8 geriausių antivirusinių programų su USB skaitytuvu, skirta „Windows 10“

antivirusinė su USB skaitytuvu

Vartotojai, norintys nuskaityti savo USB atmintines, ar jose nėra kenkėjiškų programų ar grėsmių, prieš atidarant jose esančius failus, gali labai patogu rasti antivirusinę programą su USB skaitytuvu.

Naudodamiesi USB skaitytuvu, vienu spustelėjimu galite automatiškai nuskaityti bet kokį USB diską, įdėtą į jūsų kompiuterį ar nešiojamąjį kompiuterį, ir pamatyti, ar jūsų USB yra užkrėstas, ar ne.

Čia yra geriausia antivirusinė programa su USB skaitytuvu, kuri apsaugos jūsų kompiuterį nuo virusų ir kitų kenkėjiškų programų grėsmių, kurios gali lengvai prasibrauti per USB atmintinę ar įrenginį.

Reklama

Geriausias antivirusas su USB skaitytuvu, skirtas „Windows 10“

„BullGuard“ (rekomenduojama)

antivirusinė su USB skaitytuvu

Antivirusinė programa „BullGuard“ nuskaito nešiojamus diskus, pvz., USB diskus, ar nėra grėsmių ar kenkėjiškų programų, kurios gali būti pridedamos prie failų, kurie iš jūsų disko perkeliami į jūsų kompiuterį, o tai gali išplisti infekcijas.

Naudodamas savo USB detektorių, „BullGuard“ aptinka ir nuskaito USB atmintines, ar jose nėra grėsmių ar kenkėjiškų programų, iškart jas įkišus į USB prievadus, taip apsaugant jūsų kompiuterį nuo kenkėjiškų programų ar virusų.


Ieškote antimalware sprendimo? Peržiūrėkite šį straipsnį naudodami geriausius turimus įrankius.


Vartotojams, kurie dažnai dalijasi failais, naudodami USB diskus, gali tekti naudoti šią antivirusinę priemonę su USB skaitytuvu, nes tai suteikia ne tik apsaugą jūsų USB, nes taip pat galite mėgautis nuostabia jų klientų aptarnavimo ir papildomo lygio apsauga savo kompiuteryje.

 • Gaukite „BullGuard“ USB detektorių  (nemokamai atsisiųsti)
Kodėl „Bullguard“? koridos apsaugos logotipas„Bullguard AV“ turi:
 • Geriausia apsauga nuo kenkėjiškų programų
 • Paprasta ir intuityvi vartotojo sąsaja
 • Naršoma saugumu
Apsilankykite svetainėje

„Bitdefender“

antivirusinė su USB skaitytuvu

Ši pirmaujanti, galinga antivirusinė priemonė sukūrė USB imunizatorių kaip atsaką į vis didėjančias kenkėjiškų programų problemas, ypač kenkėjiškas programas, kurios buvo paleistos automatiškai, o tai kėlė grėsmę visame pasaulyje.

Kai kurios autorun paleistos kenkėjiškos programos, daugelį metų varginančios USB diskų naudotojus, yra „Trojan.AutorunInf“, „Conficker“ kirminas ir (arba) „Worm.Autorun.VHD“.

„Bitdefender“ pristatė USB imunizatorių, kuris tapo vienu iš antivirusinių programų su USB skaitytuvu, kad vartotojai galėtų pasinaudoti galingais veiksmais, kurių imamasi prieš kenkėjiškas programas, aptiktas, kai USB diskai įkišti į kompiuterį.

USB imunizatorius išjungia grėsmes prieš jiems prisijungiant prie kompiuterio ir, kai tik yra įdiegtas, jis nuolat stebi ir stebi naujai įdėtus USB įrenginius ir juos imunizuoja skriejant.


„Bitdefender“ nebus įdiegtas „Windows 10“? Nesijaudinkite, mes jus aprėpėme.


Jei netyčia prijungiate užkrėstą USB diską ir jis nebuvo imunizuotas, jūsų kompiuteris automatiškai nevykdys kenkėjiškos programos, esančios USB įrenginyje.

Galite imunizuoti USB įrenginį, kai tik jis prijungtas prie kompiuterio, jei veikia USB imunizatorius, pažymėdami automatinių imunizavimo USB diskų langelį, esantį skirtuke Parinktys, ir kiekvienas neimunizuotas USB diskas, prijungtas prie jūsų kompiuterio, bus automatiškai apsaugotas. .

Tačiau USB imunizatoriuje išvardijamos tik išimamos laikmenos, nes jos yra labiausiai linkusios užkrėsti, pvz., Autorun.inf tipo.

