5 geriausia kompaktinių diskų kopijavimo programinė įranga, skirta „Windows 10“, kad išlaikytumėte garsą

 • Kompaktinių diskų kopijavimas yra teisėtas, jei turite originalų diską ir nesidalysite nukopijuotais garso takeliais su kitais.
 • Patikrinkite geriausius rinkoje esančius įrankius, kad galėtumėte lengvai kopijuoti kompaktinius diskus.
 • Jei jūsų nešiojamasis įrenginys negali nuskaityti takelių, būtinai konvertuokite garso failą į palaikomą formatą.
 • Ieškote daugiau įrankių, skirtų pagerinti klausymo patirtį? Pažvelkite į mūsų garso programinės įrangos centrą.
Kompaktinių diskų rinkimo programinė įranga

Taigi galbūt kompaktiniai diskai ir DVD diskai ateityje nebus įprasta kasdienio gyvenimo dalis, jei pažanga skaitmeniniame pasaulyje yra kažkas, ko reikia.

Tokiu atveju galbūt norėsite archyvuoti savo mėgstamą garso rinkinį, saugomą kompaktiniuose diskuose. Geriausias įrankis šiam darbui nėra „File Explorer“ ar jūsų kompiuteryje įmontuotas medijos leistuvas.

Kaip mes tai sakome, jums reikia „ CD ripper“ programinės įrangos, skirtos „Windows 10“.

Skirtingai nuo garso įrašų kopijavimo naudojant „File Explorer“ ar medijos leistuvus, kompaktinių diskų rinkimo programinė įranga tarsi pašalina klaidas skaitant duomenis. Taigi jūs galite mėgautis aukščiausios kokybės garso įrašais, tokiais, kokie jie buvo jūsų originaliuose kompaktiniuose diskuose.

Jei norite ilgą laiką išsaugoti garso takelius, išskyrus įbrėžimus ir praleidimus, atsirandančius su kompaktiniais diskais, išbandykite bet kurį iš mūsų geriausių geriausios kompaktinių diskų rinkimo programinės įrangos, skirtos „Windows 10“, pasirinkimus.

Reklama

Kaip nukopijuoti kompaktinį diską į kompiuterį „Windows 10“?

„Express Rip“

„Express Rip CD Ripper“ programinės įrangos reklamjuostė

„Express Rip“ yra viena iš paprasčiausių „Windows 10“ kompaktinių diskų rinkimo programinės įrangos, kurią galite naudoti. Tiesiog eikite į įrankių juostos meniu Parinktys, pakeiskite kopijavimo išvesties formatą ir išskleiskite skaitmeninius garso įrašus iš kompaktinių diskų.

Geras dalykas, susijęs su šiuo įrankiu, yra tai, kad jis automatiškai nustato garso failą, taigi, jei tai daina, ji aptiks ir dainą, ir atlikėjo informaciją, tada tinkamai pažymės ją.


Jei esate didelis muzikos gerbėjas, patikrinkite geriausią „Windows 10“ muzikos atpažinimo programinę įrangą.


Naudodami šį įrankį gausite puikios kokybės skaitmeninius garso failus, nukopijuotus kuo greičiau ir pagrindiniais formatais, tokiais kaip MP3 ir WAV.

Taikoma tiesioginio skaitmeninio ištraukimo technologija, kuri padeda išsaugoti garso įrašų kokybę taip, kaip jie buvo kompaktiniuose diskuose, be jokių klaidų ar skirtumų.

