5 geriausi „Terraria“ žemėlapių žiūrovai, norėdami rasti paslėptas paslaptis

 • „Terraria“ yra 2D smėlio dėžės žaidimas, kuriame žaidėjai tyrinėja didžiulį pasaulį, ieškodami medžiagos, kurdami monstrus ir kovodami su jais.
 • Kadangi pasaulis yra didžiulis, gali būti sunku rasti visus reikalingus išteklius. Čia ateina „Terraria“ pasaulio žiūrovai.
 • Norite atrasti daugiau paslėptų brangakmenių, tokių kaip „Terraria“? Mes turime puslapį, skirtą „Steam Games“, kuriame kalbame apie geriausius platformos pavadinimus.
 • Kiekvieną kartą, kai susiduriate su žaidimo problema arba tiesiog norite ieškoti ką nors naujo žaisti, „Gaming Hub“ visada yra jūsų žinioje. 
terariumų žemėlapių redaktorius

„Terraria“ yra įrodymas, kad 2D žaidimai vis dar klesti, nepaisant šiandienos realistiškos žaidimų dizaino filosofijos, kurios dauguma kūrėjų laikėsi. „Terraria“ pasauliai gali būti didžiuliai, o norint atskleisti jų paslaptis, jums reikės „Terraria“ žemėlapių žiūrovų pagalbos.

Naudodamiesi šiomis trečiųjų šalių programomis, galite pamatyti visą atsitiktinai sugeneruotą „Terraria“ žemėlapį ir atskleisti jo paslaptis.

Žinoma, puristai pasakys, kad nežinoma yra tai, dėl ko jie linksmi, tačiau su kai kuriais „Terraria“ žemėlapių žiūrovais taip pat galite redaguoti savo žemėlapį, kad korupcija nesunaikintų jūsų meno kūrinio.

Kurie yra geriausi „Terraria“ žemėlapių žiūrovai?

1. TEdit

„Teraria“ žemėlapių žiūrovas TEdit

 1. Atsisiųskite „ TEdit“ ir išpakuokite
 2. Paleiskite TEditXna.exe
 3. Eikite į Failas > Atidaryti
 4. Naršykite savo „Terraria“ pasaulyje

„TEedit“ yra platus „Terraria“ žemėlapių žiūrovas, leidžiantis apžiūrėti visą pasaulį pašalinant karo rūką ir vienu metu matant visus blokus ir biomas. Galite priartinti konkrečias sritis, pamatyti spąstus, išteklius, skrynias, debesų salas ir „Crimson / Corruption“ paskirstymą.

Be to, kaip rodo pavadinimas, galite redaguoti savo pasaulį naudodami „TEdit“ ir pakeisti tam tikras ypatybes, pvz., Kuriuos viršininkus nugalėjote, debesų skaičių ar pasaulio tipą.

Nors nėra žinoma, kad „TEdit“ kelia problemų, vis tiek rekomenduojame paremti savo pasaulį prieš atliekant bet kokius pakeitimus

Galite peržiūrėti visus ttaisyti spaudai ir atsisiųsti naujausią versiją iš čia .


Negalite atsisiųsti failų iš interneto sistemoje „Windows 10“? Mes turime tam pataisą


2. Daugiau „Terra“

terariumų pasaulio žiūrovas

 1. Atsisiųskite „ MoreTerra“ ir išpakuokite
 2. Paleiskite „ MoreTerra.exe“
 3. Naršykite savo pasaulio failą
 4. Pasirinkite išvesties aplanką
 5. Spustelėkite „ Draw World“

„MoreTerra“ yra paprastas „Terraria“ žemėlapių žiūrovas, kuris įkels pasaulio rinkmeną ir išleis paveikslėlį su pašalintu karo rūku ir žemėlapyje pažymėtais visais lankytinais objektais.

Nors išvesties vaizdas yra išsamus, negalite priartinti, kad pamatytumėte visas kiekvieno biomo detales. Šis įrankis skirtas apžvelgti žemėlapį ir šiek tiek išanalizuoti turinį.

Suformuodami skirtuką „ Pasaulio informacija  “, galite filtruoti skrynias ir pamatyti jų vietą bei turinį. Be to, galite nustatyti pasirinktinius žmonėms skirtus žymeklius, indus ar konkrečius mineralus. Tai leis jums medžioti sunkiai suprantamas medžiagas, reikalingas amatų gamybai.

„MoreTerra“ galima atsisiųsti čia .


