Geriausios apšviestos klaviatūros [2020 vadovas]

apšviestas klaviatūros vaizdas

Kokias geriausiai apšviestas klaviatūras galima įsigyti?

 1. „Logitech K800“
 2. „TeckNet Ultra-Slim“ apšviesta klaviatūra
 3. „EagleTec KG011“ LED apšviesta mechaninė klaviatūra
 4. „Azio KB506“ didelio spausdinimo trispalvė apšviesta laidinė klaviatūra
 5. „UtechSmart Saturn“ apšviesta klaviatūra
 6. „Perixx PX-1100“, raudona / mėlyna / violetinė klaviatūra su apšvietimu
 7. „Azio Levetron L70“ apšviesta žaidimų klaviatūra (KB501)
 8. „Logitech K740“
 9. „Masione“ daugiaspalvė daugialypės terpės USB laidinė LED apšviesta žaidimų klaviatūra
 10. „Genius E-sport“ LED apšviesta klaviatūra

Dauguma šiuolaikinių nešiojamųjų kompiuterių yra su apšviestomis klaviatūromis. Be nuostabios išvaizdos, apšviestos klaviatūros taip pat vaidina svarbų vaidmenį - palengvina jums nenutrūkstamą darbą, neatsižvelgiant į kambario šviesos lygį. Šviesos gerai neapšviestose patalpose netrukdo, tačiau naktį ar esant silpnai aplinkai, jos apšviečia raktus, kad galėtumėte gerai dirbti visą naktį.

Dėl savo svarbaus vaidmens apšviesti klavišus, apšviestos klaviatūros taip pat tapo svarbia stalinių kompiuterių dalimi. Šiandien apšviestos klaviatūros yra stalinių kompiuterių periferiniai įrenginiai, o dėl jų svarbaus vaidmens jie įgijo didelę rinkos dalį.

Taigi, jei ketinate deginti vidurnakčio alyvą, kad užbaigtumėte projektą, viena iš šių apšviestų klaviatūrų gali būti jūsų gelbėjimosi ratas. Peržiūrėkite mūsų rinkoje šiandien geriausiai vertinamų, apšviestų klaviatūrų sąrašą.

Pastaba : pasiūlymai gali keistis. Atminkite, kad kainų etiketė gali skirtis, nes kai kurios nuolaidos gali būti nebepasiekiamos, kol priimsite sprendimą. Taigi, paskubėkite ir paspauskite mygtuką „Pirkti“, kol bus taikoma nuolaida.

10 geriausių „Bluetooth“ klaviatūrų, skirtų „Windows 10“


Viršutinės apšviestos klaviatūros, kurias galite įsigyti

„Logitech K800“ (rekomenduojama)

backlit_keyboards_logitech_k800_uk_layoutSukurta sklandžiam, tyliu ir nepriekaištingu spausdinimo būdu, „Logitech K800“ belaidė apšviesta klaviatūra suteikia puikią spausdinimo patirtį, neatsižvelgiant į kambario apšvietimą. Aplink klavišus K800 neturi blaškančios šviesos. Vietoj to, personažai yra išgraviruoti lazeriu ir tik raidės apšviestos, kad būtų galima tiksliai apšviesti tamsiose ir silpnai apšviestose patalpose.

K800 turi galingą 2,4 GHz belaidį ryšį, todėl nebereikia laidų. Jis taip pat lengvai suporuojamas su kitais „Logitech“ įrenginiais per vieną „Unifying“ USB imtuvą. Klaviatūrai maitinti nereikia vienkartinių baterijų. Pridedamas „micro-USB“ užtikrina greitą įkrovimą, o vienu įkrovimu jis gali veikti iki 10 dienų.

 • Patikrinkite kainą

Gerai : geriausi „HP“ žaidimų nešiojamųjų kompiuterių pasiūlymai [JUODASIS PENKTADIENIS]


„TeckNet Ultra-Slim“ apšviesta klaviatūra (siūloma)

best_backlit_keyboards_technet1Puikiai atrodančią ir gerai veikiančią klaviatūrą sunku rasti, ypač už atidavimo kainą. Tačiau „TeckNet Ultra-slim“ apšviesta belaidė „Bluetooth“ belaidė klaviatūra yra viskas. Tik 4 mm storio jis yra lengvesnis už standartinį žurnalą, tačiau pakankamai padorus nešiotis. Jame yra ryškūs ryškiai apšviesti simboliai, kuriuos lengva skaityti esant silpnam apšvietimui.

Norint taupyti energiją, apšviesti klavišai automatiškai pritemsta, kai nutolstate nuo klaviatūros, o grįžę pašviesėja. Jis suderinamas su bet kuriuo „Bluetooth“ įgalintu įrenginiu, palaikančiu išorines klaviatūras, įskaitant kompiuterį, „Mac“, „Chrome“ OS ir mobiliuosius įrenginius.

