8 geriausi kompiuterio neprisijungę žaidimai 2020 m

 • Kartais interneto ryšys gali išnykti ir tai yra pats geriausias momentas, kai reikia turėti žaidimą, kurį būtų galima žaisti neprisijungus. Žinoma, jūs vis tiek turite juos atsisiųsti anksčiau, o kai kurie iš jų yra nemokami.
 • Mūsų sąraše rasite keletą geriausių neprisijungus pasiekiamų kompiuterinių žaidimų. Be to, jei nerimaujate dėl saugojimo, yra ir tokių, kurie yra gana lengvi, mažesni nei 1/2 GB ar net mažiau nei 100 MB
 • Apsilankykite mūsų žaidimų skiltyje, kur rasite dar nuostabesnių žaidimų
geriausi kompiuterio neprisijungę žaidimai

„PlayerUnknown“ mūšio laukai galėjo būti vienas iš 2017 m. Žaidimų pojūčių, tačiau jame nėra vieno žaidėjo kampanijos. Jei jums labiau patinka „Windows“ žaidimai, kuriuose yra kampanijų ir istorijų, turite žaisti vieno žaidėjo žaidimą neprisijungę.

2018 ir 2019 m. Buvo daugybė svarbiausių „Windows“ žaidimų leidimų, o su 2020 m. Dabar gali būti tinkamas laikas išbandyti kai kuriuos karščiausius šių metų žaidimus neprisijungus.

Tai yra keletas geriausių 2020 m. Kompiuterio neprisijungus pasiekiamų žaidimų, kurie žavi vieno žaidėjo žaidimą.

Reklama

Geriausi kompiuterio žaidimai neprisijungus, kuriuos galima žaisti „Windows 10“

Volfenšteinas II: Naujasis kolosas

„Wolfenstein“ yra viena ilgiausiai veikiančių kompiuterinių žaidimų serijų, prasidėjusių devintajame dešimtmetyje. „Wolfenstein II: Naujasis kolosas“ yra naujausias franšizės priedas, kuris tęsiasi ten, kur baigėsi Naujoji tvarka.

Šis pirmojo asmens sprogdintojas pateikia intriguojančią alternatyvios istorijos istoriją ir visus intensyvius nacių griovimo veiksmus, dėl kurių serialas buvo puikus.

Žaidimas suderinamas su „Windows 7“, „8.1“ ir „10“ platformomis, todėl jam reikalingi kompiuteriai su aštuonių GB RAM, 55 GB vietos standžiajame diske ir „AMD FX-8350“ arba „Intel Core i5-3570 / i7-3770“ procesoriais.


Norite geriausio „Wolfenstein II: Naujo koloso“ patirties? Optimizuokite savo žaidimą naudodamiesi šiuo vadovu.


„Wolfenstein II: Naujasis kolosas“ sulaukė aštrių apžvalgų nuo tada, kai buvo paleistas 2017 m. Spalio mėn. Žaidime vaidina karo veteranas BJ Blazkowiczas, kuris 1960-ųjų Amerikoje sutelkė pasipriešinimą nacių režimui.

„New Colossus“ turi įtikinamą alternatyvios istorijos istoriją su daugybe posūkių.

Nepaisant to, kad jis įsikūręs 1961 m., Kūrėjai suteikė žaidimui fantastinį jausmą, įtraukdami futuristinius ginklus, kuriuos žaidėjai gali sumaišyti su dvigubu valdymu ir robotais priešais.

Blazkowiczius net kelia į Venerą! Naujasis „Colossus“ taip pat atrodo bauginančiai realus su fotorealistine grafika, kuri dar labiau atgaivina žaidimą.

 • Gaukite Wolfenstein II: Naujasis kolosas

Civilizacija VI

„Civilization“ yra paeiliui parengta strateginių žaidimų serija, turinti milijonus gerbėjų, kuriuose žaidėjai praplečia didžiules imperijas.

„Civilization VI“ yra naujausia serijos dalis, kurią „Firaxis Games“ išleido 2016 m., Ir daugeliui tai yra vienas geriausių „Civ“ žaidimų.

