8 žingsniai, kaip pataisyti APC INDEX MISMATCH BSOD

 • BSOD klaidos gali būti gana varginančios „Windows 10“, ir daugeliu atvejų tokio tipo klaidas sukelia nesuderinama tvarkyklė arba sugedusi aparatūra.
 • Siūlome 8 skirtingus veiksmus, kuriuos galite atlikti, kad išspręstumėte APC indekso neatitikimą, tačiau nepamirškite, kad tai greičiausiai yra vairuotojo problema. Atnaujinkite juos visus ir galbūt išjunkite „Realtek“, nes tai dažnas reiškinys.
 • Mėlyni mirties ekranai yra erzinantys ir paprastai labai kriptingo pobūdžio. Išspręskite bet kurią problemą apsilankę mūsų BSoD trikčių šalinimo skyriuje, skirtame šioms problemoms.
 • Dėl kitų klaidų mūsų „Windows 10“ klaidų trikčių šalinimo centras buvo užpildytas daugybe straipsnių ir vadovų, kuriuose paaiškinta, kaip išspręsti daugelį problemų, su kuriomis susiduria vartotojai.
ištaisyti APC INDEX MISMATCH BSOD klaidą

BSOD klaidos gali būti gana varginančios sistemoje „Windows 10“, ir daugeliu atvejų tokio tipo klaidas sukelia nesuderinama tvarkyklė arba sugedusi aparatūra.

„Windows 10“ vartotojai pranešė turintys APC INDEX MISMATCH BSOD klaidą, todėl pažiūrėkime, kaip ją ištaisyti.

Kas yra APC INDEX MISMATCH klaida?

APC_INDEX_MISMATCH klaida gali sukelti daug problemų, nes ji privers jūsų kompiuterį paleisti iš naujo, kai tik pasirodys. Kalbėdami apie šią klaidą, vartotojai pranešė apie šias problemas:

 • „Apc“ indeksas neatitinka „Lenovo“, „Dell“ - ši klaida gali atsirasti beveik bet kuriame įrenginyje, ir „Lenovo“, ir „Dell“ vartotojai pranešė apie šią klaidą. Jei pastebite šią klaidą savo kompiuteryje, turėtumėte sugebėti ją ištaisyti naudodami vieną iš mūsų sprendimų.
 • Apc indekso neatitikimas mėlynas ekranas, BSOD, avarija - APC_INDEX_MISMATCH yra mėlyno ekrano klaida ir, kaip ir bet kuri kita mėlyno ekrano klaida, ji privers jūsų kompiuterį sugesti, kai tik pasirodys. Tačiau turėtumėte sugebėti išspręsti šią problemą atnaujindami tvarkykles.
 • „Apc“ indekso neatitikimas „Windows 7“, „Windows 8“ - ši klaida gali atsirasti kiekvienoje „Windows“ versijoje, net jei naudojate „Windows 7“ ar „Windows 8“, turėtumėte sugebėti išspręsti problemą naudodami vieną iš mūsų sprendimų.
 • Apc indekso neatitikimas ntoskrnl.exe, fltmgr.sys, wdf01000.sys, win32k.sys, vhdmp.sys - Šis klaidos pranešimas kartais suteiks failo, atsakingo už šią klaidą, pavadinimą. Žinodami failo pavadinimą, turite šiek tiek ištirti ir rasti programą ar tvarkyklę, susijusią su šiuo failu.
 • „Apc“ indekso neatitikimas „Realtek“, „Nvidia“ - keli vartotojai pranešė, kad „Realtek“ ir „Nvidia“ įrenginiai kartais gali sukelti šią klaidą. Tokiu atveju būtinai atnaujinkite tvarkykles ir patikrinkite, ar tai išsprendžia problemą.
 • „APC“ rodyklė neatitinka „Windows 10“ naujinimo - kartais ši problema gali kilti įdiegus konkretų naujinimą. Norėdami išspręsti problemą, turite rasti ir pašalinti tą naujinį iš savo kompiuterio. Tai padarius, problema turėtų būti išspręsta.
 • Apc indekso neatitikimas įsijungimas - daugelis vartotojų pranešė apie šią problemą persijungę savo aparatinę įrangą. Jei perjungėte aparatinę įrangą, būtinai pašalinkite „overclock“ nustatymus ir patikrinkite, ar tai išsprendžia problemą.

