5 geriausi MKV grotuvai, skirti „Windows 10“ [FRESH LIST]

  • Tie, kurie mėgstate žiūrėti aukštos kokybės vaizdo įrašus, tikriausiai yra susipažinę su MKV formatu.
  • Atsižvelgdami į jų populiarumą, mes sukūrėme geriausių vaizdo grotuvų, galinčių paleisti MKV failus, sąrašą.
  • Ar reikia daugiau sužinoti apie vaizdo grotuvus apskritai? Peržiūrėkite mūsų specialų vaizdo įrašų puslapį.
  • Norėdami gauti daugiau ekspertų sukurtų programinės įrangos sąrašų, apsilankykite mūsų programinės įrangos skyriuje.
geriausi MKV žaidėjai

Prieš pradėdamas kalbėti apie geriausius MKV žaidėjus, manau, kad mes turėtume tiesiog aiškiai pasakyti, kas yra MKV failas. Aš ketinu leisti „How to Geek“, nes tai yra vienas geriausių apibrėžimų.

Priešingai nei manoma, MKV failai nėra garso ar vaizdo įrašo glaudinimo formatas. MKV failai iš tikrųjų yra daugialypės terpės talpyklų formatai. MKV konteineris gali apimti garso, vaizdo ir subtitrus į vieną failą, net jei šiuose elementuose naudojama skirtingų tipų koduotė. Pvz., Galite turėti MKV failą, kuriame yra H.264 vaizdo įrašas ir kažkas panašaus į MP3 ar AAC garsui.

Prieš tęsdami, taip pat galite įsitikinti, kad jūsų kompiuteryje yra visi naujausi vaizdo kodekai. Tai užtikrins, kad jei kyla kokių nors problemų atkuriant MKV failus ar bet kokius vaizdo failus, bent jau žinosite, kad tai nėra kodeko problema. Jūsų kompiuteris turėtų pasakyti, ar jums reikia kodekų.

Arba galite tiesiog apsilankyti „Codec Guide“ ir prieš pradėdami atsisiųsti tinkamiausią paketą savo mašinai. Be abejo, galite naudoti bet kokią mėgstamą kodeko svetainę.

Dar vienas dalykas. Yra nemokamų MKV žaidėjų ir mokamų MKV žaidėjų. Jei tik ketinate žiūrėti filmus ar televizijos laidas nešiojamuoju kompiuteriu, greičiausiai viskas bus naudinga nemokamam MKV grotuvui. Jei norite daugiau, galbūt norėsite pasipiršti vienam iš mokamų žaidėjų. Jų nėra lygiai daug, o jūs už pinigus gausite keletą stulbinančių priedų.

Dabar, kai viskas bus išspręsta, pažvelkime į geriausius „Windows 10“ MKV grotuvus, kad galėtumėte žiūrėti mėgstamus vaizdo įrašus.

Reklama

Kokie yra geriausi „Windows 10“ MKV grotuvai?

„CyberLink PowerDVD“

Žinoma, yra ir kitų variantų, ir jei nesijaudinate mokėti šiek tiek daugiau, „ CyberLink“ „PowerDVD“ taip pat yra puiki galimybė.

„PowerDVD“ yra vienas geriausių „Windows 10“ MKV grotuvų, deja, nėra nemokamos versijos, tačiau galite išbandyti 30 dienų, kad pamatytumėte, ar jums tai patinka. Čia yra bandomosios versijos atsisiuntimo nuoroda.

Jame taip pat yra trys skirtingi variantai: „Standard“, „Pro“ ir „Ultra“, todėl turėsite pamatyti, kuris iš jų geriausiai atitinka jūsų poreikius.

Trumpai tariant, „PowerDVD“ gali padaryti viską, ką gali „Aiseesoft“ „Blu-ray“ grotuvas, išskyrus tai, kad galite atsisiųsti „YouTube“ vaizdo įrašus naudodami „PowerDVD“, ir galite transliuoti „Chromecast“, „Apple TV“, „Roku“ ir „Fire TV“, o tai yra labai maloni premija. .

Jei norite vaizdo grotuvo, kuris jums suteiks viską, ko reikia vaizdo grotuve, galite padaryti daug blogiau nei „PowerDVD“.

„CyberLink PowerDVD“

„CyberLink PowerDVD“

Bendrinkite ir perduokite su savo šeima geriausius TV filmus ir garso failus. Gaukite geriausią pasiūlymą dabar! Nemokamas bandymas Apsilankykite svetainėje

GOM grotuvas

„GOM Player“ egzistuoja jau kurį laiką, ir atrodo, kad jo įtaka nemokamų vaizdo grotuvų rinkoje tik padidėjo ir dėl rimtų priežasčių.

Įrankiai atrodo aptakūs ir modernūs, o kalbant apie vaizdo formatų suderinamumą, GOM neturėtų būti jokių problemų paleisti MKV failus.

