Kaip pataisyti žaidimo garsą, kuris neveikia „Fortnite“ (PC)

žaidimų garso įraše neveikia

„Fortnite“ yra visas šiuolaikinių MMO žaidimų paketas. Šis „Battle Royale“ trečiųjų asmenų šaulys nusipelno viso populiarumo, kurį jis gauna optimizuodamas ir žaisdamas laisvai.

Be to, žaidimas beveik nepriekaištingai veikia visų rūšių sistemose, todėl klaida, kurią bandysime pašalinti šiandien, bus gana savita.

Būtent, daugelis vartotojų ir „Fortnite“ entuziastai pranešė, kad žaidimo garso įrašas neveikia visose platformose. Pradedant nuo kompiuterio, delninių prietaisų ir konsolių. Laikysimės kompiuterio dėl akivaizdžių priežasčių.

Ši klaida gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant žaidimo klaidą ar bendrą „Windows“ problemą. Dėl to mes įtraukėme visus sprendimus, kuriuos galėjome gauti, todėl būtinai patikrinkite juos toliau.

Kaip galiu išspręsti žaidimo garso problemas „Fortnite“, skirtoje asmeniniam kompiuteriui?

 1. Išjungti garso efektų vizualizavimą
 2. Patikrinkite garso tvarkykles
 3. Vykdykite „Fortnite“ kaip administratorių
 4. Patikrinkite „Fortnite“ garso parinktis
 5. Atnaujinkite žaidimą
 6. Nustatykite numatytąjį atkūrimo įrenginį
 7. Įdiekite „DirectX“
 8. Iš naujo įdiekite žaidimą
 9. Iš naujo nustatykite kompiuterio gamyklinius nustatymus

1 sprendimas - išjunkite garso efektų vizualizavimą

Dažniausias šios problemos sprendimas yra žaidimo nustatymų meniu. Tai susiję su garso vizualizacijos efektais, kurie turėtų pagerinti klausos negalią turinčių žaidėjų žaidimų patirtį.

Tačiau ši funkcija, nors ir malonus priedas, įjungus garsą visiškai išjungia. Dėl šios priežasties siūlome jį išjungti ir persikelti iš ten.

Jei nesate tikri, kaip išjungti „Fortnite“ pritaikymą „Garso efektų vizualizavimui“, atlikite toliau nurodytus veiksmus.

 1. Pradėkite žaidimą.
 2. Atidarykite „ Nustatymai“ .
 3. Pasirinkite skirtuką Pritaikymas neįgaliesiems .
 4. Išjunkite funkciją „ Vaizduoti garso efektus “.

2 sprendimas - patikrinkite garso tvarkykles

Jei neturite reikalingų kompiuterinių įgūdžių, kad galėtumėte rankiniu būdu atnaujinti / taisyti garso tvarkykles, primygtinai siūlome tai padaryti automatiškai, naudojant „Tweakbit“ tvarkyklės atnaujinimo įrankį.

Šį įrankį patvirtino „Microsoft“ ir „Norton Antivirus“. Po kelių bandymų mūsų komanda padarė išvadą, kad tai yra geriausias automatizuotas sprendimas. Žemiau rasite trumpą vadovą, kaip tai padaryti.


Ar žinojote, kad dauguma „Windows 10“ vartotojų turi pasenusias tvarkykles? Naudokitės šiuo vadovu, būkite žingsnis į priekį.


 1. Atsisiųskite ir įdiekite „ TweakBit“ tvarkyklės atnaujinimo priemonę .tvarkyklės atnaujinimo programos pradžios lango ir tvarkyklės neįmanoma įdiegti
 2. Įdiegus programą, jūsų kompiuteris pradės automatiškai ieškoti pasenusių tvarkyklių. „Driver Updater“ patikrins jūsų įdiegtų tvarkyklių versijas pagal naujausių versijų debesų duomenų bazę ir rekomenduos tinkamai atnaujinti. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai palaukti, kol bus baigtas nuskaitymas. tvarkyklės naujinimo diagnozuojant AMD tvarkyklę negalima įdiegtiBaigę nuskaityti, gausite visų jūsų kompiuteryje rastų tvarkyklių ataskaitą. Peržiūrėkite sąrašą ir pažiūrėkite, ar norite atnaujinti kiekvieną tvarkyklę atskirai, ar visas iš karto. Norėdami atnaujinti vieną tvarkyklę vienu metu, spustelėkite nuorodą „Atnaujinti tvarkyklę“ šalia tvarkyklės pavadinimo. Arba tiesiog spustelėkite mygtuką „Atnaujinti viską“ apačioje, kad automatiškai įdiegtumėte visus rekomenduojamus naujinimus.

baigti tvarkyklės atnaujinimo priemonės atnaujinimai negali įdiegti AMD tvarkyklių

Pastaba: Kai kuriuos tvarkykles reikia įdiegti keliais žingsniais, todėl turėsite kelis kartus paspausti mygtuką „Atnaujinti“, kol bus įdiegti visi jo komponentai.