„Civ VI“ yra bene labiausiai iki šiol pristatytas franšizės priedas. Žaidimą galite paleisti „Windows 7 / 8.1 / 10“ ir „Mac OS X“ platformose, o mažmeninė prekyba kainuoja apie 60 USD.


Planuokite savo miestą kaip profesionalus žaidėjas! Peržiūrėkite šį naudingą vadovą, kuris padės išlaikyti viską.


„Digital Deluxe“ leidimą, kuris apima papildomą scenarijų paketo turinį, galima įsigyti už 79,99 USD.

„Civilization VI“ atnaujino „Civ“ franšizę su atnaujintu žaidimų varikliu ir papildomomis naujomis funkcijomis.

Bene žymiausia yra naujoji miesto kūrimo sistema, kitaip sukraunama į miestą, leidžianti žaidėjams statyti pastatus įvairių tipų išoriniuose rajonuose.

„Civ VI“ turi modifikuotą technologijų medį, kuris yra daug labiau integruotas į tikrąją žaidėjo tautos geografinę vietovę, o tai suteikia daugiau gilumo žaidime.


Ar susidūrėte su „ Civilization VI“ klaidomis ar avarijomis ? Išspręskite visas problemas vadovaudamiesi šiuo išsamiu vadovu.


Platus žaidimo žaidimų sistemų asortimentas taip pat suteikia nemažą žaidimo įvairovę. Be to, „Civilization VI: Rise & Fall“ išplėtimo paketas, pasirodysiantis 2018 m., Pristatys dar dinamiškesnius žaidimo sluoksnius.

 • Gaukite civilizaciją VI

Originalo nuodėmė II

„Divinity: Original Sin II“ yra tiek vieno, tiek daugelio žaidėjų žaidimas, 2017 m. Atgaivinęs RPG žanrą sistemoje „Windows“.

Tiesą sakant, tai nėra tik vienas geriausių „Windows“ žaidimų per metus, nes „Original Sin II“ yra vienas iš dešimtmečio žaidimų.

Žaidimo mažmeninė prekyba „Steam“ kainuoja 45 USD, tačiau yra ir „Dieviškojo“ ir „Amžino“ leidimų, kurie apima skaitmenines meno knygas, garso takelius, meno paketus, dizaino dokumentus ir „Dieviškumo“ antologiją.


Ieškote FPS skaitiklio? Pažvelkite į šį sąrašą ir raskite geriausius „Windows 10“ pasirinkimus.


Galite žaisti žaidimą 64 bitų „Windows 10“, 8.1 ir 7 platformose; ir „Original Sin II“ veiks asmeniniuose kompiuteriuose, turinčiuose mažiausiai keturių GB RAM ir „Intel Core i5“ procesorių.

„Original Sin II“ yra fantastinis RPG, įtrauktas į įtraukiantį „Rivellion“ pasaulį, kurį žaidėjai gali laisvai tyrinėti. Žaidime yra gili, eilėmis pagrįsta kovos sistema, kuri suteikia mūšiams precedento neturinčią taktinę sritį.

Tai lankstus RPG, leidžiantis žaidėjams sukurti visiškai pritaikytus simbolius ir netgi sukurti savo scenarijus naudojant „Game Master“ režimą.

„Original Sin II“ taip pat skamba siaubinga muzika ir putojanti grafika. Keletas kitų RPG leidžia atlikti kuo daugiau „Original Sin II“.

 • Gaukite originalią nuodėmę II

Grobis

„Prey“ yra futuristinis vieno žaidėjo pirmojo asmens šaudyklė, įkurta kosminėje stotyje, skriejančioje aplink Mėnulį 2032 m. Tai beveik kaip „BioShock“ kosmose, kuris imituoja to žaidimo formulę „Art Deco“ kosminėje stotyje „Talos 1“.

Žaidimas veikia 64 bitų „Windows 10/8/7“ platformose, o jo mažmeninė prekyba siekia 39,99 USD.