Stilingai žiūrėkite visus mėgstamus filmus ir mėgaukitės gausybe vaizdo įrašų atkūrimo funkcijų, tokių kaip vaizdo ir garso patobulinimai, subtitrų paieška ir kt.

GOM grotuvas

GOM grotuvas

Elegantiškas ir lengvas vaizdo grotuvas, be problemų lengvai tvarkantis HD vaizdo failų formatus, pvz., MKV. Nemokamai apsilankykite svetainėje

„Aiseesoft“ „Blu-ray“ grotuvas

Taigi pradėkime nuo „ Aiseesoft“ „Blu-ray“ grotuvo , nes tai tikriausiai yra vienas geriausių „Windows 10“ MKV grotuvų.

Šiam grotuvui yra nemokama ir mokama versija. Žinoma, pagrindinis tikslas yra atkurti „Blu-ray“ vaizdo įrašus, kuriuos tai gali padaryti su DVD disku, failu ar ISO atvaizdu.

Tačiau jis gali atkurti tiek daug formatų. Iš tikrųjų visa tai: MP4, H.264 / MP4 AVC, H.265 / HEVC, MPG, M4V, TS, MTS, M2TS, MXF, RM, RMVB, WMV, ASF, MKV, AVI, 3GP, F4V, FLV , VOB, 4K / HD vaizdo įrašai MP4, H.264 / MPEG-4 AVC, H.265 / HEVC, TS, MKV, AVI, MOV, FLV ir WebM formatais.

„Aiseesoft“ „Blu-ray“ grotuvas yra labai populiarus grotuvas. Tai įkelia vaizdo įrašus greičiau nei daugelis kitų žaidėjų, turi puikių efektų, kad pagerintų jūsų žiūrėjimo patirtį, ir turi daug lengvai suprantamų funkcijų. Be to, turint tokius gerus atsiliepimus ir sunkiai įveikiamą kainą, tai turėtų būti vienas iš jūsų geriausių pasirinkimų ieškant geriausio „Windows 10“ MKV grotuvo.

Atsisiųskite „Aiseesoft Blu-ray“ grotuvą

„VLC Media Player“

Joks „geriausių MKV žaidėjų“ sąrašas nebūtų išsamus be „VLC Media Player“. VLC yra atviro kodo medijos grotuvas, sukurtas „VideoLAN“ projekto. Jis gyvuoja nuo 2001 m. Ir turi „groti bet ką“ vaizdo grotuvo reputaciją.

Tačiau jis turi tam tikrų trūkumų. Pavyzdžiui, vienas didžiausių susierzinimų yra laikas, kurio reikia failui atidaryti. Nesu tikras, kodėl, tačiau prie jo pridėtos funkcijos jį gerokai sulėtino. Man asmeniškai labiau patiko, kai tai buvo tik vaizdo grotuvas.

Vis dėlto, beldimas į ką nors nemokamo ir atviro kodo, mano nuomone, nėra ypač gera maniera. Taigi, jei ieškote kažko, kas nieko nekainuoja, ir darote tai, kas parašyta ant skardos, tada „VLC Media Player“ yra skirtas jums.

⇒ Atsisiųskite „VLC Media Player“

Kodi

Viena iš didžiausių apžvalginių straipsnių rašymo problemų (kurią galima pasirinkti tik penkis variantus) yra ta, kad galimi tik penki pasirinkimai. Taigi, nors yra daug MKV žaidėjų, kuriuos galėčiau įtraukti į šią paskutinę poziciją, nusprendžiau eiti į „ Kodi“ .

Pirma, aš jį pasirinkau todėl, kad jis yra „Microsoft Store“ parduotuvėje, todėl jį lengviau naudoti tiems, kurie nėra tokie įsitikinę atsisiųsdami ir nustatydami programinę įrangą. Antra, nuo tada, kai nusipirkau „Apple TV“ „World“ ir atradau, kad jis beveik nereikalingas, turiu „Kodi“ arba „XBMC“, kaip tada buvo žinoma, vietą.

Kaip ir visi kiti vaizdo grotuvai aukščiau, „Kodi“ groja visus įprastus vaizdo įrašų formatus. Tai taip pat labai paprasta naudoti ir labai kokybiškai atkuriami vaizdo įrašai. Spustelėję aukščiau esančią nuorodą pateksite į „Kodi“ atsisiuntimo puslapį. Spustelėkite „Windows“ logotipą ir pateksite į „Microsoft Store“.


Ir jūs turite tai. Penki geriausi jums prieinami MKV žaidėjai. Mano įprastas patarimas yra tas, kad geriausias MKV grotuvas jums yra tas, kuris jums labiausiai tinka.

Koks yra jūsų mėgstamiausias MKV grotuvas? Praneškite mums toliau pateiktame komentarų skyriuje.


Redaktoriaus pastaba: Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2018 m. Lapkričio mėn. Ir nuo to laiko atnaujintas ir atnaujintas 2020 m. Rugpjūčio mėn.