6 geriausi „Windows 7“ ISO diegimo programinės įrangos sprendimai

 • Jei ieškote geriausios ISO tvirtinimo programinės įrangos, kurią naudosite „Windows 7“ kompiuteryje.
 • Pažvelkite į keletą geriausių įrankių, kuriuos įtraukėme į mūsų sąrašą, ir pasirinkite.
 • Vis dar mėgstate „Windows 7“? Tada eikite ir apsilankykite mūsų skirtame „Windows 7“ skyriuje.
 • Norėdami rasti daugiau naudingų produktų sąrašų kiekvienai progai, apsilankykite mūsų programinės įrangos centre.
„Windows 7“ ISO montavimo įrankiai

Jei ieškote geriausios „ Windows 7 ISO“ diegimo programinės įrangos, kurią galite naudoti savo kompiuteryje, pasižvalgykite po kelis geriausius įrankius.

Montuojant programinę įrangą, dar vadinamą disko atvaizdo įrankiais, diskus ir diskus galite paversti virtualiais vaizdais, kad galėtumėte lengvai juos laikyti ir (arba) modifikuoti iš savo kompiuterio atminties.

ISO failas yra disko atvaizdo failas, gautas iš optinio disko, kuriame yra tas pats disko turinys, įskaitant jo failų sistemą.

ISO failams būdingas jų .iso plėtinys, taigi, jei turite ar gaunate tokių failų vartotojams, kurie nėra „Windows 8“ ar „10“ - nes šie du jau automatiškai prijungia ISO failus, jums reikia geriausios „ Windows 7“ ISO tvirtinimo programinės įrangos, kad vykdyti užduotį.

Tokių failų prijungimas yra vienas geriausių dalykų, įvykusių po kompaktinių diskų ir DVD diskų įrenginių, nes pastaraisiais tapo sunku naudotis, be to, jie papildė netvarką aplink mus.

Šiandien jums nereikės kovoti su failų apimtimi keliuose diskuose, kuriuose įrašysite failus. Paprasčiausiai gaukite montavimo programinę įrangą arba disko atvaizdo įrankius, ir viskas bus paruošta.

Čia pateikiami geriausi geriausios „Windows 7 ISO“ diegimo programinės įrangos variantai, kuriuos galite naudoti šiandien.

Reklama

„Windows 7“ ISO montavimo įrankiai jūsų asmeniniam kompiuteriui

„WinZip“ (rekomenduojama)

Mūsų sąrašo papildymas yra programinės įrangos įrankis, kuris yra geriausias pasirinkimas archyvuojant, išgaunant ar šifruojant duomenis, ir jis vadinamas „WinZip“.

Tai sakant, „WinZip“ puikiai suderinamas su „Windows 7“, net jei tai yra pasenusi OS. Jis palaiko visus pagrindinius archyvo failų formatus, taip pat vaizdo failus, tokius kaip ISO ar BIN.

Tai, kad „WinZip“ idealiai tinka tvarkyti ISO failus, yra taip paprasta, kaip juo naudotis. Tiesiog įdiekite jį, tada dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite ISO failą ir pasirinkite „Extract here“ arba „Extract“ parinktis.

Kai tai padarysite, viską, kas buvo ISO failuose, galėsite patraukti į pasirinktą vietą.

Štai keletas „WinZip“ naudojimo privilegijų:

 • Nereikalaujama išankstinių žinių apie programinės įrangos naudojimą
 • Universalus archyvatorius ir failų ištraukėjas
 • Gali tvarkyti vaizdo failų formatus
 • Mažas sistemos poveikis
 • Paprasta naudoti
„WinZip“

„WinZip“

Ieškote įrankio, kuris galėtų tvarkyti ISO failus sistemoje „Windows 7“? Tada nežiūrėkite toliau kaip „WinZip“, nes jis yra visiškai suderinamas ir turi viską, ko jums reikia. Nemokamas bandymas Apsilankykite svetainėje

„PowerISO“

Kaip rodo jo pavadinimas, „PowerISO“ gali ir prijungs ISO failus prie jūsų virtualiųjų diskų, taip pat palaiko „Windows 7“.

Geras dalykas, susijęs su šia montažine programine įranga, yra tai, kad su juo galite sukurti įkrovos USB atmintines, be to, ją galite naudoti garso ir vaizdo kopijavimui iš savo CD / DVD diskų ir konvertuoti į mp3 failus, kad būtų lengviau juos laikyti ir klausytis.

Be to, jis palaiko kitus vaizdo failų formatus, išskyrus ISO.

Atsisiųskite dabar „PowerISO“

Įsigykite „PowerISO“ visiškai švarią versiją

WinCDEmu

Tai nemokama atvirojo šaltinio montavimo programinė įranga, leidžianti įdiegti ISO failus sistemoje „Windows 7“ per „Windows Explorer“.

Viskas, ką jūs darote, tai spustelėkite disko atvaizdus arba, jei turite ISO atvaizdą, kurį ketinate naudoti, tada „WinCDEmu“ yra jūsų draugas.

Tai vieno spustelėjimo ISO tvirtinimo įrankis, veikiantis tiek 32, tiek 64 bitų „Windows 7“ versijose. Be to, naudodami šį įrankį galite prijungti tiek virtualių diskų, kiek norite.

Diegiant taip pat neužima tiek daug laiko, nes jis yra mažesnis nei 1 MB, todėl jį galite naudoti norimiems failams, pvz., Filmams, žaidimams, muzikai ir kitiems jūsų turimiems failams, prijungti.

