Populiariausia žaidimų stiprinimo programinė įranga, skirta „Windows 10“ kompiuteriams

  • Žaidimų stiprintuvai yra populiarūs tarp profesionalių žaidėjų, nes jie gali suteikti savo sistemoms tokį reikalingą papildomą smūgį, atlikdami įvairias užduotis, tokias kaip atminties atlaisvinimas ar uždarymas foninėse programose.
  • Kai kurie žaidimų stiprintuvai daro ne tik greitą valymą, nes siūlo pažangias optimizavimo parinktis, tokias kaip persijungimas ar net modifikuoja ventiliatoriaus greitį.
  • Sužinokite daugiau apie saugų sistemos greičio viršijimą ir atraskite specializuotą programinę įrangą.
  • Sužinokite daugiau būdų, kaip pagerinti žaidimų patirtį, mūsų tam skirtoje skiltyje.
žaidimų stiprintuvo programinė įranga

Paprasčiau tariant, „Windows 10“ skirta žaidimų stiprinimo programinė įranga yra programa, sukurta tam, kad jūsų žaidimai veiktų sklandžiau. Žaidimų konsolėse, tokiose kaip „Xbox“, naudojamos operacinės sistemos, specialiai sukurtos žaidimams paleisti.

Tačiau, kadangi „Windows 10“ yra bendros paskirties operacinė sistema, ji ne visada gali būti automatiškai optimizuota jūsų žaidimui.

Laimei, yra daugybė programų, kurios gali padėti pagerinti jūsų kompiuterio našumą žaidžiant žaidimus.

Kai kurios programos sukurtos taip, kad sumažintų internetinių žaidimų ping, o kitos programos paskirsto išteklius jūsų kompiuteryje ir sutelkia juos į savo žaidimų patirtį.

Be to, yra programų, leidžiančių visiškai valdyti savo vaizdo plokštę ir leisti ją įjungti.

Kiekvienas programos tipas gali padėti pagerinti jūsų žaidimą skirtingu būdu. Žemiau yra 6 geriausi „Windows 10“ žaidimų stiprintuvai.


Žaidimų didinimo programinė įranga, skirta kompiuteriui

Kaip išsirinkti gerą įrankį kompiuterio stiprinimui? Mes jums padėsime atsakydami į keletą klausimų:

  • Ar žaidimų programinė įranga gali paspartinti jūsų interneto ryšį?
  • Ar jis sprendžia nereikalingas užduotis?
  • Ar tai optimizavimo ar persiuntimo programinė įranga?
  • Ar tai padidina žaidimo FPS?
  • Ar galite pritaikyti optimizavimo / didinimo procesą?
  • Ar tai padidina jūsų sistemą ar aparatinę įrangą?
Įvertinimas (nuo 1 iki 5) Kaina Padidinkite FPS Padidinkite interneto greitį Tinkinti optimizavimą Defrag Pašalinkite nereikalingas paslaugas
„Game Fire 6 Pro“ 5 Mokama (bandoma) Taip Taip Taip Taip Taip
„Razer Cortex“: „Boost“ 4.5 Laisvas Taip Taip Taip Taip Taip
Išminčių žaidimų stiprintuvas 4.5 Laisvas Taip Ne Taip Ne Taip
WTFast 4 Mokama (bandoma) Taip Taip Taip Taip Taip
„MSI Afterburner“ 4 Laisvas Taip Ne Ne Ne Ne
„Game Boost“ 4 Mokama (bandoma) Taip Taip Taip Taip Taip

1. „Game Fire 6 PRO“ (siūloma)

Žaidimas Ugnies mano žaidimai

„Game Fire“ naudoja technologiją, kuri nustato, kurios paslaugos, foniniai procesai, funkcijos ir programos turi būti laikinai išjungti žaidžiant žaidimus.

Galima išjungti didelį užduočių sąrašą: prieigą prie tinklo ir bendrinimą, „Windows“ paiešką, „Windows Defender“ ir daugelį kitų procesų, kurie gali paveikti jūsų žaidimų patirtį.

Šioje programoje rodomas programų ir paslaugų sąrašas, kurį galite baigti / išjungti prieš įvesdami mėgstamą žaidimą.

Kitos žinomos funkcijos yra žaidimų fragmentavimas ir greita prieiga prie „Windows“ įrankių, tokių kaip „Memory Diagnostics“ arba „Performance Monitor“.

Atsisiųskite „Game Fire 6 PRO“ bandomąją versiją


Didelis procesoriaus naudojimas žaidžiant? Šie sprendimai greitai išspręs jūsų problemą!


2. „Razer Cortex“: „Boost“

„Razer Cortex: Boost“ yra bene geriausiai žinomas ir naudojamas žaidimų stiprintuvas rinkoje. Tai padidina jūsų kompiuterio našumą, nes žaidimų metu galite išjungti bet kokią jums nereikalingą programą. Nužudžius fono programas, jūsų kompiuteris gali sutelkti savo GPU, RAM, procesorių ir kitus išteklius į žaidžiamo žaidimo vykdymą.

