5 geriausia garso spektro vizualizatoriaus programinė įranga [2020 m. Vadovas]

 • Ar norite naudoti geriausią garso spektro vizualizatoriaus programinės įrangos įrankį, kad sukurtumėte vaizdo įrašus? Nebesakykite, nes mes esame čia, kad padėtume jums.
 • Kartu su daugybe kitų galimybių ir paprastu naudojimu, „Adobe After Effects“ tikrai leis muzikai priversti jūsų klausytojus jaustis linksmiau ir galingiau.
 • Jums tiesiog reikia sukurti naują kompoziciją, importuoti garso failą į savo projekto langą ir ieškoti norimo efekto.
 • Nenutraukite paieškų čia. Neskubėdami apsilankykite šiame vaizdo įrašų redagavimo programinės įrangos centre ir įsitikinkite, kad auditorija visada jaučiasi įsitraukusi į jūsų projektus.
Geriausia garso spektro vizualizatoriaus programinė įranga

Kurti unikalius muzikinius vaizdo įrašus yra sudėtinga užduotis, tačiau garso takto animacija gali būti jūsų žiūrovų širdis.

Todėl nedvejodami patikrinkite geriausią garso spektro vizualizatoriaus programinę įrangą, kurią galite įsigyti šiandien.

Na, garso spektro sukūrimas neturėtų užtrukti. Tačiau rezultatai gali atimti kvapą. Šis spektras yra vaizdinis garso, kuris gauna duomenis iš garso takto ar garso dažnio, vaizdavimas.

Jei tai turėjote omenyje, patekote į reikiamą vietą. Tiesiog rinkitės, kad nustebintumėte savo žiūrovus.

Reklama

Kokią geriausia išbandyti garso spektro vizualizatoriaus programinę įrangą?

„Adobe After Effects“ (rekomenduojama)

išbandykite „Adobe After Effects“

Jei ieškote garso spektro vizualizatoriaus programinės įrangos įrankio, kuris siūlo be rūpesčių funkcijas, nėra geresnio pasirinkimo nei „Adobe After Effects“.

„Adobe After Effects“ yra žinoma kaip patikima skaitmeninių vaizdinių efektų programa, todėl įsitikinkite, kad ji pasiruošusi užduočiai.

Norėdami sėkmingai pridėti norimą garso spektro efektą, pirmiausia sukurkite naują kompoziciją, importuokite muzikos failą į savo projekto langą ir ieškokite garso spektro efekto.

Juostos, analoginės linijos, analoginiai taškai - įvardykite efektą - jie visi yra pasirengę leisti žiūrovams suvokti, kaip vystosi garsas, kad būtų pasiektas didesnis bendras poveikis.

Geriausia, kad tai tik nedidelė dalis visko, ką galima padaryti su jūsų vaizdo įrašais „Adobe After Effects“.

Galima pašalinti objektus iš klipų, pridėti įspūdingų įvadų, perėjimų ir sujungti vaizdo įrašus / vaizdus į šedevrus.

Štai keletas pagrindinių funkcijų :

 • Platus įdomių efektų pasirinkimas
 • Įtraukiantis virtualios realybės titulas ir grafika, naudojama bet kuriame projekte
 • Pridedamas „VR Converter“ ir „VR Comp Editor“
 • Jis sklandžiai veikia su kitomis „Adobe“ programomis, kurias galite naudoti
„Adobe After Effects“

„Adobe After Effects“

Ši nuostabi programinė įranga leidžia naudoti įmontuotą spektro vizualizatorių vos keliais pelės paspaudimais ir be trukdžių. 20,99 USD / mėn. Gaukite nemokamai

VSDC vaizdo redaktorius

atsisiųsti „VDSC Video Editor“

Ši programa gali padėti redaguoti vaizdo failus ir kurti nuostabius vaizdo įrašus, naudojant išsamų vaizdo įrašų redagavimo įrankių rinkinį.

Vaizdiniai efektai yra suskirstyti į penkias kategorijas: spalvų korekcija, objekto transformacija, objektų filtrai, perėjimo efektai ir specialūs fx, jau nekalbant apie tai, kad spektro funkcija rodo garsus nustatytoje spalvų srityje.

Jei norite tikrai sužavėti žiūrovus, taip pat yra parinktis Garso abstrakcija, kuri sukuria spalvingas abstrakčias formas pagal jūsų pasirinktą muziką.

