Ką daryti, jei jūsų „Nvidia“ paskyra užrakinta

ką daryti, jei „nvidia“ paskyra užrakinta

„Nvidia“ bendruomenė yra gana didelė, joje yra įvairių interesų, susijusių su skaičiavimo technologijų lyderiu. Nesvarbu, ar esate kūrėjas, ar vartotojas, norintis įsigyti kokią nors aparatinę įrangą, tai yra vieta, kurioje turi būti internetas.

Tačiau tai galioja tik tol, kol galite naudoti savo sąskaitą. Kai kurie vartotojai negalėjo to padaryti, kai įvyko klaida „ Vartotojų paskyra užrakinta “. Pateikiame du žingsnius, kaip tai išspręsti, ir sėkmingai prisijungiame toliau.

Kaip išspręsti klaidą „Vartotojų paskyra užrakinta“, kai prisijungiate prie „Nvidia“ paskyros

Paprastai nereikėtų jaudintis dėl prisijungimo naudojant paskyrą. Tačiau kai kurie vartotojai, priklausantys „Nvidia“ bendruomenei, negalėjo prisijungti naudodami savo el. Pašto adresą ir slaptažodį. Žinoma, yra nemažai alternatyvių prisijungimo parinkčių, kurios, atrodo, veikia.

Norėdami prisijungti be problemų, galite naudoti „Facebook“, „Google“ paskyrą arba „WeChat“ arba „QQ“. Tai, žinoma, nereiškia, kad turėtumėte. Konkrečios paskyros naudojimas turi savo bruožų, todėl pirmiausia tai ir egzistuoja.

Bet kaip su tuo kovoti? Greičiau paprasta. Galite išbandyti dvi parinktis. Pirmiausia rekomenduojame išvalyti naršyklės talpyklą ir pašalinti išsaugotą „Nvidia“ paskyros slaptažodį. Jei tai nepadeda, labiausiai tikėtinas sprendimas yra slaptažodžio nustatymas iš naujo.

Tiesiog eikite į „Nvidia Account“ tinklalapį čia ir spustelėkite „Reikia pagalbos prisijungiant?“ nuoroda. Tai pateks į pagalbos puslapį, kuriame turėtumėte spustelėti „Iš naujo nustatyti slaptažodį“.

ką daryti, jei „nvidia“ paskyra užrakinta, prisijunkite

Tiesiog įveskite el. Pašto adresą, susietą su jūsų „Nvidia“ paskyra, ir jūs greitai gausite nuorodą į gautuosius. Spustelėdami šią nuorodą galėsite nustatyti naują slaptažodį. Po to vėl eikite į „Nvidia“ paskyros tinklalapį ir pabandykite prisijungti naudodami naują slaptažodį.

Atrodo, kad tai yra įprasta „Vartotojų paskyra užrakinta“ problemos, kuri vargina tiek daug vartotojų, sprendimas. Jei vis tiek negalite prisijungti, siūlome susisiekti su palaikymo tarnyba ir atsiųsti bilietą.

Tai pasakę, galime užbaigti šį straipsnį. Jei turite klausimų ar alternatyvių sprendimų, nedvejodami praneškite mums toliau pateiktame komentarų skyriuje.

Susijusios istorijos, kurias turėtumėte patikrinti:

  • Kaip ištaisyti „Nvidia GFE“ klaidą „Kažkas ne taip“
  • „NVIDIA“ išsprendžia „Windows 10“ v1809 vaizdo įrašų strigimo problemą „Edge“
  • Ką daryti, jei „Windows 10“ negalite naudoti „Nvidia GeForce GTX760“
  • Visiškas pataisymas: negalima atidaryti „Nvidia“ valdymo skydo sistemose „Windows 10“, 8.1, 7