Žaidėjai, naudojantys šią programą, turėtų tikėtis sulaukti didesnio FPS ir greitesnio įkėlimo laiko.

Jūs turite galimybę leisti „Razer Cortex“ automatiškai padidinti. Kitaip tariant, paprasčiausias žaidimo atidarymas iš „Origin“, „Battlenet“, „Steam“ ir kt. Automatiškai paskatins „Cortex“.

Dėl to „Razer Cortex“ yra labai patogus ir lengvai naudojamas žaidimų stiprintuvas.

Kita vertus, galite pasirinkti asmeniškai pritaikyti savo nustatymus. Tai idealiai tinka vartotojams, kurie išmano kompiuterį.

Yra daugybė kitų „Razer Cortex“ funkcijų, kurios nėra susijusios su padidinimu.

Pavyzdžiui, ši programa suteikia jums prieigą prie specialių žaidimų pasiūlymų, tvarkingą žaidimų apžvalgą, apdovanojimus, FPS monitoriaus grafikus, unikalią valiutą ir dar daugiau.

⇒  Atsisiųskite „Razer Cortex: Boost“


Naudodami šiuos puikius įrankius, optimizuokite savo RAM naudojimą, kad galėtumėte naudotis geriausia žaidimų patirtimi!


3. Išminčių žaidimų stiprintuvas

Išminčių žaidimų stiprintuvas

„Wise Game Booster“ yra dar vienas labai populiarus žaidimų stiprintuvas, puikiai veikiantis „Windows 10“. Jis siūlo daugybę tų pačių funkcijų kaip „Razer Cortex“.

Tačiau jei ieškote kažko švaresnio ir lengviau naudojamo, rekomenduojama naudoti „Wise Game Booster“.

Naudodami „Wise Game Booster“ taip pat galite sustabdyti nereikalingas programas ar programas, kad jūsų kompiuteris galėtų sutelkti dėmesį tik į jūsų žaidimo vykdymą.

Be to, stiprintuvas teigia galintis stabilizuoti jūsų kompiuterio sistemą, o tai lems greitesnį ir sklandesnį kompiuterį.

Jei norite šiek tiek daugiau valdyti, galite pasirinkti optimizuoti savo kompiuterio sistemas rankiniu būdu naudodami „Wise Game Booster“.

Ši programa yra 100% nemokama naudoti.

⇒  Atsisiųskite „Wise Game Booster“


4. WTFast

„WTFast“ yra unikali žaidimų papildymo programinė įranga, skirta „Windows 10“, nes ji orientuota būtent į internetinių žaidimų interneto spartos gerinimą.

Didesnis interneto greitis reiškia mažesnį vėlavimą ir mažesnį pingą, o tai reiškia greitesnį atsako laiką iš pelės į ekraną.

Jie teigia, kad kadangi „WTFast“ perpakuoja ir supaprastina jūsų žaidimo interneto duomenis, jis gali sumažinti jūsų ping.

Be to, jie naudojasi privačiais pasauliniais tinklais be greičio apribojimų, kurie veikia kaip greitkeliai tarp jūsų kompiuterio ir žaidimo serverio.

„WTFast“ kūrėjai teigia, kad el. Sporto profesionalai iš tokių žaidimų kaip „Dota 2“, „League of Legends“, „CS: GO“ ir kt., Naudoja savo programinę įrangą, kad pagerintų savo kompiuterių našumą.

Be to, „WTFast“ yra partneriai su tokiais technikos atstovais kaip MSI ir ASUS. Taigi, sunku abejoti jų programos efektyvumu.

Panašu, kad vienintelis šios programos trūkumas yra jos kaina. Taip, yra nemokama bandomoji versija, tačiau ją pasibaigus vartotojai turės sumokėti ne visai pigų mėnesinį mokestį.

Įprastas mėnesio prenumeratos planas kiekvieną mėnesį jums kainuos 9,99 USD.

⇒  Atsisiųskite „WTFast“


5. „MSI Afterburner“

Pagrindinis „MSI Afterburner“ langas

Bene geriausia tokio tipo „ MSI Afterburner“ yra unikali programinė įranga, kuri gali būti naudojama kaip „Windows 10“ žaidimų stiprinimo programinė įranga.

Tai leidžia pagerinti žaidimų patirtį suteikiant prieigą prie įsijungimo parinkčių. Papildomos šios programos funkcijos apima vaizdo įrašymą, palyginimą, stebėjimą ir ventiliatoriaus greičio pritaikymą.

Net jei neturite MSI GPU, šią programą gali naudoti kiti GPU prekės ženklai.

Rankiniu būdu valdydami GPU įtampą ir dažnį, taip pat ventiliatoriaus greitį, galėsite išlaisvinti visą grafikos plokštės potencialą.

