Kaip atblokuoti VPN mokykloje, viešbutyje, kolegijoje ar universitete

  • Žmonės dažniausiai nori naudoti VPN darbe, mokykloje arba viešbutyje. Tačiau valstybinės institucijos paprastai taiko tinklo apribojimus.
  • Jei VPN buvo užblokuotas pagal vieną iš pirmiau nurodytų scenarijų, peržiūrėkite šį vadovą, kad greitai atgautumėte prieigą prie interneto.
  • Naršykite daugiau VPN sprendimų, kad patenkintumėte kiekvieną savo poreikį.
  • Nepamirškite apsilankyti ir mūsų atblokavimo VPN centre.
vpn

Dažniausiai žmonės, norintys naudotis VPN, yra darbe, mokykloje, viešbutyje arba kolegijoje ir (arba) universitete. Tai yra sritys, kuriose paprastai veikia viešasis „Wi-Fi“ ryšys, taigi, jei turite slaptažodį, galite lengvai naudotis internetu.

Tačiau net ir turint visą prieigos informaciją, tos pačios įstaigos taiko apribojimus, kas ar kas gali prisijungti prie jų tinklų.

Taigi, kas nutiks, kai jūsų VPN bus užblokuotas mokykloje, viešbutyje, kolegijoje ar universitete?

Laimei, yra būdų, kaip apeiti tokius apribojimus ir tęsti darbą ar naršymą. Peržiūrėkite toliau nurodytus konkrečios vietos, kurioje jūsų VPN buvo užblokuotas, sprendimus.

Kaip atblokuoti savo VPT mokyklose, viešbučiuose, kolegijose ar universitetuose?

  1. Mokykla
  2. Kolegija
  3. Universitetas
  4. Viešbučiai

1. VPN yra užblokuotas mokykloje

Tinklai, blokuojantys VPN srautą, gali būti atblokuoti naudojant kelias metodikas ir (arba) įrankius, norint atgauti visišką prieigą. Net jei jūsų VPN negali patekti per mokyklos užkardą, yra ir kitų, kurie iš tikrųjų gali - jie vadinami slaptais VPN.

Šių dienų mokyklos turi prieigą prie interneto, tačiau administratoriai visada tikrina, ar mokiniai nevykdo beždžionių verslo internete, todėl stebi ir (arba) riboja prieigą blokuodami socialinius tinklus, žaidimų svetaines ir VPN.

Geros naujienos yra tai, kad norint užblokuoti tokį VPT srautą reikia identifikuoti, tačiau galite užmaskuoti srautą ir padaryti jį atblokuojamą.

Privati ​​interneto prieiga

Privati ​​interneto prieiga

„Kape Technologies“ priklausanti PIA yra pasaulinės klasės VPN paslauga, kurios vienas pagrindinių tikslų yra nemokamai naudotis internetu.

Sumaniai apeinant administratoriaus apribojimus, taikymą pagal geografinę vietovę, interneto paslaugų teikėjo ribojimą ir dar daugiau, PIA yra jūsų patikimas partneris kovojant su internetine cenzūra.

Naudodamiesi PIA, galėsite apeiti tinklo apribojimus, kuriuos nustato bet kuri įstaiga, įskaitant mokyklas, ir mėgaukitės žaibiška atsisiuntimo sparta, neribotu pralaidumu ir įspūdinga pasauline 3292 + serverių kolekcija.

Greitai pažvelkime į pagrindines jo savybes :

  • Asmeninio IP adreso paskirstymas anoniminiam naršymui
  • Apsauga nuo jūsų interneto paslaugų teikėjo ir dar daugiau taikant griežtą neregistravimo politiką
  • Išlaisvinkite srautą, apeikite cenzūrą ir atblokuokite geografiškai ribojamas svetaines ir turinį
  • Didžiausias atsisiuntimo greitis ir neribotas pralaidumas be jokio buferio ar lėtos įkėlimo trukmės (idealiai tinka srautui, žaidimams ir „P2P“ torrentavimui)
  • Prieiga prie serverių iš viso pasaulio (3292 ir daugiau serverių 46 vietose)
  • Saugi viešojo „Wi-Fi“ apsauga ir karinio lygio srauto duomenų šifravimas
  • Blokuokite skelbimus, stebėjimo priemones ir kenkėjiškas programas
  • Saugūs VPN protokolai ir tunelių technologija
  • Apsaugo iki 10 įrenginių vienu metu naudodamas tik 1 prenumeratą
Privati ​​interneto prieiga

Privati ​​interneto prieiga

Aplenkite tinklo apribojimus bet kurioje institucijoje, naudodamiesi VIP! 2,85 USD / mėn. Pirkite dabar

Pastaba : Siūlome vengti nemokamų VPN, nes dauguma jų jūsų visiškai neapsaugo.