3. Terrafirma

terariumas žiūrovas terrafirma

 1. Atsisiųskite „ Terrafirma“ ir išpakuokite
 2. Paleiskite terrafirma.exe
 3. Eikite į Failas> Atviras pasaulis

Vienas paprasčiausių, tačiau efektyviausių „Terraria“ pasaulio žiūrovų yra „Terrafirma“. Šis įrankis leidžia įkelti konkretų pasaulį tik keliais paspaudimais ir peržiūrėti jį visą. Galite priartinti, kad pamatytumėte visas pasaulio detales, įskaitant objektus, spąstus ir išteklius.

Be to, elementus galėsite filtruoti ir pažymėti žemėlapyje paspausdami spartųjį klavišą F2 . Čia galite patikrinti skrynias, NPC ar konkrečius blokus.

Naujausią „Terrafirma“ versiją galite atsisiųsti iš čia .


4. „TerraMap“

"terramap" langams "terraria" pasaulio žiūrovas

 1. Atsisiųskite „ TerraMap“ ir išpakuokite
 2. Paleiskite „ TerraMap.exe“
 3. Eikite į Failas> Atviras pasaulis
 4. Eikite į Failas> Atidaryti grotuvą
 5. Pasirinkite savo grotuvą arba „ All Spoilers“

„TerraMap“ leidžia jums atverti savo „Terraria“ pasaulį dviem režimais: arba su karo rūku ir matyti tik iki šiol padarytą pažangą, arba pasirinkus „ Visi spoileriai“, kur galite pamatyti visą pasaulį.

Šis „Terraria“ žemėlapių žiūrovas leidžia jums naršyti pasaulio parametrus, kad pamatytumėte, kuriuos viršininkus nugalėjote, ir visus kitus nustatymus. Iš parinkties „Paryškinti“ galite pasirinkti skirtingus objektus, kuriuos norite rodyti žemėlapyje, įskaitant skrynias, NPC, mineralus ir kitus.

Turėkite omenyje, kad dideliame žemėlapyje kelių elementų pasirinkimas yra sudėtingas skaičiavimais ir jūsų procesorius turės sunkiai dirbti, kad atliktų šią užduotį.

Norėdami atsisiųsti „TerraMap“, eikite į šį puslapį ir pasirinkite naujausią versiją.


5. „TerraMap Online“

terariumas internete pasaulio žiūrovas

 1. Eikite į „TerraMap Online“
 2. Ekrano viršuje pasirinkite Pasirinkti failą
 3. Naudodami filtrus paryškinkite skirtingus elementus

„TerraMap online“ yra internetinė „Terraria“ pasaulio žemėlapių peržiūros programos versija, skirta asmeniniam kompiuteriui. Privalumas yra tai, kad tai „Cross-platform“ „Terraia“ žiūrovas, kuris vis dar išlaiko savo kompiuterio savybes.

Turėsite pereiti prie pasaulio failo, esančio C:> Vartotojai> [Jūsų vartotojo vardas]> Dokumentai> Mano žaidimai> „Terraria“> „Pasauliai“ .

„Terraria“ yra staigmenų kupinas žaidimas, leidžiantis žaidėjams tyrinėti didžiulius pasaulius, ieškant paslėptų lobių. Bet dar daugiau, tai yra žaidėjų priemonė išreikšti savo kūrybiškumą ir, kaip ir „Minecraft“, sukurti meno kūrinius paprastais kaladėlėmis.

Jei žinote kitų „Terraria“ pasaulio žemėlapių žiūrovų, praneškite mums toliau pateiktame komentarų skyriuje.


DUK: „Terraria“ žemėlapių žiūrovai

 • Kaip peržiūrėti savo „Terraria“ žemėlapį?

Jums reikės trečiosios šalies įrankio, vadinamo „Terraria Map Viewer“. Šiame sąraše pateikiamos 5 geriausios programos, kurias galite naudoti norėdami pamatyti savo „Terraria“ pasaulio žemėlapį.

 • Kaip naudotis žemėlapių peržiūros programa „Terraria“?

Priklausomai nuo to, kurį „Terraria“ žemėlapių žiūriklį naudojate, paleiskite programą ir pasirinkite „Open World“. Atlikite šio vadovo veiksmus, kad sužinotumėte, kaip naudotis žemėlapių peržiūros programa.

 • Kaip rasti savo terariumo sėklą?

Galite peržiūrėti savo sėklą atidarydami savo „Terraria“ pasaulį naudodami žemėlapių peržiūros priemonę (pvz., „TerraMap“) ir eikite į „View“> „Properties“. Čia paieškos laukelyje įveskite sėklą ir pamatysite pasaulio sėklą. Visi „Terraria“ pasaulio žiūrovai, išvardyti šiame sąraše, leis jums pamatyti pasaulio sėkmę.