5 geriausi „ePub“ skaitytuvai, skirti „Windows“ ir „Mac“

 • Ieškote geriausio „ePub“ skaitytuvo, skirto „Windows 10“ kompiuteriui?
 • Nepraleiskite mūsų geriausių pasirinkimų žemiau. Pagal savo poreikius ir pageidavimus galite rinktis iš nemokamos ir mokamos programinės įrangos.
 • Ar pažadinome jumyse knygnešį? Naršykite kūrybiškesnius sprendimus, kad patenkintumėte visus skaitymo poreikius, mūsų „Ebooks Hub“.
 •  Nepamirškite pažymėti ir mūsų failų valdymo vadovų.
Geriausi „ePub“ skaitytuvai, skirti „Windows 10“

Gebėjimas skaityti yra vienas iš bruožų, skatinančių žmones ant trofinės piramidės. Skaitymas tūkstantmečius buvo žmogaus kultūros dalis, tačiau tai labai pasikeitė.

Šiandieninė karta nori skaityti patogiai žiūrėdama ekranuose - o kodėl gi ne, tai pašalina didžiąją dalį sunkių knygų ir suteikia begalę galimybių, kurios pagerina skaitymo patirtį.

Galimybė skaityti iš bet kurio jums patinkančio ekrano yra svarbiausia, todėl labai svarbu turėti gerą „Windows“ kompiuterio „Epub“ skaitytuvą. Tai yra keletas geriausių „Windows 10“ ir kitų ankstesnių versijų „epub“ skaitytuvų.

Kokie yra geriausi „Windows 10“ „ePub“ skaitytuvai ir programos?

Redaktoriaus pastaba - jei nenorite skaityti, žemiau rasite vaizdo įrašą, kuriame greitai aprašomi 5 populiariausi pasirinkimai, kai reikia rasti gerą „Windows“ kompiuterio el. Knygų skaitytuvą. Tačiau norint sužinoti daugiau apie kiekvieną produktą, siūlome peržiūrėti kiekvieno iš jų apžvalgą.

Kuris yra geriausias „Windows“ skirtas EPUB skaitytuvas?

„Icecream Ebook Reader“ (redaktoriaus pasirinkimas)

„Epub“ skaitytuvo „Windows 10“ programa

„Icecream Reader“ daug mažiau skaudina akis, kalbant apie vartotojo sąsajos dizainą. Jame yra viso ekrano režimas, naktinis režimas, galimybė pridėti žymių - dalykų, kurie yra būtini el. Knygų skaitytuvui jūsų „Windows“ kompiuteryje.

Nors tai gali būti ne tokia lengva ar paprasta, kaip kai kurios kitos šio sąrašo parinktys, jis atrodo daug intuityvesnis nei kai kurie jo konkurentai.

Tarp jo ypatingų funkcijų rasime viso ekrano režimą, žymes, leidžiančias dar kartą peržiūrėti įsimintiniausias knygos dalis, naktinį režimą, leidžiantį paskaitas esant silpnam apšvietimui arba visai be apšvietimo.

Taip pat yra knygos režimas, kai ekranas praktiškai tampa tikra knyga.

Greitai pažvelkime į pagrindines jo savybes :

 • Biblioteka (tvarkykite skaitmeninę el. Knygų biblioteką FB2, EPUB, PDF, MOBI ir kitais formatais
 • Skaitymo eiga (patikrinkite, kiek puslapių liko skaityti ir tęskite nuo ten, kur baigėte)
 • Knygų paieška (raskite knygą, kurios ieškote pagal autorių arba pavadinimą)
 • Kopijuoti, versti, ieškoti (pasirinkite el. Knygos tekstą, jei norite kopijuoti, versti ar ieškoti „Google“)
 • Komentuoti (pridėkite pastabų arba paryškinkite tekstą naudodami mūsų EPUB skaitytuvą)
 • Geresnė navigacija (norėdami greičiau naršyti puslapius, naudokite naršymo slinkties juostą)

Geriausias būdas sužinoti, ar šis el. Knygų skaitytuvas tikrai yra tai, ko ieškote, yra išbandyti.

Atsisiųskite žemiau esančią nuorodą (be jokių eilučių) ir galėsite patys nuspręsti, ar tai yra programinė įranga, kurią norėtumėte turėti savo kompiuteryje.

„Icecream Ebook Reader“

„Icecream Ebook Reader“

Akimirksniu paverskite savo kompiuterio ekraną pažangiausiu el. Knygų skaitytuvu! Nemokamai apsilankykite svetainėje

Atsisiųskite „Icecream Ebook Reader“ nemokamai


„Adobe Digital Editions“

Dabar taip pat „App Store“ ir „Google Play“ prieinamas geriausias elektroninių knygų skaitytuvas yra nepralenkiamas, kai reikia optimizuoti skaitymo patirtį, o geriausia tai, kad jis veikia sklandžiai bet kurioje platformoje.

Pasiskolinkite ir įsigykite skaitmeninį turinį, kurį galima skaityti tiek internetu, tiek neprisijungus, skaityti korektiškai, padaryti žymes ir paryškinimus bei geriau tvarkyti failus visuose įrenginiuose naudojant „Adobe Digital Editions“ (ADE).

