5 geriausi užkardos įrenginiai, skirti apsaugoti jūsų namų tinklą

geriausi ugniasienės įrenginiai, skirti apsaugoti jūsų namų tinklą

Nors internetas siūlo gausybę informacijos, daugelis vartotojų yra susirūpinę savo saugumu internete.

Daugelis maršrutizatorių siūlo tvirtą užkardos apsaugą, tačiau jei norite papildomo saugumo sluoksnio, galbūt jus domina papildomas jūsų namų užkardos įrenginys.

Reklama

Koks geriausias ugniasienės įrenginys namų vartotojams?

2 „Bitdefender“ dėžutė (rekomenduojama)

2 „bitdefender“ langelis

„Bitdefender BOX 2“  yra galingas „Wi-Fi“ saugos įrankis, kuris apsaugos visus jūsų IoT įrenginius nuo kenkėjiškų programų atakų.

Šis kibernetinio saugumo centras remiasi ankstesniu „Bitdefender BOX“, pridedant patobulintų funkcijų, tokių kaip dvigubo gigabito Ethernet palaikymas, patobulinta „Wi-Fi“ galia, pažangūs mašininio mokymosi algoritmai, taip pat patobulintos įsilaužimo ir prevencijos sistemos.

Pagrindinės „Bitdefender BOX 2“ funkcijos:

  • Tvarkykite visus namų tinklo įrenginius naudodami vieną programą mobiliesiems.„bitdefender box 2“ belaidžio interneto apsauga
  • Tėvų kontrolė, skirta stebėti jūsų vaikų veiklą internete ir valdyti ekrano laiką.
  • Visiškai suderinamas su jūsų namų tinklu.
  • Didžiausias interneto greitis.

    - Įsigykite „Bitdefender BOX 2“ įmonės svetainėje


Įspėjimas apie epinį vadovą! Išmokite atidaryti užkardos prievadus sistemoje „Windows 10“!

„Bitdefender“ dėžutė

Ši ugniasienė gaunama iš „Bitdefender“ saugos kompanijos ir gali apsaugoti visus jūsų tinklo išmaniuosius įrenginius.

Šis įrenginys sujungia aparatinę įrangą, programinę įrangą ir debesį, kad būtų užtikrintas maksimalus jūsų tinklo saugumas.

Kadangi jūsų išmanieji įrenginiai paprastai neturi antivirusinės programos, jums bus malonu išgirsti, kad „Bitdefender Box“ gali apsaugoti juos nuo internetinių grėsmių.

Pasak „Bitdefender“, šis įrenginys suteikia apsaugą jūsų mobiliajam įrenginiui bet kur.

Net jei naudojate viešąjį „Wi-Fi“ ar mobilųjį tinklą, šis įrenginys turėtų apsaugoti jūsų mobiliuosius įrenginius dėl „Private Line“ funkcijos ir apsaugoto VPN.

Įrenginys nuolat ieško saugos trūkumų ir nuolat ieško paslėptų užpakalinių durų, nesaugių prievadų, silpnų slaptažodžių ar blogai užšifruotų ryšių.

Įrenginys radęs pažeidžiamumą palygins informaciją apie jį su internetine duomenų baze ir atsiųs ataskaitą, kaip išspręsti problemą. „Bitdefender“ debesyje saugo nesaugių URL sąrašą ir kiekvieną kartą, kai bandysite patekti į tam tikrą svetainę, „Bitdefender BOX“ patikrins, ar URL, kurį bandote pasiekti, yra saugus.

Įrenginys taip pat leidžia papildomai valdyti tinklo įrenginius. „Bitdefender BOX“ programos dėka galite matyti vykstančius įvykius ir nuotoliniu būdu tvarkyti įrenginius.

Be to, galite rasti savo įrenginius, nustatyti tarptinklinio duomenų apribojimus arba aptikti pažeidžiamumus. Įrenginyje taip pat yra „Bitdefender Total Security“ programinė įranga, kurią galite įdiegti bet kurioje darbalaukio ar mobiliojoje platformoje.