Svarbu pažymėti, kad gali prireikti šiek tiek eksperimentų, kad surastumėte efektyvumo ir temperatūros lygius, kurie suteiks jums idealių rezultatų.

Kitas naudingas „MSI Afterburner“ įrankis, kurį galite naudoti norėdami pagerinti našumą, yra jo aparatinės įrangos stebėjimo sistema. Šis monitorius realiuoju laiku pateikia informaciją apie jūsų naudojimą, temperatūrą, įtampą ir laikrodžio greitį.

Jūs taip pat turite galimybę nuolat stebėti savo žaidimo FPS.

„MSI Afterburner“ yra nemokama naudoti programa.

⇒  Atsisiųskite „MSI Afterburner“


Sutvarkykite žaidimų biblioteką naudodami geriausius įrankius iš mūsų naujojo sąrašo!


6. „GameBoost“

„Game Boost“ failų optimizavimas

„GameBoost“ yra „Windows 10“ žaidimų stiprinimo programinė įranga, kuri iš vartotojų nuolat gauna teigiamų atsiliepimų. Programa veikia užtikrindama, kad visi jūsų kompiuterio komponentai veiktų maksimaliai.

Be to, žaidimų stiprintuvas teigia galintis pagerinti ne tik kompiuterio našumą, bet ir interneto greitį.

Tai patobulina animacijas, atnaujinimo dažnius, ekrano brėžinius, procesorių ir dar daugiau. Iš esmės spustelėję mygtuką gausite greitesnį ir sklandesnį žaidimą.

Kitas puikus dalykas šioje programoje yra jos sąsaja, kuria naudotis yra labai paprasta. Nėra jokių šlamšto siunčiamų skelbimų, todėl reikia rasti tai, ko ieškote.

Vartotojai, neturintys ankstesnės žaidimų tobulinimo patirties, ras „GameBoost“ atnaujinančią programą.

Šis žaidimų stiprintuvas taip pat teigia prisitaikantis prie jūsų kompiuterio specifikacijų. Tai darydamas jis gali ieškoti ir diagnozuoti visas galimas jūsų kompiuterio problemas.

Panašiai kaip „MSI Afterburner“ programoje, „GameBooster“ taip pat turi įsijungimo galimybes. Tačiau atrodo, kad „GameBooster“ siūlo automatinį požiūrį į įsijungimą.

„GameBoost“ yra efektyvi programa, tačiau ji iš anksto kainuos 24,98 USD, tačiau nereikės mokėti mėnesio abonemento.

⇒  Atsisiųskite „GameBoost“


Išvada

Jei paleisdami vieną iš jūsų žaidimų jūsų kompiuteris veikia prastai, galite apsvarstyti galimybę investuoti į vieną iš šių „Windows 10“ žaidimų stiprinimo programinės įrangos.

Jei nuspręsite gauti žaidimų stiprintuvą, svarbu nepamiršti įsigyti programą, atitinkančią jūsų specifinius poreikius.

Pvz., Jei turite blogą vėlavimą ir dideles ping problemas, galbūt norėsite investuoti į „WTFast“.

Kita vertus, jei jūsų FPS yra mažas, galite išbandyti „Razer Cortex: Booster“, „GameBooster“ ir kt.


DUK: Sužinokite daugiau apie žaidimų stiprintuvus

  • Ar tikrai žaidimų stiprintuvai veikia?

Žaidimų stiprintuvai nebus stebuklingi, jei jūsų sistema negali tinkamai paleisti aukščiausios klasės žaidimų, jie tikrai gali pakeisti, jei jums reikia tokio papildomo smūgio. Kai kurie iš jų laikysis atminties atlaisvinimo uždarydami fono paslaugas, kiti turi pažangesnes parinktis, pvz., Persijungimą arba ventiliatoriaus greičio keitimą, kad būtų galima optimizuoti.

  • Koks ten geriausias žaidimų stiprintuvas?

Nors visi žaidimų stiprintuvai, kuriuos įtraukėme į savo sąrašą, puikiai veikia, nusprendėme, kad „Game Fire“ šiuo metu yra geriausias. Tai gali optimizuoti procesus ir sistemos komponentus taip, kad jūsų žaidimų patirtis taps malonesnė, neprarasdama prakaito.

  • Ar žaidimų stiprintuvai yra saugūs?

Tai priklauso nuo to, kokias funkcijas jis suteikia. Paprastai žaidimų stiprintuvai optimizuoja jūsų žaidimų patirtį uždarydami fonines programas ir atlaisvindami atmintį. Tačiau yra keletas įrankių, leidžiančių perprasti procesorių / GPU, ir, nors ši operacija paprastai yra saugi, netinkamas jos atlikimas gali padaryti daugiau žalos nei naudos.


Redaktoriaus pastaba: Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2017 m. Rugpjūčio mėn. Ir nuo to laiko atnaujintas ir atnaujintas 2020 m. Balandžio mėn., Siekiant šviežumo, tikslumo ir išsamumo.