„Windows 10“ neaptiktas „WD My Passport Ultra“ [Ištaisyta]

 • Nuo 1 TB iki 5 TB „WD Passport Ultra“ išoriniai standieji diskai yra modernaus metalinio dizaino ir turi USB-C. 
 • Jei disko neaptiko „Windows 10“ kompiuteris, turėtumėte pakeisti kabelį, paleisti trikčių šalinimo įrankį arba naudoti skaidinių tvarkyklę. Sužinokite daugiau apie straipsnį. 
 • Norėdami rasti kitų straipsnių, susijusių su šių tipų diskais, apsilankykite išorinių standžiųjų diskų skyriuje. 
 • Jei turite kokių nors kitų problemų su įvairiais įrenginiais, apsilankykite „Peripherals Hub“.
pataisyti WD mano paso ultra HDD

Ką daryti, jei „Windows 10“ neaptinka „WD Passport Ultra HDD“

 1. Prijunkite diską naudodami alternatyvų USB kabelį
 2. Atidarykite aparatūros ir įrenginių trikčių šalinimo įrankį
 3. Prijunkite „My Passport Ultra HDD“ prie nešiojamojo kompiuterio ar darbalaukio
 4. Sureguliuokite „WD My Passport Ultra“ kelią ir važiavimo raidę
 5. Patikrinkite disko failų sistemą naudodami „EaseUS Partition Manager“
 6. Atnaujinkite USB valdiklio ir „WD My Passport Ultra“ įrenginių tvarkykles

„WD My Passport Ultra“ yra išorinis kietasis diskas, kurį vartotojai gali naudoti su „Windows 10“ staliniais ir nešiojamaisiais kompiuteriais. Tačiau kai kurie vartotojai pareiškė, kad jų prijungti staliniai ir nešiojamieji kompiuteriai neaptinka „WD My Passport Ultra“ diskų.

Vadinasi, diskas nėra atpažįstamas ir nerodomas „Windows 10 File Explorer“. Tai yra kelios galimos skiriamosios gebos, kurios gali pataisyti „WD My Passport Ultra“, kai ji neaptinkama.

Kaip pataisyti „WD My Passport Ultra“, kuris nerodomas ar neaptinkamas

1. Prijunkite diską naudodami alternatyvų USB kabelį

Pirmiausia pabandykite „My Passport Ultra“ prijungti prie darbalaukio ar nešiojamojo kompiuterio naudodami alternatyvų USB laidą. Gali būti, kad USB laidas yra sugedęs. Jei taip, greičiausiai problema bus išspręsta pakeitus kabelį.

Be to, prijunkite „My Passport Ultra“ diską su alternatyvia USB jungtimi. Kai kurie vartotojai pareiškė, kad diskas atpažįstamas, kai jie prijungiami per USB 2.0 lizdus, ​​tačiau jis neaptinkamas, kai prijungtas prie USB 3.0 prievadų. Taigi problema gali kilti dėl vieno iš USB valdiklių.

2. Atidarykite aparatūros ir įrenginių trikčių šalinimo įrankį

aparatūros įrenginių trikčių šalinimo įrankis

Aparatūros ir įrenginių trikčių šalinimo įrankis aptinka ir išsprendžia išorinės aparatinės įrangos problemas. Taigi tai yra trikčių šalinimo įrankis, į kurį verta atkreipti dėmesį, kai įrenginys neatpažįstamas. Taip vartotojai gali atidaryti tą trikčių šalinimo įrankį sistemoje „Windows“.

- SUSIJ:: 5 geriausios išorinio kietojo disko atkūrimo programinės įrangos, naudojamos 2019 m

3. Prijunkite „My Passport Ultra HDD“ prie nešiojamojo kompiuterio ar darbalaukio

 • Atidarykite programą „Cortana“, užduočių juostoje paspausdami mygtuką „Ieškoti čia“ .
 • Paieškos laukelyje įveskite raktinį žodį „trikčių šalinimas“.
 • Spustelėkite Trikčių šalinimas, kad atidarytumėte nustatymų sąraše išvardytų trikčių šalinimo įrankių sąrašą.

 • Tada pasirinkite Aparatūra ir įrenginiai ir paspauskite mygtuką Vykdyti trikčių šalinimo įrankį.
 • Bus atidarytas trikčių šalinimo įrankis, kuris gali pataisyti „My Passport Ultra HDD“. Paspauskite mygtuką Taikyti šią pataisą, kad pritaikytumėte siūlomas skiriamąsias gebas.

4. Sureguliuokite „WD My Passport Ultra“ kelią ir važiavimo raidę

 • „Windows“ gali aptikti „My Passport Ultra“, kai vartotojai pakeis disko raidę ir kelią. Norėdami tai padaryti, atidarykite dialogo langą Vykdyti paspausdami „Windows“ klavišą + R spartųjį klavišą.
 • Vykdydami „Run“ įveskite „diskmgmt.msc“ ir spustelėkite mygtuką Gerai .

 • Tada dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite „WD My Passport Ultra“ diską lange Disko valdymas ir pasirinkite parinktį Keisti disko raidę ir kelius .
 • Norėdami priskirti disko raidę, spustelėkite Pridėti ir pasirinkite parinktį Priskirti šią disko raidę . Tada išskleidžiamajame meniu pasirinkite disko raidę.

