NUSTATYTI: Ši svetainė buvo užblokuota jūsų interneto paslaugų teikėjo [Atblokavimo vadovas]

 • IPT nuo seno buvo žinomas dėl prieštaringų klausimų, tokių kaip jūsų asmens duomenų ribojimas ir net perdavimas komerciniais tikslais.
 • Jei įtariate, kad jūsų interneto paslaugų teikėjas užblokavo jūsų prieigą prie konkrečių svetainių, nesusitenkinkite vien tuo - pasistenkite toliau pateiktuose sprendimuose.
 • Patikrinkite daugiau naudingų pataisymų mūsų VPN trikčių šalinimo centre.
 • Naršykite mūsų atblokavimo vadovus, kad pašalintumėte visas kliūtis ir mėgautumėtės išties išlaisvinta žiniatinklio patirtimi.
Kaip nukreipti visą eismą per VPN

Interneto paslaugų teikėjai vargu ar yra etiški ir daugybė ginčų parodė, kad jie blokuoja tam tikras svetaines, droselio pralaidumo greitį ir netgi pašalina jūsų asmeninius duomenis, kad juos platintų komerciniais tikslais.

Visi žinome, ką jie gali padaryti, bet kaip to išvengti laikantis licencijos sutartyje siūlomos linijos? Šiandien nusprendėme parodyti, kaip atblokuoti draudžiamas svetaines, kurias jūsų interneto paslaugų teikėjas pasmerkė kaip netinkamas.

Yra įvairių būdų išvengti įvairių internetinių apribojimų. Mes būtinai paskelbėme juos visus žemiau, todėl būtinai patikrinkite juos.

Kaip atblokuoti svetaines, kurias užblokavo mano interneto paslaugų teikėjas?

 1. Naudokite VPN
 2. Vietoje URL naudokite IP adresą
 3. Išbandykite nemokamas ir anonimines tarpines naršykles
 4. Naudokite konkrečias naršykles
 5. Keisti DNS

1. Naudokite VPN

Geriausias sprendimas yra aukščiausios kokybės VPN paslauga. Kaip sakėme, jie turi savo kainą. Tačiau, jei turite aukštą privatumą ir norite, kad pralaidumas būtų ribotas be geografinių ar interneto paslaugų teikėjų apribojimų, tai yra įrankis, kurį turėtumėte patikrinti.

Rinkoje gausu VPN sprendimų, todėl sunku pasirinkti tą, kuris kerta visas dėžutes. Kita vertus, jis turi atitikti jūsų reikalavimus.

Įdiekite privačią prieigą prie interneto

Privati ​​interneto prieiga

Gudriai apeidamas interneto paslaugų teikėjo ribojimą, vyriausybės pažeidimus ir iš esmės bet kokio pobūdžio apribojimus, jums bus malonu sužinoti, kad cenzūra yra praeities dalykas.

VIP leidžia mėgautis išties išlaisvinta žiniatinklio patirtimi bet kur ir bet kur. Jo didžiulis pasaulinis tinklas apima 46 šalis ir galite rinktis iš įspūdingo 3292 + serverių masyvo.

Jums užtikrinamas visiškas anonimiškumas naršant ar transliuojant turinį internete dėl IP užmaskavimo funkcijos, kuri apsaugo nuo jūsų tapatybės atskleidimo ir jūsų buvimo vietos pažeidimo.

Be to, VIP laikosi griežtos be žurnalų politikos, o tai reiškia, kad niekas - ir mes turime omenyje, kad niekas (ne vyriausybė, ne jūsų interneto paslaugų teikėjas, net ne jie) - negali stebėti ar stebėti jūsų srauto duomenų, naršymo istorijos ar internetinės veiklos.

