Kas yra .tax failas ir kaip jį atidaryti „Windows 10“

Kaip atidaryti failus su .tax failo plėtiniu

Jei jums įdomu, kas yra .tax failas ir kaip galite tvarkyti bei atidaryti šį failo tipą, patekote į reikiamą vietą. TAX failai nėra naudojami daugelyje programų, o tai reiškia, kad jie yra labai reti.

Suradę juos savo kompiuteryje, galite šiek tiek nerimauti. Toliau pateikiama informacija, padėsianti nugalėti tuos nerimus ir pasakyti, kas yra .tax failas ir kaip jį atidaryti.

Kas yra .tax failai?

Jei kada nors pateikėte mokesčių deklaracijas, žinote, kaip tai gali būti alinantis. Laimei, yra programinės įrangos sprendimų, kad būtų lengviau pateikti mokesčius. Vienas iš tokių sprendimų vadinamas „TurboTax“.

„TurboTax“ naudoja .tax failą mokesčių formoms išsaugoti pateikimo tikslais. Dažnai .tax failas pridedamas prie padavimo metų. Pavyzdžiui, 2019 m. Mokesčių deklaracijose naudojami .tax2019 arba .tax19.

Svarbu pažymėti, kad ši programinė įranga sukurta tam, kad būtų sukurtos mokesčių deklaracijos Jungtinėms Amerikos Valstijoms. Nors kiekvienas asmuo už šalies ribų gali žaisti su programine įranga švietimo tikslais, jūs negalite generuoti federalinių mokesčių deklaracijų nė vienai šaliai, esančiai už JAV sienų.

„TurboTax“ yra labai paprasta naudoti, ir tai ypač malonu vartotojams, neturintiems išankstinės mokesčių patirties ar žinių. Užuot pateikęs formą, kurią turite užpildyti rankiniu būdu, „TurboTax“ pateikia klausimų rinkinį, į kurį reikia atsakyti apie jūsų gyvenimą, ir tada sukuria jums mokesčių formą.

Tai palengvina mokesčių deklaravimo biurokratiją. Kai bus sukurta mokesčių forma, galėsite ją perskaityti ir atlikti pakeitimus. „TurboTax“ taip pat leidžia susisiekti su kūrėjais, jei turite klausimų dėl mokesčių.

Mokesčių formos sudarymas yra ilgas procesas. Pavargę galite išsaugoti pažangą ir tęsti ją, kai jaučiatės pasiruošę. Galite išsaugoti failą su plėtiniu .tax.

Kadangi IRS (taip pat ir valstybinės mokesčių agentūros) kasmet keičia savo formas, „TurboTax“ užtikrina, kad ji būtų atnaujinta naujausiomis formomis. Nepaisant to, kad ir kokia forma būtų, „TurboTax“ išsaugos jį su plėtiniu .tag (prie jo pridėjus mokestinius metus).


Ieškote geriausių „TurboTax“ pasiūlymų? Peržiūrėkite šį straipsnį ir gaukite savo jau dabar!


Kaip atidaryti .tax failą?

Naudojant „TurboTax“ .tax failams atidaryti

  1. Atsisiųskite ir įdiekite „TurboTax“, jei jis dar neįdiegtas.
  2. Paleiskite „TurboTax“.
  3. Spustelėkite Failas (viršutiniame kairiajame kampe), tada iš meniu pasirinkite Atidaryti mokesčių deklaraciją.Atidarykite .tax failą
  4.  Eikite į .tax (metų) failo vietą ir atidarykite jį.Eikite į mokesčių deklaracijos failą

Jei bandysite jį atidaryti tik norėdami sužinoti, kad failas yra sugadintas arba jo negali atidaryti „TurboTax“, siūlome jį ištrinti. Žinoma, jei joje yra kieno nors kito mokesčių informacija, praneškite apie tai vartotojui. Jei negalite susisiekti su vartotoju ir TAX failas yra jūsų kompiuteryje, turite visas teises jį ištrinti.

Jei turite daugiau klausimų ar pasiūlymų, kreipkitės į toliau pateiktą komentarų skyrių.

TAIP PAT SKAITYKITE:

  • Kaip atidaryti SMC failus „Windows“
  • Kaip atidaryti DDS failus „Windows 10“
  • Kaip atidaryti EMZ failus „Windows 10“ kompiuteriuose