Jums taip pat reikės asmeninio kompiuterio su mažiausiai aštuonių GB RAM, 20 GB vietos standžiajame diske ir „Intel i5-2400“ arba „AMD FX-8320“ procesorių.


Žaidimų klaidos gadina jūsų patirtį „Prey“? Išspręskite juos vadovaudamiesi šiuo nuostabiu vadovu.


„Prey“ žaidime vaidina žvaigždė Morganas Yu, kuris išgyvena ateivių protrūkį laive „Talos I“, nors ir neprisimena daug to, kas įvyko prieš jį, ir turi rasti būdą nugalėti kosminę stotį aplenkusį Typhoną.

Mimikai formuoja Typhono ateivius, kuriuos Morganas turi sunaikinti „Talos 1“, o šie keturkojai vorai yra puikus žaidimo papildymas.

Mimikai gali pasislėpti kaip maži daiktai, tokie kaip kavos puodeliai, niekada tiksliai nežinai, iš kur jie pasirodys.

Apskritai, tai yra žaidimas, kuriame žaidėjai gali plačiai patyrinėti, yra rimtai įtemptos kovos ir labai įvairių žaidimo stilių, kurie patenkins daugumą pirmo asmens šaulių gerbėjų.

 • Gaukite grobį

Numeneros potvyniai

„Teneris of Numenera“ yra klasikinio „Planescape: Torment RPG“ įpėdinis. Žaidimas galiausiai buvo paleistas 2017 m. Vasario mėn. Ir yra pagrįstas mokslinės fantazijos RPG serija, sukurta Monte Cooke.

„Numenera“ mažmeninė prekyba „Amazon“ kainuoja 24,99 USD, tačiau yra ir „Legacy“ bei „Immortal Edition“ žaidimų paketų, kuriuose yra tokių priedų kaip skaitmeninis garso takelis, meno knyga, koncepcinis menas, melodijos ir dar daugiau.

Šį žaidimą galite žaisti 64 bitų „Windows 10 / 8.1 / 8/7“, „Linux“ ir „Mac OS X“ platformose bei „Xbox One“ ir „PlayStation 4“ konsolėse.

Kartu su „Original Sin II“ „Tides of Numenera“ buvo vienas geriausių naujausių „Windows“ RPG leidimų, kuris sužavėjo žaidėjus savo istorijomis paremtu žaidimu ir intriguojančia aplinka, sujungiančia mokslinę fantastiką su fantazija.

Žaidimas yra pagrįstas labai tolima devintojo pasaulio amžiaus ateitimi, kai nesuskaičiuojama daugybė civilizacijų pakilo ir žlugo prieš palikdamos savo technologijų likučius, kurie šiaip yra Numenera (arba magija).

Tai daugiau senosios mokyklos RPG, kuris yra sunkus teksto pasakojimui, ir apima daugybę besiplečiančių šalutinių užduočių kartu su pagrindine užduotimi.

Žaidime pateikiama epinė istorija, suteikianti žaidėjams platų pasirinkimą ir turinti daug pakartojamumo vertės.

„Numenera“ potvyniai gali būti ne visi arbatos puodeliai, tačiau patekę į jį atrasite tikrai sugeriantį RPG.

 • Gaukite „Numenera“ potvynius

Bayonetta

„Bayonetta“ yra klasikinis veiksmo ir nuotykių žaidimas, kuris konsolėse pasirodė 2009 m.

Žaidimas sužavėjo konsolės žaidėjus ekstravagantiška kova, tačiau tik 2017 m. SEGA stengėsi išleisti atnaujintą „Bayonetta“ „Windows“ prievadą.

Vis dėlto geriau vėluoti nei niekada; ir dabar jūs galite žaisti šį šlovingą vieno žaidėjo veiksmo žaidimą „Windows 10 / 8.1 / 8/7“ visą 2018 m.

„Bayonetta“ mažmeninė prekyba kainuoja 20 USD, ji veiks nešiojamiesiems ir staliniams kompiuteriams su vos keturių GB RAM ir „Core i3 3220“ procesoriumi.


