Kokia yra geriausia nemokama ar mokama DVD kopijavimo programinė įranga? Čia yra mūsų viršūnė & bull;

  • DVD gali būti saugesni ir saugesni nei bet kuri kita prieinama laikmena, tačiau norint juos apdoroti reikia specialios programinės įrangos. 
  • Pateikiame geriausių DVD kopijavimo programinės įrangos sprendimų, kuriuos galite naudoti savo kompiuteryje, sąrašą.
  • Dėl kitų skaitmeninių įrankių galite drąsiai naršyti mūsų programinės įrangos centrą.
  • Jei jums reikia kitų „Windows 10“ paslaugų, peržiūrėkite mūsų skyrių Įrankiai ir komunalinės paslaugos.
Kokia yra geriausia „Windows 10“ DVD kopijavimo programinė įranga

DVD nuolat atsilieka nuo „flash“ atminties kaip laikmenos. Nors šiais laikais jie yra gana neaiškūs, tai dar nereiškia, kad DVD nėra.

Tiesą sakant, jie yra saugesni duomenims saugoti nei USB atmintinės.

Koks yra geresnis būdas manipuliuoti savo DVD diskais, tada naudoti vieną iš rinkoje esančių įrankių. Tačiau daugelyje jų pilna kenkėjiškų programų, kitos nėra tokios naudingos, kaip gali atrodyti.

Taigi tuo tikslu mes sudarėme geriausių DVD kopijavimo programinės įrangos sprendimų, į kuriuos turėtumėte atsižvelgti, sąrašą.

Visi jie atliks pagrindinį darbą, o dėl pažangių funkcijų turėtumėte apžiūrėti aukščiausios kokybės įrankius apačioje.

Reklama

Kokie yra geriausi DVD kopijavimo programinės įrangos sprendimai?

„WinX DVD Ripper“

Pradėsime nuo vienos iš nemokamų versijų, nes jei esate standartinis vartotojas, dažniausiai jums nereikės aukščiausios kokybės funkcijų, kurias siūlo kai kurie pažangūs įrankiai.

Šis įrankis pateikiamas kaip „Platinum“ versijos bandomoji versija, kurią galima įsigyti vėliau. Tačiau pasibaigus bandomajam laikotarpiui neprarasite nė vienos esminės savybės.

Jūs vis tiek galėsite kopijuoti DVD diskus su šiek tiek sumažėjusiu greičiu ir nepalaikydami kai kurių įtrūkimų DRM failų.

Naudodami „WinX DVD Ripper“ galite kopijuoti / kopijuoti DVD diskus, ISO failus ar aplankus su DVD failais. Sąsaja yra gana intuityvi, todėl galėsite lengvai valdyti reikalus.

Be to, galite visiškai pritaikyti tam tikrų failų išvestį arba naudoti iš anksto nustatytus profilius, kad tvarkytumėte skirtingų įrenginių ir poreikių formatus.

Be to, galite įdėti subtitrus (iš anksto sukurtus arba savo) arba įtraukti garso takelius.

Iš esmės, viskas, ko prašoma iš tokio tipo įrankio, „DVD Ripper“ teikia gana stulbinančiai.

„WinX DVD Ripper“

„WinX DVD Ripper“

Naudokite geriausią „ripper“ įrankį, kad nukopijuotumėte DVD diskus vos keliais paspaudimais! Prie savo vaizdo įrašų netgi galite pridėti subtitrų. Nemokamas bandomasis apsilankymas svetainėje

„WonderFox DVD ripper Pro“

Jei ieškote greito DVD grotuvo, kuris išsaugo kokybę ir dramatiškai sumažina failo dydį, tai yra geriausias pasirinkimas. Tai ha

s intuityvi sąsaja ir platus įrankių rinkimas, supaprastinantis tai, kas kitaip gali būti gana sudėtinga užduotis.

Ši programinė įranga gali optimizuoti jūsų DVD konversijas daugelyje įrenginių, kuriuos galite naudoti, turėdami daugiau nei 250 konversijų profilių.

