Kaip gauti „iMessage“ sistemoje „Windows 10“

  •  „iMessage“ reikia mažai pristatyti „Apple“ gerbėjams.
  • Jei šis produktas jus sumušė ir ieškojote, kaip jį įtraukti į „Windows 10“ įrenginį, turėsite žinoti, kad yra būdas - patikrinkite jį čia.
  • Mūsų „Windows Apps“ puslapio dėka atnaujinkite visas naujausias tendencijas.
  • Jei norite gauti daugiau techninių patarimų ir gudrybių, peržiūrėkite mūsų vadovus.
„Zen“ klientas

Ten esantys „Apple“ gerbėjai atmintinai žino, kas yra „iMessage“. Tiems, kurie nuo pat ryto buvo atkaklūs „Windows“ vartotojai, pakanka žinoti, kad tai yra „Apple Inc.“ sukurta tiesioginių pranešimų paslauga.

Ši paslauga buvo prieinama jau daugelį metų, ją palaiko „Messages“ programa „iOS 5“ ir naujesnėse versijose bei „OS X Mountain Lion“ ir vėlesnėse versijose.

Daugelis vartotojų mėgsta gaminio dizainą ir tai, kaip jis tvarko pranešimus, todėl savaime suprantama, kad daugelis bandė jį pristatyti ir į „Windows 10“.

Šie bandymai pateikiami kaip naršyklės plėtiniai, pasiekiantys interneto paslaugas arba naudojant emuliatorius. Tačiau tai turėjo savo dalį apribojimų.

„Zen“, „iMessage“ klientas, skirtas „Windows 10“

„Zen“ yra pirmasis daugiaplatformis, amneziją saugus „iMessage“ klientas ir serveris, skirtas „Windows 10“, netrukus bus prieinamas „Windows 10“ vartotojams.

Kūrėjai apibūdino programą taip:

[…] Serveris „Zen Bridge“ puikiai veikia ant senų, pasenusių „Apple“ nešiojamųjų kompiuterių ir „Mac Minis“, renkančių dulkes. Norėdami naudoti „debesų“ metodą, mums taip pat pasisekė naudojant vizualizuotus „Mac“ kompiuterius, veikiančius tikruose „Apple“ serveriuose (tai nesutriks „Apple“ TOS, „iCloud“ su malonumu prisijungs prie jo). Kai kurie VPS teikėjai tai siūlo vos už 12 USD per mėnesį

Kaip matote patys, šio naujo kliento ir serverio palaikymo pardavimo taškas yra ypač maža kaina. Tai lemia tiek mažos priežiūros išlaidos, tiek faktas, kad jūs netgi galite ją paleisti naudodami kitaip pasenusią aparatūrą.

Kūrėjai buvo malonūs pasidalinti kai kuriomis programos ekrano kopijomis, ir ji atrodo itin liekna ir minimalistinė, atitinkanti tradicinį „iMessage“ dizainą.

zen imessage

Be to, visi gali laisvai apsilankyti savo svetainėje ir išbandyti produktą bei pamatyti, kaip jis sukurtas.

Kai kurie vartotojai tikisi „Apple“ reakcijos

Deja, ne visi yra tokie entuziastingi, nes kai kurie „Reddit“ vartotojai mano, kad „Apple“ netrukus uždarys produktą:

Deja, tikriausiai „Apple“ ją uždarys, kaip ir kiekvieną panašaus pobūdžio produktą.

Taip yra daugiausia dėl to, kad „Apple“ yra uždariusi bet kurį projektą, kuris atrodo išvestas iš paties „Apple“ darbo. Kad ir kaip būtų, idėja drąsi.

Be to, tai, kad jis yra prieinamas visų pagrindinių OS vartotojams, suteikia jam didelį potencialą ir prieinamumą.

Jei norite sužinoti daugiau apie „Zen“ ir norėtumėte, kad mes padengtume jo plėtrą, palikite mums pranešimą toliau pateiktame komentarų skyriuje.

DUK: Sužinokite daugiau apie „iMessage“ susiejimą su „Windows 10“

  • Ar galite naudoti „iMessage“ sistemoje „Windows 10“?

„iMessage“ yra populiari „Apple“ teikiama pranešimų siuntimo paslauga. Oficialiai rezervuota „iPhone“, „iPad“, „Apple Watch“ ir „Mac“ vartotojams, nėra oficialios „iMessage“ programos, skirtos „Windows“. Nepaisant to, yra būdų, kaip šią paslaugą integruoti į kompiuterio patirtį. Daugiau informacijos rasite žemiau.

  • Kaip naudoti „iMessage“ sistemoje „Windows“?

Yra įrankių ir emuliatorių, kurie yra prieinami dabar ir yra tobulinami, kurie gali suteikti šią paslaugą „Windows“ kompiuteriams, pvz., „ Zen“ , „iMessage“ klientui „Windows 10“, „ iExplorer“ (norint įkelti, skaityti ir eksportuoti pranešimus į „iPhone“ / išsaugotus „iTunes“ atsarginėje kopijoje. ), arba nemokamą „ iPadian“ emuliatorių, kurį galite įdiegti ir paleisti savo kompiuteryje.

  • Kaip susieti „iPhone“ pranešimus su „Windows 10“?

Atidarykite programąNustatymai“ -> Telefonas -> Pridėti telefoną . Naujuose languose užpildykite prašomą išsamią informaciją ir atsisiųskite „ Microsoft Launcher“ programą . Prisijunkite ir naudokite „ Tęsti kompiuteryje“ funkciją naršyklėje „Cortana“ ir „Edge“.

Redaktoriaus pastaba: Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2020 m. Vasario mėn. Nuo to laiko jis buvo atnaujintas ir atnaujintas 2020 m. Gegužės mėn., Siekiant šviežumo, tikslumo ir išsamumo.