Kaip atidaryti .tif failus nepakenkiant kokybei

 • TIF failas (Tagged Image Format) yra failo formatas, naudojamas aukštos kokybės vaizdams be praradimo išsaugoti.
 • Tif failai dažnai naudojami skaitmeninėms nuotraukoms, apdorotoms OCR programine ir technine įranga, skaitytuvais ir pan., Saugoti.
 • „Adobe Acrobat DC“ yra bene geriausia programinė įranga, kurią galite naudoti atidarydami ir peržiūrėdami .tif failus, kaip ir visi kiti šiame vadove išvardyti įrankiai.
 • Norėdami gauti daugiau naudingų vadovų, apsilankykite mūsų centre, skirtame failų atidarytuvams.
geriausias programinės įrangos vaizdas TIF failus

TIF failą arba TIFF failo plėtinys yra trumpas Tagged vaizdo formatas , kuris yra failas, kuris saugo aukštos kokybės grafika ir palaiko lossless suspaudimo tokia, kad jos savininkai gali lengvai archyvuoti vaizdus be kompromisų dėl kokybės, tačiau vis dar Išsaugoti diske.

Jis dažnai naudojamas vaizdams, pavyzdžiui, skaitmeninėms nuotraukoms, saugoti, be to, jį plačiai palaiko tokios programos kaip skaitytuvai, faksas, teksto apdorojimas, optinis simbolių atpažinimas ir leidyba darbalaukyje.

Šio tipo failai yra lankstūs ir pritaikomi vaizdams ir duomenims tvarkyti viename faile, o dėl jo galimybės saugoti nuostolingų formatu jis tampa naudingesnis vaizdų archyvas, nes juos galima redaguoti ir iš naujo išsaugoti neprarandant vaizdo kokybės.

Kaip atidaryti .tif failus „Windows 10“

 1. Naudokite nuotraukų peržiūros programą
 2. Naudokite failų arba vaizdų keitiklio programinę įrangą

1. Atidaromi .tif failai, kuriuos norite peržiūrėti

Yra daugybė programų, kurias galima naudoti norint atidaryti .tif failus „Windows 10“, tačiau jei norite tiesiog jį peržiūrėti, galite pasirinkti nuotraukų peržiūros priemonę, pvz., Numatytąją, įmontuotą „Windows Photo Viewer“ arba „Photos“ programą.

2. Naudokite failų ar vaizdų keitiklį

 • Geriausias pasirinkimas: „Adobe Acrobat DC“

„Adobe Acrobat Reader DC“

Atidarius .tif failus integruotoje „Windows“ nuotraukų peržiūros priemonėje arba „Windows“ nuotraukų programoje, gali kilti sunkumų. Jei norite išvengti galvos skausmo ir atidaryti .tif failus paprasčiausiai dukart spustelėdami, „Adobe Acrobat DC“ yra jums tinkamas įrankis.

Negana to, bet taip pat galite naudoti konvertuodami .tif failus į kitą formatą arba PDF failus .tif failams. Viskas, ką jums reikia padaryti, yra paspausti mygtuką Išsaugoti kaip ir pasirinkti norimą naudoti formatą.

⇒ Atsisiųskite „Adobe Acrobat DC“

 • Rekomenduojamas sprendimas: atsisiųskite „File Viewer Plus“

„File Viewer Plus“

Mes labai rekomenduojame atsisiųsti „File Viewer Plus“. Tai yra labai galingas įrankis, kuris atveria daugiau nei 300 failų tipų ir leidžia juos redaguoti tiesiogiai savo sąsajoje.

Be jokių problemų lengvai atidarysite, redaguosite ir konvertuosite .tif failus į kitus formatus.

 • Atsisiųskite dabar „File Viewer Plus 3“

Kitos nuotraukų peržiūros programos, kurias galite naudoti, yra:

 • Irfanview

irfanview nuotraukų žiūrovas

„Irfanview“ yra viena iš populiariausių ir geriausių nuotraukų peržiūros programinės įrangos, kurią galite gauti. Jis yra mažas, labai greitas ir kompaktiškas, be to, jei esate pradedantysis, jį naudoti taip paprasta.