Programinei įrangai suteikiama nemokama vienerių metų prenumerata, tinkanti visiems jūsų tinklo įrenginiams.

Šis prietaisas yra paprastas naudoti ir siūlo 100Mbps pralaidumą, taip pat 802.11 b / g / n 2,4 GHz „Wi-Fi“ ryšį. „Bitdefender BOX“ veikia su jūsų maršrutizatoriumi, tačiau taip pat galite jį naudoti kaip atskirą maršrutizatorių.

Prietaisas turi „microUSB“ prievadą, kurį galite naudoti norėdami prijungti „Bitdefender BOX“ prie kintamosios srovės adapterio arba prie savo maršrutizatoriaus USB prievado. Be to, yra vienas LAN ir WAN prievadas.

„Bitdefender BOX“ siūlo puikią namų tinklo apsaugą nereikalaudama jokios papildomos konfigūracijos.

  • Pirkite dabar iš „Bitdefender“ oficialios svetainės

„Anonabox Pro“

Jei ieškote užkardos įrenginio, kuris internete apsaugos jūsų tinklą ir privatumą, tikrai turėtumėte apsvarstyti „Anonabox Pro“. Šiame įrenginyje yra įtaisytasis „Tor Client“, kuris apsaugos jūsų privatumą internete.

Be to, palaikoma .onion priegloba. Prietaisas turi vieną WAN ir vieną LAN 1Gbps prievadą bei USB 2.0 prievadą.

Kalbant apie palaikomus protokolus, prietaisas palaiko „Static IP“, DHCP, DHCPv6, PPP, PPPoE, PPTP, 6in4, 6to4, OpenVPN, Tor ir QoS. „Anonabox Pro“ taip pat palaiko belaidį ryšį ir siūlo greitį iki 300 Mbps.

Įrenginys palaiko kelis režimus, įskaitant prieigos tašką (AP), diapazono išplėtėją ir „Wi-Fi“. Kalbant apie belaidžio ryšio saugumą, prietaisas siūlo 64/128 bitų WEP, WPA-PSK / WPA2-PSK ir belaidžio MAC filtravimą.


Daugelį namų tinklų galima lengvai apsaugoti naudojant VPN įrankį. Įdiekite dabar „Cyberghost“ ir apsaugokite savo tinklą. Tai apsaugo jūsų kompiuterį nuo atakų naršant, užmaskuoja jūsų IP adresą ir blokuoja nepageidaujamą prieigą. Turėdamas daugiau nei 600 serverių ir 8 milijonus vartotojų visame pasaulyje, šis įrankis taps jūsų virtualiu duomenų saugotoju.


Taip pat yra konfigūruojama ugniasienė ir „Denial of Service“ apsauga. Įrenginys taip pat palaiko virtualų serverį, prievado suaktyvinimą ir DMZ.

Kalbant apie suderinamumą, prietaisas yra visiškai suderinamas su daugeliu mobiliųjų ir stalinių kompiuterių operacinių sistemų.

Šis įrenginys puikiai tinka dalytis failais, o palaikant „HideMyAss“ ir „VyprVPN“ jūsų privatumas išliks apsaugotas. Įrenginio nereikia diegti ar konfigūruoti, todėl jis turėtų veikti iškart iš dėžutės.

„Anonabox Pro“ yra puikus užkardos įrenginys, jei norite apsaugoti savo privatumą internete arba tiesiog apsaugoti savo namų tinklą.

  • Pirkite dabar „Amazon“

„Ubiquiti Unifi“ saugumo vartai

Kitas ugniasienės įrenginys, galintis apsaugoti jūsų namų tinklą, yra „Ubiquiti Unifi Security Gateway“. Šis įrenginys turi tris 1Gpbs Ethernet prievadus ir konfigūravimui naudoja komandinės eilutės sąsają.

Integruota su „UniFi Controller“ programine įranga, todėl galite lengvai valdyti savo tinklą naudodami paprastą ir centralizuotą sąsają.

Kalbant apie saugumą, prietaisas siūlo galingą užkardą, kuri apsaugos jūsų tinklą ir duomenis nuo kenksmingų vartotojų.

