Kas yra „YourPhone.exe“ procesas sistemoje „Windows 10“? [PAAIŠKINTA]

 • Jei jums įdomu - kaip tai daro daugelis mūsų skaitytojų - „YourPhone.exe“ nėra virusas, o tikras „Microsoft“ procesas, per kurį iš esmės galite susieti telefoną su kompiuterio OS.
 • „YourPhone“ yra viena iš tų foninių programų, kurias galite lengvai nepastebėti, jei neketinate siųsti SMS žinučių, pavyzdžiui, iš „Windows 10“ darbalaukio.
 • Nepaisant to, programa gali šiek tiek kramtyti jūsų RAM, todėl galbūt norėsite ką nors padaryti, jei nesate suinteresuoti sinchronizuoti nuotraukas tarp savo mobiliojo ir nešiojamojo kompiuterio. Peržiūrėkite toliau pateiktus mūsų sprendimus, kad saugiai pašalintumėte arba tiesiog išjungtumėte programą.
 • Kalbant apie atminties suvartojimą, jei norėtumėte optimizuoti savo kompiuterio našumą, išnagrinėkite mūsų procesoriaus naudojimo centrą ir gaukite visus naujus patarimus prieš kitus.
nešiojamojo kompiuterio ir išmaniojo telefono dangtelis

Kai kuriems vartotojams kilo klausimas, koks yra „YourPhone.exe“ procesas sistemoje „Windows 10“. Tai, kaip kai kurie dabar gali atspėti, yra jūsų telefono procesas, kuris siunčia pranešimus iš mobiliųjų telefonų į „Windows“ darbalaukius. Būkite tikri, kad tai paprastai nėra įtartina programa.

Jūsų telefonas yra UWP programa, įtraukta į „Windows 10 1903“. Tai yra „Microsoft“ programa, sinchronizuojanti „Windows 10“ su „Android“ ir „iOS“ telefonais.

Tai leidžia vartotojams sinchronizuoti nuotraukas „Windows 10“, „Android“ ir „Apple“ įrenginiuose. Be to, vartotojai gali naudoti jūsų telefoną siųsti SMS tekstus iš „Windows 10“ darbalaukio ar nešiojamojo kompiuterio. Taigi programa integruoja „Windows“ su mobiliaisiais įrenginiais.

Ar „Windows 10“ „YourPhone.exe“ procesas yra virusas?

 1. Kaip išjungti „YourPhone.exe“ procesą
 2. Pašalinkite „YourPhone“ programą

1. Kaip išjungti „YourPhone.exe“ procesą

Tačiau „YourPhone.exe“ sugaiš šiek tiek operatyviosios atminties tiems vartotojams, kurie nenaudoja „YourPhone“ programos.

Vartotojai gali taupyti sistemos išteklius, išjungdami „YourPhone.exe“ procesą kartu su kitais jiems nereikalingais UWP programų procesais. Štai kaip vartotojai gali išjungti „YourPhone.exe“ procesą sistemoje „Windows 10“:

 1. Atidarykite „Windows 10“ paieškos laukelį paspausdami „Windows“ klavišą + S.
 2.  Paieškos laukelyje Įveskite čia įveskite fono programas .
 3. Spustelėkite „Fono programos“, kad atidarytumėte „Nustatymai“, kaip ir tiesiogiai esančioje momentinėje nuotraukoje.fono programų „Windows 10“ nustatymai
 4. Slinkite žemyn iki programos „Jūsų telefonas“.išjunkite programą „Telefonas“ sistemoje „Windows 10“
 5. Išjunkite parinktį „Jūsų telefonas“.
 6. Po to uždarykite Nustatymai.
 7. Tada paleiskite „Windows“ iš naujo.

2. Pašalinkite „YourPhone“ programą

Arba vartotojai gali pašalinti jūsų telefoną, kad užtikrintų, jog jo procesai nenaudoja sistemos išteklių. Tačiau vartotojai negali pašalinti jūsų telefono per „Windows 10 1903“ nustatymus, nes tai yra įmontuota programa.

Taigi vartotojai turi pašalinti programą iš „PowerShell“ taip.

 1. Atidarykite „Cortana“ paieškos laukelį.
 2. Paieškos laukelyje Įveskite čia įveskite raktinį žodį „ PowerShell “.
 3. Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite „Windows PowerShell“, kad atidarytumėte kontekstinį meniu, ir pasirinkite parinktį Vykdyti kaip administratorių .
 4. Po to įveskite „ Get-AppxPackage Microsoft.YourPhone -AllUsers | Pašalinkite „AppxPackage“ iš „PowerShell“ ir paspauskite grįžimo klavišą.„Power Shell“ pašalinkite „YourPhone“ programą
 5. Pašalinę telefoną, iš naujo paleiskite „Windows“.

Taigi, taip vartotojai gali išjungti „YourPhone.exe“ procesą sistemoje „Windows 10“. Vartotojai taip pat gali išjungti kitus UWP programų procesus, kad atlaisvintų sistemos išteklius.

Žemiau esančiame komentarų skyriuje praneškite mums, kuris iš šių metodų jums buvo naudingas.

DUK: Sužinokite daugiau apie „YourPhone.exe“

 • Kas yra telefono EXE?

Phone.exe yra vykdomasis failas, susiejantis jūsų telefoną su „Windows 10“, leidžiantis jums skambinti internetu. Tai yra teisėtas „Microsoft“ procesas, o ne kenkėjiška programa, todėl jis nekenkia jūsų kompiuteriui.

 • Kaip naudoti .phone EXE?

Atidarykite fonines programasStart meniu ir pereikite prie Jūsų telefonas ap p ir perjungti Jūsų telefono bare į Įjungta , kad būtų galima ją.

 • Kaip ištrinti telefono EXE?

Savo telefoną galite pašalinti naudodami „ PowerShell“ . Patikrinkite žingsnius ir komandą, kurią turite įvesti šiame nuosekliame vadove.

Redaktoriaus pastaba : Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2019 m. Gegužę ir nuo to laiko atnaujintas ir atnaujintas 2020 m. Kovo mėn., Siekiant šviežumo, tikslumo ir išsamumo.