1.1 Kaip atblokuoti VPN mokykloje

Slaptas VPT gali suplanuoti jūsų srautą, kad jis nebūtų identifikuotas kaip VPN srautas arba jis būtų užmaskuotas kaip įprastas TLS šifruotas žiniatinklio srautas. Jei norite atblokuoti savo VPN, atlikite tai:

1.1.1 Paleiskite „OpenVPN“ 443 prievade

Šį prievadą dažniausiai naudoja SSL / TLS šifruotas žiniatinklio srautas kaip standartinis interneto šifravimo protokolas, naudojamas kiekvieną kartą, kai svetainė pasiekiama naudojant neskelbtinus duomenis.

„OpenVPN“ jau naudoja SSL šifravimo biblioteką, todėl tiesiog perjunkite prievadą į 443 ir jis peršoks, išskyrus pačias sudėtingiausias DPI užkardas. VPN leidžia jums pakeisti prievado numerius arba suteikti tam skirtas serverio vietas, kad būtų galima pasiekti 443 prievadą, todėl susisiekite su savo VPN technine pagalba, kaip jį nustatyti.

1.1.2 Apgaulingumas

Daugelis VPN protokolų turi duomenų paketo antraštę, panašią į piršto atspaudą, kuris gali leisti ugniasienei atpažinti VPN srautą. Tokiu atveju naudojant VPN su apgaulės ar slapta technologija bus uždengtos paketų antraštės, kad piršto atspaudas nebūtų atpažįstamas.

1.1.3 Naudokite TOR tinklą

Jei norite patobulinti, galite naudoti TOR tinklą, kad būtų užtikrintas maksimalus privatumas ir atblokavimas. Dėl to jūsų VPN nebeblokuojamas, tačiau jis bus nukreiptas per kelis šifruotus tarpinio serverio sluoksnius ir skirtingu greičiu, todėl jis gali tapti labai lėtas.

Konfigūravimo procesas taip pat yra sudėtingas, tačiau yra VPN su įmontuotu „VPN over-TOR“ palaikymu.


Ieškote VPN, kurie gali apeiti beveik viską? Peržiūrėkite mūsų geriausius pasirinkimus.


2. VPN yra užblokuotas kolegijoje

Kolegijų tinklo administratoriai paprastai blokuoja prieigą prie svetainės, ypač prie socialinių tinklų ir srautinių transliacijų platformų, tokių kaip „Netflix“ ir kitos. Taip yra todėl, kad yra žinoma, kad studentai daro daug torrentų, todėl kolegijos „Wi-Fi“ buvo vienas iš pagrindinių to kaltininkų, todėl jis buvo įspaustas į pumpurą.

Šiandien studentai apie torrentą gali tik pasvajoti, be to, pagrindinė mintis yra padėti jiems daugiau dėmesio skirti studijoms. Be to, pralaidumo naudojimui turi įtakos tai, jei kiekvienas studentas atsisiunčia ar transliuoja vaizdo įrašus, todėl reguliavimas vyksta dažnai ir greičiau.

Tačiau kadangi studentai gyvena skaitmeniniame pasaulyje, reikia patekti į šias svetaines, todėl apribojimai daro įtaką ir paneigia studijų ir mokslinių tyrimų ketinimus, kuriais siekiama nutraukti informacijos barjerus ir sustiprinti pasaulinį bendradarbiavimą.

Štai kodėl studentai naudoja VPN, kad apeitų tokius apribojimus.

Tačiau kolegijos taip pat gali blokuoti VPN, todėl, norėdami apeiti šiuos apribojimus, galite naudoti VPN su apgaulėmis arba pakeisti prievado numerį. Daugeliu atvejų kolegijos užkardos aptinka šifravimo įrankius per „Deep Packet Inspection“, todėl norėdami tai apeiti, paslėpkite šifravimo protokolus.