Veiksmai, skirti pašalinti APC INDEX MISMATCH klaidas

 1. Išjunkite „Realtek HD Audio Manager“ paleidimą
 2. Įdiekite naujausius naujinimus
 3. Patikrinkite savo tvarkykles
 4. Pašalinkite „DisplayLink“ tvarkyklę
 5. Pašalinkite tam tikrą programinę įrangą
 6. Pakeiskite savo RAM dažnį
 7. Išjungti virtualizavimą BIOS
 8. Patikrinkite aparatūrą

1 sprendimas - išjunkite „Realtek HD Audio Manager“ paleidimą

Kartais APC INDEX MISMATCH klaidą gali sukelti tam tikra programa arba tvarkyklė, įdiegta jūsų kompiuteryje. Nemažai vartotojų pranešė, kad apskritai negali prisijungti prie „Windows 10“, nes iškart po prisijungimo jie gautų mėlyną ekraną.

Kadangi nėra galimybės reguliariai prisijungti prie „Windows 10“, norėdami išjungti tam tikrą programą, turite pasiekti saugųjį režimą. Norėdami pasiekti saugųjį režimą, atlikite šiuos veiksmus:

 1. Kol jūsų kompiuteris paleidžiamas, paleiskite jį iš naujo. Prieš pradedant automatinį remontą, turėsite jį paleisti keletą kartų.
 2. „Windows“ turėtų automatiškai pradėti taisymo procesą. Pasirinkite Trikčių šalinimas> Išplėstinės parinktys> Paleisties nustatymai . Spustelėkite mygtuką Paleisti iš naujo .
 3. Kai kompiuteris bus paleistas iš naujo, pamatysite parinkčių sąrašą. Paspauskite F5 arba 5, kad pasirinktumėte saugųjį režimą su tinklu .

Įėję į saugųjį režimą, galite sustabdyti probleminės programos paleidimą atlikdami šiuos veiksmus:

 1. Paleiskite „ Task Manager“ . Jį galite pradėti paspausdami klaviatūros klavišus Ctrl + Shift + Esc .
 2. Paleidus užduočių tvarkyklę , eikite į skirtuką „ Paleistis “.
 3. Pamatysite paleisties programų sąrašą. Jei sąraše matote „ Realtek HD Audio Manager “, dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite jį ir pasirinkite Išjungti . Jei šios programos nėra sąraše, išjunkite visas programas nuo „Windows 10“.

  Apc_index_mismatch „Windows 10“ naujinimas

 4. Uždarykite „Task Manager“ ir iš naujo paleiskite kompiuterį.

2 sprendimas - įdiekite naujausius naujinimus

Pasak vartotojų, kartais galite ištaisyti APC INDEX MISMATCH klaidą paprasčiausiai įdiegdami naujausius naujinimus. Ši klaida gali atsirasti, jei dabartinė „Windows“ versija nesuderinama su jūsų aparatine įranga ar konkrečia programine įranga.

Daugeliu atvejų šią problemą galite išspręsti paprasčiausiai įdiegę naujausius „Windows“ naujinimus. Kad šis procesas būtų racionalesnis, „Windows 10“ automatiškai atsisiųs naujinimus fone.

Tačiau kartais galite praleisti svarbų atnaujinimą dėl tam tikrų klaidų. Tačiau visada galite rankiniu būdu patikrinti, ar yra naujinių, atlikdami šiuos veiksmus:

 1. Paspauskite „ Windows“ klavišą + I, kad atidarytumėte programą „Nustatymai“ . Dabar eikite į skyrių „ Atnaujinimas ir sauga“ .

  „Apc_index_mismatch“ „Windows 7“

 2. Dabar spustelėkite mygtuką Ieškoti naujinimų .

  Apc_index_mismatch ntoskrnl.exe

Dabar „Windows“ tikrins, ar yra galimų naujinių. Jei yra kokių nors naujinių, jie bus automatiškai atsisiunčiami fone. Atsisiuntę naujinius, jie bus įdiegti iškart paleidus kompiuterį.

Keletas vartotojų pranešė, kad šią problemą išsprendė paprasčiausiai įdiegdami naujausius naujinimus, todėl būtinai išbandykite.


3 sprendimas - patikrinkite savo tvarkykles

Klaida APC_INDEX_MISMATCH kartais gali pasirodyti įdiegus naują įrenginį kompiuteryje. Kartais tvarkyklė nėra visiškai suderinama su jūsų kompiuteriu, todėl ši klaida gali pasirodyti.