Galiausiai nepamirškite, kad galite eksportuoti didelės raiškos vaizdo įrašus į savo paskyras socialiniuose tinkluose tiesiai iš programinės įrangos, todėl pasidalykite savo darbu!

Neįtikėtinas pagrindinių funkcijų sąrašas :

 • Paprasta, patogi sąsaja
 • Judesio stebėjimo funkcijos, skirtos registruoti ir stebėti objektų judesius vaizdo įrašuose
 • Pridedamas DVD įrašymo įrankis, kuris jūsų darbo rezultatus įrašo į optinius diskus
 • „Microsoft Windows XP SP3“, „Vista“ ir „Windows“ suderinamumas

Atsisiųskite VSDC vaizdo įrašų rengyklę

„Videobolt“ muzikos vizualizatorius

išbandykite „Videobolt Music Visualizer“

Ar iš niekur išlendantis drakonas, pučiantis liepsną ir leidžiantis žiūrovams pažvelgti į jūsų logotipą, skamba pakankamai patraukliai?

O skaitmeninė „Youtube“ kanalo animacijos animacija?

Iš anksto nustatytas paketas su įspūdinga muzikos vizualizavimo šablonų kolekcija yra „Videobolt Music Visualizer“, todėl negalėsite suklysti, jei įvairovė jums daug reiškia.

Be to, yra tikimybė, kad procedūra jums bus labai intuityvi. Tiesiog pasirinkite muzikos vizualizavimo šabloną ir paspauskite mygtuką Redaguoti po juo, kad pradėtumėte dirbti su kitu projektu.

Neįtikėtinas pagrindinių funkcijų sąrašas :

 • Tai pritaiko aukštos kokybės intro / outro animacijas
 • Tai leidžia pridėti kino pavadinimus
 • Lengvai kuria reklamines skaidrių demonstracijas

Atsisiųskite „Videobolt Music Visualizer“

„Renderforest“ muzikos vizualizatorius

išbandykite „Renderforest“ muzikos vizualizatorių

Šis internetinis muzikos vizualizatorius palaiko tik klasikines juostas ir linijas, tačiau kai kuriems iš jūsų gali pakakti. Taip pat galite pasinaudoti „Audio React Visualizer“ pranašumais.

Tai nuostabus šablonas, skirtas kurti išskirtinius muzikinius vaizdo įrašus, kuriuos galite lengvai reklamuoti „Vimeo“, „YouTube“ ir bet kokiose kitose vaizdo paslaugose, kurias norite naudoti.

Be to, naudodamiesi „Renderforest Music Visualizer“, jūs taip pat galite mėgautis kitomis įvairiomis funkcijomis, tokiomis kaip teksto efektas, žalio ekrano pašalinimas ir paveikslėlis paveikslėlyje, todėl atrodo, kad tai gana padorus paketas, tiesa?

Neįtikėtinas pagrindinių funkcijų sąrašas :

 • Keli vizualizavimo šablonai su teksto ar nuotraukų laikikliais
 • Patogus būdas redaguoti visus vaizdo įrašus
 • Jis atsiunčia jums el. Laišką su sukurtu muzikos vizualizacijos vaizdo įrašu

Atsisiųskite „Renderforest“ muzikos vizualizatorių

Tai yra vieni geriausių muzikos vizualizatorių įrankių, kuriuos galite išbandyti, net jei nesate profesionalus kino kūrėjas.

Jei turite klausimų dėl bet kurio iš jų, nedvejodami naudokitės toliau pateiktu komentarų skyriumi.

DUK: Sužinokite daugiau apie garso spektro vizualizatoriaus programinę įrangą

 • Kaip sukurti garso vizualizatorių?

Norėdami sukurti garso vizualizatorių „Adobe After Effects“, jums tiesiog reikia paruošti naują kompoziciją, importuoti garso failą į projekto langą, tada pasirinkti garso spektro efektą.

 • Koks yra geriausias muzikos vizualizatorius?

Net jei neketinate vykdyti judančios grafikos, „Adobe After Effects“ yra idealus pasirinkimas kelioms kitoms redagavimo užduotims atlikti. Mes primygtinai rekomendavome tai kaip intuityviausią muzikos vizualizatorių.

 • Kaip sukurti garso spektrą savo kompiuteryje?

Jei norite sukurti garso spektrą savo kompiuteryje, jūs turite keletą įrankių. Išbandykite „Adobe After Effects“ ar „Videobolt Music Visualizer“ ir nenuvilsite nusivylę.