„ScanGuard Antivirus“: štai ką reikia žinoti apie tai

Naršydami „ Microsoft“ forume pastebėjome, kad yra vienas terminas, kuris atkreipė daugelio žmonių dėmesį: „  ScanGuard“ . Dauguma vartotojų mano, kad ši programinė įranga iš tikrųjų yra kenkėjiška programa, ir vengia jos įdiegti savo mašinose.

Kiti „Windows“ vartotojai nėra tikri, ar „ScanGuard“ yra virusas, ar ne, ir tiesiog nori surinkti daugiau informacijos apie tai. Taigi, ar „ScanGuar“ yra kenkėjiška programa, ar ne?

„ScanGuard Antivirus“ suglumina „Windows“ vartotojus


Nenaudokite to, manau, kad tai sukčiai. Pirmas triukas yra nemokamas - o ne, tai nėra, anksčiau ar vėliau jūsų smegenys paklaus, kiek man tai kainuos, tęskite savo pavojų! Jei vis tiek išeisite (sveikas protas įsijungs), įsitikinkite, kad visa tai galite ištrinti.

„ScanGuard“ yra kompiuterio valymo ir optimizavimo įrankis. Kadangi tai labai nauja programa, apie ją nėra daug informacijos. Visi duomenys rodo, kad „ScanGuard“ buvo išleista praėjusių metų rugsėjį, tačiau tai, kad jos kūrėjai dar nepateikė daugiau informacijos potencialiems vartotojams, iš tikrųjų kelia nerimą.

Tačiau atrodo, kad oficiali įrankio svetainė yra tikra, nors tai nėra tvirtas vertinimo kriterijus.

„ScanGuard“ yra nemokama įdiegti, tačiau kasmet prenumeruojama 49,00 USD. Kalbant apie vartotojų atsiliepimus, atrodo, kad „ScanGuard“ palieka daug norimų rezultatų, nes jos elgesys yra panašus į kenkėjiškų programų.

Štai ką praneša vienas vartotojas:

Saugokitės šios „Scanguard“ programinės įrangos. Jei neperkate pašalinimo įrankių radę kelias problemas jūsų kompiuteryje, jis perims jūsų kompiuterį per „Edge“ naršyklę ir grasins jį užrakinti.

Kiti vartotojai praneša, kad nors gerai žinomi antivirusiniai sprendimai negali aptikti jokių grėsmių jų mašinose, „ScanGuard“ pateikia ilgą galimų grėsmių sąrašą.

didelis sukčius nėra nemokamas. mano kompiuteryje rasta daugybė kenkėjiškų programų, kurios buvo ką tik nuskaitytos ir buvo saugios bei aiškios, tačiau jie pateikia daugybę iš anksto įdiegtų įspėjimų apie infekcijas, kurių tiesiog nėra. tada jie tikisi, kad jūs jį nusipirksite, kad išvalytumėte savo fiktyvią kenkėjišką programą, o ne „Free“ - tik afera, jos nenaudokite.

Ką „Microsoft“ sako apie „ScanGuard“?


scanguard kenkėjiška programa

„Microsoft“ forumo moderatoriai rekomendavo vartotojams laikytis „Microsoft Security Essentials“ ir „Windows Defender“. Šie įrankiai yra pakankamai galingi, kad apsaugotų jūsų kompiuterį nuo praktiškai visų tamsoje slypinčių grėsmių.

Jei naudojate „Vista“ arba „Windows 7“, naudokite „MSE - Free“. Jei naudojate „Windows 8 / 8.1“ ir „10“, naudokite „Windows Defender“, kuris tose OS yra pilna antivirusinė programa (tokia pati kaip MSE).

Ir naudokite „Windows“ ugniasienę. Jei reikia, naudokite „Malwarebytes - Free“ kaip skaitytuvą pagal pareikalavimą.

Kodėl tiek daug žmonių reklamuoja „ScanGuard“?