Norėdami išspręsti šią problemą, turite įsitikinti, kad įdiegtas įrenginys naudoja naujausias tvarkykles, kad išvengtumėte suderinamumo problemų. Norėdami atnaujinti įrenginio tvarkykles, atlikite šiuos veiksmus:

 1. Pasirenkama : jei negalite pasiekti „Windows 10“, įveskite saugųjį režimą ir pereikite prie 2 veiksmo .
 2. Paleiskite „ Device Manager“ . Tai galite padaryti paspausdami „ Windows“ klavišą + X ir sąraše pasirinkdami „ Device Manager“ .

  Apc_index_mismatch „Lenovo“

 3. Paleidus „ Device Manager“ , raskite naujai įdiegtą įrenginį. Jei pamatysite nežinomą įrenginį  arba bet kurį įrenginį su geltonu trikampiu, turėsite atnaujinti jo tvarkykles. Tai galite padaryti tiesiai iš „Device Manager“, dešiniuoju pelės mygtuku spustelėdami įrenginį ir pasirinkdami Atnaujinti tvarkyklę . Be to, galite atsisiųsti naujausius tvarkykles internete.

  Apc indeksas neatitinka „Realtek“

Jei norite, kad „Windows 10“ kompiuteryje nebūtų klaidų, primygtinai rekomenduojame atnaujinti visus tvarkykles. Rankinis tvarkyklių atnaujinimas gali būti ilgas procesas, tačiau naudodami šią tvarkyklių atnaujinimo programinę įrangą galite atnaujinti visus tvarkykles vienu paspaudimu.

 • TAIP PAT SKAITYKITE: Ištaisykite klaidos kodą 0xc004c003 sistemoje „Windows 10“

4 sprendimas - pašalinkite „DisplayLink“ tvarkyklę

Nemažai vartotojų pranešė, kad šią problemą sukėlė „DisplayLink“ tvarkyklės. „DisplayLink“ yra naudinga, kai turite papildomą monitorių, tačiau, deja, atrodo, kad yra tam tikrų problemų dėl „DisplayLink“ tvarkyklės ir „Windows 10“.

Norėdami išspręsti šią problemą, turėsite iš kompiuterio pašalinti „DisplayLink“ programinę įrangą. Norėdami tai padaryti, atlikite šiuos veiksmus:

 1. Atidarykite Valdymo skydą ir eikite į Programos and Features .

  „Apc_index_mismatch“ mėlynas ekranas

 2. Sąraše raskite „ DisplayLink Core“ programinę įrangą ir ją pašalinkite.
 3. Pašalinę iš naujo paleiskite kompiuterį.

Norėdami visiškai pašalinti „DisplayLink“ tvarkyklę, turite atsisiųsti ir paleisti „DisplayLink Installation Cleaner“. Panaudojus šią programinę įrangą, „DisplayLink“ tvarkyklė turėtų būti visiškai pašalinta, o APC_INDEX_MISMATCH klaida turėtų būti ištaisyta.


5 sprendimas - pašalinkite tam tikrą programinę įrangą

Tokia programinė įranga kaip „LogMeIn“ gali sukelti APC_INDEX_MISMATCH klaidą, todėl patartina ją atnaujinti arba pašalinti iš kompiuterio. Be „LogMeIn“, šią problemą gali sukelti tam tikra antivirusinė programinė įranga, ypač „Norton“ ir „Avast“.

Jei naudojate kurią nors iš šių antivirusinių programų, raginame jas pašalinti naudojant „Norton“ pašalinimo įrankį arba „Avast Cleaner“.

Jei nenaudojate nė vieno iš šių įrankių, vis tiek turėtumėte pabandyti pašalinti antivirusinę programinę įrangą ir patikrinti, ar tai išsprendžia problemą. Jei ketinate pereiti prie kitos antivirusinės programinės įrangos, mes jau apėmėme geriausias „Windows 10“ antivirusines programas, todėl turėtumėte jas patikrinti.

Jei problema yra antivirusinė programa, galite apsvarstyti galimybę pereiti prie kitos antivirusinės programinės įrangos. Yra daugybė puikių antivirusinių įrankių, tačiau geriausi yra „ Bitdefender“ , „ BullGuard“  ir „ Panda Antivirus“, todėl drąsiai išbandykite bet kurį iš jų. 