 • Patikrinkite kainą

„EagleTec KG011“ LED apšviesta mechaninė klaviatūra

Apšviestos klaviatūros„Eagle KG011“ apšviesta klaviatūra yra ne tik suprojektuota, bet ir elegantiškai suprojektuota su tvirtomis aliuminio ir ABS statybinėmis medžiagomis. Puikiai biuro ir pramonės reikmėms pritaikytas KG011 yra su mėlynu LED apšvietimu. Apšvietimą galima įjungti / išjungti ir reguliuoti pagal ryškumą bei kvėpavimo efektą.

Jis taip pat pastatytas su specialiais mechaniniais jungikliais, kurie yra labai patvarūs. Mechaniniai klavišai yra labai jautrūs, girdimas paspaudimo garsas, taktilinis smūgis ir vidutinis atsparumas. Mėlynas LED reguliuojamas apšvietimas ir suformuotos klavišų dangteliai suteikia krištolo skaidrumo apšvietimą, kad galėtumėte patirti be suliejimo.

 • Patikrinkite kainą

„Azio KB506“ didelio spausdinimo trispalvė apšviesta laidinė klaviatūra

„Azio“ apšviestos klaviatūros„Azio KB505U“ apšviesta klaviatūra yra paprastas sprendimas tiems, kurie ieško papildomos pagalbos, matydami klaviatūros klavišus esant silpnam apšvietimui. Skirtingai nei kitose apšviestose klaviatūrose, KB505U yra su dideliais spausdinimo klavišais, kurie padeda sumažinti akių apkrovą ir skatinti produktyvumą. Tai suteikia vartotojui galimybę visiškai kontroliuoti apšvietimą, o foninį apšvietimą galima keisti trimis skirtingomis spalvomis (raudona, mėlyna arba violetinė), kad atitiktų jūsų stilių ar pageidavimus. Jame taip pat yra įmontuotas daugialypės terpės ir greitos prieigos spartieji klavišai. „Azio KB505U“ sulaukė daugiau nei 3000 teigiamų „Amazon“ klientų atsiliepimų, todėl tai buvo viena iš geriausiai įvertintų apšviestų klaviatūrų.

 • Patikrinkite kainą

„UtechSmart Saturn“ apšviesta klaviatūra

utechsmart_saturn_backlit_keyboardPuikiai žaidžiant, „UtechSmart Saturn“ yra daugiaspalvė apšvietimo klaviatūra, pasižyminti reguliuojamu ryškumu ir automatinio kvėpavimo perėjimo funkcijomis. Apšvietimas spindi ryškiai ir galite pasirinkti savo pasirinktą spalvą iš 3 galimų spalvų, ty raudonos, žalios arba mėlynos.

Jei jums patinka spalvų deriniai, „Marquee“ funkcijos pateikiamos su 9 LED šviesos derinių rinkiniais. Jame taip pat yra 12 medijos klavišų, kurie suteikia jums greitą prieigą prie programų ir nustatymų. Jūs netgi galite išjungti „Windows“ ir kontekstinio meniu klavišus, kad išvengtumėte atsitiktinių žaidimų pertraukimų.

 • Patikrinkite kainą

„Perixx PX-1100“, raudona / mėlyna / violetinė klaviatūra su apšvietimu

best_backlit_keyboards_perixx_px_1100„Perixx PX-1100“ sujungia ikonišką dizainą su patogiomis naudoti funkcijomis ir akinančiu apšvietimu iš „Blue“, „Red“ ir „Purple“ LED apšviestų klavišų. Naudodami įmontuotą ryškumo valdymo ratuką galite reguliuoti ryškumo lygį, kad jis atitiktų jūsų kambario apšvietimo reikalavimus.

„Perixx PX-1100“ turi guminius padengtus klavišus, kurie yra minkšti ir tylūs, tiksliai skirti suteikti jums geresnę trintį ir nepriekaištingą spausdinimą. Kiekvieno klavišo gyvavimo ciklas yra 20 milijonų paspaudimų, o tai yra daugiau nei rasite šiuolaikinėse apšviestose klaviatūrose. Jis taip pat sunkesnis, nei galėtumėte tikėtis, bet taip yra todėl, kad jis pagamintas iš sunkių ir kokybiškų medžiagų.


„Azio Levetron L70“ apšviesta žaidimų klaviatūra (KB501)

Geriausias apšvietimas: klaviatūros, „Acio_levetron_L70“„Azio L70“ žaidimų klaviatūroje yra visos funkcijos, kurias norėtumėte pakeisti savo žaidimų patirtimi. Mėlynas šviesos diodų apšvietimas padidina matomumą tamsiose patalpose, o „Multi-key Roll-Over“ funkcija užtikrina, kad žaidžiant visi klavišai registruojami teisingai. Tai viena iš nedaugelio apšviestų klaviatūrų, kurios komplektuojamos su garsumo reguliavimo rankenėle, leidžiančia greitai reguliuoti garsumą.

