„Xbox One“ neskaito diskų [FULL FIX] - „Xbox“ vadovai

 • Jei pasikliaujate fizinėmis „Xbox One“ žaidimų kopijomis, galite susidurti su problema, kai konsolė neskaito disko.
 • Tai gali būti įvairių priežasčių, todėl pirmiausia paleiskite sistemą iš naujo, pakeiskite konsolės padėtį ir patikrinkite diską.
 • Kai kyla problemų dėl „Xbox One“ konsolės, atminkite, kad čia yra mūsų platus „Xbox“ trikčių šalinimo centras.
 • „Xbox“ yra ikoniškas vardas žaidimų pasaulyje, o naujausius vadovus, pataisymus ir apžvalgas rasite „Xbox“ puslapyje.
„xbox one“ neskaito žaidimų

„Xbox One“ vartotojai vienu ar kitu metu kelia susirūpinimą dėl „ Xbox One“ neskaitančių diskų , o tai yra gana apmaudu, ypač kai norite atsipalaiduoti žaisdami mėgstamą pavadinimą.

Paprastai tai atsitinka, kai diskas arba nebus paleistas, arba neatpažįstamas, kai įdedate jį į konsolę. Jei „Xbox One“ pagrindiniame ekrane nurodoma įdėti diską, kai diskas jau įdėtas, tai reiškia, kad jis neatpažįsta jūsų disko.

Tokiu atveju yra dvi galimos problemos: arba dėl momentinio įjungimo maitinimo režimo nustatymų nedidelis skaičius konsolių negali nuskaityti diskų, arba konsolės diskų įrenginį reikia prižiūrėti.

Bet koks atvejis gali būti, kai pastebite, kad „Xbox One“ neskaito žaidimų, pateikiame keletą sprendimų, kurie padės kuo greičiau grįžti prie žaidimo.

Ką daryti, jei „Xbox One“ neskaito žaidimų diskų?

 1. Preliminarūs pataisymai
 2. Keiskite maitinimo režimus ir maitinimo ciklą
 3. Perkelkite savo konsolę
 4. Iš naujo nustatykite „Xbox One“ operacinę sistemą
 5. Patikrinkite, ar žaidimo diske nėra pažeidimų
 6. Išbandykite kitą žaidimo diską
 7. Pakeiskite žaidimą
 8. Patikrinkite, ar nėra disko disko klaidų
 9. Paprašykite remonto

1. Preliminarūs pataisymai

 1. Iš naujo paleiskite konsolę kaip pirmąjį greitą pataisymą - daugeliu atvejų tai paprastai padeda.
 2. Jei žaidimui žaisti savo konsolėje naudojate USB atmintinę, patikrinkite, ar saugyklos nustatymuose numatytasis žaidimų diegimo pasirinkimas yra pasirinktas išorinis kietasis diskas .
 3. Taip pat galite išjungti ir atjungti „Xbox One“ maitinimo laidą, atjungti USB atmintinę / standųjį diską ir perkelti į kitą konsolės prievadą. Prijunkite maitinimo laidą ir maitinimą. Priešingu atveju suformatuokite diską, o konsolė nustatys jo atsarginę kopiją ir vėl suformatuos naudoti. Tai gali sukelti blogas jūsų disko sektorius.
 4. Kartais jūsų pultas gali neatpažinti jūsų išorinių diskų, todėl atjungimas ir vėl prijungimas yra dažnas to sprendimas.
 5. Įdiekite naujausius „ Xbox“ naujinius per „Xbox Live“. Valdiklyje paspauskite „Guide“, tada pasirinkite „ Settings“> „System settings“> „Laidinis tinklas“ (arba „belaidis tinklas“)> „Xbox Live“ ryšio patikrinimas. Įdiekite naujinimą pasirinkdami Taip, kai būsite paraginti.
 6. Patikrinkite, ar naudojate oficialų „Xbox“ kietąjį diską , nes kai kurie žaidimai nebus žaidžiami, jei neturite šio disko.
 7. Jei žaidžiate disko žaidimą, diską galite išvalyti minkštu, švariu ir šiek tiek drėgnu skudurėliu, tada pabandykite patikrinti, ar jis vėl veikia.
 8. Išvalykite „ Xbox“ talpyklą paspausdami ir palaikydami maitinimo mygtuką, kad išjungtumėte konsolę, atjunkite maitinimo laidą iš konsolės ir paspauskite maitinimo mygtuką, kad išsikrautų baterija. Dar kartą prijunkite maitinimo laidą ir palaukite, kol lemputė taps oranžine (nuo baltos), ir vėl įjunkite konsolę.
 9. Paleiskite diską kitoje konsolėje ir patikrinkite, ar problema yra diske, ar konsolės diske
 10. Įsitikinkite, kad „ Blu-ray“ grotuvo programa yra tinkamai įdiegta ir yra to paties regiono, kuriame pirkote konsolę.

2. Pakeiskite maitinimo režimus ir maitinimo ciklą

 1. Paspauskite „ Xbox“ mygtuką, kad atidarytumėte vadovą
 2. Eikite į  Sistema> Nustatymai> Maitinimas ir paleidimas> Energijos režimas ir paleidimas> Energijos režimas > Energijos taupymas
 3. Atlikite sunkų maitinimo ciklą 10 sekundžių laikydami nuspaudę „Xbox“ mygtuką, tada dar kartą paspauskite mygtuką, kad jį paleistumėte iš naujo
 4. Pabandykite dar kartą diską ir palaukite, ar „Xbox One“ konsolė jį perskaitys. Jei jis nuskaito, grįžkite į momentinio įjungimo režimą

„Xbox One“ neveikia nutrūkus elektros tiekimui? Nesijaudinkite, mes turime jums tinkamą sprendimą.