Neleiskite „Bayonetta“ problemoms sugadinti dienos. Ištaisykite juos dabar atlikdami kelis paprastus veiksmus.


Šis žaidimas vaidina atgaivintą formų keitimo ir ginklų valdymą raganą Bayonetta, ieškodamas mistinio makafino.

Tai pulsuojantis trečiojo asmens veiksmo žaidimas, kuriame „Bayonetta“ paleidžia kampus pagal kibiro apkrovą.

Žaidime yra žinoma kovos sistema, apimanti begalę kombinacijų, kurias žaidėjai gali ištraukti, ir vengia užšaldyti priešus naudodamiesi „Raganų laiku“.

„Bayonetta“ taip pat turi didžiulį ginklų arsenalą, su kuriuo kovos.

„SEGA“ atnaujino „Windows“ prievadą 4K raiška, keičiama tekstūra, anti-aliasing ir kitomis grafikos parinktimis, kad atnaujintų žaidimo grafinę kokybę.

Taigi „Bayonetta“ vėl grįžo su „Windows“.

 • Gaukite Bayonetta

„Total War: Warhammer 2“

„Total War: Warhammer 1“ pirmą kartą įtraukė SEGA „Total War“ serijas į fantazijos „Warhammer“ visatą.

SEGA ir „Creative Assembly“ sugaišo mažai laiko išleidę tęsinį „Total War: Warhammer 2“, kuris yra antroji planuojamos trilogijos dalis.

TW serija su kiekvienu nauju leidimu paprastai gerėjo ir geresnė, o „Warhammer 2“ nėra šios tendencijos išimtis.

Šį žaidimą galima įsigyti už 59,99 USD ir jis veikia 64 bitų „Windows 10“, 8 (8.1) ir 7 platformose.

„Total War: Warhammer 2“ yra vienas geriausių naujų „Windows“ strateginių žaidimų.

Žaidėjai gali pasirinkti iš grupių „Driežai“, „Skaven“, „Aukštieji elfai“ ir „Tamsieji elfai“, kurios kovoja už tai, kad pasinaudotų Didžiuoju sūkuriu.

Kaip ir dauguma „Total War“ žaidimų, „Warhammer 2“ apjungia intensyvias realaus laiko 3D kovas su besiplečiančiu, savo ruožtu paremtos strategijos kampanijos žemėlapiu.

„Warhammer 2“ iš tikrųjų išskiria iš ankstesnių serijos papildymų - tai pasakojamoji „Didžiojo sūkurio“ kampanija, turinti įdomių istorijų posūkių, kurie suteikia daug daugiau klimato sąlygų nei ankstesni TW žaidimai.

Taigi „Warhammer 2“ neabejotinai turi vieną geriausių „Total War“ kampanijų iki šiol, o žaidimas bus dar labiau patobulintas per „Reprisal Update“ 2018 m.

 • Gaukite „Total War: Warhammer 2“

Ragana 3

Daugelis žaidėjų prisiekia, kad „The Witcher 3“ yra bene geriausias kada nors sukurtas žaidimas. Mes jiems siūlytume žaisti PUBG ir esame tikri, kad kai kurie iš jų apsigalvos.


Reikia geresnio kompiuterio, kad galėtumėte žaisti naujausius „Windows“ žaidimus? Pažvelkite į šį sąrašą su geriausiomis sistemomis.


Tačiau „The Witcher 3“ yra puikus žaidimas ir tai patenka į mūsų sąrašą. Galite žaisti ir internete, ir neprisijungę.

Šiame labai priklausomybę sukeliančiame žaidime yra daugybė ginklų ir būtybių, kurias turite nugalėti, kad pereitumėte į kitą lygį.

Atsižvelgiant į priimamus sprendimus, yra 36 galimos pabaigos, todėl rinkitės protingai.

