7 geriausia OCR programinė įranga, skirta „Windows 10“ [2020 vadovas]

 • Naudodamiesi OCR, galite konvertuoti nuskaitytus, atspausdintus ar ranka parašytus vaizdo failus į visiškai redaguojamus failus.
 • Žemiau esančiame straipsnyje parodysime geriausią OCR programinę įrangą, kurią galite naudoti.
 • Ieškote daugiau? Nedvejodami naršykite šiuos populiariausius OCR įrankius, kad išgautumėte tekstą per trumpą laiką.
 • Peržiūrėkite mūsų programinės įrangos ir paslaugų centrą, kad rastumėte daugiau šaunių programų ir įrankių, kurie pagerintų jūsų projektus!
OCR programinė įranga

Galbūt pastebėjote, kad popierius neišnyko, tačiau skaitmeninimas pamažu ima viršų.

Čia atsiranda optinis simbolių atpažinimas (OCR). OCR programinė įranga leidžia skaitmeninti spausdintus ar ranka parašytus dokumentus, todėl juos galima redaguoti teksto apdorojimo programomis.

„Optical Character Recognition“ (OCR) yra programa, galinti paversti nuskaitytus, atspausdintus ar ranka parašytus vaizdo failus į mašinoje nuskaitomą teksto formatą.

Gal turite knygą ar kvitą, kurį įvedėte ar atspausdinote prieš daugelį metų, ir norite, kad jis būtų skaitmeniniu formatu, bet nenorite jo perrašyti iš naujo. OCR tokiu atveju gali būti labai naudingas.

Mes taip pat galime naudoti šią nuostabią technologiją, norėdami tiksliai išgauti tekstą iš paveikslėlių, atspausdintą lentelę paversti „Excel“ skaičiuokle arba seną knygą į PDF su ieškomais tekstais po puslapio vaizdais.

Šiame straipsnyje mes supažindinsime jus su geriausia nemokama ir mokama OCR programine įranga rinkoje.


Kaip pasirinkti, kurią OCR programinę įrangą atsisiųsti?

Tai yra pagrindinis klausimas, kuris gali kilti prieš atsisiųsdami OCR. Mes padėsime jums pasirinkti atsakydami į konkretesnius klausimus:

 • Ar jis palaiko kelis failų formatus?
 • Ar OCR programinė įranga turi kalbos atpažinimo funkciją?
 • Ar galite naudoti OCR įrankį internete?
 • Ar jis atpažįsta tekstą iš vaizdo failų?
Įvertinimas (nuo 1 iki 5) Nemokama / mokama Kelių kalbų atpažinimas Stalinis / internetinis Palaikykite visą parą
„Adobe Acrobat DC“ 5 Mokama (bandoma) Taip Darbalaukis Taip (telefonas)
Readiris 5 Mokama (bandoma) Taip Darbalaukis Ne
„ABBYY Fine Reader“ 14 4 Mokama Taip Darbalaukis Taip (telefonas)
„Microsoft One Note“ 3.5 Laisvas Taip Darbalaukis Taip
Paprastas OCR 3 Laisvas Taip Darbalaukis Ne
Nemokamas OCR 3 Laisvas Ne Prisijungęs Ne
„Boxoft“ nemokamas OCR 3.5 Laisvas Ne Darbalaukis Ne
Į viršų OCR 3 Mokama Ne Darbalaukis Ne

Išskirkite tekstą iš nuskaitytų vaizdų naudodami šiuos 8 OCR programinės įrangos įrankius!

„Adobe Acrobat DC“ (rekomenduojama)

„Adobe Acrobat DC“ skirtas vartotojams, norintiems mėgautis galingomis optinio simbolių atpažinimo programinės įrangos funkcijomis.

„Adobe Acrobat DC“ versija palaiko daugelį įvesties failų, tokių kaip .doc, .docx, .xls, .xlsx, .ppt, .pptx, .ps, .eps, .prn ir kt., Todėl jums bus lengviau išgauti norimą teksto dalį, kad būtų galima performatuoti ir perrašyti seką. 

Tai neįmanoma, kai galite konvertuoti nuskaitytą dokumentą į redaguojamą formatą, kur galite pridėti teksto ir tinkinti šriftus, kad jūsų failas atrodytų panašesnis į pradinę versiją. 

„Adobe Acrobat“ naudoti yra lengva ir labai intuityvi, nes tai jums naudinga, automatiškai konvertuojant nuskaityto dokumento teksto sekciją į tekstą, kurį galima modifikuoti PDF formate.

Jūs nesivarginsite kurdami ar derindami naują šriftą su senuoju, nes „Adobe Acrobat“ atpažįsta teksto formatą iš nuskaityto failo, todėl paskutinis jūsų atspausdintas failas atitiks originalų dokumentą.

Be to, galite archyvuoti savo dokumentą ir pridėti apribojimų, kad apribotumėte redagavimo ir kopijavimo galimybes.

