Kaip rasti ir pakeisti „iTunes“ atsarginės kopijos vietą sistemoje „Windows 10“

„iTunes“ atsarginės kopijos vietos langai 10

Nuo tada, kai ją sukūrė „Apple“, „iTunes“ pakeitė būdą, kaip vartotojai gali tvarkyti ir leisti muziką bei vaizdo įrašus. „iTunes“ leido milijonams vartotojų atsisiųsti mėgstamus takelius, dainas ir vaizdo įrašus per „iTunes Store“.

Laimei, „iTunes“ turi pažangią atsarginių kopijų sistemą, galinčią padaryti atsarginę kopiją ir atkurti svarbius „iPhone“, „Ipad“, „iPod“ ar „Mac“ kompiuterių failus.

„ITunes“ taip pat galima naudoti kompiuteriuose ar kituose įrenginiuose, kuriuose veikia „Windows 10“. Jei esate „iTunes“ vartotojas, šis straipsnis jums bus naudingas. Tai padės jums rasti „ iTunes“ atsarginės kopijos vietą sistemoje „Windows 10“ ir kaip ją pakeisti.

Kas yra „iTunes“ atsarginės kopijos failai?

Atsarginės kopijos yra failų, sukurtų naudojant „iTunes“ ir saugomų vietoje jūsų kompiuteryje, kopijos.

Paprastai nereikia žinoti tikslios „iTunes“ atsarginių kopijų failų vietos, nes pati „iTunes“ prireikus juos automatiškai parodys.

Nepaisant to, jei perkate naują kompiuterį ir norite perkelti „iTunes“ atsarginės kopijos failus iš seno kompiuterio į naują, būtina tiksliai žinoti atsarginės kopijos failo vietą, kad galėtumėte sukurti kopiją.

Kartais vartotojui gali tekti sutaupyti vietos kompiuteryje. Taigi, geriausia idėja gali būti ištrinti „iTunes“ atsarginių kopijų failus arba perkelti svarbias atsargines kopijas į kitą vietą ar diską. Tokiu atveju taip pat turėtumėte žinoti, kur „iTunes“ atsarginės kopijos failai saugomi jūsų kompiuteryje.

Turite du sprendimus, kaip rasti atsarginių kopijų sąrašą, jei jie naudoja „Windows 10“.

Kur galiu rasti „iTunes“ atsarginių failų kompiuteryje?

1 metodas: patikrinkite aplanką Atsarginė kopija

Įvairūs „Windows 10“ atsarginės kopijos failai yra C: Users \ USERAppData \ Roaming \ Apple Computer \ MobileSync \ Backup.

2 metodas: išvardykite visus atsarginių kopijų failus

Antrasis būdas rasti atsarginių kopijų sąrašą reikalauja paprastų veiksmų.

1 ŽINGSNIS - raskite paieškos juostą: spustelėkite paieškos juostą šalia mygtuko Pradėti.

2 VEIKSMAS - Paieškos juostoje įveskite % appdata% arba % USERPROFILE% (jei atsisiuntėte „iTunes“ iš „Microsoft Store“).

3 ŽINGSNIS - spustelėkite „ Return“.

4 ŽINGSNIS - dukart spustelėkite šiuos aplankus: „Apple“ arba „Apple Computer“, tada eikite į „ MobileSync“ ir „ Backup“.mobilesync aplankas itunes

Dabar turėtumėte turėti visų „iTunes“ failų sąrašą.

- SUSIJEDS: Kaip išspręsti „iTunes“ gedimus „Windows 10“, „8“

Ką daryti, kad nesugadintumėte „iTunes“ atsarginių kopijų failų

Kad nebūtų pažeisti atsarginių failų failai, svarbu pabrėžti du dalykus:

  • „iTunes“ išsaugo atsargines kopijas aplanke Vartotojai. „Windows 10“ atsarginio kopijavimo vieta yra ta, kuri jau paryškinta ankstesnėje dalyje. Nors galite nukopijuoti aplanką „Atsarginė kopija“, niekada neturite jo perkelti į kitą, išorinį ar tinklo diską.
  • Nekeiskite, nepersistenkite, nepervardykite ir neišskirkite turinio iš atsarginių kopijų failų, nes šie veiksmai gali sugadinti failus. Pavyzdžiui, norėdami atkurti perkeltą atsarginės kopijos failą, turite jį grąžinti į pradinę vietą. Priešingu atveju failas neveiks. Atsarginės kopijos yra saugi viso jūsų įrenginio kopija. Todėl net jei galite peržiūrėti atsarginių failų turinį arba juos pasiekti, jie paprastai nėra saugomi skaitomu formatu.