Greitai pažvelkime į pagrindines jo savybes :

 • Kurkite atsargines kompaktinių diskų kopijas skaitmeniniais formatais
 • Išskleiskite kitus formatus, pvz., WMA, AAC, AIFF ir kitus
 • Įrašykite takelių informaciją / žymas į MP3 failus
 • Taip pat galite susieti internetinę duomenų bazę su takeliais ir albumo pavadinimo informacija
 • Galima nemokamai (tik nekomerciniais tikslais)
„Express Rip by NCH“

„Express Rip by NCH“

Patraukliausia yra paprasčiausia kompaktinių diskų rinkimo programinė įranga, kurią jūs kada nors galite naudoti. Be vargo skaitmeninkite savo kompaktinių diskų kolekciją ir mėgaukitės ja amžinai! Nemokamai apsilankykite svetainėje

„iSkysoft Video Converter“

geriausias mkv keitiklis iskysoft

Nors iš esmės tai yra vaizdo keitiklis (į MP4 formatą), įrankis puikiai veikia ir kaip CD / DVD ripperis.

Be to, jis palaiko populiariausius garso formatus: MP3, AAC, M4R, M4A, AC3, WAV, AAC, OGG, APE, MKA, AU, FLAC, CAF, SD2, AIFF, APE ir kt.

Greitai pažvelkime į pagrindines jo savybes :

 • Itin greitas keitimo greitis (APEXTRANS technologija ir aptakus bei novatoriškas perkodavimo variklis)
 • Integruotas medijos leistuvas (pridėkite ir naršykite vietinius ar atsisiųstus failus, todėl labai lengva importuoti medijos failus į programą)
 • Paketinių vaizdo įrašų konversija (sutaupoma daug laiko apdorojant panašaus formato ir nustatymų vaizdo įrašus)

Gaukite „iSkysoft Video Converter“


Ieškote geriausios garso įrašymo programinės įrangos, skirtos „Windows 10“? Peržiūrėkite šį sąrašą su mūsų geriausiais pasirinkimais.


dBpoweramp

„dBpoweramp“ reklamjuostė

Nors dauguma kompaktinių diskų rinkimo programinės įrangos, skirtos „Windows 10“, yra su nemokamomis versijomis, šis konkretus variantas kainuoja, tačiau vis tiek gausite nemokamą bandomąją versiją, kad patikrintumėte, ar tai įrankis, į kurį tikrai norite investuoti.

Jo funkcijos apima paprastą, bet patogią naudoti sąsają, leidžiančią lengvai kopijuoti kompaktinius diskus.

„AccurateRip“ technologijos dėka įrankis taip pat apsaugo nuo klaidų ir duomenų praradimo kopijavimo proceso metu, kad jūsų skaitmeniniai garso failai būtų visiškai tokie patys, kokie yra kompaktiniuose diskuose po kopijavimo.

Kodavimo požiūriu jis yra greitas, nes vienu metu gali apdoroti kelis formatus, todėl galite lengvai atkurti garso failus kituose įrenginiuose ar medijos leistuvuose.

Jis taip pat yra su garso failų keitikliu, kuris turi paketinio palaikymo funkciją, kad galėtumėte vienu metu užkoduoti kelis garso įrašus.

Atsisiųskite dBpoweramp


Visiems reikia gero garso ekvalaizerio. Gaukite savo dabar!


„FreeRIP“

Kompaktinių diskų rinkimo programinė įranga, skirta „Windows 10“

Tai yra pažangus kompaktinių diskų į MP3 keitiklis, tačiau labai lengva naudoti „Windows 10“ skirtą kompaktinių diskų rinkimo programinę įrangą.

Naudodami šį įrankį galite nuskaityti garso failus iš savo kompaktinių diskų, tada išsaugoti juos savo kompiuteryje ar įrenginyje daugeliu pagrindinių skaitmeninių formatų, tokių kaip MP3, WMA, WAV, OGG ar net FLAC.

Tiesiog įdėkite kompaktinį diską į savo kompiuterio kompaktinių diskų įrenginį, paleiskite „FreeRIP“ keitiklį, tada spustelėkite mygtuką „ Rip “ ir jis atliks visa kita.

Atplėšę galėsite įkelti mėgstamus garso įrašus į kitus įrenginius ar garso laikmenų leistuvus, pvz., Išmanųjį telefoną, planšetinį kompiuterį ar bet kurį kitą įrenginį.

