Kaip perkelti „Windows 10“ į SSD be naujo įdiegiant

 • OS perkėlimas iš naujo SDD gali pagerinti sistemos paleidimo laiką ir bendrą našumą.
 • Šiame straipsnyje mes parodome, kaip perkelti jau įdiegtą sistemą į SSD, neatliekant švaraus diegimo.
 • Kol laukiate, kol perkėlimas bus baigtas, peržiūrėkite visą mūsų „Windows 10“ vadovų biblioteką. Tikrai rasite ką nors naudingo!
 • Dar daugiau vadovų rasite mūsų nešiojamųjų kompiuterių ir kompiuterių trikčių šalinimo centre.
paprasti metodai, kaip perkelti „Windows 10“ į SSD be naujo įdiegiant

„Windows 10“ jau pagerino įkrovos laiką, palyginti su ankstesnėmis „Windows“ versijomis, tačiau perkėlus jį iš įprasto HDD į naują SDD, dar labiau pagerės įkrovos laikas ir bendras sistemos veikimas.

Daugeliui vartotojų kyla klausimas, ar jie gali perkelti OS į SSD neprarasdami duomenų. Yra keli būdai, kaip perkelti sistemos duomenis iš dabartinio HDD į naują SDD, ir apie juos visus kalbėsime šiame straipsnyje.

Tikriausiai paprasčiausias sprendimas yra švarus diegimas SSD diske, tačiau prarasite visus duomenis ir turėsite dar kartą įdiegti visas programas.

Tai gali užtrukti dar daugiau laiko nei jau įdiegtos operacinės sistemos perkėlimas. Bet jei nemėgstate eksperimentuoti, galite pasirinkti šį kelią.

Naujos „Windows 10“ kopijos diegimas SSD diske nesiskiria nuo diegimo HDD. Turite suformatuoti dabartinį sistemos skaidinį ir tada tiesiog įdiekite naują „Windows 10“ kopiją SSD.


Nauja „Windows“ diegimo programa gali padėti atsikratyti kenkėjiškų programų? Štai kaip tai padaryti patys.


Kaip perkelti „Windows 10“ į SDD?

Bet taip pat yra būdas perkelti jau įdiegtą sistemą į SSD, neatliekant švaraus diegimo. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai klonuoti savo sistemos skaidinį į SSD ir viskas gerai.

Trumpai tariant, turite sukurti atsarginę disko kopiją, sumažinti vietos diske, nukopijuoti sistemos skaidinį į SSD ir suformatuoti sistemos skaidinį HDD.

Ar viskas taip paprasta? Ne, norint tinkamai perkelti OS, reikia šiek tiek padirbėti. Likusioje straipsnio dalyje mes parodysime jums visas būtinas instrukcijas, kaip tinkamai įdiegtą sistemą perkelti į SSD diską.

Tačiau visų pirma turite sukurti atsarginę duomenų kopiją, nes jei kažkas negerai, galite juos prarasti visam laikui ir tai bus reikalinga procesui.

Kai kuriate atsarginę kopiją savo diske, laikas atsikratyti papildomos vietos diske, nes SSD diskuose yra daug mažiau vietos nei įprastuose standžiuose diskuose, todėl norime, kad jūsų sistemos skaidinys tilptų į SSD diską.

Taigi, ištrinkite asmeninius failus, muziką, nuotraukas, vaizdo įrašus ir ypač visus ne sistemos failus, kad jūsų skaidinys būtų kuo mažesnis. Gerai ištrinti asmeninius dalykus, nes atlikę procesą galėsite juos susigrąžinti iš atsarginės kopijos.paruoškite diską atsarginėms kopijoms

Prieš perkeldami jį į SSD, taip pat rekomenduojama atlikti sistemos kietojo disko defragmentavimą.


Jūsų kietasis diskas yra per daug griozdiškas? Šie defrag įrankiai gali greitai išsaugoti HDD.


Ir dabar pagaliau atėjo laikas perkelti „Windows 10“ į SSD! Norėdami tai padaryti, atlikite vieną iš šių veiksmų.

Kaip perkelti OS iš HDD į SSD?

1. Naudokite „Laplink PCMover“ atsisiųsti

„Laplink PCMover“  yra maža darbalaukio programa, kuri gali padėti lengvai perkelti visus failus, nustatymus ir vartotojų profilius į savo SSD. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai atsisiųsti programinę įrangą ir atlikti paprastus vedlio veiksmus.

Naudojant „Laplink PCMover“, visas procesas yra be rūpesčių, ypač patogus vartotojui ir intuityvus. Programos yra įdiegtos ir paruoštos naudoti iškart. 

Nepaprastai svarbu, kad jums nereikia OS vaizdų, DVD diskų, atsisiuntimo nuorodų, OS raktų ar panašių. Jums tiesiog reikia sukonfigūruoti perkėlimą, o įrankis atliks visa kita už jus!

„Laplink PCMover“

„Laplink PCMover“

„Laplink PCMover“ padeda perkelti visus svarbiausius failus, aplankus ir programas iš kompiuterio į SSD. Nereikia jokių papildomų OS vaizdų, jokių kompaktinių diskų ar programų raktų! 39,95 USD Apsilankykite svetainėje

Kaip perkelti savo OS į „Laplink PCMover“?