Atsakomybės apribojimas : kai kurios šio įrankio funkcijos nėra nemokamos.

Iš tikrųjų didžiausias šio įrankio pranašumas yra tai, kad jis veikia ne tik su AMD tvarkyklėmis. Jį galite naudoti norėdami atnaujinti beveik bet kurį kompiuterio tvarkyklę.

Taigi, jei ieškote ilgalaikio sprendimo, kuris palengvins jus nuo pasenusių tvarkyklių sukelto galvos skausmo, „Tweakbit“ yra kelias.


„Windows“ negali automatiškai rasti ir atsisiųsti naujų tvarkyklių? Nesijaudinkite, mes jus aprėpėme.


3 sprendimas - paleiskite „Fortnite“ kaip administratorių

Siūlomų sprendimų jūroje rado vietą, susijusią su administraciniais leidimais. Būtent, kai kurie vartotojai pastebėjo, kad žaidimui trūksta tinkamų leidimų arba jį blokuoja pati sistema.

Garso problemą jie išsprendė paleisdami žaidimą kaip administratorius. Tai gali būti ilgalaikis sprendimas, tačiau verta pabandyti.

Štai kaip paleisti „Fortnite“ ir „Epic Games Launcher“ kaip administratorių:

 1. Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite „Fortnite“ darbalaukio nuorodą ir atidarykite „ Ypatybės“ .
 2. Pasirinkite skirtuką Suderinamumas .
 3. Pažymėkite langelį „ Vykdyti šią programą kaip administratorių “ ir patvirtinkite pasirinkimą.
 4. Atlikite tą patį „ Epic Games Launcher“ .žaidimų garso įraše neveikia

Sužinokite viską, ką reikia žinoti apie administratoriaus paskyrą ir kaip ją įgalinti / išjungti čia!


Nieko neatsitiks, kai spustelėsite Vykdyti kaip administratorius? Nesijaudinkite, mes turime jums tinkamą sprendimą.


4 sprendimas - patikrinkite „Fortnite“ garso parinktis

Kaip tikriausiai žinote, yra atskirų programų garso nustatymai. Būtent ten reikia ieškoti toliau. Jei „Fortnite“ garsas bus nutildytas, turėsite jį įjungti.

Dar geriau, norėdami įsitikinti, kad viskas yra taip, kaip turėtų būti, siūlome iš naujo nustatyti programos garso nuostatas į numatytąsias vertes. Vykdykite šias instrukcijas, kad patvirtintumėte, jog „Fortnite“ nėra nutildyta sistemos garso nustatymuose:

 1. Atidarykite „Fortnite“ ir sumažinkite jį paspausdami „Windows“ klavišą + M.
 2. Paspauskite „Windows“ klavišą + I, kad sukviestumėte programą „ Nustatymai “.
 3. Pasirinkite Sistema .žaidimų garso įraše neveikia
 4. Kairiojoje srityje pasirinkite Garsas .
 5. Įsitikinkite, kad įvesties ir išvesties įrenginiai nėra nutildyti . Galite juos išbandyti ir paleisti trikčių šalinimo įrankį, jei jie neveiks.žaidimų garso įraše neveikia
 6. Dabar atidarykite Išplėstinės garso parinktys .žaidimų garso įraše neveikia
 7. Sąraše turėtumėte pamatyti „Fortnite“. Įsitikinkite, kad jis nėra nutildytas.

Jei kyla problemų atidarant programą „Nustatymas“, peržiūrėkite šį straipsnį, kad išspręstumėte problemą.


Jei trikčių šalinimo įrankis sustoja prieš užbaigdamas procesą, išspręskite jį naudodamiesi šiuo išsamiu vadovu.


5 sprendimas - atnaujinkite žaidimą

Žaidimo garsas sugadintas (visiškai arba iš dalies) po atnaujinimo. Tai reiškia, kad jei problema pirmiausia kyla dėl žaidimo klaidos, tai bus išspręstas kitame atnaujinime.

Bent jau taip dažniausiai būna. „Epic Games“ puikiai sekasi su visais 6 pagrindiniais ir dešimtimis nedidelių pataisų, visais būdais tobulindami žaidimą.

Todėl siūlome kuo greičiau atnaujinti žaidimą. Turėkite omenyje, kad pleistrai paprastai yra gana masyvūs, todėl tai užtruks šiek tiek laiko.

6 sprendimas - nustatykite numatytąjį atkūrimo įrenginį

Kai kuriems vartotojams ypač iškyla ausinių ir išorinio mikrofono problema. Taip gali nutikti, nes tie garso išvesties / įvesties įrenginiai sistemos nustatymuose nėra nustatyti kaip numatytieji atkūrimo įrenginiai.