Tai, kas daro šią kompaktinių diskų rinkimo programinę įrangą fantastiška, yra tai, kad skirtingai nuo garso įrašų kopijavimo naudojant „Windows Explorer“ ar medijos leistuvą, šis įrankis palaiko aukštos kokybės, bet be nuostolių glaudinimą, kurio pastarieji du neapsaugo.

Kitos funkcijos yra pažangus žymų redagavimo priemonė, takelių paieškos nuorodos, lengvas garso rinkinių katalogavimas ir jos palaiko „Windows XP / Vista / 7/8“ versijas (jei dar neatnaujinote „Windows 10“.

„FreeRIP“ yra dviejų versijų: „Basic“ (nemokama) ir „Pro“, turinti daugiau funkcijų ir galimybių, tačiau kainuojanti.

Taip pat galite įkelti arba išsaugoti savo garso failų albumo iliustracijas, bet tik kaip BMP, JPG ir PNG, taip pat nemokamai įrašykite garso kompaktinius diskus ir gausite kompaktinių diskų informaciją, pvz., Takelių pavadinimus ir atlikėjų informaciją.

Atsisiųskite „FreeRIP“


Patikrinkite šiuos nuostabius be nuostolių garso keitiklius ir išsirinkite jums labiausiai tinkantį.


„FairStars“

„FairStars“

Norint gauti šią nemokamą kompaktinių diskų rinkimo programinę įrangą, skirtą „Windows 10“, jums reikia visos dvipusės garso plokštės, „Windows 10“ OS ir CD / DVD tvarkyklės, taip pat maždaug 3,25 MB vietos, kad ją galėtumėte laikyti savo kompiuteryje.

Jis yra lengvas, bet labai galingas ir pasižymi nuostabiomis funkcijomis, tokiomis kaip normalizavimas ar automatinis garso reguliavimas, ID3 žymos palaikymas, MP3, WMA, OGG, WAV ir kitų garso failų formato palaikymas.

Jame taip pat yra įmontuotas medijos leistuvas, kad galėtumėte peržiūrėti garso įrašus prieš kopijuodami iš kompaktinių diskų.

Atsisiųskite „FairStars“


Naujos garso plokštės rinkoje? Peržiūrėkite šį straipsnį su geriausiomis garso plokštėmis, kurias galite įsigyti dabar.


DUK: kompaktinių diskų kopijavimo įrankiai ir metodai

 • Kaip nuplėšti kompaktinį diską?

Norėdami nukopijuoti kompaktinį diską, įdėkite diską į savo kompiuterį, paleiskite kompaktinių diskų rinkimo įrankį ir tiesiog pasirinkite garso takelius, kuriuos norite nukopijuoti, ir pasirinkite, kur norite juos išsaugoti kietajame diske.

 • Kokia yra geriausia kokybė kopijuoti kompaktinį diską?

Norėdami gauti geriausią kokybę kopijuodami kompaktinius diskus, rinkitės FLAC, WAV arba RAW garso formatus. Jei jūsų garso kompaktinių diskų rinkiklis nepalaiko šių formatų, galite naudoti „Windows“ garso keitiklius be nuostolių.

 • Kaip nukopijuoti kompaktinį diską į FLAC sistemoje „Windows 10“?

Galite nukopijuoti kompaktinį diską į „FLAC“ sistemoje „Windows 10“ naudodami vieną iš šiame sąraše esančių garso kompaktinių diskų rinkimo įrankių. Jei norite pridėti FLAC palaikymą, gali tekti atsisiųsti papildomą kodeką.

Redaktoriaus pastaba : Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2020 m. Kovo mėn. Nuo to laiko jis buvo atnaujintas ir atnaujintas 2020 m. Spalio mėn. Dėl šviežumo, tikslumo ir išsamumo .