 1. Pirmiausia atsisiųskite „Laplink PCMover“ į savo kompiuterį ir SSD. (Įsitikinkite, kad visuose proceso etapuose SSD yra prijungtas prie jūsų kompiuterio.)
 2. Tada atidarykite įrankį tiek savo kompiuteryje, tiek SSD.
 3. Pasirinkite, kurį tinklo metodą naudosite prijungdami savo sistemas perdavimui. „Laplink“ rekomenduoja naudoti „WiFi“.
 4. Tada vykdykite ekrane rodomus raginimus, kad įrankis galėtų atrasti SSD (matomas kaip Naujas kompiuteris).OS perkėlimui naudokite laplink pcmover
 5. Kai abu bus sujungti, SSD atidarykite „Laplink PCMover“.
 6. Spustelėkite „Analizuoti kompiuterį“, tada vadovaukitės raginimais, kad pritaikytumėte tai, ką norite perkelti, ir leiskite perkelti.perkelkite OS su laplink

Tai užtruks kelias valandas, kol procesas bus baigtas.


2. Naudokite „AOMEI Backupper“

 1. Visų pirma, turite atsisiųsti ir įdiegti „  AOMEI Backupper“ į savo kompiuterį.
 2. Tada turite prijungti standųjį diską prie kompiuterio.
 3. Dabar eikite į „ Clonea“, tada į „ System Clone“, kad pradėtumėte procesą. AOMEI atsarginės kopijos sistemos klonas
 4. Dabar jūsų kompiuteryje turėtų būti rodomas naujas langas, kuriame bus klausiama, kur norite perkelti OS failus. Pasirinkite savo SSD ir patvirtinkite savo pasirinkimą.„Windows 10“ perkelia SSD
 5. Paspauskite „ Kitas“ ir vykdykite ekrane pateikiamas instrukcijas, kad užbaigtumėte procesą. Tai taip paprasta.
Redaktoriaus pasirinkimas „ „aomei backupper“ produkto vaizdasAOMEI Backupper“
 • Nelaimingo atsistatymo sprendimas
 • Failų ir aplankų sinchronizavimas realiuoju laiku
 • Palaiko „Windows 10“, 8.1 / 8, 7
Gaukite dabar „AOMEI Backupper“

Jei baigus klonavimo procesą „Windows“ neįsijungs, vadovaukitės šiuo vadovu, kad išspręstumėte problemą.

Viskas apie tai, kad jūsų „Windows 10“ dabar sėkmingai perkelta į SSD diską ir nuo šiol jis veiks daug greičiau.


Kaip atkurti asmeninius failus ir vartotojo aplankus

Kadangi jūsų SSD tikriausiai nėra pakankamai vietos, turėsime atkurti jūsų failus sename, suformatuotame HDD diske.

Pirmiausia eikite į seną diską (kuris dabar yra visiškai tuščias) ir sukurkite naują aplanką, kuriame saugysite visus savo vartotojo aplankus ir asmeninius failus. Pavadinkite viską, ko norite (mes naudojome „WinReport“).

Dabar eikite į C:Usersir turėtumėte pamatyti visus savo vartotojo aplankus. Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite kiekvieną, eikite į Ypatybės ir tada eikite į skirtuką Vieta.

Spustelėkite mygtuką Perkelti ir kaip tikslą pasirinkite naujai sukurtą aplanką. Visi jūsų vartotojo aplankai, pvz., „Darbalaukis“, „Atsisiuntimai“, „Dokumentai“, „Paveikslėliai“, „Muzika“ ir kt., Turėtų būti dedami į senąjį HDD diską.perkelkite „Windows 10“ į „ssd 4“

Galiausiai belieka atkurti asmeninius failus. Norėdami atkurti asmeninius failus į seną HDD diską, atlikite šiuos veiksmus:

 1. Atidarykite atsarginę kopiją (kad ir ką pasirinktumėte kaip atsarginę paskirties vietą, debesį, išorinę saugyklą, kitą skaidinį ir pan.)
 2. Dabar vilkite visus savo vartotojo failus (dokumentus, muziką, paveikslėlius ir kitus failus) į naujus „Mano dokumentai“, „Mano muzika“ ir kitus aplankus.

Tai padarius, bus prieinami visi jūsų asmeniniai failai, be to, kad jie nėra sistemos skaidinyje. Bet jums gali tekti pakeisti mėgstamų programų ir žaidimų nustatymus, nes jie tikriausiai išsaugos failus senajame „ Mano dokumentai“.

Jei norite iš naujo įdiegti „Windows 10“ programas naujame diske, peržiūrėkite šį vadovą, kad galėtumėte sklandžiai pereiti.


Tai būtų viskas, mes pristatėme jums išsamų vadovą, kaip perkelti „Windows 10“ sistemą iš senojo HDD skaidinio į SSD ir kaip viską atlikti.

Jei vykdėte mūsų instrukcijas ir sėkmingai perkėlėte sistemą į SSD, papasakokite mums savo įspūdžius toliau pateiktame komentarų skyriuje ir mes būtinai pažvelgsime.


DUK: Skaitykite daugiau apie OS perkėlimo sprendimus

 • Kaip nemokamai perkelti savo OS į SSD?

Mes rekomenduojame naudoti trečiosios šalies įrankį, kuris tai padarys už jus. Peržiūrėkite šį vadovą, kaip perkelti savo OS į SSD.

 • Koks turėtų būti „Windows 10“ SSD?

Rekomenduojama turėti bent 20 GB laisvos vietos naujajame SSD diske, norint perkelti ar įdiegti „Windows 10“.

 • Koks yra geriausias „Windows 10“ SSD?

Yra daugybė variantų, tačiau susiaurinkite sąrašą, atsižvelgdami į pajėgumą, perdavimo greitį ir, žinoma, kainą. Šiame atnaujintame geriausių SSD diskų sąraše turime keletą rekomendacijų.

Redaktoriaus pastaba: Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2015 m. Gruodžio mėn. Ir buvo atnaujintas dėl šviežumo ir tikslumo 2020 m. Birželio mėn.