„Alt“ skirtukas neveikia sistemoje „Windows 10“ [Visas pataisymas]

 • Daugelis vartotojų pranešė, kad „Alt Tab“ spartusis klavišas neveikia jų kompiuteryje.
 • Tai gali būti didelė problema, tačiau yra keletas būdų, kaip apeiti šią problemą, ir mes jums parodome, kaip tai padaryti.
 • Norėdami gauti daugiau vadovų ta pačia tema, peržiūrėkite mūsų klaviatūros problemų skyrių.
 • Pažymėkite mūsų „Windows 10“ trikčių šalinimo skyrių, kad visada galėtumėte susisiekti su naujausiais straipsniais.
„Alt“ skirtukas neveikia

Perjungti iš kelių programų „Windows 10“ įrenginiuose galima naudojant dviejų klaviatūros mygtukų derinį: „Alt“ + „Tab“. Mes tai žinome, nes mes nuolat naudojame šią funkciją lengvai ir greitai valdydami savo užduotis ir įrankius.

Bet ką galime padaryti, kai neveikia „Alt +“ skirtukų perjungimo funkcijos?

Dabar, jei nesate patyręs vartotojas arba niekada nebuvote susidūrę su šia problema, pastebėsite, kad neturite idėjos, kaip išspręsti „Alt-Tab“ problemą, o tai reiškia, kad tinkama mokymo programa bus daugiau nei naudinga.

Šiuo klausimu galite bet kada naudoti toliau nurodytus veiksmus, kad sužinotumėte, kaip lengvai pataisyti „ Alt +“ skirtukų perjungimo funkciją sistemoje „Windows 10“.


Nepavyksta perjungti „Windows“ programų? Mes tai apžvelgėme šiame išsamiame vadove!


Kaip pataisyti „Alt“ skirtuką „Windows 10“?

„Alt Tab“ yra vienas iš pagrindinių sparčiųjų klavišų, kuriuos vartotojai naudoja beveik kiekvieną dieną. Negalėjimas naudoti „Alt“ skirtuko gali būti didelė problema, ir šiame straipsnyje aptarsime šias problemas:

 • „Alt Tab“ neperjungia „Windows 10“ - keli vartotojai pranešė, kad „Alt Tab“ neperjungia „Windows 10“ kompiuterio langų. Tai gali būti erzinanti problema, tačiau turėtumėte sugebėti ją išspręsti naudodamiesi vienu iš mūsų sprendimų.
 • „Alt Tab“ neveikia tinkamai - kai kuriais atvejais „Alt Tab“ spartusis klavišas gali tinkamai neveikti jūsų kompiuteryje.
 • „Alt“ skirtukas neveikia su „Excel“ - kartais ši problema gali paveikti kitas programas, pvz., „Microsoft Excel“. Verta paminėti, kad ši problema veikia ir kitas trečiųjų šalių programas.
 • Neveikia „Alt Tab Aero Peek“ - vartotojai pranešė, kad „Aero Peek“ funkcija neveikia jų kompiuteryje. Tačiau problemą galite išspręsti paprasčiausiai įgalinę „Aero Peek“ savo kompiuteryje.
 • „Alt“ skirtukas nerodo peržiūros, darbalaukis - keli vartotojai pranešė, kad „Alt Tab“ spartusis klavišas nerodo langų peržiūros ar darbalaukio.
 • „Alt-Tab“ greitai dingsta - tai dar viena problema, susijusi su „Alt Tab“ spartųoju klavišu. Nedaug vartotojų pranešė, kad „Alt Tab“ meniu greitai dingsta.

Jei kyla problemų dėl kitų svarbių klaviatūrų derinių, galite peržiūrėti ankstesnį straipsnį, kaip išspręsti problemas, susijusias su CTRL + ALT + Delete neveikia.

1. Įsitikinkite, kad įgalinote „App Switching“ funkciją

Pagal numatytuosius nustatymus „Windows 10“ įgalinamas „Alt + Tab“ spartusis klavišas, leidžiantis perjungti įvairias programas.

 1. Taigi atidarykite „ Settings“ , spustelėkite „ System“ , tada dešiniajame skydelyje pasirinkite „ Multitasking“ .pakeisti „Alt“ skirtuką, jei norite perjungti programas
 2. Ekrano apačioje ieškokite paspaudę Alt + Tab, rodomi atidaryti langai ... Pasirinkite pageidaujamą parinktį.

2. Norėdami optimizuoti mainų srities efektyvumą, naudokite „Comfort Clipboard Pro“ atsisiųsti mainų srities pro

„Comfort Clipboard Pro“ yra įrankis, pakeičiantis „Alt Tab“ nuorodos funkciją. Tai leidžia jums sukurti savo mainų srities istoriją išsaugant, tvarkant ir pasiekiant failus, aplankus ar tekstą iš tos pačios vietos.

