NUSTATYTI: „Outlook“ el. Laiškai įstrigo mano išsiųstame laiške

 • „Outlook“, kurią verslas dažnai naudoja kaip el. Pašto klientą, taip pat yra jūsų pasirinkimas efektyviai el. Laiškus tvarkyti.
 • Kaip ir daugelis kitų puikių produktyvumo programinės įrangos įrankių, „Outlook“ turėtų padėti sutaupyti brangaus laiko, padedant protingai tvarkyti kasdienius reikalus.
 • Klaidos nėra nieko neįprasto, tačiau nė viena iš jų nesijaučia tokia varginanti, kaip sužinojus, kad „Outlook“ el. Laiškai įstrigo jūsų išsiųstame laiške. Išvalius įstrigusį el. Laišką arba pakeitus slaptažodį, „Outlook“ vėl gali tapti žavesiu.
 • Nedvejodami naršykite mūsų skyriuje „Outlook Fix“, kad gautumėte greitesnių panašių problemų sprendimų.
„Outlook“ el. Laiškai įstrigę mano išsiųstame laiške

Ne kiekvieną dieną „Outlook“ el. Laiškai įstringa siunčiamųjų laiškų aplanke, tačiau kai jie tai daro, tai yra skausminga ir apmaudu, nes negalite siųsti ar gauti kitų el. Laiškų.

„Outlook“ el. Laiškai, įstrigę išsiųstųjų laiškų aplanke, rodo, kad pranešimas nebuvo išsiųstas ir negautas kitame gale.

 • Jūsų el. Laiškas turi priedą, kuris viršija el. Laiškų siuntimo dydžio limitą
 • „Outlook“ nustatyta parinktis „Darbo neprisijungus“ režimas
 • El. Laiškas, įstrigęs gautuosiuose, nėra siunčiamas dėl techninės klaidos
 • Gali būti autentifikavimo parametrų, pvz., „Outlook“ paskyroje kyla problemų dėl pašto serverio
 • Pranešimo ar el. Laiško peržiūra siunčiamųjų laiškų aplanke, kol jie laukia siuntimo
 • Jūs įvedėte neteisingą slaptažodį arba pakeitėte savo el. Pašto paskyros slaptažodį
 • Nėra numatytosios el. Pašto paskyros
 • Jūs naudojate programinę įrangą, kuri pasiekia jūsų „Outlook“ duomenų failus
 • Jūsų saugos programinė įranga nuskaito siunčiamus laiškus (antivirusinė programa / šlamštas)

Jei „Outlook“ el. Laiškai įstrigo jūsų paskyros ar asmeninio kompiuterio išsiųstame laiške, naudokite toliau pateiktus sprendimus.

Ką galiu padaryti, kai „Outlook“ el. Laiškai įstrigo mano išsiųstajame?

1. Preliminarūs pataisymai

Čia yra keletas bendrų trikčių šalinimo sprendimų, kuriuos reikia pradėti, kai rasite „Outlook“ el. Laiškus, įstrigusius išsiųstame laiške:

 • Patikrinkite, ar atliekant siuntimo / gavimo el. Laišką operaciją gaunate klaidos pranešimą. Tai rodo ryšio problemą tarp „Outlook“ ir išeinančio pašto serverio, nes jie negali prisijungti, kad „Outlook“ galėtų siųsti el. Laišką. Jei taip yra, mes gavome geriausius sprendimus.
 • Patikrinkite, ar jūsų interneto paslaugų teikėjas blokuoja prievado numerį, kurį naudojate išeinančio pašto serveryje
 • Patikrinkite savo el. Pašto tiekėją, kad įsitikintumėte, jog pašto serverio parametrai yra atnaujinti, nes pašto serverio teikėjai keičia prievado numerius ir (arba) autentifikavimo metodus
 • Patikrinkite, ar neviršijote valandos ar dienos el. Pašto siuntimo kvotos, kurią nustatė jūsų el. Pašto adreso teikėjas
 • Patikrinkite interneto ryšį. Lėtas ryšys gali neišsiųsti el. Laiškų, ypač tų, kurie turi didelius priedus, todėl serverio ryšys gali pasibaigti prieš siunčiant el. Laišką. Mes turime išsamų vadovą, padėsiantį jums išspręsti šią problemą.
 • Patikrinkite, ar išsiųstųjų laiškų laiškai yra paryškinti ir kursyvuoti (rodo, kad jie yra paruošti siųsti), ar pažymėti pusjuodžiu (jie buvo perskaityti) ir jei nepažymėti pusjuodžiu ar kursyvu (tai reiškia, kad jis buvo perskaitytas ir redaguotas)
 • Patikrinkite, ar jūsų el. Pašto nustatymuose nustatyta taisyklė atidėti siuntimą, nes tai parodys „Outlook“ el. Laiškus, įstrigusius siunčiamuosiuose
 • Pabandykite iš naujo siųsti el. Laiškus spustelėdami siųsti / gauti ir spustelėkite Siųsti viską
 • Įsitikinkite, kad „Outlook“ yra prisijungusi. Eikite į būsenos juostą „Outlook“ pranešimo apačioje ir patikrinkite, ar atjungta arba bandoma prisijungti - jei matote šiuos pranešimus, jūsų el. Laiškai nebus siunčiami. Gali būti, kad jūsų vietinis serveris neveikia, ypač jei jis patalpintas vietoje esančiame „Exchange“ serveryje, arba, jei naudojate „Office 365“, patikrinkite interneto ryšį ir įsitikinkite, kad nėra laikino gedimo, ir bandykite dar kartą siųsti el. Laiškus.

Jei šie preliminarūs pataisymai nepadeda, išbandykite toliau pateiktus sprendimus.

Pastaba: Jei negalite išspręsti „Outlook“ problemų arba tiesiog norite pakeisti savo el. Pašto programą, primygtinai rekomenduojame „Mailbird“. Lyderis rinkoje patenkins visus jūsų poreikius.

 • Atsisiųskite dabar „Mailbird“ nemokamai

2. Išvalykite įstrigusį el. Laišką

Norėdami pašalinti sugadintus el. Laiškus ar el. Laiškus su priedais, kurie viršija pašto serverio nustatytą dydžio apribojimą, galite įdėti didelį failą į vietinį tinklą arba „SharePoint“ svetainę su nuoroda į jos vietą.

„OneDrive“ naudojimas dideliems failams laikyti ar siųsti yra taip pat galimybė, į kurią reikia atsižvelgti. Kitu atveju galite pašalinti įstrigusius el. Laiškus atlikdami šiuos veiksmus:

 1. Atidarykite „ Outlook“ .
 2. Pasirinkite skirtuką  Siųsti / gauti .
 3. Pasirinkite „  Darbas neprisijungus“, kad „Outlook“ nebandytų siųsti visų el. Laiškų.
 4. Pasirinkite  Siunčiamieji .
 5. Perkelti laišką į  Juodraščiai  aplanką taip, kaip norite atidaryti didelį laišką ir pašalinti, dydį, ir vėl pritvirtinkite prieš persiųsti laišką, ARBA, dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite laišką ir pasirinkite  Ištrinti .
 6. Pasirinkite skirtuką „  Siųsti / gauti  “, tada pasirinkite „  Darbas neprisijungus“,  kad jį panaikintumėte. Tai iš naujo paleidžia jūsų ryšį.

Pastaba: jei gaunate pranešimą, kuriame sakoma, kad „ Outlook“ perduoda pranešimą, uždarykite „Outlook“ ir naudokite Užduočių tvarkyklę, kad įsitikintumėte, jog „Outlook.exe“ procesas yra baigtas. Iš naujo paleiskite „Outlook“ ir perkelkite arba ištrinkite el. Laišką.


Negalite atidaryti užduočių tvarkyklės? Nesijaudinkite, mes turime jums tinkamą sprendimą.


3. Patikrinkite serverio būseną

Ar jūsų pašto serveris neprisijungęs? Jei taip, tai parodys jūsų „Outlook“ el. Laiškus, įstrigusius siunčiamuosiuose. Tokiu atveju patikrinkite serverio būseną apatiniame dešiniajame „Outlook“ lango kampe, kad sužinotumėte, ar iš tikrųjų esate prisijungę.