Kaip pakeisti „iTunes“ atsarginės kopijos vietą?

„iTunes“ patalpina visas atsargines kopijas į anksčiau nurodytą kelią (C: Users \ USERApp \ DataRoaming \ Apple Computer \ MobileSync \ Backup) ir negalite pasirinkti šių atsarginių failų išsaugoti tiesiogiai kitame diske.

Nepaisant to, atsarginės vietos keitimas yra įmanomas ir tai padaryti gana lengva keliais žingsniais.

1 ŽINGSNIS - sukurkite naują „iTunes“ atsarginių kopijų aplanką kitame diske, pavyzdžiui, „D“ arba „E“ diske. Taip pat galite sukurti aplanką „flash drive“, išoriniame standžiajame diske arba nykščio diske. Aplanką galite pavadinti „iTunes 2.0“, „Nauja„ iTunes “atsarginė kopija“ arba kitu vardu, kuris pritrauktų jūsų dėmesį ir leis suprasti, kas yra aplanke.

2 ŽINGSNIS. Suskirstykite senąjį „iTunes“ atsarginės kopijos aplanką į sistemos diską , kad būtų aišku, jog senasis aplankas nebėra tas, kurį norite atidaryti, kad patikrintumėte, ar nėra atsarginių kopijų failų.

3 VEIKSMAS - Pakeiskite „iTunes“ atsarginės kopijos vietą „Windows“ kompiuteryje . Tai galima padaryti sukuriant sankryžos tašką, dar vadinamą simboline jungtimi. Pastarasis yra nuoroda į katalogą, kuris veikia kaip to katalogo slapyvardis.

Nepaisant beveik tautologinio apibrėžimo, šis jungties taškas bus tas, kuris leis pakeisti atsarginės kopijos vietą.

- SUSIJEDS: Kodėl mano kompiuteriui neleidžiama naudotis „iTunes“?

4 VEIKSMAS - Pervadinę arba pervardiję pirmąjį „iTunes“ atsarginės kopijos aplanką, spustelėkite klavišą SHIFT ir dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite seną „iTunes“ atsarginės kopijos failo vietą , pamatysite iškylantįjį meniu.

5 ŽINGSNIS - pasirinkite „Atidaryti komandos langą čia“

6 ŽINGSNIS . Dabar atidarytame lange galite rankiniu būdu įvesti komandą, kurioje D: (arba E: ir tt) yra nauja disko vieta, o „Backup“ yra perkelto „iOS“ atsarginių kopijų aplanko pavadinimas mklink / J „% APPDATA% \ Apple Computer \ MobileSync \ Backup“ „D: Backup“.

7 ŽINGSNIS - jei iki šiol viskas vyko sklandžiai, jis turėtų pasirodyti komandų eilutės lange su tinkama atsargine jungtimi. Naujas aplanko spartusis klavišas pavadinimu „Atsarginė kopija“ pasirodys pradinėje vietoje.

3 paveikslėlis - ekranas su sukurtu atsarginiu aplanku

8 ŽINGSNIS - norint ištrinti senus „iTunes“ atsarginės kopijos failus, esančius aplanke „MobileSync“, reikia ištrinti . Tokiu būdu galite prijungti „iPhone“ prie kompiuterio ir sukurti atsarginę jo kopiją naudodami „iTunes“. Naujas atsargines kopijas rasite naujame „Backup“ aplanke.

Išvada

Žinojimas, kur yra atsarginės kopijos vieta, ir galimybė tai padaryti yra naudinga praktinė patirtis visiems „Windows 10“ vartotojams. Praneškite mums, ar šis straipsnis buvo naudingas, atsisakydami komentaro žemiau.

SUSIJED VADOVAI, KURIUS REIKIA TIKRINTI:

  • Geriausia programinė įranga, skirta pataisyti „iTunes“ biblioteką sistemoje „Windows 10“
  • NUSTATYTI: Antivirusinė programa blokuoja „iTunes“ sistemoje „Windows 10“
  • Kaip ištaisyti klaidą 126 „Tunes nebuvo tinkamai įdiegta“ sistemoje „Windows 10“