6 geriausios nemokamos nuotraukų redagavimo programos, skirtos „Windows 10“

 • Jei ieškote nemokamos nuotraukų redagavimo programinės įrangos, patekote į reikiamą vietą
 • Mūsų rankomis parinktų įrankių sąrašas padės jums būti pripažintiems geriausiais rinkoje esančiais variantais
 • Kai galėsite tvarkyti bet kurią programinę įrangą iš sąrašo, pereisite prie pažangesnių nuotraukų redagavimo sprendimų
 • Peržiūrėkite mūsų nuotraukų redagavimo skyrių, kur rasite daugiau vadovų ir populiariausių sąrašų

Nuotraukų redagavimas visada buvo viena mėgstamiausių mūsų veiklų, tačiau nuotraukų redagavimo priemonės yra brangios, ir daugelis paprastų žmonių nenori už jas atiduoti savo pinigų.

Laimei, „Microsoft App Store“ siūlo tikrai kokybiškas nuotraukų redagavimo programas NEMOKAMAI! Šiame straipsnyje mes pristatysime jums šešis geriausius narius, skirtus nemokamai nuotraukų redagavimo šeimai.

Kokie geriausi nemokami „Windows 10“ nuotraukų redaktoriai?

  1. „Adobe Photoshop Express“
  2. Fotor
  3. PicsArt
  4. Fotastiniai koliažai
  5. KVAD Photo +
  6. „ACDSee Photo Studio“

„Adobe Photoshop Express“ (redaktoriaus pasirinkimas)

„photoshop express“ wind8apps

„Adobe Photoshop“ yra bene garsiausia vaizdų redagavimo programinė įranga pasaulyje, o pilna jos versija kainuoja apie 1 000 USD.

Laimei, „Adobe“ sukūrė lengvesnę nemokamą versiją „Windows“ vartotojams „Adobe Photoshop Express“. Galbūt jis nesiūlo tiek daug galimybių kaip „didysis brolis“, tačiau tai vis tiek yra labai naudinga nuotraukų redagavimo programa.

Galėsite koreguoti toną, koreguoti paryškinimus ir šešėlius. pašalinti raudonų akių efektą, keisti dydį, apkarpyti ir daug daugiau.

Jame yra daug lengviau naudojama sąsaja, tada ji yra brolis, o geriausia tai, kad galite redaguoti tiek savo kompiuteryje, tiek mobiliajame.

Atsisiųskite nemokamą „Adobe Photoshop Express“


Jei jums reikia lengvai tvarkyti savo nuotraukas, peržiūrėkite geriausią šiame straipsnyje pateiktą nuotraukų naikinimo programinę įrangą.


„Fotor“ (siūloma)

fotor wind8apps

„Fotor“ tikriausiai yra ta programa, kuri geriausiai susilieja su „Windows 10“ aplinka.

Jo metro dizainas suteikia vartotojo patirtį, panašią į naudojamą operacinę sistemą. Bet jo dizainas nėra vienintelis geras dalykas šioje programoje.


Jei jums reikia pakeisti savo nuotraukų dydį, pažiūrėkite į šį sąrašą su geriausiomis programomis, kurios jums gali padėti tai padaryti.


„Fotor“ yra labai galingas „Windows 10“ nuotraukų redagavimo įrankis „viskas viename“. Jis siūlo daugybę variantų, pradedant pagrindiniais redagavimo įrankiais, baigiant puikiais vizualiniais efektais, kerėtojais, koliažais, dydžio parinktimis ir kt.

Taip pat turi gana gerą filtrų ir efektų asortimentą, nuotraukų rėmelius, lipdukus, pakreipimo perjungimo įrankius.

 • Išbandykite dabar „Fotor“ nemokamai 

„ACDsee“ fotostudija„ACDsee Photo Viewer“ langai 7

Šis yra skirtingų tipų, skirtų skirtingiems vartotojams, pvz., Namų vartotojui ar profesionalui, nes jis yra tarsi visas fotostudijos rinkinys, skirtas peržiūrėti, redaguoti ir kurti unikalius vaizdus.

Jis palaiko daugiau nei 60 vaizdo formatų, įskaitant GIF.

Be to, galite ne tik peržiūrėti aiškios kokybės vaizdus super platformoje, bet ir redaguoti, tvarkyti, tvarkyti ir net dalytis savo skaitmeninėmis nuotraukomis su savo artimaisiais, draugais ar draugais iš savo darbalaukio.


Jei esate profesionalus fotografas, peržiūrėkite geriausią programinę įrangą, skirtą parametriniam vaizdų redagavimui, šiame straipsnyje.


„Microsoft Store“ esančią programą ACDSee vadina „Light EQ“. Šioje nemokamoje programoje galite pasinaudoti „ACD Systems“ technologijomis. Tai labai įspūdinga, kaip greitai bus sutvarkytos jūsų tamsios nuotraukos.

Redaguokite nuotraukas naudodami programas iš „Microsoft Store“

„ACDSee Photo Studio Standard 2019“ yra bene geriausias skaitmeninio turto valdytojas rinkoje.

Net jei visa kaina yra 59,99 USD, galite naudoti bandomąją versiją, kuri yra visiškai nemokama ir labai patogi naudoti žiūrint savo nuotraukų kolekciją.

Kartais nuotraukų žiūrovai gali sulėtėti, tačiau šis, net ir su visomis jo savybėmis, greitai atveria ir slenka jūsų vaizdų katalogus.

Įdiekite jį į savo kompiuterį ir pabandykite.