Visi šie įrankiai suteikia puikią apsaugą ir yra visiškai suderinami su „Windows 10“, todėl drąsiai išbandykite bet kurį iš jų.


6 sprendimas - pakeiskite savo RAM dažnį

Apc indekso neatitikimas įsijungia

Tai pažangus sprendimas, kurį atlikę galite sugadinti savo kompiuterį. Jei pakeisite RAM dažnį, tai gali sukelti sistemos nestabilumą, jei tai nebus padaryta tinkamai, todėl nepamirškite, kad tai darote savo pačių rizika.

Jei jūsų pagrindinė plokštė negali apdoroti jūsų RAM dažnio, patariama pašalinti visus turimus „overclock“ nustatymus. Arba galite užmigdyti savo RAM, kad jis atitiktų jūsų pagrindinės plokštės dažnį.

Norėdami tai padaryti, jums reikės tinkamo įsijungimo įrankio, o mes jau padarėme geriausių „Windows 10“ įsijungimo įrankių sąrašą, todėl būtinai patikrinkite.


7 sprendimas - išjunkite virtualizavimą BIOS

Pasak vartotojų, ši problema gali atsirasti dėl virtualizavimo funkcijos. Keli vartotojai pranešė apie APC_INDEX_MISMATCH klaidą naudodami „Trend Micro“ įrankį savo kompiuteryje.

Panašu, kad virtualizavimo funkcija trukdo „Trend Micro“ ir sukelia šios problemos atsiradimą. Norėdami išspręsti problemą, patariama atlikti šiuos veiksmus:

 1. Įveskite BIOS . Norėdami tai padaryti savo kompiuteryje, paleisties metu turite paspausti Del arba F2 .
 2. Įvedę BIOS, turite rasti ir išjungti virtualizavimo funkciją. Norėdami sužinoti, kaip rasti šią funkciją, galbūt norėsite sužinoti savo pagrindinės plokštės vadovą, kad gautumėte išsamių instrukcijų.

Išjungę šią funkciją, patikrinkite, ar problema išspręsta. Jei BIOS neturite virtualinimo funkcijos, galite visiškai praleisti šį sprendimą.


8 sprendimas - patikrinkite aparatinę įrangą

Kaip minėta anksčiau, BSOD klaidos gali atsirasti dėl sugedusios aparatūros, o APC INDEX MISMATCH nėra išimtis. Pasak nedaugelio vartotojų, problemą sukėlė sugedusi nešiojamojo kompiuterio jutiklinė plokštė, o pakeitus jutiklinę dalį, APC INDEX MISMATCH klaida buvo išspręsta.

Jei jūsų įrenginiui vis dar taikoma garantija, galite apsvarstyti galimybę jį nuvesti į oficialų remonto dirbtuvę, kad būtų galima pakeisti aparatinę įrangą.

APC_INDEX_MISMATCH gali sukelti daug problemų, tačiau, laimei, šią „Blue Screen of Death“ klaidą galima lengvai išspręsti naudojant vieną iš mūsų sprendimų.

DUK: Sužinokite daugiau apie APC INDEX MISMATCH BSOD

 • Kas yra APC indekso neatitikimas?

Tai klaida, kurią vairuotojas sukėlė neteisingai atlikdamas APC (asinchroninį procedūrų iškvietimą). Jei jus domina tai išspręsti, perskaitykite mūsų APC indekso neatitikimo taisymo vadovą.

 • Kaip pataisyti Irql ne mažiau ar lygų?

Panašus įprastas BSoD yra IRQL NE MAŽESNIS ARBA VIENODAS. Mes turime atskiras instrukcijas, kaip ištaisyti IRQL ne mažesnį ar lygų.

 • Ar blogas mirties ekranas yra blogas?

Šio tipo klaidos gali būti laikomos blogomis, nes jos pertraukia jūsų operacijas ir kartais gali prarasti duomenis. Sužinokite daugiau apie tai, kas sukelia mėlyną mirties ekraną.

Redaktoriaus pastaba : Šis pranešimas iš pradžių buvo paskelbtas 2016 m. Birželio mėn. Ir nuo to laiko buvo visiškai atnaujintas ir atnaujintas 2020 m. Balandžio mėn., Kad būtų šviežesnis, tikslus ir visapusiškas.