Greitai pažvelkime į pagrindines jo   savybes :

 • Asmeninio IP adreso paskirstymas anoniminiam naršymui
 • Atblokuokite srautinį ir geografiškai ribotą turinį visame pasaulyje ir apeikite cenzūrą
 • Itin greitas didžiausias greitis ir neribotas pralaidumas, kad būtų išvengta buferio ar lėtos įkrovimo trukmės
 • Saugi viešojo „Wi-Fi“ apsauga
 • Suderinamas su visomis pagrindinėmis operacinėmis sistemomis
 • Nėra žurnalų, kad būtų užtikrintas visiškas privatumas
 • Lengva naudoti vartotojo sąsają (1 paspaudimas arba bakstelėjimas)
 • Saugūs VPN protokolai („Wireguard“, PPTP, „OpenVPN“ ir L2TP / IPSec)
 • Apsaugo iki 10 įrenginių vienu metu
 • 30 dienų pinigų grąžinimo garantija
Privati ​​interneto prieiga

Privati ​​interneto prieiga

Susivienykite su barjerus griaunančiu VIP ir pamiršite viską apie interneto paslaugų teikėjo ribojimą ir internetinę cenzūrą. 2,85 USD / mėn. Apsilankykite svetainėje

2. Vietoj URL naudokite IP adresą

Dauguma interneto paslaugų teikėjų blokuos tam tikrą domeną, susietą su tam tikru URL. Pavyzdžiui, yra daug tarpinių „Pirate Bay“ variantų ir tam tikri interneto paslaugų teikėjai blokuoja kiekvieną iš jų.

Tačiau šis griežtas metodas taikomas tik URL, o ne IP adresams. Kaip jau žinote, galite pasiekti domeną be URL. Bent jau, jei turite tinkamą domeno / svetainės IP adresą.


Kai nėra privatumo, sukčių VPT paslaugos yra laisvos. Įsitikinkite, kad laikotės patikimo VPN kliento.


Dabar yra keli būdai, kaip sužinoti tikslų IP adresą, dauguma jų yra prisijungę. Tačiau vietoj to galite pasikliauti savo sistemos ištekliais ir naudoti komandų eilutę, kad rastumėte tikslų šio URL IP adresą.

Štai kaip tai padaryti:

 1. „Windows“ paieškos juostoje įveskite cmd ir vykdykite komandų eilutę kaip administratorių.
 2. Komandos eilutėje įveskite tracert + URL (be // www.) Ir paspauskite Enter.
 3. Turėtumėte pamatyti IP adresą, panašų į URL.pataisyti šią svetainę užblokavo jūsų ISP
 4. Nukopijuokite jį į naršyklės adreso juostą ir paspauskite Enter.

3. Išbandykite nemokamas ir anonimines tarpines paieškos sistemas

Kita galimybė yra naudoti trečiosios šalies svetainę, kad paslėptumėte savo IP adresą. Iš pirmo žvilgsnio tai atrodo nesaugus būdas užmaskuoti IP.

Be to, tai iš esmės sulėtina jūsų ryšį. Bet tai tikrai nėra taip blogai. Tai tam tikra kategorija, kaip ir dauguma internetinių sprendimų. Jis užmaskuoja jūsų IP adresą ir leidžia bent jau teoriškai apeiti IPT nustatytą blokavimą.


Nepavyksta prisijungti prie tarpinio serverio sistemoje „Windows 10“? Peržiūrėkite šį paprastą vadovą, kad jį greitai ištaisytumėte.


Štai keletas svetainių, kurias galite naudoti, kad išvengtumėte šių apribojimų. Tiesiog ieškokite per jį ir turėtumėte prieiti prie jo.

 • Hidesteris
 • Paslėpk mane
 • „ProxySite.com“
 • Anonymouse.org

4. Naudokite konkrečias naršykles ir plėtinius

Dabar yra naršyklių su įmontuotomis funkcijomis, kurios gali būti savarankiškas sprendimas. Pavyzdžiui, „Opera“ siūlo įmontuotą VPN, kuris nėra tiksliai greitas, tačiau gali suteikti galimybę naudotis interneto tiekėjo užkarda.

Jei norite perkelti jį į kitą lygį, „Tor Onion Browser“ yra šifravimo ir privatumo įkūnijimas naršyklės rinkoje.

Tai taip pat nemokama ir yra atviro kodo programavimo rezultatas, todėl nereikės bijoti DNS nutekėjimo ir panašių pažeidimų.