3. VPN yra užblokuotas universitete

Tai yra aukštojo mokslo vieta, o kaip geriau naudotis žiniomis ir dalytis informacija nei naudojantis internetu?

Deja, universitetams, kaip ir kolegijoms, taip pat taikomi „Wi-Fi“ apribojimai miestelių tinkluose, kurie gali blokuoti VPN paslaugas konkrečiuose uostuose.

Nors universiteto ugniasienės tai daro, HTTPS / HTTP prievadai yra atviri. Panašiai universitetas gali naudoti pažangius filtravimo metodus, tokius kaip „Deep Packet Inspection“.

Uosto blokavimas yra labiausiai paplitusi technika, naudojama blokuojant visus uostus, kurie nėra būtini naršant internete, todėl blokuojamos bet kurios programos ar paslaugos, naudojančios kitą uostą.

Šifruotas srautas (HTTPS) naudoja 443 prievadą, nešifruotas srautas (HTTP) - 80 prievadą. Štai kodėl 443 ir 80 prievadai visada yra atviri.

Nors numatytosios „OpenVPN“, „IPsec / L2TP“ ir PPTP konfigūracijos nenaudoja nė vieno iš jų, SSTP yra vienintelis šifravimo protokolas, kuris pagal nutylėjimą veikia 443 prievade.

Taigi tai yra geriausias protokolas, naudojamas tinkluose, kuriems reguliariai naršyti reikia 443 prievado. Skirtingai nuo PPTP, SSTP yra labai saugus ir veikia tik „Windows“.

Galite persiųsti „OpenVPN“ per 443 prievadą, tačiau ne visi VPT teikėjai tai leidžia, nors šią funkciją turi darbalaukio programinėje įrangoje (mobilieji įrenginiai jos nepalaiko).

Taigi, jei universiteto užkarda blokuoja tik tuos uostus, kuriuos naudoja šifravimo protokolai, pasirinkite VPN, kuris siūlo SSTP protokolą, arba leidžia „OpenVPN“ prievadą persiųsti į 443 (galbūt 80 prievadą), kad būtų galima apeiti užkardą ir gauti neribotą prieigą prie interneto.

Kitas būdas užblokuoti VPN yra per pažangią užkardą, pvz., Kinijos užkardą, kuri naudoja DPI šifravimo įrankiams aptikti.

Tai reiškia, kad uosto persiuntimo nepakanka, nes užkarda gali atskirti srautą ir blokuoti duomenis, nukreiptus per jūsų VPN. Tokiu atveju paslėpkite arba užmaskuokite šifravimo protokolus siunčiant „OpenVPN“ per SSL ir SSH tunelius.

Slaptų VPN naudojimas gali užmaskuoti jūsų VPN srautą ir padaryti jį neaptinkamu, nes visas srautas atrodys kaip HTTPS, todėl universitetas nepasakys, kad naudojatės VPN.

Priešingu atveju galite įsigyti pigų išmanųjį telefoną ir sukurti „WiFi“ viešosios interneto prieigos tašką.

4. VPN yra užblokuotas viešbučiuose

Jei bandėte naudoti VPN viešbutyje, galite pastebėti, kad jis yra užblokuotas, nes jie gali norėti, kad mokėtumėte už filmus viešbutyje, o ne nemokamai transliuotumėte.

Štai ką daryti, kai viešbutis užblokuoja jūsų VPN:

