Kaip žaisti „Legend of Zelda“ savo „Windows“ kompiuteryje 2020 m

  • Žaidimus galima žaisti kiekvienoje egzistuojančioje platformoje, jei jie atitinka reikalaujamą suderinamumą su jūsų naudojamos aparatūros tipu, tačiau populiariausios platformos yra kompiuteriai ir žaidimų konsolės.
  • Jei esate kompiuterių žaidėjas, bet norite žaisti naują „Legend of Zelda: Breath of the Wild“ asmeniniame kompiuteryje, jūsų galimybės apsiriboti žaidimo mėgdžiojimu. Norėdami tai padaryti, turėsite įsigyti žaidimą ir tada paleisti jį naudodami emuliatorių.
  • Ar norite sužinoti daugiau apie konkretų emuliatorių? Mes apėmė daugumą žaidimų emuliatorių, todėl eikite ten ir pažiūrėkite.
  • Apie visus žaidimus, įskaitant apžvalgas, taisymus ir vadovus, žiūrėkite mūsų žaidimų portale.
žaisti „zelda“ kompiuterį

Žaidimų pramonė nuolat tobulėjo nuo pirmųjų paprastų arkadinių žaidimų, kurie turėjo paprastą architektūrą ir pikselių grafiką. Su naujausia kompiuterinių technologijų pažanga žaidimai pasiekė tokį lygį, kokio prieš dešimtmetį negalėtumėte patikėti. Deja, leidėjai žaidimus pririša prie savo platformų, todėl egzistuoja emuliatoriai.

Žaidimų emuliatoriai savo kompiuteryje sukuria virtualią aplinką, kuri imituoja platformos, kuriai buvo sukurtas žaidimas, struktūrą ir leidžia ją žaisti be konsolės.

Kaip paleisti „Zelda“ „Windows“ kompiuteryje?

Atsisiųsti ir įdiegti „CeMu“ emuliatorių?

legenda apie „zelda windows“ emuliatorių

CeMU emuliatorius yra puiki programinė įranga, leidžianti žaisti „Nintendo Switch“ ir „Wii U“ žaidimus „Windows“ kompiuteriuose. Atsižvelgiant į norimo žaisti žaidimo sudėtingumą, „CeMu“ reikalaus, kad jūsų kompiuteryje būtų bent 4 GB RAM, minimalus „OpenGL 4.1“ suderinamumas, galingas procesorius ir vaizdo plokštė.

„CeMu“ emuliatorius palaiko tik 64 bitų procesorius, o viena geriausių jo savybių yra tai, kad jis gali paleisti žaidimus 4K kokybe, jei jūsų sistema gali tai valdyti.

Ši programinė įranga puikiai suderinama su NVIDIA ir AMD GPU, tačiau ji nepalaiko „Intel GPU“. Kalbant apie valdiklio įvestis, „CeMu“ turi daugybę galimų imituoti parinkčių: DRC, „pro“ ir „classic“ valdiklis, „Wiimotes“ su savaeigiu palaikymu, klaviatūra ir USB valdikliai.

„Play Breath of the Wild“ jūsų kompiuteryje puikiai atrodo dėl didelės raiškos, tačiau naudodamiesi naujai išleistu „Clarity FX“ paketu iš „CeMu“ galite jį padaryti dar geresnį. Jei norite sužinoti daugiau informacijos apie šį paketą ir jį išbandyti, spustelėkite čia.

Daugiau informacijos apie CeMu galite rasti apsilankę oficialiame DUK puslapyje. Jei norite atsisiųsti „CeMu Emulator“, eikite į jų oficialią svetainę ir gaukite naujausią leidimą.


Ar jūsų emuliatorius yra vangus? Mes turime jų pagreitinimo vadovą!


Kai kurie žaidėjai nori naudoti žaidimų konsolę, nes jie specialiai sukurti žaisti žaidimus geriausia grafikos kokybe ir todėl, kad tai leidžia naudoti valdiklį.

Kiti žaidėjai nori kompiuterio universalumo ir paprasto naudojimo. Jei jūsų kompiuteris yra pakankamai galingas, taip pat galite žaisti geriausios kokybės grafikos žaidimus ir naudoti bet kurį žaidimų valdiklį. Kai kuriems žaidimo simbolius lengviau valdyti naudojant pelę ir klaviatūrą, tačiau visa tai priklauso nuo asmeninių pageidavimų.

Jei turite kokių nors problemų paleisdami „The Legend of Zelda: Breath of the Wild“ kompiuteryje, palikite mums komentarą žemiau.


DUK: Leiskite „Legend of Zelda“ kompiuteryje

  • Ar galiu kompiuteriu paleisti „The Legend of Zelda: Breath of the Wild“?

Taip tu gali! Tiesiog atlikite mūsų vadove nurodytus veiksmus, kaip paleisti „Zelda“ kompiuteryje.

  • Ar „Zelda: Breath of the Wild“ galima įsigyti asmeniniam kompiuteriui?

„Breath of the Wild“ nebuvo oficialiai išleistas asmeniniam kompiuteriui, tačiau jį galima žaisti naudojant specializuotą programinę įrangą, tokią, kokia parodyta šiame vadove, kuri leidžia lengvai žaisti „Nintendo Switch“ ir „Wii U“ žaidimus kompiuteryje.


Redaktoriaus pastaba : Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2019 m. Sausio mėn. Ir nuo to laiko atnaujintas ir atnaujintas 2020 m. Kovo mėn., Kad būtų šviežesnis, tikslus ir visapusiškas.