Viso ilgio DVD galite nukopijuoti mažiau nei 25 minutes, o didžiulį formatų asortimentą sudaro: AVI, MP4, FLV, MKV, MPG, 3GP, WMV, MOV, MTS, M4V, ASF, DVC, MTS, M2TS, WEBM , SWF, VOB, F4V ir daug daugiau.

Norėdami užbaigti DVD kopijavimo procesą, reikia atlikti tik 3 veiksmus:

  • Įdėkite DVD
  • Pasirinkite išvesties nustatymus
  • Pradėkite plėšti

Naudodami didžiausią DVD-skaitmeninio keitimo greitį, galite žiūrėti mėgstamus DVD diskus įvairiuose ekranuose ir ekranuose.

Nuo kompiuterio, televizoriaus, ragelio iki „Android“ ar „iPhone“, planšetinio kompiuterio, „iPad“ ir daugelio kitų naujų laikmenų formatų.

„Wonderfox DVD Ripper Pro“

„Wonderfox DVD Ripper Pro“

Nukopijuokite viso ilgio DVD per mažiau nei 25 minutes, naudodami neįsivaizduojamą formatų diapazoną. Išbandykite dabar! Nemokamas bandymas Apsilankykite svetainėje

DVDFab

„DVDFab“ yra vienas iš tų įrankių, kuris yra puikus „premium“ versijoje, tačiau šiek tiek blankus nemokamoje versijoje. Taip, galite kopijuoti DVD ir „Blu-ray“, tačiau tai apibendrina nemokamos versijos naudojimą.

Tačiau, kita vertus, aukščiausios klasės versija yra nuostabi ir gana naudinga visoms susijusioms procedūroms.

Sąsaja yra gerai suprojektuota, turimų įrankių gausu su 4 skirtingais moduliais, ir tai nėra tokia brangi kaip DVD „Cloner“.

„DVDFab“ aprėpia visus pažengusių vartotojų poreikius, įskaitant iššifravimo įrankį, skirtą kovai su piratavimu.

Be to, suglaudinus filmą, kokybė išlieka šiek tiek nepakitusi.

DVD Fab

DVD Fab

Patikrinkite įrankį, kuris išsaugo jūsų vaizdo įrašo kokybę, turi puikią sąsają ir daug pažangių funkcijų, skirtų aukščiausios kokybės versijai. 63,9 USD. Gaukite tai dabar

DVD kloneris

Tikriausiai yra pats išsamiausias DVD kopijavimo / kopijavimo įrankis. Standartiniams vartotojams tai gana brangu, tačiau dauguma šios srities profesionalų yra labiau linkę mokėti už tokią išsamią ir nepaprastą programą.

Naudojant specialųjį režimą „Ekspertas“, yra tiek daug galimybių, kurias galite naudoti norėdami sukurti DVD diskus pagal aukštos kokybės standartus ir netgi būdus, kaip įveikti kovos su piratavimu šifravimą.

Ši gausybė funkcijų leidžia jums valdyti viską, kas svarbu ir net ne tik.

Nuo pritaikymo iki daugybės išvesties variantų iki DVD įrašymo: jūs turite viską, ko jums reikia. Žinoma, už kainą.

„DVD-Cloner“ taip pat turi platininį ir auksinį leidimus su nemokamu bandomuoju būdu. Tai patogi naudoti programa, pasižyminti puikia išvesties kokybe.

Naujausioje „DVD-Cloner Platinum“ versijoje naudojama OCT ™, kad būtų užtikrinta aukščiausia sėkmė kopijuojant naujausius DVD filmus.

Išbandykite ir rasite savo idealų daugialypės terpės sprendimą!

Atsisiųskite „DVD Cloner“

Rankinis stabdys

Augant kai kurioms kitoms laikmenoms, su DVD susijusi programinė įranga šiek tiek atsiliko.

Dėl atsiradusių pakeitimų daugelis ankstesnių programinės įrangos sprendimų pakeitė savo pagrindinį vaidmenį į vaizdo redaktorius, koduotojus ar keitiklius.

Laimei, jie išlaikė ankstesnes funkcijas, ir vis tiek galite jas naudoti DVD diskams kopijuoti.