 Atsisiųskite ir naudokite „Tor“ naršyklę

Alternatyva, jei mėgstate kitas naršykles, tokias kaip „Chrome“ ar „Mozilla“, yra proxy tipo VPN plėtiniuose. Jie atrodo ir atrodo kaip įprastas VPN sprendimas, tačiau taip nėra, nes jie apima tik vieną naršyklę.

VPN, jų tikrąja prasme, apima visas nuo ryšio priklausančias programas, įskaitant visas naršykles.

Nepaisant to, jie gali būti naudingi. Jei jums reikia tik patekti iš taško A į tašką B, tikriausiai jų pakaks. Mes įtraukėme keletą geriausių „Chrome“ ir „Mozilla“ VPN plėtinių, todėl būtinai patikrinkite juos.

5. Pakeiskite DNS

Paprasčiausias žingsnis norint išvengti IPT nustatytų apribojimų yra DNS nustatymai. Būtent šie nustatymai pagal numatytuosius nustatymus yra automatiškai administruojami IPT.

Tai leidžia interneto paslaugų teikėjui rinkti eismo informaciją ir dėl to uždrausti patekti į įvairias svetaines, ypač tas, kurios susijusios su piratavimu.

Užuot naudoję išskirtą DNS, galite naudoti viešą DNS, pvz., „Google“, ir tokiu būdu išvengti nustatytų apribojimų. Žinoma, tai tik ledkalnio viršūnė, ir daugelis interneto paslaugų teikėjų gali sustabdyti tokį problemą.

Bet kokiu atveju verta nufotografuoti ir štai kaip tai padaryti atlikus kelis paprastus veiksmus:

 1. Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite ryšio piktogramą, esančią užduočių juostoje, ir atidarykite  Tinklo ir interneto nustatymus .
 2. Spustelėkite Keisti adapterio parinktis .pataisyti šią svetainę užblokavo jūsų ISP
 3. Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite  numatytąjį ryšio adapterį  ir atidarykite  Ypatybės .pataisyti šią svetainę užblokavo jūsų ISP
 4. Pažymėkite  interneto protokolo versiją 4 (TCP / IPv4)  ir spustelėkite  Ypatybės .pataisyti šią svetainę užblokavo jūsų ISP
 5. Pažymėti   Naudokite šiuos DNS serverio adresus.
 6. Po   pageidaujamu DNS serveriu įterpkite   8.8.8.8 .
 7. Po   alternatyviu DNS serveriu įterpkite   8.8.4.4 .pataisyti šią svetainę užblokavo jūsų ISP
 8. Patvirtinkite pakeitimus ir uždarykite adapterio nustatymus.

Tuo galime užbaigti šį straipsnį.

Mes tikrai tikimės, kad tai buvo naudinga skaityti, ir nepamirškite paskelbti savo klausimų ar pasiūlymų toliau pateiktame komentarų skyriuje.

DUK: Sužinokite daugiau apie interneto paslaugų teikėjų blokavimą svetainėse

 • Ar isps gali blokuoti svetaines?

Iš tiesų žinoma, kad IPT kelia kliūtis vartotojams dėl droselio. Dažniausiai tinklo administratoriai naudojasi interneto paslaugų teikėjų metodais - uosto ir IP adresų blokavimas.

 • Kaip paslėpti naršyklės istoriją nuo interneto paslaugų teikėjo?

Turėtų pakakti gerai subalansuoto, visiškai pakeisto VPT įrankio, kad paslėptumėte savo veiklą internete, įskaitant naršyklės istoriją, nuo interneto paslaugų teikėjo. Peržiūrėkite šį greitą vadovą, jei norite rasti patogesnių sprendimų.

 • Svetainė užblokuota namuose, bet ne visur? 

Šis scenarijus yra įmanomas dėl vyriausybės pažeidimų ar kitų rūšių cenzūros. Gaukite išsamią informaciją ir būdus iš šio nuoseklaus vadovo.

Redaktoriaus pastaba: Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2018 m. Balandžio mėn. Ir nuo to laiko atnaujintas ir atnaujintas 2020 m. Liepos mėn. Dėl šviežumo, tikslumo ir išsamumo.