Config“ poaplankyje ir paspauskite mygtuką „ Ištrinti “.
 • Tada atidarykite RADS poaplankį „League of Legends“ antriniame aplanke.
 • Pasirinkite pakatalogius „lol_game_client“ ir „lol_game_client_en_us“, tada spustelėkite mygtuką „ Ištrinti “, kad juos ištrintumėte.
 • Atidarykite „League of Legends“ paleidimo langą ir spustelėkite ? mygtuką, kad atidarytumėte pagalbos langą, kuriame yra keturios parinktys.
 • Paspauskite remontas mygtuką žinyno lango pataisyti sugadintus failus.

4. Pataisykite „NET Framework“ sąranką

Kadangi „Microsoft NET Framework“ yra būtina „DirectX“ sąlyga, gali tekti pataisyti „NET Framework“ sąranką. Tai galite padaryti naudodami „Microsoft NET Framework“ taisymo įrankį, kuris suderinamas su „Windows“ platformomis nuo XP iki 7. Paspauskite šio puslapio mygtuką „ Atsisiųsti “, kad išsaugotumėte taisymo rinkliavą sistemoje „Windows“. Tada atidarykite „NET Framework“ taisymo įrankį ir paspauskite mygtuką Kitas, kad suremontuotumėte „NET Framework“.

Arba iš naujo įdiegę „NET Framework“ taip pat gali išspręsti „DirectX“ klaidą. Pašalinkite „NET Framework“ naudodami nemokamą „NET Framework“ valymo įrankį, kurį galite atsisiųsti iš šio puslapio. Vėliau atsisiųskite naujausią „NET Framework“ versiją iš šio tinklalapio, kad iš naujo įdiegtumėte „NET Framework“.

Tai yra keletas „DirectX“ klaidos, kuri greičiausiai pradės „League of Legends“, kad galėtumėte vėl žaisti. Šiame „DirectX“ straipsnyje taip pat pateikiamos tolesnės rezoliucijos, kurios gali ištaisyti „LoL DirectX“ klaidą.

DUK: Sužinokite daugiau apie „League of Legends DirectX“ klaidas

 • Kokią „DirectX“ versiją naudoja „League of Legends“?

„League of Legends“ žaidime naudojamas „DirectX 9“. Tai pasakę, žaidimo kūrėjai rekomenduoja turėti naujausią „DirectX“ versiją.

 • Kaip ištaisyti „DirectX“ klaidas „Windows 10“?

Norėdami įsitikinti, kad atsikratėte visų su „DirectX“ susijusių klaidų, galite atlikti daugybę veiksmų. Peržiūrėkite išsamų „DirectX“ pašalinimo ir naujos kopijos gavimo vadovą.

 • Kaip taisote „League of Legends“?

„League of Legends“ žaidimuose yra įmontuotas įrankis, skirtas pataisyti save. Įveskite paleidimo priemonę , eikite į „ Settings“ ir spustelėkite „ Repair“. Ištaisykite „DirectX“ klaidas naudodami šį vadovą.

Redaktoriaus pastaba: Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2018 m. Birželio mėn. Ir nuo to laiko atnaujintas ir atnaujintas 2020 m. Balandžio mėn., Kad būtų šviežesnis, tikslus ir visapusiškas.