Kaip atidaryti DDS failus „Windows 10“

 • DDS formatas gali būti beprotiškai populiarus, tačiau jis gali pasirodyti gana naudingas saugant vaizdo žaidimų modulių modelius.
 • Jei įdomu, kokios programos atidaro DDS failus, šis vadovas yra skirtas jums. Ar esate „Photoshop“ vartotojas? Tada tiesiog pridėkite NVIDIA papildinį.
 • Naujausias „Photoshop“ naujienas ir pasiūlymus, taip pat naudingus trikčių šalinimo vadovus rasite mūsų „Adobe Photoshop“ skyriuje.
 • Tvarkotės su savotiškesniais failų formatais? Peržiūrėkite mūsų failų atidarymo centrą, kad rastumėte geriausius sprendimus atidarant bet kokio tipo failų plėtinius.

DDS („Direct Draw Surface“) yra vaizdo failo formatas, kurį „Microsoft“ nustatė su „DirectX 7.0“. „Microsoft“ sumanė DDS kaip rastrinių vaizdų su suglaudintais ir išspaustais pikseliais sudėtinį formatą.

Šis failo formatas pirmiausia skirtas grafinėms tekstūroms ir žaidimų žemėlapiams išsaugoti. Tačiau DDS nėra tarp plačiausiai palaikomų vaizdo failų formatų, todėl galite susimąstyti, kaip atidaryti DDS failus „Windows 10“.

Mes būtinai suteikėme jums įrankių rinkinį, kuris gali atidaryti DDS failo plėtinį.

Kaip galiu atidaryti DDS failus?

1. Pridėkite „NVIDIA Texture Tools“ papildinį prie „Photoshop“

NVIDIA žemėlapio filtro langas, kaip atidaryti DDS failus

 1. „Adobe Photoshop“ vartotojai gali atidaryti DDS failus naudodami papildomą „NVIDIA Texture Tools“ papildinį. „NVIDIA Texture Tools“ puslapyje spustelėkite „ Download “.
 2. Tada spustelėkite 32 arba 64 bitų „Windows“, kad atsisiųstumėte diegimo programą, kuri įdiegs „NVIDIA Texture Tools“ papildinį, suderinamą su jūsų sistemos architektūra.
 3. Spustelėkite „Photoshop_Plugin“ diegimo programą, kad įdiegtumėte papildinį.
 4. Įdiegę papildinį, „Photoshop“ spustelėkite „ Filtras “.
 5. Pasirinkite „ NvTools“ > „ NormalMapFilter“, kad atidarytumėte langą, parodytą žemiau. Tame lange yra daugybė DDS failų, atidarytų „Photoshop“, parinkčių.

Atsisiųskite naujausią „Adobe Photoshop“ versiją čia


2. Atidarykite „DDS With DDS Viewer“

 1. „DDS Viewer“ yra nemokama programa, skirta atidaryti „Microsoft DirectDraw Surface“ failus. Norėdami atidaryti failus naudodami tą programą, programinės įrangos atsisiuntimo puslapyje spustelėkite Atsisiųsti DDS žiūriklio sąranką .
 2. Atidarykite „DSS Viewer“ diegimo programą, kad pridėtumėte programą prie „Windows“.
 3. Paleiskite „DDS Viewer“ programinę įrangą.
 4. Tada lange Atidaryti pasirinkite DDS failą.DDS Viewer programinė įranga, kaip atidaryti DDS failus
 5. Spustelėkite mygtuką Atidaryti .
 6. Vartotojai gali pakeisti DDS failo dydį įvesdami alternatyvias reikšmes į langelius Plotis ir Aukštis ir spustelėdami žalią varnelę.Pločio ir aukščio teksto laukeliai, kaip atidaryti DDS failus
 7. Norėdami pasukti DDS failą, paspauskite mygtukus Pasukti vaizdą kairėn ir Pasukti vaizdą į dešinę .

3. Atidarykite DDS naudodami „File Viewer Plus“

„File Viewer Plus“ yra universali failų atidarymo programinė įranga, visiškai suderinama su „Windows 10“ architektūra, kuria vartotojai gali atidaryti DDS vaizdus.

⇒ Norėdami gauti „File Viewer Plus“ sąrankos vedlį, spustelėkite tos programinės įrangos mygtuką Nemokamas atsisiuntimas . Tada paleiskite programinę įrangą ir viskas, jūs esate pasirengę su ja atidaryti DDS vaizdus.

„File Viewer Plus“, kaip atidaryti DDS failus


Ieškote geriausios kompiuterio vaizdo optimizavimo programinės įrangos? Čia yra geriausi variantai.


4. Konvertuokite DDS failą į PNG

 1. Arba vartotojai gali konvertuoti DDS failus į PNG vaizdus, ​​kuriuos gali atidaryti naudodami daugumą redagavimo programinės įrangos. Norėdami tai padaryti, naršyklėje atidarykite keitiklį „Aconvert DDS to PNG“.„Aconvert“ keitiklis, kaip atidaryti DDS failus
 2. Spustelėkite Pasirinkti failus, kad pasirinktumėte DDS failą, kurį norite konvertuoti.
 3. Tada išskleidžiamajame meniu Tikslinis formatas spustelėkite PNG , jei jis dar nepasirinktas.
 4. Paspauskite mygtuką Konvertuoti dabar .
 5. Tada spustelėkite parinktį Išsaugoti, kad atsisiųstumėte naują PNG vaizdą.

Nors DDS formatas nėra beprotiškai populiarus, jis gali būti naudingas, ypač saugant grafikos faktūras ir žaidimų žemėlapius.

Kurį įrankį pasirinksite? Pasidalykite savo pasirinkimu su mumis toliau pateiktame komentarų skyriuje.

DUK: Sužinokite daugiau apie DDS failus

 • Ar „Photoshop“ palaiko DDS?

„Photoshop“ palaiko DDS formatą ir leidžia redaguoti DDS vaizdus per „NVIDIA Texture Tools“ papildinį.

 • Kas yra .DDS failas?

DDS („Direct Draw Surface“) yra vaizdo failo formatas, kurį „Microsoft“ nustatė kaip sudėtinį rastrinių vaizdų su suglaudintais ir išspaustais pikseliais formatą. Jis dažnai naudojamas vaizdo žaidimų įrenginių modeliams tekstūruoti.

 • Kaip konvertuoti DDS į JPG?

Yra daugybė galimybių, leidžiančių konvertuoti DDS failus į populiaresnius failų formatus, pvz., JPG („Joint Photographic Experts Group“) internete ir nemokamai, pvz., DDS Converter, Aconvet ar Convertio.

Redaktoriaus pastaba : Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2019 m. Rugpjūčio mėn. Ir nuo to laiko atnaujintas ir atnaujintas 2020 m. Balandžio mėn., Kad būtų šviežesnis, tikslus ir visapusiškas.