5 geriausios balso perdavimo programinės įrangos, skirtos „Windows 10“ kompiuteriui

 • „Voice over“ programinė įranga aukštos kokybės įrašo jūsų balsą ir prideda jį prie vaizdo įrašų. Tai puikus būdas įrašyti garsus, vadovėlius, interviu, pasakojimą ir kita. „YouTubers“ tai daro, kai įkelia vaizdo įrašus savo balsu.
 • Šiame sąraše mes pasirinkome du profesionalius balso perdavimo programinės įrangos įrankius, dvi nemokamas darbalaukio programas ir vieną nemokamą internetinę balso įrašų paslaugą. Tai puikus sprendimas mėgėjams, mėgėjams ir balso aktoriams. 
 • Įrašę balsą, galite atlikti patobulinimus ir koregavimus naudodami garso redaktorius.
 • Apsilankykite mūsų balso įrašymo centre ir gaukite daugiau naujų vadovų!
balsu per programinę įrangą

Balso perdavimo programinės įrangos įrankiai suteikia galimybę įrašyti savo balsą aukštos kokybės. Jei esate profesionalus balso aktorius arba tiesiog užsiimate tuo kaip hobis, turėtumėte žinoti, kad vien tik talento nepakanka. Jums taip pat reikia galingos ir patikimos balso perdavimo programinės įrangos, kuri padėtų jums įrašyti savo balso nepaliestą kokybę.

Žinoma, yra įvairių tipų balso perdavimo programų, tinkančių skirtingiems poreikiams. Kai kurie iš jų daugiau dėmesio skiria kelių takelių įrašymui, o kiti siūlo pažangias garso redagavimo funkcijas.

Kad jūsų darbas būtų lengvesnis, „Windows“ ataskaita parengė geriausių balso perdavimo priemonių, kurias galite naudoti „Windows 10“, sąrašą.

Čia yra 5 geriausios balso perdavimo programinės įrangos, skirtos „Windows 10“

 1. „Adobe Audition“
 2. „Wondershare Filmora“
 3. Įžūlumas
 4. „Windows“ diktofonas
 5. Internetinis diktofonas
Spustelėkite nuorodas, kad sužinotumėte daugiau informacijos ir kaip galite atsisiųsti geriausią kompiuterio balso perdavimo programinę įrangą, kad galėtumėte įrašyti balsą.

Kaip naudoti geriausią balso perdavimo programinę įrangą savo kompiuteryje?

„Adobe Audition“

„Adobe“ klausymo balsas

„Adobe Audition“ yra puikus balso perdavimo programinės įrangos sprendimas. Tai galinga ir tinka vidutinio lygio ir pažengusiems vartotojams.

„Audition“ leidžia įrašyti, redaguoti, maišyti ir atkurti garsą „Windows 10“ kompiuteryje. Jums nereikia per daug argumentų, kad suprastumėte, kodėl „Adobe Audition“ yra tokia populiari tarp vartotojų kaip garso redagavimo įrankis. Tačiau nedaugelis žino, kad ji taip pat turi aukštos kokybės balso įrašymo funkciją.

Norėdami įrašyti balso garsą „Adobe Audition“, pirmiausia turite pasirinkti mikrofono tipą. Taigi, eikite į Audition> Preferences> Audio Hardware , pasirinkite numatytąjį įvestį ir nustatykite įrašymo parametrus.

Nustačius numatytąjį įvesties mikrofoną, eikite į Failas> Naujas> Garso failas . Įveskite balso įrašymo pavadinimą, nustatykite mėginių dažnį ir bitų gylį, pasirinkite kanalą ir pradėkite įrašymą. Vėliau įrašytą balsą galite redaguoti „Audition“.

Atsisiųskite „Adobe Audition“ nemokamai


Norite sujungti garso failus sistemoje „Windows 10“? Peržiūrėkite šį vadovą ir sužinokite, kaip tai padaryti lengvai.


„Wondershare Filmora“

„Wondershare Filmora“ balsas

„Wondershare Filmora“ yra bene geriausia balso perdavimo programinė įranga, skirta „Windows 10“.

Skirtingai nuo kitų šiame straipsnyje išvardytų įrankių, ši programa gali ne tik padėti įrašyti balsą, bet ir redaguoti balso įrašus bei pridėti balso prie vaizdo įrašų.

Jei jums reikia papildomų balso perdavimo funkcijų, tiesiog spustelėkite mygtuką + ir pridėkite kitą garso takelį. Tuo pačiu metu galite pridėti įvairių efektų, kad pritaikytumėte garso įrašą.

Norėdami sužinoti daugiau apie „Wondershare Filmora“ balso perdavimo funkciją, peržiūrėkite toliau pateiktą vaizdo įrašą:

Atsisiųskite „Wondershare Filmora“


Ieškote geriausių „Windows 10“ garso įrašymo programų? Patikrinkite geriausius šio straipsnio pasirinkimus.


Įžūlumas

„Audacity“ yra garso įrašymo įrenginys ir redaktorius, kurio nereikia pristatyti. Tai mėgstamiausias gerbėjas dėl daugybės funkcijų ir galimybių.

Skirtingai nuo „Adobe Audition“, „Audacity“ tinka visų kategorijų vartotojams, įskaitant absoliučius „noobs“. Kaip galima tikėtis, taip pat galite naudoti „Audacity“ kaip balso perdavimo programinės įrangos sprendimą.

