„Smartbyte“: kas tai yra ir kaip jį pašalinti

kas yra smartbyte

Tie iš jūsų, kurie turi „Dell“ kompiuterius, galbūt pastebėjote, kad kartais jūsų interneto greitis tam tikromis sąlygomis sumažėja. Be to, galbūt pastebėjote, kad kai taip nutinka, „Smartbyte“ paprastai veikia fone.

Prieš aptardami, ar šie du dalykai gali būti susiję, ar ne, kai kurie iš jūsų tikriausiai norėtų sužinoti, kas yra „Smartbyte“.

Kas yra „Smartbyte“?

„SmartByte“ yra programos įrankis, kuris automatiškai nustato, kai transliuojate vaizdo įrašą, ir suteikia šiam kanalui didžiąją dalį turimo interneto ryšio.

Jei norite „SmartByte“, turėsite įsigyti naują „Dell“ sistemą, pvz., „Inspiron 27 7000“ ar naujesnę. Deja, nebuvo atskleista jokia informacija apie jos teikimą kaip atskirą įrankį.

Pagal numatytuosius nustatymus įgalinta programa veikia tiek su „Intel“, tiek su „Realtek“ belaidžiais lustais. Tai sakant, galite tikėtis, kad įdiegus šį įrankį jūsų interneto greitis turėtų geriau reguliuoti transliuojant vaizdo įrašus.

Deja, taip nėra visada, nes daugiau vartotojų iš tikrųjų skundžiasi įrankiu, o ne giria.

Jei kas nors turi tikrai greitą internetą ir atlikdami greičio testą gaunate tik 100 Mb / s, patikrinkite, ar „Dell“ nepaleido „SmartByte“ programos į jūsų kompiuterį. Turiu 400 Mbps ryšį ir 802.11AC „wifi“, o mano „Inspiron“ kompiuteris gautų tik 100 Mb / s oficialioje interneto paslaugų teikėjo greičio tikrinimo svetainėje. aš perėjau 3 skirtingas kintamąsias korteles, manydamas, kad tai jos, nes mano „Ipad“ visada man suteikė 400 Mbps greitį.

Ar turėčiau išjungti „Smartbyte“?

Viskas priklauso nuo to, ar jums tai labiau trukdo, nei padeda. Jei vis dėlto nuspręsite ir nebesinaudosite, galite pabandyti jį išjungti arba visiškai atsikratyti.

1. Išjunkite „Smartbyte“

 1. Paspauskite „ Ctrl“ + „ Shift“ + Esc
 2. Tai atidarys užduočių tvarkyklę
 3. Eikite į skirtuką „ Paleistis
 4. Suraskite „Smartbyte“ įrankį, spustelėkite jį ir pasirinkite Išjungtipradėti

2. Pašalinkite „Smartbyte“

 1. Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite Pradėti
 2. Spustelėkite  Programos ir funkcijos
 3. Slinkite, kol rasite bet kurią programą su „ SmartByte “ pavadinimu
 4. Spustelėkite kiekvieną „SmartByte“ įrašą ir spustelėkite Pašalinti
 5. Vykdykite nurodymus, kad pašalintumėte programą
 6. Pakartokite procesą su visomis „Smartbyte“ programomis

Jei norite iš naujo įdiegti „SmartByte“, tereikia atnaujinti tvarkyklę „Dell“ kompiuteryje naudojant „Dell Update“ funkciją.

Atlikdami šiuos veiksmus galėsite laikinai arba visam laikui sustabdyti „Smartbyte“ veikimą „Windows 10“ kompiuteryje.

Jei jūs taip pat susidūrėte su problemomis, susijusiomis su „Smartbyte“, trukdančia jūsų interneto spartai „Dell“ kompiuteryje, papasakokite apie tai daugiau toliau pateiktame komentarų skyriuje.

SUSIJED STRAIPSNIAI, KURIUS TURĖTUMĖTE TIKRINTI:
 • Kas yra unsecapp.exe? Sužinok dabar
 • Kas yra IDP. Generinis virusas ir kaip jį pašalinti
 • CompatTelRunner.exe failas: kas tai yra ir kaip jį išjungti