Jei ne, patikrinkite interneto ryšį naudodami naršyklę ir jei galite naršyti internete, jūsų pašto serveris greičiausiai neveikia.

4. Pakeiskite slaptažodį

Viena iš priežasčių, kodėl „Outlook“ el. Laiškai įstrigo siunčiamųjų laiškų aplanke, yra tai, kad jūsų el. Pašto paskyros slaptažodis nerimuoja su „Outlook“ paskyros slaptažodžiu.

Taigi, jei pakeitėte el. Pašto adreso slaptažodį, turėsite pakeisti ir „Outlook“ slaptažodį.

Galite pakeisti interneto el. Pašto paskyros arba „Outlook“ duomenų failo „Outlook“ slaptažodį. Padaryti tai:

 1. Atidarykite „ Outlook“ .
 2. Pasirinkite  Failas .
 3. Spustelėkite Paskyros nustatymai .
 4. Pažymėkite paskyrą, kurios slaptažodį norite pakeisti.
 5. Spustelėkite  Keisti .
 6. Įveskite naują slaptažodį.
 7. Spustelėkite  Kitas,   tada spustelėkite  Baigti .

Norėdami pakeisti „Outlook“ duomenų failo slaptažodį, atlikite šiuos veiksmus:

 1. Atidarykite „ Outlook“ .
 2. Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite savo el. Pašto paskyrą.
 3. Pasirinkite  Duomenų failo ypatybės .
 4. Spustelėkite  Išplėstinė .
 5. Spustelėkite Keisti slaptažodį .
 6. Įveskite savo seną slaptažodį .
 7. Įveskite naują slaptažodį ir patvirtinkite jį.
 8. Spustelėkite  Gerai ir uždarykite visus langus.

Pastaba: jei turite „Exchange“ paskyrą, pasitarkite su „Exchange“ administratoriumi, kaip pakeisti slaptažodį.

Siekdami didesnio saugumo, interneto paslaugų teikėjai ir el. Pašto paslaugų teikėjai gali pareikalauti pakeisti slaptažodį, jei įtaria kokią nors neįprastą veiklą. Be to, galite pasirinkti geriausią „Exchange“ antivirusinę programą, kad apsaugotumėte savo pašto serverius.

Ar pavyko gauti „Outlook“ el. Laiškus iš išsiųstųjų? Pasidalinkite su mumis palikdami komentarą žemiau esančioje skiltyje.


Jei „Outlook“ tikrai daro jūsų gyvenimą apgailėtiną, peržiūrėkite mūsų sąrašą su geriausiais el. Pašto klientais.


DUK: Sužinokite daugiau apie „Outlook“ el. Laiškus

 • Kodėl mano el. Paštas įstringa išsiųstame?

El. Laiškai įstringa išsiųstame laiške, kai turi priedų, kurie viršija el. Laiškų siuntimo dydį, neteisingi siuntimo / priėmimo parametrai arba jūsų saugos programinė įranga nuskaito siunčiamus laiškus.

 • Kaip pataisyti įstrigusį el. Laišką gautuosiuose?

Norėdami pašalinti įstrigusį el. Laišką gautuosiuose, galite ištrinti įstrigusį el. Laišką arba patikrinti serverio būseną. Šiame straipsnyje pateikiama daugiau sprendimų, kaip išspręsti užstrigusius „Outlook“ el. Laiškus.

 • Kaip patikrinti,  kuriame aplanke yra „Outlook“ el. Paštas?

Jei tai jūsų noras, perskaitykite šį vadovą, kad sužinotumėte, kuriame aplanke yra „Outlook“ el. Paštas, nes jis išsamiai apibūdina kiekvieną žingsnį.

Redaktoriaus pastaba : Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2018 m. Balandžio mėn. Ir nuo to laiko atnaujintas ir atnaujintas 2020 m. Balandžio mėn. Dėl šviežumo, tikslumo ir išsamumo.