Kaip naudoti „Windows 10“ kompiuterį kaip TV imtuvą: 5 geriausios programos, kurias galite įdiegti

Geriausios „Windows 10“ televizoriaus derintuvo programos

Naudojant kompiuterį kaip TV imtuvą, lengvai pasieksite įsigydami aparatūros komponentą.

Šis specialus aparatinės įrangos komponentas, tiesiog vadinamas TV imtuvu, gali būti pritvirtintas prie pagrindinės plokštės ir suteikia prieigą prie televizoriaus tiesiai iš „Windows“ kompiuterio ar nešiojamojo kompiuterio.

Televizoriaus kabelis turi būti prijungtas prie TV imtuvo aparatinės įrangos kortelės ir naudodamas specialią programinę įrangą savo kompiuteryje galite pamatyti mėgstamas TV programas.

Na, naudojant „Windows 10“ sistemą viskas nėra taip paprasta, kaip anksčiau, ir jūs pamatysite, kodėl per kelias sekundes.

Atnaujinimas į „Windows 10“ turi savo privalumų, nors mes taip pat galime aptarti apie specialias funkcijas, kurios buvo įtrauktos į ankstesnius „Windows“ kūrinius ir kurių nėra „Windows 10“ platformoje.

Ir galbūt svarbiausia programa, kuri buvo išstumta iš naujos „Windows“ programinės įrangos, yra „Windows Media Center“.

„Windows Media Center“ daugiausia buvo naudojama TV turiniui perduoti arba „Windows“ kompiuteriui naudoti kaip TV imtuvą.

Taigi, jei televizoriaus derintuvo kortelė prijungta prie jūsų „Windows 10“ kompiuterio, negalite naudoti integruoto sprendimo, kad galėtumėte lengvai peržiūrėti televizijos programas tiesiai savo įrenginyje.


Įspėjimas apie epinį vadovą! Nustatykite savo TV imtuvą „Windows 10“ kaip tikras technikas!


Deja, „Windows Media Center“ nebeliko visam laikui, nes „Microsoft“ neplanuoja jo vėl integruoti būsimų naujinimų metu arba pridėti panašių funkcijų „Windows 10“ pagrindinėje sistemoje.

Iš esmės vienintelis būdas vis tiek naudoti „Windows 10“ kompiuterį kaip TV imtuvą bus naudoti specialią trečiosios šalies programą.

Na, šiuo atžvilgiu per šias eilutes apžvelgsime geriausią 5 programinę įrangą, leidžiančią jums gauti skaitmeninę televiziją (DVB) savo kompiuteryje.

Reklama

Geriausios nemokamos TV derintuvo programos, skirtos „Windows 10“

Žiniasklaidos portalas

„Windows 10“ žiniasklaidos portalas„Media Portal“ yra geriausias klasikinės „Windows Media Center“ platformos pakaitalas. Tai yra atvirojo kodo žiniasklaidos centras, iš kurio galite žaisti ir įrašyti mėgstamas TV programas.

Programinė įranga išplės klasikinio TV derintuvo galimybes ir pavers jūsų „Windows 10“ kompiuterį sudėtingu ir visišku medijos sprendimu.


Norite įrašyti mėgstamas televizijos laidas? Patikrinkite geriausius „Windows 10“ programinės įrangos sprendimus.


Programinė įranga yra lengva, todėl gali veikti net žemos klasės konfigūracijose be didelių problemų, tokių kaip pakimba ar užstringa ekranas.

Tai taip pat yra atvirojo kodo žiniasklaidos centras, o tai reiškia, kad galite atsisiųsti, įdiegti ir paleisti programą neišleisdami pinigų.

„Windows 10“ medijos portalą galite atsisiųsti iš toliau pateiktos nuorodos.

  • Gaukite „Media Portal“

KitasPVR

kitas „Windows 10“ langasKita atvirojo kodo programa, kurią galima naudoti „Windows 10“ sistemoje, norint kompiuterį paversti TV imtuvu, yra „NextPVR“.

Programinė įranga turi patogesnę vartotojo sąsają (palyginti su „Media Portal“) su intuityviomis galimybėmis ir tolesniais pritaikymais, kuriuos be problemų gali atlikti visa šeima.


„Windows 10“ neatpažįsta jūsų televizoriaus? Štai ką jūs turite padaryti!


Tarp įmontuotų funkcijų galime paminėti integruotą įvairių įrenginių palaikymą (DVB, ATSC, QAM, DMB-T, Analog ir kt.).

Be to, galite mėgautis mėgstamomis TV funkcijomis, tokiomis kaip tiesioginė televizija, TV gidas, paieška internete arba įrašai ir žiniatinklio tvarkaraštis.

„NextPVR“ yra nemokama, nors oficialiame tinklalapyje galite patekti į skiltį „Paaukoti“, jei norite paremti projektą ir toliau tobulinti.

Programą galima atsisiųsti iš toliau pateiktos nuorodos - tiesiog atsisiųskite vykdomąjį failą ir paleiskite jį; tada vykdykite ekrane pateikiamus raginimus ir mėgaukitės.

  • Gaukite „NextPVR“

Kodi

koditv langai 10Buvęs „Xbox Media Center“, pervadintas į „Kodi“, yra „Windows“ parduotuvėje ir gali būti naudojamas kaip jūsų TV imtuvo programa.