 • Atsisiųskite nemokamą „ACDSee“ versiją iš oficialios svetainės

Jis siūlo keletą pagrindinių galimybių, tokių kaip apkarpymas, pasukimas, vartymas, raudonų akių pašalinimas ir ryškumo, ekspozicijos ir šešėlių koregavimas, tačiau taip pat yra keletas puikių nuotraukų filtrų, kurie suteiks jūsų nuotraukoms naują matmenį.

Jame taip pat yra aiškumo, kontrasto, ryškumo ir kt. Valdikliai.

Taigi iš esmės, nors ši programa nėra tokia galinga kaip pilna „Adobe Photoshop“ versija, ši programa vis tiek yra viena iš geriausių nuotraukų redagavimo programų, kurias galima nemokamai rasti „Microsoft App Store“.


„PicsArt“ - fotostudija

paveikslėlis wind8apps

„PicsArt“ yra bene populiariausias nešiojamųjų įrenginių ir išmaniųjų telefonų nuotraukų redagavimo įrankis, o „Microsoft“ dabar jį nemokamai pasiekė „Microsoft App Store“.

„PicsArt“ yra „trys viename“ įrankis, nes jis gali būti naudojamas kaip nuotraukų redagavimo priemonė, piešimo įrankis ir koliažo kūrėjas. Kaip nuotraukų redaktorius, „PicsArt“ siūlo daugybę nuotraukų filtrų, įvairių pritaikymų ir manipuliavimo nuotraukomis galimybių.


Domina geriausios „Widnows 10“ tapybos programos? Peržiūrėkite šį sąrašą su mūsų geriausiais pasirinkimais.


Taip pat galite kurti įvairius nuotraukų koliažus foninei ar socialinei žiniasklaidai. Naudodami piešimo įrankį, galite sukurti įvairias skaitmeninio meno formas naudodami teptukus ir sluoksnių parinktis.

Taigi iš esmės „PicsArt“ yra geriausia programa, skirta kūrybiškai išreikšti save.


Fototastiniai koliažai

fototastinis wind8apps

„Phototastic“ yra geriausia ir populiariausia „Windows“ programa, sukurianti gražius esamų nuotraukų koliažus.

Jis siūlo daugiau nei šimtą įvairių formų ir stilių koliažo šablonų. Taip pat galite pridėti šiek tiek teksto prie savo koliažų naudodami integruoto teksto ir lipdukų funkciją.


Ieškote pažangesnio nuotraukų redagavimo įrankio, kurį naudosite „Windows 10“? Patikrinkite geriausius šio straipsnio pasirinkimus.


„Photostatic“ taip pat turi įmontuotą veiksmo kamerą, todėl galite fotografuoti savo koliažą vietoje. Taigi, jei ieškote programos, kuri padarytų nuostabius jūsų nuotraukų koliažus, „Phototastic“ yra bene geriausias pasirinkimas.

Šią programą galima nemokamai atsisiųsti „Microsoft App Store“, tačiau yra ir „Pro“ versija su dar daugiau šablonų ir parinkčių.


„KVADPhoto +“

kvadphoto plius wind8apps

Jei ieškote galingos nuotraukų filtrų programos, „KVADPhoto +“ tikriausiai būtų geriausias pasirinkimas.

Šios programos specializacija - prie jūsų nuotraukų pridedami įvairūs specialieji efektai. Joje yra didžiausia visų „Microsoft Store“ programų nuotraukų filtrų bazė, siūlanti daugiau nei 150 unikalių nuotraukų filtrų, o šie filtrai yra suskirstyti į kategorijas, todėl galite lengvai rasti norimą naudoti filtrą.


Jei norite, kad nuotraukų redagavimui būtų geriausias įperkamas monitorius, patikrinkite šį sąrašą su mūsų populiariausiais pasirinkimais.


Jame yra meninis „Sketch“ filtras, kuris pavers jūsų įprastą nuotrauką gražiu eskizo meno kūriniu.

Nors ši programa siūlo daugybę variantų, nusipirkę „Pro“ KVADPhoto + versiją, jų galite turėti dar daugiau, tačiau net ir naudojant įprastą, galite padaryti stebuklus savo vaizdais.


Ir čia baigiasi geriausių nemokamų „Windows 10“ nuotraukų redagavimo programų sąrašas.

Jei turite daugiau pasiūlymų ar klausimų, palikite juos žemiau esančiame komentarų skyriuje ir būtinai juos patikrinsime.

DUK apie nemokamą nuotraukų redagavimo programinę įrangą

 • Kuri nemokama nuotraukų redagavimo programinė įranga yra geriausia pradedantiesiems?

Mes rekomenduojame „Adobe Photoshop Express“ kaip geriausią šiuo metu prieinamą nemokamą nuotraukų redagavimo programinę įrangą, ji yra lengvesnė su mažiau funkcijų turinčia „Photoshop CC“ versija, tačiau yra daugiau nei pakankamai, jei nesate profesionalus redaktorius ar fotografas.

 • Ar yra nemokama nuotraukų redagavimo programinė įranga?

Yra daug nemokamos nuotraukų redagavimo programinės įrangos, tačiau nė viena nėra lyginama su mokamomis versijomis, jei ieškote pažangios nuotraukų redagavimo programinės įrangos, galbūt norėsite apsvarstyti mokamą variantą.

 • Ar „Windows 10“ yra su nuotraukų redaktoriumi?

„Windows 10“ turi įmontuotą nuotraukų rengyklę, kurią galima naudoti pagrindiniams redagavimo poreikiams, tokiems kaip apkirpimas, pasukimas ir vartymas.

Redaktoriaus pastaba: Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2015 m. Balandžio mėn. Ir nuo to laiko buvo atnaujintas ir atnaujintas dėl šviežumo, tikslumo ir išsamumo.