 • Gaukite „Witcher 3“

Premija: kiti 2018 ir 2019 m. Žaidimų leidimai

Be jau išleistų žaidimų, leidėjai taip pat paskelbė keletą įdomių naujų vieno grotuvo „Windows“ žaidimų, kuriuos bus galima išleisti 2018 ir 2019 m.

„Ubisoft“ numatė kitą „Far Cry 5“ serijos dalį „Far Cry 5“ 2018 m. Vasario mėn.

Tai bus pirmasis „Far Cry“ žaidimas, kurio sprogdinimo veiksmai bus nukreipti į JAV Montanoje. Tai taip pat bus pirmasis „Far Cry“ žaidimas, kuriame bus sukurtas personažų kūrėjas pritaikytiems pagrindiniams veikėjams.

„Microsoft“ švenčia klasikinės „Age of Empires“ 20-metį, 2018 m. Pradžioje išleidusi „Age of Empires: Definitive Edition“, skirtą „Windows 10“.

Tai „4K remastered Age of Empires“, kuris turi daug geresnę grafiką nei originalas, kelių žaidėjų režimą, atstatytus garso efektus ir visiškai naują pasakojimą.

Šis žaidimas taip pat turės keletą žaidimo patobulinimų ir „Rise of Rome“ išplėtimo paketą su dar 10 kampanijų.

„Age of Empires: Definitive Edition“ išleidimo data

„Metro Exodus“ taip pat gali būti dar vienas vieno žaidėjo pirmojo asmens šaudyklė, į kurią verta atkreipti dėmesį 2018 m.

Tai trečioji „Metro“ pirmojo asmens šaudyklių dalis, įsikūrusi Rusijos dykumose po niokojančio branduolinio karo.

Tai yra išgyvenimo siaubo sprogdintojas, kuriame yra daugybė mutantų gyvūnų, kuriuos žaidėjai gali nupūsti, platus šaunamųjų ginklų asortimentas ir daug baisių akimirkų.

2018 m. Atnaujinimas: „Age of Empires“ išleistas

imperijų amžius: galutinio leidimo žaidimasIšleistas „Age of Empires: Definitive Edition“. Žaidimą galima rasti „Microsoft Store“ ir atsisiųsti asmeniniam kompiuteriui.

Jums nereikia vargti su savo kompiuterio ištekliais, nes jis galės veikti net ir senesnėse sistemose, bet turėdamas geresnę grafiką ir žaidimą.

 • Gaukite „Age of Empires: Definitive Edition“ iš „Microsoft Store“

„Age of Empires: Definitive Edition“ yra vienas mylimiausių „Microsoft“ žaidimų, be abejo, vienas geriausių žaidimų, kuriuos bus galima žaisti 2019 m.

Išbandykite naują daugelio žaidėjų režimą, tačiau taip pat įsitikinkite, kad nepraleidžiate solo kampanijos režimo su visiškai nauju pasakojimu.

 • Gaukite „Age of Empires: Definitive Edition“ „Amazon“

Tai yra keli geriausi „Windows“ žaidimai, kuriuos galima žaisti 2019 m.

Tai vieno žaidėjo žaidimai, teikiantys daugybę puikių pramogų neprisijungus. Tuos žaidimus taip pat galite optimizuoti naudodamiesi programinės įrangos vadove pateiktomis programomis.

Jei manote, kad praleidome keletą žaidimų, pasakykite mums toliau pateiktame komentarų skyriuje.

Be to, palikite kitų klausimų, kuriuos jums kils, ir mes būtinai juos išnagrinėsime.

TAIP PAT SKAITYKITE:

 • Geriausi žaidimai, padėsiantys pradėti naudotis „Windows 10“ kompiuteriu
 • 6 geriausi žaidimai, skirti mažos kokybės „Windows 10“ nešiojamiesiems kompiuteriams
 • 4 geriausi daugiašaliai LAN vakarėlių žaidimai, kuriuos galite žaisti šiandien

Redaktoriaus pastaba: Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2017 m. Kovo mėn. Ir nuo to laiko atnaujintas dėl šviežumo ir tikslumo.