„Kodi“ pasiūlys prieigą prie įvairių srautinių šaltinių ir pasiūlys pakankamai funkcijų, kad būtų užtikrinta tinkama TV imtuvo patirtis. Tai nėra geriausia naudoti programa, tačiau ją gali lengviau valdyti ir konfigūruoti.


„Kodi“ neveikia „Windows 10“? Nesijaudinkite, mes turime jums tinkamą sprendimą.


Galite atsisiųsti nemokamai iš „Microsoft Store“ arba tiesiog galite pasiekti žemiau esančią tiesioginę nuorodą.

  • Gaukite „Kodi“

Embis

„emby“ geriausias televizoriaus derintuvo langai 10

„Emby“ yra dar vienas atviro kodo medijos grotuvas, kurį galima nemokamai gauti. Jis veikia „Windows“, „Linux“, „Xbox 360“, „Android TV“, „Amazon Fire TV“ ir „Chromecast“.

Tai lengva naudoti, o srautą galima pasiekti bet kuriame įrenginyje. Tai taip pat sukuria jūsų medijos atsarginę kopiją debesyje.

Jis turi aukščiausios kokybės versiją, už kurią turėsite sumokėti, tačiau nemokama versija turi daugumą funkcijų, kurių jums kada nors prireiks.

Patikrinkite Emby žemiau esančioje nuorodoje.

  • Paimk Embį

Geriausios „Windows 10“ televizoriaus derintuvo programos (mokama versija)

Dabar pažiūrėkime, kokios yra geriausios rinkoje mokamos aukščiausios kokybės mokamos televizijos derintuvo programinės įrangos versijos.

Šie įrankiai suteikia papildomų funkcijų ir galimybių, palyginti su aukščiau išvardyta nemokama programine įranga.

DVB žiūrovas

„DVB Viewer“ langai 10Jei norite išbandyti labiau specializuotą programą, turėtumėte pasirinkti „DVB Viewer“.

Ši programinė įranga suteiks daugiau funkcijų ir galimybių, kurios gali pagerinti jūsų TV derintuvo patirtį ir kurios gali padėti pritaikyti įvairius šimtus televizijos ir radijo stočių iš visos Europos priėmimo terminus.

Be to, jei norite planuoti, planuoti ir valdyti mėgstamas televizijos programas, laidas ar renginius, programą galima toliau tobulinti naudojant specialius papildinius.

Tai yra išsamus medijos centro įrankis, kuris gali užtikrinti puikią patirtį, net jei jūs visada ieškote geriausių jūsų kompiuteryje esančių programų.


Išsamiame vadove sužinokite, kaip konvertuoti senus filmus į skaitmeninį formatą!


Deja, „DVB Viewer“ programinė įranga nėra nemokama - jei norite įsigyti pagrindinę versiją, turėsite sumokėti 20 €.

Dabar, atsižvelgiant į tai, ko norite pasiekti ir kaip pritaikyti programą ir jos funkcijas, galbūt norėsite pritaikyti tam tikrus papildinius.

Šie priedai taip pat yra mokamos parinktys - pavyzdžiui, už „HbbTV / MHEG-5“ papildinį turėsite sumokėti 14 €, o „DVBViewer Media Server“ papildinys jums kainuos 19 €.

Be to, kadangi mes diskutuojame apie sudėtingą ir išsamią programinę įrangą, „DVB Viewer“ programa gali netinkamai veikti tam tikrose „Windows 10“ konfigūracijose.

Taigi, prieš įsigydami, įsitikinkite, kad paleidote suderinamumo įrankį iš šio puslapio - ši programa nuskaitys jūsų kompiuterį ir jums pasakys, ar jūsų aparatūros konfigūracija suderinama su programa, ar ne.

Galiausiai galite užsisakyti „DVB Viewer“ programą iš toliau pateiktos nuorodos.

  • Gaukite „DVB Viewer“

Taigi, jei vis tiek norite naudoti „Windows 10“ kompiuterį kaip televizoriaus imtuvą, šias programas turėtumėte išbandyti.

Žinoma, yra ir kitų platformų, kurias galite išbandyti, tačiau jei ieškote atvirojo kodo programinės įrangos, optimizuotos ir pritaikytos dirbti tiek vidutinio, tiek aukščiausio lygio našumui, aukščiau aprašyti įrankiai turėtų jums puikiai tikti.

Atminkite, kad naudojant klasikinę TV imtuvo aparatūrą galima pakeisti TV transliacijos šaltiniais arba internetinėmis platformomis, kurios gali pasiūlyti turtingą vaizdo įrašų turinį, pagrįstą mėnesiniu / metiniu mokesčiu, pvz., „Netflix“, „HBO Go“ ir pan.

Jei turite kitų pasiūlymų ar klausimų, palikite juos žemiau esančiame komentarų skyriuje.

Susijusios istorijos, kurias reikia patikrinti:

  • Kokie yra pavojai naudojant nesąžiningas TV transliacijos svetaines?
  • Kaip naudoti kompiuterį kaip „Xbox“ televizorių
  • „Surface Pro“ neprisijungs prie televizoriaus? Štai kaip tai išspręsti

Redaktoriaus pastaba: Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2017 m. Lapkričio mėn. Ir nuo to laiko buvo visiškai atnaujintas ir atnaujintas dėl šviežumo, tikslumo ir išsamumo.