Atsisiųsti „Windows 8.1“ ISO failus [USB ir DVD sąranka]

  • Deja, daugelyje gamintojų nėra „Windows8.1“ kopijos. OS diegimo DVD su jų sistemomis.
  • Nepaisant to, galite pasinaudoti aukščiau pateiktais patarimais ir nemokamai atsisiųsti „Windows 8.1“ ISO failą (disko atvaizdą).
  • Jei kyla problemų atidarant ISO failą, būtinai naudokite vieną iš geriausių failų glaudinimo įrankių.
  • Daugelis kompiuterių savininkų susiduria su keliomis problemomis ir nežino naujausių patarimų. Jei esate vienas iš jų, tiesiog apsilankykite mūsų „Tech Tutorials Hub“.
Atsisiųskite „Windows 8.1 ISO“

Jei ieškote „Windows 8.1 ISO“ atsisiuntimo failų, turite sustoti, nes mes atlikome jūsų darbą. Skaitykite toliau, kad rastumėte tinkamas atsisiuntimo nuorodas.

ISO failas, kuriame yra „Windows 8.1“ kliento peržiūra, buvo išleistas ilgą laiką, todėl atsisiųsti ISO failą ir įdiegti jį kompiuteryje yra tinkama galimybė.

Nors kai kurie vartotojai turi priežasčių neįdiegti „Windows 8.1“ dėl to, kad OS toli gražu nėra nauja, yra daugybė tokių, kurie vis dar nori pasinaudoti šia senąja „Windows“ versija.

Jei taip pat norite, kad „Windows 8.1“ ISO failai būtų įrašyti į DVD ar USB atmintinę, dabar galite. Tiesiog vadovaukitės šiuo vadovu ir sužinokite, kaip tai padaryti.

Atsisiuntimo puslapyje vartotojai dabar gali rasti daug ISO failų, tiek 64 bitų, tiek 32 bitų architektūra, taip pat skirtingomis kalbomis. Tiesiog pasiruoškite greitai nustatyti DVD / USB!

Kaip atsisiųsti „Windows 8.1“ ISO failą (disko vaizdą)?

1. Paimkite „Windows 8.1“ ISO failą nemokamai

Jei norite atsisiųsti ISO failą naudodami „Windows 8.1“, būkite tikri, kad pateiksime „Windows 8.1“ atsisiuntimo nuorodas ir serijos numerį bei kitą informaciją apie tai.

Tiesiog eikite į atsisiuntimo puslapį ir apačioje esančiame sąraše pasirinkite norimą versiją.

Taip pat ten galite rasti šios versijos serijos numerį. Tiems iš jūsų, kurie yra nekantrūs, turite tiek „Windows 8.1“ serijos numerį, tiek ISO failus:

„Windows 8.1“ serijos numeris: NTTX3-RV7VB-T7X7F-WQYYY-9Y92F

⇒ Atsisiųskite „Windows 8.1 ISO“ iš „Microsoft“ palaikymo puslapio

Jei norite pamatyti kitas išleistas „Windows 8.1“ versijas, spustelėkite aukščiau pateiktą nuorodą į oficialų „Microsoft Windows 8.1“ atsisiuntimo puslapį ir slinkite į puslapio apačią.

Pamatysite galimų „Windows 8.1“ versijų sąrašą:

atsisiųsti Windows 8.1 ISO failą

Be to, taip pat yra visų kalbų, kurias palaiko „Windows 8.1“, sąrašas:

įdiegti „Windows 8.1 ISO“ anglų k

2. Atidarykite ISO failą naudodami geriausią suspaudimo įrankio programinę įrangą

išbandykite „WinZip“

Na, šiuo atveju yra ISO failas, apie kurį kalbame. Todėl galėsite įrašyti į įkrovos DVD diską arba sukurti įkrovos USB diską naudodami „Windows 8.1“ ir įdiegti jį bet kur, kur norite.

Jei norite jį įdiegti kompiuteryje, kurį šiuo metu naudojate, viskas negali būti lengviau. Jums tiesiog reikia atidaryti „Windows 8.1“ ISO failą naudojant suspaudimo įrankio programinę įrangą.

Šiuo atžvilgiu „WinZip“ yra geriausias pasirinkimas. Trumpa istorija, turėsite dukart spustelėti setup.exe. Tada tiesiog sekite vedlį.

Procedūra, kurią atliksime per trumpą laiką. Be to, jums liks suspaudimo įrankis, lengvai sujungiamas su „Dropbox“ ar „Google“ disku ir siūlantis banko lygio šifravimą saugant / bendrinant failus.

„WinZip“

„WinZip“

Jei norite, kad ISO failą atidarytų geriausia programa, „WinZip“ aiškiai pasiruošusi atlikti šią užduotį! Pasiruošę juo mėgautis? Nemokamas bandymas Apsilankykite svetainėje

3. Žinomos problemos ir nesuderinamumas

„Microsoft“ atskleidė, kad „Windows 8.1“ yra nesuderinama su kai kuriais įrenginiais, kuriuose yra „Intel Atom“ procesoriai. Štai ką jie sakė:

Svarbu: „Windows 8.1“ peržiūra šiuo metu nepalaikoma kai kuriuose planšetiniuose kompiuteriuose ir asmeniniuose kompiuteriuose su naujesniais 32 bitų „Atom“ procesoriais

Čia yra sąrašas įrenginių, kurie šiuo metu negali paleisti „Windows 8.1“:

  • „Lenovo ThinkPad Tablet 2“
  • „ASUS VivoTab TF810C“
  • „Samsung ATIV Smart PC“
  • „HP ElitePad 900“
  • „HP ENVY x2“
  • „Fujitsu“ rodyklių skirtukas

Greitas priminimas: „Microsoft“ 2018 m. Sausio mėn. Nutraukė pagrindinį „Windows 8.1“ palaikymą. Tai reiškia, kad „Windows 8.1“ yra išplėstiniame palaikyme iki 2023 m. Sausio mėn.

Ši data žymi momentą, kai Redmondo milžinas nebeteiks OS saugos naujinimų.

Ar pavyko patraukti „Windows 8.1“ ISO failą (disko atvaizdą)? Žemiau esančioje komentarų srityje praneškite mums, kaip jums atsisiuntė „Windows 8“ įkeliamą USB / DVD.

Redaktoriaus pastaba : Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2018 m. Gegužę ir nuo to laiko atnaujintas ir atnaujintas 2020 m. Rugsėjo mėn., Siekiant šviežumo, tikslumo ir išsamumo.