Vienas iš jų yra nemokamas programinės įrangos sprendimas, vadinamas „HandBrake“. Nors šis įrankis visų pirma yra vaizdo kodavimo / perkodavimo įrenginys, jis tikrai gali padaryti daug daugiau.

Naudodami šį puikų įrankį, kopijuodami DVD galite naudoti įvairius išankstinius nustatymus su tiek daug funkcijų, kad, jei nesate įpratę, gali kilti pradinių problemų.

Kalbant apie sąsają, šis įrankis yra šiek tiek sudėtingesnis ir jam reikia šiek tiek laiko, kad naujokai priprastų.

Tačiau, kai suprasite, kad tai yra aplinka, tai jums bus gana gera.

⇒ Atsisiųskite „HandBrake“

MakeMKV

Palyginti su „HandBrake“, tai yra vienas paprasčiausių, bet naudingiausių įrankių, kuriuos galite rasti rinkoje. Nemokamai.

Be DVD kopijavimo, šis įrankis gali sukurti „Blu-ray“ atlikdamas kelis paprastus veiksmus. Ir tai, kas puiku šioje programoje: viskas taip paprasta, kad jums bus lengva praleisti laiką.

Taip, tai taip pat reiškia, kad jis nėra visiškai perkrautas funkcijomis, tačiau, kaip mes jau sakėme pradžioje, nemokamos programinės įrangos įrankiai yra skirti pagrindiniam naudojimui.

Norint naudoti pažangias funkcijas, jums reikės aukščiausios kokybės įrankių arba dviejų ar daugiau nemokamų įrankių derinio, kad viskas veiktų taip, kaip numatyta.

⇒ Atsisiųskite „MakeMKV“

„Freemake Video Converter“

„Freemake Video Converter“, mūsų nuomone, yra gera vieta šiame sąraše. Jis turi intuityvią, patogią naudoti sąsają, turi pakankamai funkcijų ir nepaprastą palaikymą, pasiekiamą naudojant išsamias instrukcijas.

Taigi, jei DVD plėšimas, formatai, funkcijos ar redagavimas jums yra šiek tiek sudėtingi, šis įrankis padės jums atlikti nuoseklią instrukciją.

Palaikomi visi gerai žinomi išvesties formatai, įskaitant tam tikrus įrenginio formatus, kurie turėtų leisti jums atkurti tam tikrus medijos failus telefone, planšetiniame kompiuteryje ar asmeniniame kompiuteryje.

Trūkumas yra keletas „bloatware“ programų, įdiegtų įdiegiant pačią programą. Taigi, atidžiai stebėkite diegimo procesą.

⇒ Atsisiųskite „Freemake Video Converter“

DVD trauktis

Turbūt seniausia programinė įranga, kurią galite gauti šiame skyriuje. Paskutinį kartą atnaujinta prieš 12 metų, „DVD Shrink“ vis dar tvirtai laikosi paprastumo ir paprastumo.

Šis nedidelis įrankis gali padaryti beveik viską, ko reikia, kai reikia suglaudinti, išplėšti ar iššifruoti DVD laikmenų failus.

Taip, yra keletas trūkumų, nes nuo 2005 m. Technologijos labai pasikeitė, tačiau vis tiek darbas yra atliktas. Tačiau tik kartu su kitomis trečiųjų šalių programomis, nes tai puikiai tinka kopijoms, bet neapima kopijavimo.

Geriausias jo bruožas, be paprastumo, turi būti suspaudimo lygis. Šis įrankis siūlo nuostabius rezultatus nemokamai, kaip tai daro kai kurie žymiai pažangesni aukščiausios kokybės įrankiai.

⇒ Atsisiųskite „DVD Shrink“

Galų gale norime tik priminti, kad mes nepalaikome piratavimo, todėl būtinai patikrinkite vietinius autorių teisių įstatymus.

Jei turite daugiau klausimų ar pasiūlymų dėl sąrašo, būtinai pasakykite mums toliau pateiktame komentarų skyriuje.

Redaktoriaus pastaba: Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2018 m. Spalio mėn. Ir buvo atnaujintas ir atnaujintas 2020 m. Rugsėjo mėn., Kad būtų šviežesnis, tikslus ir išsamesnis.