Be to, „Ubiquiti Unifi Security Gateway“ taip pat palaiko VLAN, todėl per kelias minutes galite lengvai sukurti virtualų tinklą.

Siekdamas apsaugoti jūsų privatumą, įrenginys siūlo „VPN“ tinklą, kuris apsaugo jūsų duomenis nuo kenkėjiškų vartotojų.

Taip pat yra „QoS“ funkcija, priskirta balso ir vaizdo srautui, kad galėtumėte bet kada mėgautis srautu be vėlavimo.

Apskritai „Ubiquiti Unifi Security Gateway“ yra puikus užkardos įrenginys, tačiau pagrindiniams vartotojams gali kilti problemų konfigūruojant įrenginį naudojant komandinės eilutės sąsają.

  • Pirkite dabar „Amazon“

Ieškote geriausios maršrutizatoriaus programinės įrangos, kad galėtumėte konfigūruoti maršrutizatorius? Čia yra mūsų geriausi pasirinkimai.

„Netgear ProSAFE FVS318G“

„Netgear“ garsėja savo tinklo įrenginiais, todėl šiandien norime parodyti puikų šios įmonės užkardos įrenginį. Tai 8 uostų ugniasienė, kurią galite naudoti savo namuose ar savo įmonėje.

Prietaisas siūlo valstybinį paketų tikrinimą, tinklo adresų vertimą, AES ir 3DES šifravimą ir paslaugų atsisakymo (DoS) apsaugą.

Jei nerimaujate dėl savo privatumo, jums bus malonu išgirsti, kad šis įrenginys palaiko VPN, kad galėtumėte lengvai apsaugoti savo privatumą.

Įrenginyje yra 1Gbps Ethernet WAN prievadas, kuris visiškai palaiko kabelinius arba DSL ryšius.

Šį įrenginį paprasta naudoti ir jis lengvai prisijungs prie interneto tiekėjo. Kalbant apie konfigūraciją, prietaisas naudoja paprastą naudoti žiniatinklio sąsają.

„Netgear ProSAFE FVS318G“ siūlo DMZ sąsają ir IPv6 palaikymą, tačiau, deja, nėra belaidžio ryšio palaikymo. Įrenginys palaiko „IPsec“ VPN, taip pat L2TP ir PPTP serverį.

Kalbant apie VPN vartotojo autentifikavimą, yra „Active Directory“, LDAP, spindulys, WIKID, MIAS, NT domenas ir vietinių vartotojų duomenų bazė. Kalbant apie WAN režimus, įrenginys palaiko NAT ir klasikinį maršrutą.

Kalbant apie IPT adreso priskyrimą, palaikomas DHCP, statinis IP priskyrimas, PPPoE ir PPTP. Turime paminėti, kad yra keli DHCP režimai, įskaitant „Static“, „Dynamic“, „RIPv1“ ir „RIPv2“.

Galiausiai yra „QoS“ paslauga, kad galėtumėte nustatyti tinklo srautą pagal prioritetus.

„Netgear ProSAFE FVS318G“ yra puikus užkardos įrenginys jūsų tinklui, tačiau atrodo, kad turint 8 prievadus šis įrenginys labiau tinka didesniems ar mažesniems biurams.

  • Pirkite dabar „Amazon“

Atnaujinkite savo maršrutizatoriaus programinę įrangą kaip tikras ekspertas, naudodamiesi mūsų vadovu!


Jūsų namams yra daugybė puikių užkardų įrenginių, o kai kuriuos naudoti gana paprasta, kiti gali būti sudėtingesni ir labiau tinkami verslo aplinkai.

Jei norite padidinti savo namų tinklo saugumą, išbandykite bet kurį įrenginį iš mūsų sąrašo ir praneškite mums, ką galvojate komentarų skyriuje.

Redaktoriaus pastaba: Šis pranešimas iš pradžių buvo paskelbtas 2019 m. Birželio mėn. Ir nuo to laiko buvo atnaujintas dėl šviežumo ir tikslumo .