Atsisiųskite „Bitdefender“ USB imunizatorių

Geriausias pasaulyje antivirusas „ „bitdefender 2019“ produkto vaizdasBitdefender“
 • Puikus kainos planas
 • Įtrauktas VPN
 • Geriausias „Windows“ suderinamumas
 • Nuostabus klientų palaikymas
Gaukite dabar „Bitdefender“

Panda

antivirusinė su USB skaitytuvu

Ši antivirusinė programa su USB skaitytuvu yra su „Panda USB“ vakcina - nemokama antimalware, skirta blokuoti kenkėjiškų programų plitimą į jūsų kompiuterį per USB atmintines.

Didėjant kenkėjiškų programų, plintančių per USB atmintines ir kitus išimamus įrenginius, pvz., Atminties korteles, skaitmeninius fotoaparatus ir kitus įrenginius, skaičiui, „Panda“ USB vakcina siūlo dvigubą prevencinę apsaugą, leidžiančią išjungti automatinio paleidimo funkciją kompiuteriuose ir USB varo.

USB vakcina išjungia automatinio paleidimo failą, todėl jo negalima perskaityti, modifikuoti ar pakeisti kenksmingu kodu. Tai naudinga priemonė, suteikianti aukšto lygio apsaugą nuo išimamų diskų ir įrenginių sukeltų infekcijų.


Reikia daugiau galimybių? Peržiūrėkite šį straipsnį su geriausiais antivirusiniais sprendimais, skirtais „flash“ diskams.


Pritaikius USB diske, USB vakcina visam laikui blokuoja nekenksmingą autorun.inf failą, neleisdama jam atlikti jokių veiksmų, kurie jį gali modifikuoti, tačiau diską galite naudoti paprastai, kopijuodami failus į jį ir iš jo.

Tačiau nebus galima automatiškai atidaryti failų.

Rekomenduojamas antivirusas pandos kupolasKodėl „Panda Dome“?
 • Stebėjimas realiuoju laiku
 • Asmeninė užkarda
 • Įrenginių valdymas
 • USB apsauga
Gaukite „Panda Dome“ dabar

Kaspersky

antivirusinė su USB skaitytuvu

Užkrėstas USB diskas gali sugadinti jūsų kompiuterį, kai jis įdėtas, netikrinant jokių grėsmių.

Norėdami apsaugoti kompiuterį nuo virusų ir kenkėjiškų programų pavojaus, turite turėti antivirusinę programą su USB skaitytuvu.


Norite apsaugoti savo kompiuterį nuo įsilaužėlių? Peržiūrėkite šį sąrašą su geriausiais įsilaužimo įrankiais.


„Kaspersky PURE“ yra trys nuskaitymo parinktys: greitas nuskaitymas, visas nuskaitymas arba nenuskaitymas. Norėdami konfigūruoti automatinį USB diskų nuskaitymą įdėjus, spustelėkite Nustatymai ir skenavimo skyriuje pasirinkite Bendrieji nustatymai.

Skyriuje „Nuskaitymo diskų nuskaitymas prisijungus“ pasirinkite greito nuskaitymo, visiško nuskaitymo arba „Nenuskaityti“ parinktis, pastarosios nenuskaitys nešiojamųjų diskų.

Taip pat galite nurodyti didžiausią nuskaityti disko dydį.

„Windows „kaspersky“ svetainės logotipas“ svarbiausia Geriausia:
 • Išpirkos programų, kriptografinių blokatorių ir kt. Blokavimas
 • Kenkėjiškų programų užkrėtimo prevencija
 • Realaus laiko apsauga
Apsilankykite svetainėje dabar

Avast

antivirusinė su USB skaitytuvu

Kai tik prijungiate nežinomą USB diską prie savo kompiuterio, rizikuojate savo sistema, nes kenkėjiška programa gali išplisti arba patekti į patį diską.

Antivirusinė programa „Avast“ su USB skaitytuvu turi iš anksto nustatytus nuskaitymus, pvz., Galimybę nuskaityti bet kokį prie jūsų kompiuterio prijungtą USB įrenginį, kad būtų galima aptikti galimas automatinio paleidimo programas, kurias gali bandyti paleisti įdėjus diską.

Jei norite atlikti rankinį USB diskų nuskaitymą, turite pasirinkti skirtuką „Nuskaityti“, kuris atidarys ekraną „Nuskaityti“.

Greito nuskaitymo parinktis atlieka C: disko nuskaitymą, kuris paprastai aptinka daugumą kenkėjiškų programų, rastų rinkmenose su pavojingais plėtiniais, tuo tarpu per visą sistemos nuskaitymą atliekamas išsamus visų jūsų kompiuterio standžiųjų diskų nuskaitymas.

„Avast“ tikrina kiekvieną failą, norėdamas nustatyti jo tipą ir ar jį reikia nuskaityti.

