Kaip groti „Minecraft“ „Windows 10“ ir „Xbox“

  • „Minecraft“ yra išgyvenimo žaidimas, kuris, pasirodžius 2009 m., Audringai užgrobė pasaulį. Jis išlaiko specialų gerbėjų ratą ir su „Better Together“ atnaujinimu pridėjo kryžminį žaidimą tarp platformų.
  • Panašu, kad „Minecraft“ buvo inovacijų priešakyje, dabar sportuojanti aparatūros spindulių sekimą ir net VR!
  • Mes nuoširdžiai šokome į „Minecraft“ vagoną ir mums labai patinka žaidimas. Jei norite sekti naujausias „Minecraft“ naujienas, peržiūrėkite mūsų specialų „Minecraft“ puslapį.
  • Mūsų žaidimų portalas yra geriausia vieta nuolat atnaujinti naujausias naujienas, vadovus ir apžvalgas, todėl būtinai pažymėkite jas. Be to, jei norite gauti daugiau pamokų, peržiūrėkite mūsų puslapį.
žaisti „minecraft“ platformą

Kaip aš galiu žaisti „Minecraft“? Po „Better Together“ atnaujinimo „Minecraft“ visiškai palaiko kryžminį žaidimą tarp kompiuterio ir „Xbox“. Jei turite „Minecraft“ „Java“ leidimą, turite išpirkti savo kodą „Mojang“ paskyroje, kad galėtumėte žaisti su kitomis platformomis.

Jei susimąstėte, ar galite žaisti „Minecraft“ naudodami „Windows 10“ asmeninį kompiuterį, su draugais, žaidžiančiais „Xbox“, patekote į reikiamą vietą. Trumpas atsakymas į šį klausimą yra griežtas „Taip“, tačiau viskas priklauso nuo jūsų turimos žaidimo versijos ir nuo platformos tipo. Skaitykite toliau ir sužinokite daugiau.

Kaip peržengti „Minecraft“ asmeniniame kompiuteryje ir „Xbox“?

geriau kartu atnaujinti „Windows 10 Minecraft“ gali žaisti su „Xbox“

„Mojang“ žaidimų kūrėjai turėjo neįtikėtiną idėją: „O jei vartotojams suteiksime galimybę žaisti įvairiose platformose?“

Istoriškai jie pradėjo dirbti prie šio projekto ir galiausiai tai padarė. Jie išleido labai svarbų „Minecraft“ leidimo atnaujinimą, leidžiantį žaisti mėgstamą žaidimą iš „Xbox One“, „Windows 10“, „Nintendo Switch“ ir net „Android“ / „iOS“ delninių įrenginių.

Šis procesas atliekamas naudojant pleistrąGeriau kartu“ ir leidžia jums lengvai žaisti „Minecraft“ su draugais, kaip ir „Xbox Live“. Daugiau informacijos apie atnaujinimą galite rasti oficialioje „Minecraft“ svetainėje.

Pastaba: Jei įsigijote „Minecraft: Java Edition“ iki 2018 m. Spalio 19 d., „Minecraft“, skirtą „Windows 10“, galite nemokamai įsigyti išpirkdami kodą savo „Mojang“ paskyroje. Šį dovanos kodą rasite prisijungę prie „Mojang“ paskyros ir spustelėję skiltį „Mano žaidimai“.

Jei nesate tikras dėl tikslios datos, galite apsilankyti savo profilyje ir patikrinti. Paspaudus dovanos kodo mygtuką bus sukurtas žetonas ir atidaromas „Microsoft“ išpirkimo puslapis.


Turite tuščio ekrano problemų, kai naudojate „Minecraft“? Mes turime vadovą, kaip tai išspręsti!


„Minecraft“ yra vienas žinomiausių kada nors sukurtų žaidimų, leidžiantis kurti ir patirti nuostabius virtualius pasaulius nuo nulio. Galite tyrinėti, rinkti išteklius, kurti įvairius daiktus ir įrankius, taip pat kovoti.

Šiais laikais, jei norite žaisti „Minecraft“, galite tai padaryti neatsižvelgdami į platformą, nes žaidimas atnaujintas visose pagrindinėse platformose.

Šiame straipsnyje mes ištyrėme keletą naujausių „Mojang“ išleistų naujienų, susijusių su „Minecraft“ naujausio leidimo kryžminio žaidimo galimybėmis. Mes taip pat aptarėme būdą žmonėms, įsigijusiems „Minecraft: Java Edition“, gauti nemokamą „Windows 10 Minecraft“ leidimo taloną.

Nedvejodami praneškite mums, jei turite kokių nors pasiūlymų, naudodamiesi žemiau esančia komentarų skiltimi.


DUK: žaiskite „Minecraft“ tarp platformų

  • Ar „Minecraft“ geriau kartu nemokamai?

„Minecraft Better Together“ atnaujinimas yra nemokamas žmonėms, kurie jau turi „Minecraft“ leidimą. Sužinokite daugiau iš mūsų „Geriau kartu“ aprėpties.

  • Ar galite žaisti „Minecraft“ kryžminę platformą?

Tam tikros „Minecraft“ versijos palaikys kryžminį žaidimą. Norėdami sužinoti, kurie iš jų, peržiūrėkite mūsų vadovą.

  • Ar galite kartu žaisti „Minecraft“ kompiuteryje ir „Xbox“?

Taip, „Xbox“ ir asmeniniai kompiuteriai pirmieji gavo „Minecraft“ palaikymą tarp platformų. Norėdami žaisti, turėsite atnaujinti „Minecraft“ versiją, kaip parodyta aukščiau.

  • Kaip žaisti „Minecraft“ kryžminį platformos kompiuterį ir PS4?

Įdiegę „Better together“ naujinį abiejose platformose, galėsite prisijungti prie to paties pasaulio ir žaisti kartu tiek iš kompiuterio, tiek iš „PlayStation“.


Redaktoriaus pastaba:   Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2019 m. Liepos mėn. Ir nuo to laiko atnaujintas ir atnaujintas 2020 m. Kovo mėn., Kad būtų šviežesnis, tikslus ir visapusiškas.