Profesionalai taip pat gali pasinaudoti šiuo galingu įrankiu, kuris, skirtingai nei kiti nuotraukų žiūrovai, sukurtas siekiant sukurti naujas, unikalias ir įdomias jūsų grafikos funkcijas.

Iš tikrųjų tai yra pirmasis nuotraukų žiūrovas visame pasaulyje, teikiantis daugiašalį TIF palaikymą. Be to, jis yra visiškai nemokamas, jei nenaudojate komerciniais tikslais, kitaip turėtumėte užsiregistruoti 12 USD komerciniam naudojimui.

Atsisiųskite „Irfanview“

- SUSIJ:: 10 geriausių „Windows 7“ nuotraukų peržiūros priemonių

 • „XNView“

„XNView“

Tai taip pat yra viena iš geriausių pasaulyje naudojamų „Windows“ nuotraukų peržiūros programinės įrangos, kuri taip pat gali konvertuoti vaizdus, ​​nes palaiko daugiau nei 500 vaizdo formatų. Taip pat galite redaguoti vaizdus ir eksportuoti daugiau nei 70 vaizdų formatų.

Jis turi neprilygstamą suderinamumą palaikant formatus, įskaitant animuotus nejudančius formatus.

Atsisiųskite „XNView“

Atidaromi .tif failai, kuriuos norite redaguoti

Jei norite redaguoti .tif failą, neatsižvelgiant į tai, ar jis yra kito formato, ar ne, galite jį konvertuoti neįdiegę TIF formato nuotraukų redagavimo programos.

Vienas iš nuotraukų redagavimo įrankių, kurį galite naudoti nemokamai, yra GIMP , nemokama nuotraukų redagavimo programinė įranga su sudėtingais redagavimo įrankiais, kad sukurtumėte nuostabias ir vizualiai patrauklias nuotraukas savo bibliotekoje, nors norint suprasti ir naudoti reikia papildomų įgūdžių ar laiko.

Taip pat galite naudoti „Adobe Photoshop“, nors tai nėra nemokama. „GeoTIFF“ failams galite atidaryti naudodami „GDAL“, „Geosoft Oasis montai“, „MathWorks 'MATLAB“ ir „ESRI ArcGIS“ darbalaukio programinę įrangą.

Kaip atidaryti .tif failus „Windows 10“

Naudodami vaizdų peržiūros priemonę ar nuotraukų redaktorių, palaikantį .tif failus, galite tiesiog atidaryti failą pačioje programoje ir išsaugoti .tif failą kitu vaizdo formatu. Tai atliekama spustelėjus Failas ir pasirinkus Išsaugoti kaip.

Taip pat galite naudoti failų keitiklius, kurie konvertuoja vieną vaizdo failo formatą į kitą, pvz., .Tif failus. Jei negalite naudoti atvaizdo ar grafinio failo, nes formatas nepalaikomas, išbandykite vaizdų failų keitiklio programinę įrangą.

Ar naudojate .tif failus? Pasidalykite su mumis, kaip juos atidarote, palikdami komentarą žemiau esančioje skiltyje.

DUK: Sužinokite daugiau apie TIF failus

 • Kokia programa atvers TIF failą?

Norėdami atidaryti TIF failus, galite naudoti vieną iš šių programų: „Windows Photo Viewer“, „Adobe Acrobat DC“, „File Viewer Plus“ arba „Irfan View“.

 • Kuo skiriasi JPEG ir TIFF?

TIFF failai yra didesni nei JPEG failai ir gali sutaupyti daugiau gylio nei jų JPEG atitikmenys. Be to, TIFF failuose gali būti saugomi keli sluoksniuoti vaizdai.

 • Ar turėčiau nuskaityti TIFF ar JPEG formatu?

Jei nuskaitysite dokumentus, kad juos archyvuotumėte, turėtumėte juos nuskaityti TIFF failo formatu, kad išsaugotumėte visą vaizdo informaciją. Jei failo dydis yra svarbus, nuskaitykite failus JPEG formatu, nes šis formatas suglaudina vaizdus, ​​o tam reikia mažiau vietos.

Redaktoriaus pastaba: Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2018 m. Balandžio mėn. Ir nuo to laiko buvo atnaujintas dėl šviežumo ir tikslumo.