Nuskaitytą redaguojamą dokumentą galite įsigyti „Mac“ ar „Windows“ sistemose, atidarę nuskaitytą PDF failą ir spustelėję skydelį „Redaguoti PDF“.

OCR automatiškai pritaikomas jūsų dokumentui, todėl galėsite jį redaguoti įvesdami norimas teksto sekas.

Vėliau galite išsaugoti naują failą, kuris turi originalo aspektą.

„Adobe Acrobat DC“ yra vienas iš galingiausių optinio simbolių atpažinimo įrankių, todėl galite pasinaudoti nemokamu bandomuoju procesu, kad įtikintumėte jus apie jo funkcijas.

„Adobe Acrobat DC“

„Adobe Acrobat DC“

Ištraukite ir konvertuokite visus nuskaitytus failus į redaguojamus formatus, archyvas ir slaptažodis juos apsaugo. Gaukite geriausią pasiūlymą dabar! Nemokamas bandomasis apsilankymas svetainėje

Readiris

„readiris“ pradžios langas

„Readiris“ yra naujausia šios didelio našumo OCR programinės įrangos versija. Jame yra nauja sąsaja, naujas atpažinimo variklis ir greitesnis dokumentų valdymas.

Galite lengvai konvertuoti į daugelį skirtingų formatų, įskaitant garso failus, dėkodami už žodinį pripažinimą.

„Readiris“ yra viena iš tų ypač galingų OCR programinės įrangos, kuriai pradėti reikia mažiau pastangų. Nors tai yra mokama programa, jūs gaunate tai, už ką mokate. „Readiris“ palaiko daugumą failų formatų ir turi kitas patrauklias funkcijas, kurios supaprastina konvertavimo procesą.

Pvz., Vaizdus galima gauti iš prijungtų įrenginių, pvz., Skaitytuvų, o programa taip pat leidžia koreguoti apdorojimo parametrus, pvz., DPI koregavimus.

Kai apdorojimas bus baigtas, „Readiris“ nustato teksto sekcijas ar zonas ir leidžia jums išgauti tekstus iš konkrečios zonos arba iš viso failo.

„Readiris“ turi retą debesies taupymo funkciją, leidžiančią vartotojams išsaugoti ištrauktą tekstą skirtingose ​​debesies saugojimo tarnybose, tokiose kaip „Google Drive“, „OneDrive“, „Dropbox“ ir kitose.

Ji taip pat turi daugybę teksto redagavimo ir apdorojimo funkcijų, leidžiančių vartotojams net nuskaityti brūkšninius kodus.

Readiris

Readiris

Konvertuokite garso formatus ir kurkite redaguojamus failus iš nuskaitytų dokumentų. Gaukite geriausią pasiūlymą dabar! Nemokamai apsilankykite svetainėje

„ABBYY FineReader“

„ABBYY FineReader“ yra galingiausia OCR programinė įranga rinkoje ir yra geriausias įrankis tiems, kuriems reikia greito ir tikslaus teksto atpažinimo.

Šis OCR puikiai tvarko didelės apimties darbus ir turi pažangias korekcijos priemones sunkioms užduotims atlikti.

Puikus patikrinimo įrankis lengvai ištaiso abejotinus rodmenis, tiksliai palygindamas OCR tekstus su originalais.

„ABBYY Finereader“ daro daugiau nei galima tikėtis iš OCR. Ar tai 500 puslapių sena knyga, kurią norite konvertuoti į ieškomą PDF? Programa ją tvarko labai tiksliai.

ABBYY išgaus tiksliausius tekstus iš internete rastų vaizdų.

Be to, jis gali konvertuoti nuskaitytą dokumentą į HTML arba į „ePub“ formatą, kurį naudoja el. Skaitytojai.

„ABBYY FineReader“

„ABBYY FineReader“

Greitai dalinkitės, konvertuokite ir redaguokite savo PDF failus naudodami programinę įrangą, naudojančią dirbtiniu intelektu pagrįstą OCR technologiją. Nemokamas bandymas Apsilankykite svetainėje

Paprastas OCR

ocr_software_simpleocr

„SimpleOCR“ yra patogus įrankis, kurį galite naudoti spausdintinių spaudinių pavertimui redaguojamais teksto failais.

Jei turite daug ranka rašytų dokumentų ir norite juos konvertuoti į redaguojamus tekstinius failus, „SimpleOCR“ būtų geriausias pasirinkimas.

Tačiau ranka rašant yra apribojimai ir jis siūlomas tik kaip 14 dienų nemokamas bandymas. Mašinos spausdinimas nemokamas ir neturi jokių apribojimų.

Yra įmontuotas rašybos tikrintuvas, kurį galite naudoti norėdami patikrinti konvertuoto teksto neatitikimus. Taip pat galite nustatyti programinę įrangą skaityti tiesiai iš skaitytuvo.