Daugelis vartotojų taip pat stebisi, kodėl yra tiek daug technologijų svetainių ir technologijų guru, reklamuojančių šį produktą. Yra nemažai teigiamų „ScanGuard“ apžvalgų, kurias galima rasti internete.

Verta paminėti, kad „ScanGuard“ turi labai viliojančią partnerių programą, jos partneriai gali uždirbti iki 70 USD už kiekvieną vartotoją, užsiregistravusį mokamoje sąskaitoje.

Žinoma, taip pat gali būti vartotojų ir technologijų svetainių, kurios iš tikrųjų rado vertę „ScanGuard“ ir tada nusprendė reklamuoti produktą - kiekvienam savo.

Siūloma „ScanGuard“ antiviruso alternatyva


Prieš tapdami „ScanGuard“ auka, primygtinai rekomenduojame išbandyti geriausią „Windows“ kompiuterio antivirusinę programinę įrangą.

Nors nė viena kibernetinio saugumo įmonė nepatvirtino, kad „ScanGuard“ yra kenkėjiška programa, nestabilus šio įrankio elgesys nerekomenduojamas. Iš tiesų, atrodo, kad programa yra tikra, tačiau jos reklamos programos elgesys sugadina jos patikimumą.

Vartotojai skundėsi savo rinkodaros požiūriu: galite jį nemokamai atsisiųsti, naudoti nuskaitydami kompiuterį, tačiau iš tikrųjų pašalinę aptiktas grėsmes turite parodyti „ScanGuard“ pinigus.

Daugelis vartotojų neturėtų tokio priešiško požiūrio į „ScanGuard“, jei viskas būtų aiškiai išdėstyta nuo pat pradžių. Vėlgi, techniškai kalbant, „ScanGuard“ kompanija niekada nemelavo, nes niekada nenurodė, kad įrankis taip pat pašalins grėsmes nemokamai.

Iš tiesų, atsisiuntimo ir nuskaitymo procesai yra nemokami. Tačiau jei norite, kad „ScanGuard“ pereitų į kitą lygį, turite sumokėti.

Išvados - „ScanGuard“: sukčiai ar teisėti?

Trumpai tariant, mes niekam nerekomenduojame „ScanGuard“. Yra daug vartotojų atsiliepimų, kurie nurodo į kenkėjišką programą panašų elgesį. Be to, atrodo, kad nuskaitymo rezultatai visada yra vienodi, ir tai kelia daug klausimų.

Kitas nepatogus elementas yra įmonės „ScanGuard Antivirus“ reakcijos stoka. Dauguma vartotojų atsiliepimų yra neigiami, tačiau „ScanGuard“ dar nepateikė jokių komentarų apie situaciją.

Tačiau jei nuspręsite tai paleisti, įdiekite jį į seną kompiuterį, kuriame nelaikote pagrindinių failų ir aplankų. Tokiu būdu galite greitai suformatuoti įrenginį, jei jums nepatinka programinės įrangos elgesys.

Be to, prieš įdiegdami programinę įrangą nepamirškite sukurti atkūrimo taško. Jei kas nors negerai, galėsite atkurti kompiuterio nustatymus ir failus tokiu laiku, kai viskas vyko sklandžiai.

Palikite komentarą žemiau ir praneškite mums, kokia buvo jūsų patirtis iki šiol naudojant „ScanGuard“ sistemoje „Windows 10“ ar bet kurioje kitoje „Windows OS“ versijoje.

Redaktoriaus pastaba : Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2016 m. Lapkričio mėn. Ir nuo to laiko buvo visiškai atnaujintas ir atnaujintas dėl šviežumo, tikslumo ir išsamumo.

SUSIJUSIOS ISTORIJOS, KURIAS REIKIA TIKRINTI:

  • „DXXD“ išpirkos programų kūrėjai kenkėjiškų programų iššifruoti neįmanoma
  • „StrongPity“ kenkėjiška programa kenkia teisėtiems „WinRaR“, „TrueCrypt“ diegėjams
  • Stebėdama tinklo srautą, „FakeNet“ sužino, kokia yra kenkėjiška programa