Rankenėlė yra strategiškai išdėstyta, todėl galite reguliuoti garsumą net nestabdydami žaidimo. Kiekvieno rakto gyvenimo ciklas yra 10 milijonų paspaudimų, o tai yra daugiau nei jums reikia. Kitos funkcijos apima „Windows“ paleidimo klavišo užraktą ir nuimamą delno atramą.

 • Patikrinkite kainą

„Logitech K740“

best_backlit_keyboards_logitech_k740„Logitech K740“ yra su ryškiais, lazeriu išgraviruotais, apšviestais klavišais, kurie suteikia simbolių apšvietimą, reikalingą norint įvesti nepriekaištingai. Galite rankiniu būdu reguliuoti ryškumą trimis apšvietimo lygiais, kad atitiktų jūsų apšvietimo poreikius. Apšviesti tik simboliai, todėl aplink klavišus nebus apšvietimo, kuris gali jus sutrikdyti.

Elegantiškas dizainas suteikia patrauklumo jausmą, o permatomas rėmas leidžia atrodyti futuristiškai. Klaviatūroje taip pat yra išskirtinė „Logitech“ klavišų sistema „PerfectStroke“ ir minkštas lietimo delno atrama, kuri leidžia spausdinti patogiai, sklandžiai ir tyliai.

 • Patikrinkite kainą

„Masione“ daugiaspalvė daugialypės terpės USB laidinė LED apšviesta žaidimų klaviatūra

best_backlit_keyboards_masione„Masione“ apšviesta klaviatūra sukurta didelio intensyvumo žaidimams, leidžianti paspausti iki 19 klavišų, nesužlugdant žaidimo ir nesulėtinant jo. Raktai apšviesti su LED apšvietimu, yra 3 reguliuojami ryškumo lygiai ir plati spalvų paletė iki 7 spalvų.

Apšviesti personažai yra gerai matomi naktį. Raktai pagaminti iš tvirto ABS plastiko, kad ilgaamžiškumas būtų ilgesnis. Efektyvus vandeniui atsparus dizainas yra šiuolaikiškas, o nugarėlė taip pat yra sukurta su super nutekėjimo skylėmis, kad klaviatūra visada būtų sausa.

 • Patikrinkite kainą

„Genius E-sport“ LED apšviesta klaviatūra

backlit_keyboards_genius_esportTaip pat skirta žaidimams, „Genius E-sport“ klaviatūra sujungia ergonomišką dizainą su įspūdingomis žaidimų entuziastų funkcijomis. Jame yra 10 daugialypės terpės klavišų, iki 12 sparčiųjų klavišų nustatymų, 113 standartinių klavišų ir klavišų užraktas, kad žaidimai būtų sklandūs. Galite paspausti iki 26 klavišų nesukeldami žaidimo. Apšvietimas yra labai reguliuojamas, galima rinktis iš 7 spalvų, taip pat galite išjungti apšvietimą, kad atrodytumėte kaip įprasta klaviatūra. Kiekvieno rakto gyvenimo trukmė yra 10 milijonų paspaudimų, todėl jis sukurtas taip, kad tarnautų jums visą gyvenimą.

 • Patikrinkite kainą

Verdiktas

Kai fizinis klaviatūrų dizainas gali labai skirtis, yra dvi apšviestų klaviatūrų rūšys, kurias turėtumėte žinoti prieš pirkdami: tos, kurios sukurtos tam, kad galėtumėte lengvai pamatyti klaviatūras, ir sukurtos estetiškai. Buvusios kategorijos funkciniai klavišai, apšviečiantys baltą šviesą, ir dažnai klavišų dangteliai auga, kai įjungiamas apšvietimas. Tai yra rūšys, kurios tinka biuro produktyvumui, ir jų galite rasti „Amazon“.

Vėliau apšviestų klaviatūrų grupė šviečia keliomis spalvomis, o visa klaviatūra linkusi švytėti, o ne simboliai. Tai funkcija, kurią rasite daugumoje, jei ne visose žaidimų klaviatūrose. Todėl prieš perkant svarbu apibrėžti klaviatūros paskirtį, kad nepakenktumėte produktyvumui puikios išvaizdos sąskaita.

Redaktoriaus pastaba : Šis konkretus pasiūlymas yra mūsų didesnio geriausių klaviatūrų pasirinkimo dalis. Taip pat galite patikrinti mūsų specialų „Juodojo penktadienio“ centrą, kuriame rasite techninius pasiūlymus.

Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2016 m. Gruodžio mėn. Ir nuo to laiko buvo atnaujintas ir atnaujintas naujais produktais, kad mūsų vartotojai turėtų daugiau produktų.