Įrašyti savo balsą yra gana paprasta. Spustelėkite Įrašyti ir pradėkite kalbėti į mikrofoną.

Galite peržiūrėti bangos formą pagrindiniame lange, redaguoti garsą, iškirpti nepageidaujamas garso dalis ir dar daugiau. Taip pat galima pritaikyti įvairius efektus, pakeisti aukštį, greitį ar tempą ir pašalinti pelės paspaudimo garsus.

Dėl intuityvios vartotojo sąsajos greitai suprasite, ką daro kiekvienas mygtukas, net jei anksčiau nenaudojote įrankio.

Taigi, jei dar neatlikote balso įrašymo darbų, „Audacity“ yra galbūt geriausias atspirties taškas jums.

⇒  Atsisiųskite „Audacity“


Patikrinkite geriausius „Windows 10“ garso keitiklius šiame nuostabiame straipsnyje.


„Windows“ diktofonas

langai-diktofonas

„Windows Voice Recorder“ gali būti ne visavertis garso redagavimo įrankis, tačiau jis idealiai tinka kaip balso perdavimo programinė įranga. Ir nieko daugiau diegti nereikia.

Balso įrašymo programa leidžia įrašyti garsus, interviu, pasakojimus ir viską, ką galima išgirsti per mikrofoną. Puiki savybė yra ta, kad galite paryškinti svarbiausias balso įrašų dalis.

Pradėti balso įrašymą naudojant „Windows Voice Recorder“ paprasta: paspauskite „ Įrašyti“ . Ir jūs galite lengvai pristabdyti įrašymą, kad padarytumėte pertrauką, tada vėl tęskite.

„Windows 10“ balso įrašymo programa automatiškai išsaugo jūsų balso įrašus dokumentuose . Tačiau, jei turite patobulinti įrašytą balsą, turite kreiptis į trečiosios šalies garso redaktorių, skirtą „Windows“.

Nepaisant to, kad trūksta garso redagavimo funkcijų, „Windows 10“ skirta „Voice Recorder“ programa yra ideali greito ir paprasto balso įrašymo funkcija. Be to, tai yra nemokamas balso perdavimo programinės įrangos sprendimas.

⇒  Atsisiųskite „Windows“ diktofoną


„Windows Voice Recorder“ negali įrašyti įrašų dėl klaidos? Pasitikėkite, kad išspręsime problemą.


Internetinis diktofonas

Internetinis diktofonas skiriasi nuo kitų balso perdavimo programinės įrangos sprendimų, esančių šiame sąraše: tai internetinė paslauga, todėl jums nereikia nieko atsisiųsti į savo kompiuterį.

Tai nemokama balso perdavimo programinė įranga, kurią galite įsigyti internete, kurią galite naudoti norėdami užfiksuoti balsą per mikrofoną ir įrašyti garso įrašą į failą. Norėdami naudotis šia nemokama paslauga, jums tiesiog reikia interneto naršyklės. Tai išsaugo jūsų garso takelius kaip MP3 failus.

Jei reikia greitai patobulinti balso įrašus, galite naudoti kitus „Online Voice Recorder“ teikiamus įrankius automatiniam tylos apkarpymui ir garso pjaustymui. Privatumo reikalaujantys vartotojai neturėtų jaudintis, nes internetinis diktofonas žada neįkelti jūsų balso įrašų į savo serverius.

⇒  Eikite į internetinį balso įrašymo įrenginį


Jei norite geriausios garso kokybės, peržiūrėkite mūsų sąrašą su geriausiais garso stiprintuvais, skirtais „Windows 10“.


Išvada

Čia baigsime savo sąrašą. Kaip matote, mes stengėmės, kad šis sąrašas būtų kuo įvairesnis, įskaitant balso įrašymo ir balso perdavimo programinę įrangą, kurią galite atsisiųsti į savo kompiuterį, taip pat internetines balso įrašymo platformas.

Jei turite kitų pasiūlymų ar klausimų, palikite juos žemiau esančiame komentarų skyriuje.


DUK: Sužinokite daugiau apie balso perdavimo programinę įrangą

 • Koks yra geriausias balsas per programinę įrangą?

Mes manome, kad „ Wondershare Filmora“ yra geriausia programinė įranga. Jį galite naudoti ne tik įrašydami balsą, bet ir pridėdami balsą prie vaizdo įrašų. Be to, ji turi nemokamą versiją. Bet jei ieškote 100% nemokamo balso perdavimo programinės įrangos, naudokite „ Audacity“ .

 • Kokią programinę įrangą naudoja balso aktoriai?

Daugelis balso aktorių profesionaliai naudoja „ Adobe Audition“, nes jis turi išankstinius nustatymus ir turtingus redagavimo įrankius balso perdavimui. Jei bandote įsilaužti į balso koncertą ir turite sutaupyti savo pinigų, naudokite „ Audacity“, nes tai nemokama tiek asmeniniams, tiek komerciniams tikslams.

 • Kokios įrangos man reikia balsui perduoti?

Jums reikia studijinio mikrofono, ausinių, „pop“ filtrų ir balso perdavimo programinės įrangos sprendimo, pavyzdžiui, įrankių, kuriuos pateikėme šiame sąraše.


Redaktoriaus pastaba : Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2018 m. Sausio mėn. Ir nuo to laiko buvo visiškai atnaujintas ir atnaujintas 2020 m. Balandžio mėn., Kad būtų šviežesnis, tikslus ir visapusiškas.