Greitai pažvelkime į pagrindines jo savybes :

 • Kelių platformų funkcionalumas (knygų atsisiuntimas ir perkėlimas iš vieno įrenginio į kitą)
 • „EPUB 3“ palaikymas (garso ir vaizdo turinio pateikimas; skaitymo iš dešinės į kairę palaikymas; dinamiško vaizdo dydžio keitimas ir dar daugiau)
 • Viso teksto paieškos funkcionalumas ir geresnė navigacija
 • Įvairūs ekrano skaitytuvai (įskaitant JAWS, „Window-eyes“ ir NVDA)
 • Žymės, svarbiausi dalykai ir pastabos
 • Pasiskolinkite el. Knygų iš daugelio viešųjų bibliotekų
 • Failų organizavimas (sukurkite nestandartines knygų lentynas, surūšiuotas pagal pavadinimą, autorių ir leidėją)
 • Keli failų formatai (EPUB, EPUB3 ir PDF)

⇒ Čia nemokamai gaukite „Adobe Digital Editions“

Kalibras

„Caliber“ yra ne tik el. Knygų skaitytuvas - tai visiškas sprendimas.

Tai visas paketas, kuris gali valdyti jūsų biblioteką, konvertuoti jūsų el. Knygas į skirtingus formatus, sinchronizuoti su jūsų el. Knygų skaityklės įrenginiais; tai netgi padeda rasti pigiausią kainą už bet kokias knygas, kurias norite įsigyti.

Greitai pažvelkime į pagrindines jo savybes :

 • Naujienų funkcija, leidžianti parsisiųsti naujienas iš įvairių svetainių visame pasaulyje daugeliu pagrindinių kalbų ir supakuoti naujienas kaip knygą.
 • Vieno langelio sprendimas visiems jūsų el. Knygų poreikiams
 • Bibliotekos valdymo priemonės
 • Skirtingų įrenginių konversijos ir sinchronizavimo įrankiai

Gaukite kalibro

Bookvisor

knygnešių el. knygų skaitytuvas

„Bookviser“ turi unikalią sąsają, panašią į knygą, ji palaiko ne tik žymėjimą, bet ir tam tikro teksto paryškinimą - net su skirtingomis spalvomis.

Jis palaiko įvairius formatus, tokius kaip FB2, TXT ir EPUB. Bet kurią knygą taip pat galite nemokamai gauti iš „Project Guttenberg“ bibliotekos.

Tai yra vienas iš nedaugelio labai modernių „Windows“ kompiuterių el. Knygų skaitytuvų, turinčių savybių, tinkančių „Twitter“ apsėstai kartai.

Programoje yra tikrai paprasta ir švari sąsaja bei tikroviška puslapio virtimo animacija, kuri leis pajusti, kad skaitote tikrą knygą.

Greitai pažvelkime į pagrindines jo savybes :

 • Nustatykite spalvų temas dienai ir nakčiai bei šrifto tipui ir dydžiui
 • Sureguliuokite paraštes ir eilučių atstumą
 • Pasirinkite kraštovaizdžio ir portreto režimų animacinį puslapį
 • Pridėti / pašalinti puslapio indikatorius (baterija, laikas, puslapio numeris ir skaitymo eigos juosta)
 • Skaitydami lengvai reguliuokite ryškumą
 • Lengvai perjunkite dienos / nakties režimą
 • Užblokuokite / atblokuokite automatinę ekrano orientaciją

Gaukite „Bookvisor“

„EpubReader“

epubreader

„EpubReader“, kaip rodo pavadinimas, yra EPUB skaitytuvas, tačiau aukščiausios klasės. Tai leidžia jums tvarkyti vietinę el. Knygų biblioteką ir atsisiųsti el. Knygas iš įvairių internetinių saugyklų, tokių kaip „Project Gutenberg“.

Taip pat galite visiškai pritaikyti viską pačiame skaitytuve nuo šrifto dydžio iki paties šrifto ir, jei turite „Windows“ planšetinį kompiuterį - ši programa taip pat turi pilną jutiklinio ekrano palaikymą.

Gaukite „EpubReader“


Tai yra 5 geriausi „Windows 10 EPUB“ skaitytuvai, skirti visiems jūsų el. Knygų poreikiams. Žinoma, yra keletas šimtų kitų skaitytojų, tačiau jie tikrai jums patiks.

Kai kurie skaitytojai turi daugybę funkcijų, skirtų energijos vartotojams, tačiau kai kurie nori, kad tai būtų paprasta ir pasirenka pagrindinę el. Tikimės, kad radote tinkamą savo paskaitai.

Jei norite pasidalinti kitais „Windows 10“ skirtais EPUB skaitytojais arba savo patirtimi su vienu iš jau minėtų, nedvejodami kreipkitės į toliau pateiktą komentarų skyrių.

Redaktoriaus pastaba : Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2016 m. Rugpjūčio mėn. Ir nuo to laiko atnaujintas ir atnaujintas 2020 m. Liepos mėn., Kad būtų šviežesnis, tikslus ir visapusiškas.