Gražiausia yra tai, kad skirtingai nei CD / DVD diskuose, jūs gaunate daugiau saugyklos vietos naudodamiesi virtualiu disku, be to, jis greičiau atsiveria iš jūsų kompiuterio nei diskas.

Atsisiųskite „WinCDEmu“

Virtualus „CloneDrive“

Šis įrankis kaip viena geriausių „Windows 7 ISO“ diegimo programinės įrangos rinkoje imituoja optinį diską tik tuo atveju, jei jis praktiškai egzistuoja jūsų kompiuteryje.

Galite prijungti ISO failus prie virtualaus disko ir vis tiek naudoti jį taip, kaip tai darytumėte CD / DVD diskų įrenginyje.

Tai yra taip paprasta naudoti, be to, ji yra nemokama ir palaiko „Windows 7“ operacinę sistemą.

Vienintelis trūkumas yra ribotas virtualių diskų, kuriuos galite gauti naudodami šį įrankį, kiekis tik 8 diskai, priešingu atveju tai yra viena iš populiariausių montavimo programinių įrangų.

⇒ Atsisiųskite „Virtual CloneDrive“

„DAEMON Tools Lite“

Viena iš dažniausiai naudojamų programų rinkoje. Šiuo atveju „DAEMON Tools Lite“ veikia „Windows 7“ ir bet kurioje kitoje „Windows“ platformoje.

Tai atneša visą įprastą džiazą prie stalo su kelių diskų virtualia simuliacija ir paprasta naudoti sąsaja.

Kaip rodo pats pavadinimas, tai yra lengva programa ir ji netgi turi nešiojamą versiją, kurios nereikia įdiegti, kad galėtumėte prijungti ISO failus.

Nors sąsaja yra šiek tiek pasenusi, palyginti su kai kuriais kitais šio sąrašo įrašais, tai sužinosite per kelias minutes.

Galite nustatyti nuolatinį virtualaus tomo diską arba pridėti jį tik tada, kai to reikia. Jau nekalbant apie daugybę palaikomų formatų ir greitą prieigą iš sistemos dėklo.

Atsisiųskite „DAEMON Tools Lite“

Stebuklingasis diskas

Ši montavimo programinė įranga stebuklingai veikia ISO failus, nes vienu metu pritvirtina kelis vaizdus - tokia laiko taupymo priemonė, tiesa?

Tačiau naudodami šį įrankį gaunate tik iki 15 diskų, o tai yra daug geriau nei „Virtual CloneDrive“, tačiau šis neturi patogios vartotojo sąsajos, kaip ir kiti įrankiai.

Šis įrankis taip pat leidžia išgauti vaizdus iš optinių diskų, konvertuoti skirtingus formatus, be to, galėsite dirbti su savo disko atvaizdu taip pat, kaip ir turėdami aktyvų CD / DVD įrenginį.

Geriausia tai, kad galite jį naudoti su „Windows 7“, nes jis veikia su „Windows Explorer“, todėl galite nuvilkti failus ir prijungti be jokio vargo.

Atsisiųskite „Magic Disc“

Kuris iš šių geriausių „Windows 7“ ISO montavimo programinės įrangos skamba kaip jūsų planas? Praneškite mums toliau pateiktame komentarų skyriuje ir pasidalykite savo patirtimi, jei naudojate kurį nors iš jų.

ATNAUJINIMAS : „ Microsoft“ galėjo atsisiųsti oficialius „Windows 7“ ISO failus. Tai reiškia, kad galite apsilankyti oficialioje „Microsoft“ svetainėje ir nukopijuoti ISO failus į išorinį įrenginį. Tada naudodami atitinkamus failus galite įdiegti „Windows 7“ savo kompiuteryje .

Čia pateikiamos oficialios atsisiuntimo nuorodos:

Atsisiųskite „Windows 7 ISO“ iš „Microsoft“

Atsisiųskite „Windows 8.1 ISO“ iš „Microsoft“

Svarbi pastaba: „ Microsoft“ oficialiai nutraukė „Windows 7“ palaikymą. Jei planuojate naujovinti į „Windows 10“, būtinai peržiūrėkite mūsų platų vadovų rinkinį, kaip perėjimą atlikti kuo sklandžiau.

DUK: Sužinokite daugiau apie ISO montavimo įrankius

 • Kaip prijungti ISO failą?

Šiuolaikiniuose „Windows“ operacinės sistemos leidimuose (pvz., „Windows 8.1“, „10“) ISO failams paprastai nereikia pritvirtinti trečiųjų šalių programinės įrangos. Jūs tiesiog dukart spustelėkite juos (jei jie nėra susieti su jokia kita programa), o „Windows“ turėtų juos automatiškai prijungti.

 • Koks yra geriausias ISO tvirtinimo įrankis?

Nors „Windows“ jau turi įmontuotą ISO tvirtinimo funkciją, nusprendėme, kad „PowerISO“ pateikia geriausią trečiųjų šalių programinės įrangos sprendimą, skirtą ISO failams prijungti. Tai suteikia jums papildomų funkcijų ir nėra labai sunku naudoti net pradedantiesiems.

 • Kas yra ISO failas?

ISO failas (dar vadinamas ISO atvaizdu) yra archyvo tipas, kurį sudaro identiškų duomenų rinkinys, esantis fiziniame diske (pvz., CD, DVD). ISO formatas dažniausiai naudojamas atsarginėms diskų kopijoms jūsų kompiuteryje arba duomenų kaupimui paruošti įrašyti į diską.

Redaktoriaus pastaba: Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2020 m. Balandžio mėn. Ir nuo to laiko atnaujintas ir atnaujintas 2020 m. Rugpjūčio mėn., Kad būtų šviežesnis, tikslus ir visapusiškas.