3. Perkelkite savo konsolę

Dėl konsolės padėties „Xbox One“ gali neskaityti žaidimų.

Kai „Xbox One“ konsolė bus horizontaliai padėta ant lygaus, stabilaus, neperkrauto paviršiaus, pabandykite dar kartą žaisti žaidimą, kad sužinotumėte, ar žaidimo problema kartojasi.


4. Iš naujo nustatykite „Xbox One“ operacinę sistemą

 1. Atidarykite vadovą
 2. Eikite į Nustatymai> Visi nustatymai> Sistema> Konsolės informacija ir naujinimai> Nustatyti konsolę iš naujo
 3. Iš  naujo nustatyti konsolę? ekrane pasirinkite  Atstatyti ir išsaugoti mano žaidimus ir programas . Tai iš naujo nustato OS ir pašalina potencialiai sugadintus duomenis, neištrindami žaidimų ar programų.

Pastaba:  Ar NE pasirinkite  Atstatyti ir pašalinti viską  , nes tai atstato konsolės gamyklinius parametrus ir visus vartotojo duomenis, žaidimai ir programos, bus ištrinti. Tai turėtų būti naudojama tik kaip paskutinė išeitis.

Gali kilti problemų dėl konsolės operacinės sistemos, todėl „Xbox One“ nežais žaidimų. Nustatyti iš naujo galima neištrinant žaidimų ar programų.

Jei pasiseks, prieš grįždami į pagrindinį ekraną gali tekti pakartoti keletą bendrų konsolės nustatymo veiksmų. Po to bandykite dar kartą žaisti savo žaidimą.


5. Patikrinkite, ar žaidimo diske nėra pažeidimų

„xbox one“ neskaito disko

Atidžiai apžiūrėkite galinę disko pusę. Ar yra įbrėžimų ar kitų matomų pažeidimų?

Per didelis įbrėžimas, įbrėžimai ar kita žala gali neleisti „Xbox One“ konsolei skaityti disko.


6. Išbandykite kitą žaidimo diską

Jei jūsų žaidimo diskas yra švarus ir jame nėra matomų pažeidimų, žaidimo problemą gali sukelti konsolės disko problema. Norėdami tai išbandyti, pabandykite paleisti kitą žaidimo diską.

Jei jūs galite žaisti kitus žaidimų diskus toje pačioje konsolėje, tada diskų įrenginys nėra žaidimo problemos priežastis. Tokiu atveju galite būti tikri, kad „Xbox One“ žaidimų diskas neveikia, todėl turėsite jį pakeisti.


7. Pakeiskite žaidimą

Jei nė vienas iš bendrųjų trikčių šalinimo sprendimų neveikia ir „Xbox One“ nežais žaidimų, ypač diskinių žaidimų, diską galite pakeisti. Tai yra pasitikėjimo fiziniais diskais, o ne skaitmeniniais atsisiuntimais trūkumas, nes greičiausiai turėsite diską pirkti dar kartą.


Ar negalima „Xbox“ žaidimų perduoti į „Windows 10“? Peržiūrėkite šį vadovą ir greitai išspręskite problemą.


8. Patikrinkite, ar nėra disko disko klaidų

Jei „Xbox One“ konsolė negali žaisti jokių diskų pagrindinių žaidimų, turėtumėte patikrinti, ar problema kyla dėl disko įrenginio.


9. Prašykite remonto

Jei pirmiau minėti sprendimai nepadeda, „Xbox One“ konsolei reikės remonto, kurio galite paprašyti apsilankę internetiniame paslaugų centre.

Ar pavyko, kad jūsų pultas vėl skaitytų žaidimus? Praneškite mums toliau pateiktame komentarų skyriuje.


DUK: „Xbox One“ neskaito diskų

 • Kodėl „Xbox One“ neskaito mano diskų?

Tai gali būti daugybė priežasčių. Norėdami diagnozuoti ir išspręsti problemą, galite atlikti keletą paprastų trikčių šalinimo veiksmų.

 • Kodėl mano „Xbox“ neįkelia žaidimų?

Patikrinkite, ar jūsų diskas veikia, įdėdami jį į kitą konsolę. Jei jūsų konsolė yra sugedusi, atlikite šiame vadove nurodytus veiksmus, kad ją išspręstumėte.

 • Kaip valyti „Xbox One“ diskų įrenginį?

Norėdami išvalyti disko įrenginį, turėsite išardyti konsolę. Nuimkite išorinį korpusą, atjunkite PSU, tada turėsite prieigą prie „Blu-Ray“ įrenginio. Atsargiai atjunkite ir atsukite, kad galėtumėte išimti įrenginį. Naudokite oro dulkių siurblį, kad jį išvalytumėte, ir viską sudėkite atgal atvirkštine tvarka.

Pastaba : Jei nesate tikri, kaip išardyti konsolę, nebandykite! Ieškokite specializuoto techniko ir paprašykite pagalbos.


Redaktoriaus pastaba:   Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2018 m. Balandžio mėn. Ir nuo to laiko atnaujintas ir atnaujintas 2020 m. Balandžio mėn. Dėl šviežumo, tikslumo ir išsamumo.