  • Užmaskuokite savo VPN srautą kaip įprastą žiniatinklio naršyklės srautą, todėl viešbučio tinklas negali blokuoti jūsų VPN paslaugos, nebent jie nori blokuoti visą HTTP naršyklės srautą, o tai mažai tikėtina.
  • Dėl savo kompiuterio konfigūracijos kreipkitės į savo biuro IT administratorių, kad jie galėtų užregistruoti situaciją ir šalinti triktis. Jei sutampa potinklis, viešbučio maršrutizatorius priskiria jūsų mašinai privatų IP adresų diapazoną ir tai sutampa su biuro, taigi prisijungus jūsų VPN klientui, jis naudoja dabartinį šaltinio IP adresą (biuro tinklą) ir šliuzą prisijungdami matote tai kaip vietinį adresą, todėl jie sutampa ir neleidžia jūsų VPN ryšio.
  • Paprašykite savo IT administratoriaus nustatyti kitą „IPsec“ klientą, kad galėtumėte naršyti automatiškai.
  • Naudokite slaptą VPN technologiją, kad užmaskuotumėte ir (arba) suplanuotumėte savo VPN srautą, kad jis nebūtų lengvai identifikuojamas ar užmaskuotas kaip įprastas šifruotas žiniatinklio srautas. Tai galite padaryti paleisdami „OpenVPN“ 443 prievade arba naudodami slaptus VPN arba „obfuscation“.
  • Taip pat galite paleisti savo VPN per „Tor“ tinklą, nes tai praktiškai neužblokuojama ir labai anonimiška. Neigiama yra tai, kad jūsų VPN bus nukreiptas per kelis šifruotus tarpinio serverio sluoksnius skirtingu greičiu.
  • Perjunkite DNS serverius pakeisdami savo interneto paslaugų teikėjo DNS arba padidinkite naršymo greitį.

Paslėpk mane

Slėpti. Aš VPT

„Hide.Me“ yra VPN įrankis, kuris puikiai veiks viešbučiuose iš šalių, kuriose interneto ryšys yra ribotas.

Šis „eVenture Ltd.“ priklausantis VPN klientas leis jums prisijungti per kelis serverius visame pasaulyje, todėl galėsite būti neatsekami. Be to, „Hide.Me“ dirba labiau privatumo reikalaujančiose šalyse, tokiose kaip Kinija ir Rusija.

Dar viena puiki šio įrankio savybė yra ta, kad jį galite naudoti 10 skirtingų įrenginių. Be to, tai jokiu pastebimu laipsniu neturi įtakos jūsų pralaidumui, todėl naršymas bus ne tik saugus, bet ir greitas.

Greitai pažvelkime į pagrindines jo savybes :

  • Prisiregistruoti ar registruotis nereikia
  • Nėra jūsų internetinės veiklos žurnalų
  • Prieiga prie 1700 serverių, esančių visame pasaulyje
  • IP nuotėkio apsauga ir padalijimas į tunelius
  • Stiprus AES-256 šifravimas
  • Saugūs VPN protokolai
  • Suderinamas su visomis pagrindinėmis operacinėmis sistemomis
Paslėpk mane

Paslėpk mane

Naudokitės „Hide.Me“ netikrinamu naršymu ir be jokių apribojimų. 2,43 USD per mėnesį. Pirkite dabar

Ar yra kitų žinomų būdų, kaip apeiti VPN blokavimą viešbučiuose, mokykloje, universitete ar kolegijoje? Praneškite mums toliau pateiktame komentarų skyriuje.

DUK: Sužinokite daugiau apie VPN naudojimą viešosiose įstaigose

  • Ar galiu naudoti „VPN“ viešbučio „WiFi“?

Rekomenduojama naudoti VPN įrankį, kai prisijungiate per viešąjį „Wi-Fi“ tinklą, įskaitant viešbučių tinklą. Pavyzdžiui, tiek PIA, tiek „Cyberghost“ VPN užtikrina šifruotą apsaugą net viešuosiuose tinkluose.

  • Ar viešbučiai gali blokuoti VPN?

Iš tikrųjų jie gali, daugiausia dėl to, kad nori apriboti nemokamą srautą ir vietoje to reklamuoti savo mokamas paslaugas. Darant prielaidą, kad nuotolinė prieiga atliekama tik per SSL, kai kurie viešbučiai blokuoja „IPsec“ prievadus, o tai taip pat veikia VPN.

  • Kaip atblokuoti VPN mokykloje „WiFi“?

Naudokite tvirtą VPN, pvz., PIA, leidžiantį perjungti prievado numerius į 443 prievadą. Naudojant VPN su apgaulinga ar slapta technologija taip pat gali būti naudinga atliekant šią užduotį, arba galite susieti savo VPN su „Tor“ naršykle, kad būtų užtikrintas maksimalus privatumas ir atblokavimas.

Redaktoriaus pastaba: Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2019 m. Gegužę ir nuo to laiko buvo atnaujintas ir atnaujintas 2020 m. Gegužės mėn., Siekiant šviežumo, tikslumo ir išsamumo.