Turbo VPN asmeniniams kompiuteriams ir „Mac“: ar saugu atsisiųsti ir įdiegti?

„Turbo VPN“ logotipas „SecurityApplication“ / „Freeware“ / „Windows 10“, „Windows 7“ / „1.0.0.3“ versija yra stabili / atsisiųskite dabar

Turbo VPN, kaip aiškiai rodo jo pavadinimas, yra VPN programinės įrangos sprendimas, kurį galite atsisiųsti nemokamai. Jį galite naudoti norėdami užkirsti kelią nepageidaujamam įvairių snooperių, pvz., Įsilaužėlių, interneto tiekėjo ar net vyriausybės, dėmesiui internete.

VPN paslaugų populiarumas pastaruoju metu sparčiai auga, kartu dirbant namuose. Bendrovės turi apsaugoti savo turtą, ir tiesiog nėra geresnio būdo nei naudoti VPN.

Nors įmonės gali pasinaudoti įmonių VPN, kad apsaugotų savo turtą, pvz., „Cisco AnyConnect“ ar „SonicWall Global VPN Client“, atsitiktiniai vartotojai gali kreiptis į VPN namų naudojimui, pavyzdžiui, „Turbo VPN“.

Tai nepaprastai naudinga neramumų metu, nes daugeliui internetinių išteklių gali būti taikoma cenzūra ar geografiniai apribojimai. Dėl savo galimybės suklastoti jūsų tikrąją vietą VPN gali lengvai apeiti kai kuriuos iš šių nepatogumų.

Turbo VPN sistemos reikalavimai

 • Operacinė sistema: „ Windows 10“, 8.1, 8, 7
 • Architektūra: veikia tiek 32, tiek 64 bitų sistemose
 • Atmintis: 512 MB RAM
 • Vieta: mažiausiai 50 MB programai įdiegti
 • Tinklo adapteris: ryšiui užmegzti reikalingas „Ethernet“ arba „Wi-Fi“ adapteris
 • Interneto ryšys: būtinas

Kaip matote, nereikia turėti superkompiuterio, kad galėtumėte paleisti šį įrankį ir nukreipti tinklo srautą per VPN. Greičiausiai jis gali valdyti ir senesnes sistemas, tačiau mes išbandėme tai pagal aukščiau pateiktas specifikacijas ir viskas gerai.

Ekrano nuotraukos

 • Pagrindinis „Turbo VPN“ ekranas
‹›
 • Pagrindinis „Turbo VPN“ ekranas
‹›

Mūsų apžvalga

Argumentai "už"
Tai nemokama
Minusai
Rodomi skelbimai, kuriuose gali būti kenkėjiškų programų
Nemokamos paslaugos paprastai renka ir parduoda duomenis

Turbo VPN nemokamai atsisiųsti asmeniniam kompiuteriui

Tikriausiai jau supratote, bet „Turbo VPN“ yra visiškai nemokama asmeniniame kompiuteryje. Galite nemokamai naudoti ir kituose įrenginiuose, pvz., „IOS“, „MacOS“ ar „Android“. „IOS“ ir „Android“ sistemose galima įsigyti prenumeratą, kad gautumėte keletą papildomų funkcijų.

Kalbant apie „Windows“ naudojimą, nėra jokių prenumeratos galimybių. Taip pat jokiu būdu negalima sukurti paskyros ir prisijungti prie jos naudojant kompiuterio versiją. Neigiama, kad kartais galite pamatyti retkarčiais rodomą skelbimą.

Kaip tikriausiai žinote, skelbimai yra prieglobstis daugeliui paslėptų kenkėjiškų programų komponentų. Nemokamos VPN paslaugos paprastai remiasi šiais metodais, kad išlaikytų savo produktus nemokamai. Kai kurie iš jų gali net parduoti jūsų duomenis.

Kaip įdiegti „Turbo VPN“

Šio VPN įdiegimas tiksliniame kompiuteryje yra pasivaikščiojimas parke. Tačiau mūsų pasiūlymas yra išbandyti patikimesnę paslaugą, pvz., PIA, kuri, beje, puikiai pasirodė visuose mūsų bandymuose.

Jei vis tiek norite naudoti „Turbo VPN“, tai galite padaryti kaip tai padaryti. Gaunant diegimo vykdomąjį failą, jums tereikia jį paleisti. Vykdykite įmontuotojo vedlio komponente pateiktas ekrane pateikiamas instrukcijas ir sutikite su licencijos sutartimi.

Kitas žingsnis yra paskirties kelio nustatymas, kur bus įdiegtas „Turbo VPN“. Spustelėkite mygtuką Įdiegti ir palaukite. Jei neturite tinkamo „TAP“ - „Windows“ adapterio / tvarkyklės, sąrankos metu jis bus automatiškai įdiegtas.