Naudokite „Comfort Clipboard Pro“, kad išsaugotumėte tekstus, nuorodas, failus ar vaizdus į tam skirtą vietą, kurią galite pritaikyti, kiek norite (spalvomis ir filtrais, kad būtų lengviau atpažinti), tada prie jų galite prisijungti vos vienu paspaudimu.

„Comfort Clipboard Pro“

„Comfort Clipboard Pro“

Laikykite savo mainų srities istoriją vienoje vietoje, kad galėtumėte lengvai pasiekti tik vienu paspaudimu. Nemokamas bandymas Apsilankykite svetainėje
 1. Atsisiųskite nemokamą „Comfort Clipboard Pro“ bandomąją versiją. Vykdykite nurodymus, kad įdiegtumėte įrankį.
 2. Po to, kai procesas bus baigtas, paleiskite įrankį.
 3. Norėdami nukopijuoti (automatiškai) bet kurį tekstą, nuorodą, vaizdą, kurį norite išsaugoti vėlesniam naudojimui, naudokite CTRL + C.kaip naudotis mainų srities pro
 4. Tada perjunkite įvairius išteklius tik vienu paspaudimu iš „Clipboard Pro“ pagrindinio ekrano.

Naudodami „Comfort Clipboard Pro“, iškarpinės istorijoje galite išsaugoti neribotą skaičių fragmentų (pagal nutylėjimą išsaugoma 500 fragmentų). Norėdami gauti dar draugiškesnę patirtį, galite tinkinti mėgstamus iškarpinės fragmentus ir nustatyti garso signalus tam tikriems procesams.


3. Ištaisykite problemą keisdami registro reikšmes

 1. Tuo pačiu metu paspauskite „ Windows + R“ mygtukus, kad atidarytumėte dialogo langą Vykdyti .
 2. Įvesties lauke įveskite regedit ir paspauskite Enter arba spustelėkite Gerai .
 3. Iš lango, kuris bus rodomas jūsų įrenginyje, eikite į kelią HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer - tiesiog išplėskite kiekvieną kelią spustelėdami HKEY_CURRENT_USER , tada - Programinė įranga ir pan.pakeisti „Alt“ skirtuko nustatymus
 4. Kairiojoje srityje ieškokite AltTabSettings DWORD. Jei šio DWORD nėra, turite jį sukurti. Norėdami tai padaryti, tiesiog dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite dešinįjį langą ir pasirinkite Naujas> DWORD (32 bitų) reikšmė . Dabar įveskite AltTabSettings kaip naujo DWORD pavadinimą.modifikuoti registro reikšmes
 5. Dukart spustelėkite „ AltTabSettings“ DWORD ir pakeiskite jo vertės duomenis į 1 . Tai padarę spustelėkite Gerai, kad išsaugotumėte pakeitimus.

Sukūrus šį DWORD ir pakeitus jo vertę, problema turėtų būti išspręsta. Keletas vartotojų pranešė, kad šią vertę jie jau turi savo registre, ir problemą jie išsprendė paprasčiausiai ištrindami „ AltTabSettings“ iš registro. Norėdami tai padaryti, atlikite šiuos veiksmus:

 1. Suraskite „ AltTabSettings“ , dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite jį ir meniu pasirinkite Ištrinti .
 2. Kai pasirodys patvirtinimo meniu, spustelėkite Taip, kad tęstumėte.

Ištrynę šią vertę iš savo registro, patikrinkite, ar problema išspręsta.


Norėdami palengvinti užduotį, naudokite patogų registro rengyklę!


4. Paleiskite „Windows Explorer“ iš naujo

 1. Paspauskite „ Ctrl“ + „Shift“ + Esc, kad atidarytumėte užduočių tvarkyklę .
 2. Dabar suraskite „ Windows Explorer“ procesą, dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite jį ir meniu pasirinkite Paleistinaujo .kaip iš naujo paleisti naršyklę iš užduočių tvarkyklės

Tai padarius, „Windows Explorer“ turėtų būti paleista iš naujo ir „Alt Tab“ spartusis klavišas vėl pradės veikti. Atminkite, kad tai gali būti tik laikinas sprendimas, todėl turėsite pakartoti, jei problema vėl pasirodys.


5. Įsitikinkite, kad žvilgsnio parinktis įgalinta

Daugelis vartotojų pranešė, kad „Alt Tab“ komanda neveikė jų kompiuteryje, tačiau jiems pavyko ją išspręsti paprasčiausiai įjungus „Peek“ parinktį. Norėdami įgalinti šią parinktį, turite atlikti šiuos veiksmus:

 1. Paieškos juostoje įveskite išplėstinę . Dabar pasirinkite Peržiūrėti išplėstinius sistemos nustatymus .

  „Alt“ skirtukas neveikia su „Excel“

 2. Spustelėkite mygtuką „ Nustatymai “ skyriuje „ Našumas“ .

  Neveikia „Alt Tab Aero Peek“

 3. Dabar įsitikinkite, kad pažymėta parinktis Įgalinti žvilgsnį . Norėdami išsaugoti pakeitimus, spustelėkite Taikyti ir Gerai .