Esminė antivirusinė apsauga „avast“ logotipo pareigūnasSudėtingos funkcijos:
 • Saugus slaptažodžių tvarkyklė
 • VPT
 • „WebCam Shield“
 • Naršyklės valymas
Dabar patikrinkite kainų planus

ESET

antivirusinė su USB skaitytuvu

ESET antivirusinė programa su USB skaitytuvu skirta apsaugoti jūsų USB diską naudojant „USB DriveSecurity“, kad apsaugotumėte sistemą ir tinklus.

Apdovanojimų pelnęs „ESET NOD32“ antivirusinis variklis nustato ir pašalina kenkėjiškas programas ir kitas interneto grėsmes, kol jos dar neperduotos į jūsų nešiojamus diskus, o tai reiškia, kad į USB diską įdėti failai yra be kenkėjiškų programų ir jais saugu dalytis su kitais.


Reikia USB atmintinės apsaugos slaptažodžiu programinės įrangos? Peržiūrėkite mūsų populiariausius šio straipsnio pasirinkimus.


„DriveSecurity“ veikia iš paties USB disko, todėl jums nereikia nieko diegti pagrindiniame kompiuteryje.

Dabar galite dalytis failais, žaisti žaidimus ar net bendradarbiauti žinodami, kad jūsų USB diskai yra saugūs. Taip pat galite naudoti viešuosius ar bendrai naudojamus kompiuterius, žinodami, kad jūsų diskas ir neskelbtini duomenys yra saugūs nuo bet kokių bandymų įdiegti šnipinėjimo programas ar kirminus.

Tai greita, patogu ir suderinama su „Windows“.

„2020 Edition“ programinės įrangos eset interneto logotipasWOW funkcijos:
 • Apsaugo jus keliose platformose
 • Nepertraukiami žaidimai ir vaizdo įrašai
 • Įvaldęs slapčiausias grėsmes
Gaukite legendinį antivirusą jau šiandien

„Trend Micro“

antivirusinė su USB skaitytuvu

„Trend Micro“ antivirusinė programa, turinti USB skaitytuvą, tikrina virusų tikrinimą realiuoju laiku naudodama „USB Security“ įrankį, kad, nustačius grėsmę, atsirastų perspėjimo ekranas ir užkrėstieji failai būtų iškart izoliuoti.

„USB Security“ taip pat automatiškai atnaujina šablonų failus dėl dinamiškos grėsmių prigimties ir automatiškai atnaujina šablonų failus, nors galite gauti ir atnaujinimus rankiniu būdu.

Taip pat saugomas interaktyvus virusų aptikimo rezultatų nuorodų žurnalas, kuriame galite atkurti arba ištrinti bet kurį failą iš karantino sąrašo.

Aptikęs virusą, jis išvalo užkrėstą (-us) failą (-us), tačiau jei nepavyksta išvalyti, failas (-ai) automatiškai uždedamas į karantiną ir jūs gaunate pranešimą apie tai.

Gaukite „Trend Micro USB Security“

Sofos

antivirusinė su USB skaitytuvu

„Sophos“ antivirusinė programa su USB skaitytuvu yra naudinga nuskaitymui išimamiems įrenginiams, nes įvedus aptinka įrenginius, o kai pasiekiate failą, „Sophos“ antivirusinė atlieka prieigą atliekantį nuskaitymą pagal jūsų kompiuteryje nustatytą konfigūraciją.


Norite, kad antivirusinė programa su šifravimu apsaugotų jūsų duomenis? Peržiūrėkite šį sąrašą su geriausiais naudoti.


Jei norite atlikti papildomą nuskaitymą, kai įdėsite USB įrenginį, galite dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite USB diską ir pasirinkite Nuskaityti su „Sophos“ antivirusine programa.

Taip pat galite nustatyti nuskaitymą pagal pareikalavimą ir pasirinkti norimą nuskaityti išimamą įrenginį.

Puikūs praktinių bandymų rezultatai: „sophos“ oficialios svetainės logotipaskibernetinis saugumas yra paprastas:
 • Dirbtinio intelekto grėsmių nustatymas
 • Nuotolinis saugumo valdymas
 • Bankų apsauga
Gaukite dabar „Sophos“

Kokią antivirusinę su USB skaitytuvu naudojate? Ar jis pateko į sąrašą? Pasidalykite su mumis savo mėgstamiausiu ir savo patirtimi, pateikiama žemiau esančiame komentarų skyriuje.

Susijusios istorijos, kurias reikia patikrinti:

 • 5 geriausios neprisijungus veikiančios antivirusinės programos, skirtos apsaugoti kompiuterį 2019 m
 • Geriausi 2019 m. Nešiojamųjų kompiuterių priedai
 • 5 geriausios USB-C nešiojamųjų kompiuterių stotelės, skirtos tvarkyti stalą 2019 m

Redaktoriaus pastaba : Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2017 m. Gruodžio mėn. Ir nuo to laiko buvo visiškai atnaujintas ir atnaujintas dėl šviežumo, tikslumo ir išsamumo.