Baigus sąranką, programa bus paleista automatiškai ir galėsite pradėti ją naudoti.

Kaip naudotis „Turbo VPN“

Naudotis šia paslauga yra dar paprasčiau nei įdiegti į savo kompiuterį. Mes jau nustatėme, kad įrengimas buvo pasivaikščiojimas parke. Įdiegę būsite nukreipti į pagrindinį „Turbo VPN“ langą.

Viskas, ką jums reikia padaryti, tai kairiajame meniu pasirinkti virtualią vietą. Jei jums rūpi greitis, siūlome pasirinkti optimalią vietą .

Kai tai padarysite, „Turbo VPN“ automatiškai sukurs saugų tunelį ir nukreips visą srautą per privatų serverį pasirinktoje vietoje.

Atsisiuntimo ir įkėlimo greičio vertes galite pamatyti pagrindiniame ekrane. Jei baigsite jį naudoti, tiesiog spustelėkite mygtuką X ir „Turbo VPN“ išjungs saugų tunelį. Tai taip paprasta, kaip būna.

Veikimas sumažintas sistemos dėkle

Dar vienas paminėtinas faktas yra tai, kad programa jūsų sistemos dėkle veikia kuo mažiau. Net išjungus VPN serverio ryšį ir uždarius pagrindinį langą, jis vis tiek bus jūsų sistemos dėkle.

Galite visiškai išjungti programą, dešiniuoju pelės mygtuku spustelėdami jos dėklo piktogramą ir meniu pasirinkę „ Quit Turbo VPN“ .

Konfigūracijos nereikia

„Turbo VPN“ lengva naudoti net pradedantiesiems, daugiausia dėl to, kad nėra jokių konfigūravimo galimybių. Konfigūravimo meniu nėra, todėl galima sakyti, kad jis apima požiūrį, ką matai .

Siekdami ramybės, džiaugsitės sužinoję, kad jūsų srautui užšifruoti naudojami „OpenVPN“ (UDP ir TCP) protokolai. Pranešama, kad visame pasaulyje yra daugiau nei 10 000 serverių, kuriais jis gali nukreipti jūsų srautą.

Nemokamas VPN, skirtas „Windows“ kompiuteriams

Apibendrinant, „Turbo VPN“ yra ideali VPN paslauga vartotojams, kurie siekia privatumo ir paprastumo be jokių išlaidų. Tai gali padėti išlaikyti jūsų veiklą internete ir srautą nuo pašalinių akių ir jums nereikia nieko mokėti, kad ja pasinaudotumėte.

Paslauga naudoja „OpenVPN“ (UDP ir TCP) protokolus srautui užšifruoti, todėl yra gana saugi. Tačiau jei ieškote saugios, stabilios VPN paslaugos, kuri leistų pritaikyti jos naudojimo būdą, galbūt norėsite išbandyti PIA.

Be to, turėtumėte pažvelgti į mūsų geriausius „Windows 10 VPN“ pasirinkimus.

DUK: Sužinokite daugiau apie „Turbo VPN“

 • Ar „Turbo VPN“ yra saugus?

Šis VPN gali būti švarus nuo bet kokio su kenkėjiška programa susijusio ir siūlo jums saugią, netekančią VPN patirtį. Tačiau tai, kad jis nemokamas, paprastai reiškia, kad jis turi keletą kitų būdų, kaip išlaikyti savo paslaugą nemokamai, o tai turėtų būti vertinama kaip raudona vėliava.

 • Ar „Turbo VPN“ yra teisėtas?

Taip, „Turbo VPN“ galite naudoti nemokamai, tačiau kartais galite pamatyti skelbimą. Kaip žinote, reklaminė programinė įranga yra populiarus kenkėjiškų programų platinimo metodas, todėl taip pat galite to išvengti.

 • Ar veikia „Turbo VPN“?

Jis veikia gerai ir jį taip pat lengva naudoti, tačiau jis nieko nekontroliuoja. Jūs tiesiog paleidžiate jį, prisijungiate prie serverio ir, kol dar nežinote, visas jūsų srautas bus užšifruotas ir nukreiptas per privatų serverį jūsų pasirinktoje vietoje.

Visos specifikacijos

Programinės įrangos versija
1.0.0.3 Stabilus
Licencija
Nemokama programa
Raktažodžiai
nemokamas VPN, virtualus privatus tinklas, privatumas
„Turbo VPN“ logotipas

„Turbo VPN“

Parsisiųsti dabar
 • „Windows 10“
 • Windows 7
 • VPT