Kaip ir „Microsoft OneNote“, „SimpleOCR“ nepalaiko lentelių ir stulpelių.

⇒ Gaukite „SimpleOCR“

FreeOCR

ocr_software_free_ocr

„FreeOCR“ naudoja „Tesseract“ variklį, kurį sukūrė HP ir kurį dabar prižiūri „Google“.

„Tesseract“ yra labai galingas variklis, kuris, sakoma, yra vienas tiksliausių OCR variklių pasaulyje.

„FreeOCR“ labai gerai tvarko PDF formatus ir palaiko TWAIN įrenginius, tokius kaip skaitmeniniai fotoaparatai ir vaizdų skaitytuvai.

Be to, jis palaiko beveik visus žinomus vaizdo failus ir kelių puslapių TIFF failus. Galite naudoti programinę įrangą išgauti tekstą iš paveikslėlių ir tai daro labai tiksliai.

Kaip ir kiti šio sąrašo „Windows 10“ OCR programinės įrangos sprendimai, „Free OCR“ negali išversti lentelių ir stulpelių.

⇒ Gaukite nemokamą OCR

„Boxoft“ nemokamas OCR

ocr_software_boxoft_ocr

„Boxoft Free OCR“ yra dar vienas patogus įrankis, kurį galite naudoti norėdami išgauti tekstą iš visų rūšių vaizdų.

Ši nemokama programa yra paprasta naudoti ir gali labai tiksliai analizuoti kelių stulpelių tekstą.

Jis palaiko kelias kalbas, įskaitant anglų, ispanų, italų, olandų, vokiečių, prancūzų, portugalų, baskų ir daugelį kitų.

Ši OCR programinė įranga leidžia per labai trumpą laiką nuskaityti popierinius dokumentus ir paversti juos redaguojamais tekstais.

Nors yra susirūpinimas, kad šis OCR neišsiskiria išgaunant tekstą iš ranka rašytų užrašų, jis puikiai veikia su atspausdinta kopija.

⇒ Gaukite „Boxoft Free“ OCR

„TopOCR Reader“

ocr_software_top_ocr

„TopOCR Reader“ skiriasi nuo įprastos OCR programinės įrangos daugeliu aspektų, tačiau tiksliai atlieka darbą. Tai geriausiai veikia su skaitmeniniais fotoaparatais ir skaitytuvais.

Jo sąsaja taip pat skiriasi, nes turi du langus - vaizdo (šaltinio) ir teksto langus.

Kai vaizdas gaunamas iš fotoaparato ar skaitytuvo kairėje pusėje, ištrauktas tekstas rodomas dešinėje, kur yra teksto redaktorius.

Programinė įranga palaiko GIF, JPEG, BMP ir TIFF formatus. Išvestis taip pat gali būti konvertuojama į kelis formatus, įskaitant PDF, HTML, TXT ir RTF.

Įrankyje taip pat pateikiami fotoaparato filtro nustatymai, kuriuos galite naudoti norėdami pagerinti vaizdą.

⇒ Gaukite „TopOCR Reader“

Išvada

Rinką užplūsta OCR programinės įrangos programos, kurios gali išgauti tekstą iš paveikslėlių ir sutaupyti daug laiko, kurį galėtumėte praleisti perrašydami dokumentą.

Tačiau gera OCR programinė įranga turėtų ne tik išgauti tekstą iš spausdintų dokumentų.

Ji turėtų išlaikyti maketą, teksto šriftus ir teksto formatą kaip šaltinio dokumentą.

Tikimės, kad šis straipsnis padės jums rasti geriausią OCR programinę įrangą. Nedvejodami komentuokite ir dalinkitės.


DUK: Sužinokite daugiau apie OCR programinę įrangą

 • Ar „Windows 10“ turi OCR programinę įrangą?

Taip, „Windows 10“ API turi vietinį OCR palaikymą, kad jį galėtų naudoti visos „Windows 10“ programos, pvz., „Photo Scan“ programa.

 • Ar „Word“ turi OCR?

Taip, „Microsoft Word“ turi OCR palaikymą, integruotą į spausdinimo funkciją. Jei turite problemų dėl „Word“, būtinai peržiūrėkite mūsų greitus pataisymus.

 • Ar OCR programinė įranga tiksli?

OCR programinė įranga nėra 100% tiksli, tačiau būtinai iš šio sąrašo gaukite vieną geriausių OCR programinės įrangos įrankių, tokių kaip „Readiris“ ar „ABBYY FineReader“. Taip pat galite ieškoti skaitytuvo įrenginių su OCR palaikymu.


Redaktoriaus pastaba : Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2019 m. Lapkričio mėn. Ir buvo atnaujintas ir atnaujintas 2020 m. Rugpjūčio mėn. Dėl šviežumo, tikslumo ir išsamumo.