„Facebook“ žinutė išsiųsta, bet nepateikta? Štai kodėl

 • „Facebook Messanger“ naudoja įvairias būsenas, kad pažymėtų išsiųstus / gautus pranešimus. Dažnai šios būsenos sukėlė vartotojų sąmyšį.
 • Šiame straipsnyje mes apžvelgsime  išsiųsto  ir pristatyto būseną ir kodėl jie skiriasi.
 • Jei esate „Facebook“ gerbėjas, peržiūrėkite mūsų specialų „Facebook“ skyrių, kuriame rasite įdomesnių dalykų.
 • Be to, mūsų žiniatinklio ir debesies centre galite rasti daugybę naudingų vadovų ir rekomendacijų.
ką tai reiškia, kai pranešimas išsiųstas, bet nepateikiamas

„Facebook Messenger“ yra viena iš pirmaujančių pranešimų platformų visame pasaulyje, turinti daugiau nei 1,3 milijardo vartotojų.

Įdomu tai, kad pradėjus augti skaitmeninių pranešimų vartotojų bazei, gerbėjai tapo labiau apsėsti bandymo bendrauti statusu.

Natūralu, kad „Messenger“ naudoja kelias pranešimų būsenas, kad vartotojai galėtų pamatyti, ar pranešimas pristatytas , išsiųstas ar matytas . Bet ignoruojamų ar užblokuotų pranešimų statusas nėra, o tai kelia sumaištį, ar pranešimas tikrai gautas.

Apibendrinant, kiekvienas statusas reiškia ką kita ir mes gilinamės į šį klausimą, kad sužinotume daugiau.


Ką reiškia, jei pranešimas išsiųstas, bet nepateikiamas?

Trumpai tariant, tai reiškia, kad nevilti nereikėtų, vis dar yra vilties!

Ne, rimtai kalbant, paaiškinimas gali būti žmogiškas arba techninis. Būtent tai, kad jūsų pranešimas pateko į imtuvą, bet jie jo neskaitė arba kad iš tikrųjų dar negavo pranešimo savo pusėje.

Yra nedidelis skirtumas tarp  išsiųsto pranešimo ir  pristatyto pranešimo, ir tai priklauso nuo imtuvo atlikto veiksmo, būtent nuo to, ar jis priima pranešimą ir jį skaito, ar nustumia į šalį.

Kodėl pranešimą galima siųsti, bet  nepristatyti ?žinutė išsiųsta, bet nepateikta

 • Tai gali būti problema gavėjo pusėje - serverio problema, interneto problema, nustatymų problema ar kažkas panašaus.
 • Gali būti tam tikrų vėlavimų tarp to momento, kai išsiunčiate pranešimą, iki momento, kai gavėjas jį atidaro (nors ir gavo pranešimą).
 • Lėtas ryšys jūsų pabaigoje taip pat vėluos atnaujinti pranešimo būseną.
 • Gavėjas gali būti prijungtas prie „Facebook“, bet tik aktyviai nežiūrėdamas į savo žinutes, kad pamatytų tavo.koks skirtumas tarp išsiųstų ir pristatytų pranešimų
 • Gali būti, kad gavėjas greitai perskaitė jūsų pranešimą iš pranešimų ar būsenos juostos, tačiau programa jo nepažymės kaip pristatytą ar matytą tol, kol gavėjas tikrai neatidarys pokalbio su jumis.
 • Jei siunčiate pranešimą asmeniui, kuris nėra jūsų „Facebook“ draugų / „Messenger“ kontaktai, jūsų pranešimai patenka į aplanką „ Pranešimų užklausos“ ir jūsų pranešimas bus pažymėtas kaip pristatytas, kai kitas asmuo jį priims.
 • Arba tiesiog tai, kad gavėjas sąmoningai ignoravo jūsų pranešimą.

Tikimės, kad dabar jūs žinote, kodėl „Facebook“ pranešimą galima siųsti, bet  nepateikti. Jei turite susijusių klausimų ar komentarų, naudokite toliau pateiktą skyrių.


DUK: Skaitykite daugiau apie „Facebook Messenger“

 • Kaip sužinoti, ar kas nors ignoruoja jūsų pranešimus „Messenger“?

Galite pereiti prie jų „Messenger“ profilio ir slinkti žemyn, kol pamatysite parinktį Blokuoti pranešimus. Jei jūs taip pat nematote aukščiau ignoruoti pranešimus, tai reiškia, kad jūsų pranešimai ignoruojami.

 • Kodėl pranešimas turėtų būti išsiųstas, bet nepateiktas?

Pranešimas gali būti siunčiamas iš jūsų pusės, bet nepateikiamas gavėjo pusėje. Tai gali būti ryšio problema ar nustatymų problema, arba tiesiog tai, kad jie nepaisė pranešimo. Taip pat gali padėti žinoti, kaip naršyklėje naudoti „Facebook“.

 • Ar galiu „Facebook“ pasidalinti senomis naujienomis?

„Facebook“ pakeitė savo politiką ir dabar jums praneš, kai ketinate bendrinti daugiau nei 90 dienų senumo straipsnį. Tačiau vis tiek ja galite vis tiek pasidalinti.