 • Arba vartotojai gali spustelėti mygtuką Keisti ir pasirinkti kitą disko raidę.
 • Tada paspauskite mygtuką Gerai, kad pritaikytumėte naują disko raidę.
 • Pakeitę disko raidę, iš naujo paleiskite „Windows 10“.

- SUSIJ:: išorinis USB diskas nerodomas kompiuteryje: 10 būdų išspręsti šią problemą

5. Patikrinkite disko failų sistemą naudodami „EaseUS Partition Manager“

„My Passport Ultra“ diske esanti failų sistema gali būti sugadinta. Vartotojai gali patikrinti ir ištaisyti sugadintus sistemos failus naudodami „EaseUS Partition Master“ programinę įrangą. Spustelėkite nemokamą atsisiuntimą programinės įrangos tinklalapyje, kad pridėtumėte nemokamą „EaseUS“ skaidinio programinę įrangą prie „Windows“.

Įdiegę programinę įrangą, prijunkite „My Passport Ultra HDD“ prie darbalaukio ar nešiojamojo kompiuterio. Atidarykite „EaseUS Partition Master“ ir dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite „My Passport Ultra“ diską, kad pasirinktumėte „ Check File System“ . Tada bus atidarytas langas „Patikrinti failų sistemą“. Norėdami patikrinti failų sistemą, spustelėkite mygtuką Pradėti .

6. Atnaujinkite USB valdiklio ir „WD My Passport Ultra“ įrenginių tvarkykles

Atnaujinant įrenginių tvarkykles dažnai pataisomi neatpažinti įrenginiai. Tokiu atveju vartotojams gali tekti atnaujinti USB valdiklį arba „My Passport Ultra“ tvarkykles. Tvarkyklių atnaujinimo programinė įranga suteikia greitą ir paprastą būdą ieškoti senų ar sugadintų tvarkyklių, kurias reikia atnaujinti.

„Driver Booster 6“ aptinka ir atnaujina milijonus vairuotojų. Taigi tai yra viena iš geriausių tvarkyklių atnaujinimo programinės įrangos. Spustelėkite žemiau esantį mygtuką Nemokama atsisiuntimas, kad išsaugotumėte diegimo programą, kurią vartotojai galėtų įdiegti „Driver Booster 6“.

 • Atsisiųskite dabar „Driver Booster 6 Pro Free“

Kai vartotojai paleidžia „Driver Booster 6“, jis nuskaitys tvarkykles, kurias reikia atnaujinti ar pakeisti, ir išvardys jas. Programinėje įrangoje tvarkyklės nurodomos kaip pasenusios, trūkstamos ar sugedusios. Jame gali būti nurodyti USB valdikliai arba „My Passport Ultra HDD“ kaip įrenginiai su tvarkyklėmis, kuriuos reikia atnaujinti. Norėdami atnaujinti tvarkykles, paspauskite mygtuką „ Atnaujinti dabar “.

Jei nė viena iš pirmiau minėtų sprendimų neištaiso „WD My Passport Ultra“, kai ji neaptinkama, diską gali tekti taisyti. Mano „Passport Ultra“ suteikiama trejų metų garantija. Vartotojai gali grąžinti išorinį kietąjį diską „Western Digital“ galimam remontui per tą garantinį laikotarpį.

Visi aukščiau pateikti sprendimai gali būti taikomi panašioms problemoms, kurias turi kai kurie vartotojai:

 • WD mano paso problemos - dauguma problemų yra susijusios su tuo, kad diskas neaptinkamas „Windows“ ir nerodomas „File Explorer“. Norėdami tai išspręsti, vadovaukitės straipsniu.
 • WD pasas neatpažintas - ši problema yra dar vienas būdas pasakyti, kad prijungtas diskas neaptinkamas, todėl ir čia galioja tie patys sprendimai.
 • WD my passport ultra driver - diskas automatiškai įdiegiamas „Windows“. Klaidų atveju tvarkyklių tvarkytuvė gali rasti geresnę jūsų įrenginiui.

DUK: Sužinokite daugiau apie „Windows“ neaptiktus WD diskus

 • Nerandate savo WD paso savo kompiuteryje?

Atidarykite valdymo skydą ir pažymėkite „Devices and Printers“. Galite rasti ten. Pašalinkite jį ir atlikite šiame straipsnyje nurodytus veiksmus, kad išspręstumėte problemą.

 • Kodėl išorinis kietasis diskas nerodomas mano kompiuteryje?

Paprastai kyla aparatinės įrangos problemų, susijusių su tuo USB prievadu arba standžiuoju disku. Patikrinkite, ar nėra jokių keistų garsų iš disko.

 • Ar „WD My Passport“ veikia su „Windows 10“?

Tiek „WD My Passport“ serija, tiek „My Passport Ultra“ veikia kartu su „Windows 10“ ir turi NTFS skaidinius. Norėdami atlikti pakeitimus, naudokite skaidinių tvarkytuvę.

Redaktoriaus pastaba: Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2019 m. Sausio mėn. Ir nuo to laiko atnaujintas ir atnaujintas 2020 m. Birželio mėn. Dėl šviežumo, tikslumo ir išsamumo.