  „Alt“ skirtukas nerodo peržiūros

Įjungus „Peek“ parinktį, „Alt Tab“ komanda turėtų vėl pradėti veikti.


6. Atjunkite savo išorinius įrenginiusatjunkite periferinius įrenginius

Pasak vartotojų, „Alt Tab“ neveikia savo kompiuteryje dėl įvairių periferinių įrenginių. Tokie įrenginiai kaip ausinės ar USB pelės gali sukelti šią problemą.

Vartotojai pranešė, kad šią problemą išsprendė atjungę ausines ar USB pelę nuo kompiuterio.

Tai yra paprastas sprendimas ir, jei turite šią problemą, būtinai pabandykite atjungti periferinius įrenginius.

Turėkite omenyje, kad tai gali būti tik laikinas sprendimas, todėl turėsite tai pakartoti, jei problema vėl pasirodys.


7. Išjunkite / įjunkite sparčiuosius klavišus

 1. Paspauskite „ Windows“ klavišą + R ir įveskite gpedit.msc . Paspauskite Enter arba spustelėkite Gerai .
 2. Dabar bus paleistas grupės politikos redaktorius. Kairiojoje srityje eikite į Vartotojo konfigūracija> Administravimo šablonai> „Windows“ komponentai> Failų naršyklė . Dešinėje srityje dukart spustelėkite Išjungti „Windows Key“ klavišus .
 3. Pasirinkite Įgalinta ir spustelėkite Taikyti ir Gerai, kad išsaugotumėte pakeitimus.

  „Alt Tab“ neperjungia „Windows 10“

Jei tai neveikia, pakartokite tuos pačius veiksmus, bet šį kartą pasirinkite Išjungta . Dabar patikrinkite, ar jūsų klavišai veikia. Jei niekas neveikia , pasirinkite Nesukonfigūruota ir išsaugokite pakeitimus.

Jei negalite pasiekti grupės strategijos arba norite greitai atlikti šiuos pakeitimus, galite juos atlikti naudodami registro failą. Norėdami tai padaryti, turite atsisiųsti šiuos failus:

 • Atsisiųskite Išjungti „Windows“ klavišus
 • Atsisiųskite Įgalinti „Windows“ klavišus

Atsisiuntę registro failus, tiesiog dukart spustelėkite registro failą, kad jį paleistumėte. Kai pasirodys patvirtinimo dialogo langas, spustelėkite Taip .

„Alt Tab“ neveikia tinkamai

Keli vartotojai pranešė, kad jie išsprendė problemą naudodami registro failą, kad išjungtų „Windows Key“ sparčiuosius klavišus, todėl būtinai išbandykite.

Žinoma, visada galite pakeisti pakeitimus naudodami registro failą, kad įgalintumėte „Windows Key“ sparčiuosius klavišus.


Tai buvo viskas; Dabar jūs žinote, kaip lengvai išspręsti neveikiančią „Alt +“ skirtuko problemą sistemoje „Windows 8“, todėl bet kada galite naudoti perjungimo funkciją savo nešiojamame, planšetiniame ar darbalaukyje.

Kuris metodas jums pasiteisino? Pasakykite mums toliau pateiktame komentarų skyriuje.


DUK: Skaitykite daugiau apie klaviatūros problemas

 • Kaip išspręsti „Alt Tab“ neveikimą tarp „Windows“ programų?

Galite pabandyti pakoreguoti klaviatūros nustatymus, išjungti arba įjungti sparčiuosius klavišus, taip pat naudoti vieną iš „Alt Tab“ alternatyvų, kurias rekomenduojame šiame vadove.

 • Kodėl klaviatūra neveikia tinkamai?

Kartais kai kurie klaviatūros klavišai užstringa arba įveda neteisingus simbolius arba automatiškai rašo. Išbandykite, pavyzdžiui, šiame vadove išvardytus veiksmus, kurie taikomi kai kurioms bendroms problemoms spręsti.

 • Ar galite netyčia užrakinti klaviatūrą?

Gali būti, kad įjungėte filtro raktus. Jei tai nėra rimtesnė problema, turėtumėte kelias sekundes palaikyti nuspaudę dešinįjį „Shift“ klavišą ir pamatyti, ar problema išspręsta.

Redaktoriaus pastaba: Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2014 m. Balandžio mėn. Ir buvo atnaujintas 2020 m. Birželio mėn., Siekiant šviežumo ir tikslumo.