Tai taip pat tikėtina priežastis, kodėl jūsų mikrofonas ar garsiakalbiai / ausinės neveiks grojant „Fortnite“. Štai kaip nustatyti numatytąjį išvesties ir įvesties garso įrenginį sistemoje „Windows 10“:

 1. Įsitikinkite, kad garso įvesties / išvesties įrenginys (ausinės, garsiakalbiai ar mikrofonas) yra prijungti.
 2. Uždarykite žaidimą.
 3. Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite piktogramą Garsas ir kontekstiniame meniu atidarykite Garsas .
 4. Pasirinkite „ Playback“ skirtuką.
 5. Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite naudojamą įrenginį ir nustatykite jį kaip numatytąjį.
 6. Atlikite tą patį veiksmą įrašymo įrenginyje.

7 sprendimas - įdiekite „DirectX“

Šiai klaidai yra skirta daugybė forumo gijų ir daugelis jų siūlo iš sistemos skaidinio ištrinti tam tikrus DLL failus. Tai padarę, jie rekomenduoja atsisiųsti tuos failus iš tam tikrų įtartinų trečiųjų šalių svetainių.

Nedarykite - ir aš kartoju - nedarykite to. Jei kyla tokios rūšies problema, galite paleisti SFC ir DISM ir tokiu būdu ištaisyti sugadintus ar neišsamius failus. Tačiau svarbiausia yra įdiegti naujausią „DirectX“ versiją.

Būtinai atsisiųskite ir įdiekite naujausią „DirectX“ iteraciją, atsižvelgiant į jūsų GPU palaikomą versiją. Be to, ieškokite tokių platinamų elementų kaip „VC ++“. Tai gali išspręsti diegimo problemą.

Jei negalite įdiegti „DirectX“, naudokite šį trikčių šalinimo vadovą, kad atsikratytumėte problemos.

8 sprendimas - iš naujo įdiekite žaidimą

Jei vis dar nesiseka dėl žaidimo garso problemos, taip pat galite iš naujo įdiegti žaidimą. Patariame viską išvalyti prieš naują diegimą, kad būtų išvengta galimų konfigūracijos konfliktų.

Švaraus šiferio metodas yra geriausias, kai atsitinka kažkas panašaus. Žinoma, norint iš naujo įdiegti, reikės iš naujo atsisiųsti sąrankos failus per „Epic Games“ paleidimo priemonę, o tai gali užtrukti.

Štai kaip iš naujo įdiegti „Fortnite“ kompiuteryje:

 1. „Windows“ paieškos juostoje įveskite Valdymas ir atidarykite Valdymo skydą.
 2. Spustelėkite Pašalinti programą .žaidimų garso įraše neveikia
 3. Pašalinkite „ Fortnite“.
 4. Norėdami išvalyti visus likusius susijusius failus ir registro įvestis, naudokite bet kurį iš šių nemokamų įrankių.
 5. Norėdami vėl atsisiųsti ir įdiegti „Fortnite“, naudokite „Epic Games Launcher“.

Jei jums reikia daugiau informacijos apie tai, kaip pašalinti programas ir programas sistemoje „Windows 10“, peržiūrėkite šį specialųjį vadovą.


Jūs negalite atidaryti valdymo skydo? Pažvelkite į šį išsamų vadovą, kad rastumėte sprendimą


9 sprendimas - iš naujo nustatykite kompiuterio gamyklinius nustatymus

Tam tikri „Windows 10“ atnaujinimai atskleidė įvairias garso problemas. Matyt, dėl netinkamo garso tvarkyklės įdiegimo atnaujinimai sukėlė garso problemų daugeliui atnaujinančių vartotojų.

Tai galima išspręsti iš naujo įdiegiant tvarkyklę, grįžtant prie ankstesnės „Windows 10“ iteracijos arba atkuriant kompiuterio gamyklines vertes.

Štai kaip atkurti savo kompiuterį ir, tikėkimės, pagaliau mėgautis visa „Battle Royale“ patirtimi „Fortnite“:

 1. Paspauskite „Windows“ klavišą + I, kad atidarytumėte    programą „ Nustatymai “.
 2. Pasirinkite     skyrių „ Atnaujinti ir saugoti“.
 3.  Kairiojoje srityje pasirinkite   atkūrimą .
 4. Dalyje „ Reset this PC “ spustelėkite   Pradėti .žaidimų garso įraše neveikia

Reikia daugiau informacijos, kaip atkurti gamyklinius kompiuterio duomenis? Perskaitykite šį straipsnį ir sužinokite viską, ką reikia žinoti.


Nelaimė ištinka ir jūs negalite atkurti kompiuterio! Laimei, mes turime jums tinkamus sprendimus.


Tai pasakę, galime užbaigti šį straipsnį. Jei turite kokių nors alternatyvių sprendimų, kuriuos pamiršome, ar turite klausimų dėl įtrauktųjų, pasakykite. Savo mintimis galite pasidalinti žemiau esančiame komentarų skyriuje.

Susijusios istorijos, kurias turėtumėte patikrinti:

 • Negalite prisijungti prie „Fortnite“ draugų vakarėlio? Mes gavome pataisą
 • Ištaisyti Kažkas nutiko „Fortnite“ mokėjimo klaida visam laikui
 • Nepavyko prisijungti prie „Fortnite“ prisijungimo eilės klaida [ekspertų pataisymas]