Štai kaip atidaryti TGA failus „Windows 10“

 • TGA failai yra rastrinis grafinis formatas, kurį sukūrė „Truevision“, todėl natūraliai nė vienas vidutinis vaizdų žiūrovas negali jų atidaryti.
 • Žemiau apžvelgsime kelias programas, galinčias atidaryti TGA failus.
 • Pavyzdžiui, „Adobe Photoshop“, „GIMP“, „Paint.NET“ ir kiti panašūs įrankiai gali būti įtraukti į šį sąrašą.
 • Daugiau panašių vadovų galite rasti mūsų skirtame failų atidarymo puslapyje.
Kaip atidaryti TGA failus

TGA yra „Truevision“ grafikos adapterio formato vaizdo failas. Tai vaizdo failo formatas, kurį „Truevision“ sukūrė 80-aisiais. Neslėpdamas glaudinimo, TGA formatas idealiai tinka vaizdams, pavyzdžiui, brėžiniams ir piktogramoms. Žaidimų leidėjai tekstūros failams taip pat naudoja TGA formatą.

Naudokite šiuos įrankius, norėdami atidaryti TGA failus „Windows 10“

 1. Atidarykite TGA failus naudodami vaizdų redagavimo priemonę
 2. TGA žiūrovas
 3. Universali failų atidarymo programinė įranga
 4. Konvertuoti TGA vaizdus į JPG formatą

1. Atidarykite TGA failus naudodami vaizdų redagavimo priemonę

Kadangi TGA yra vaizdo formatas, galite jį atidaryti tiek pat, kiek JPG, GIF ar PNG nuotrauką. Tačiau TGA nėra taip plačiai palaikoma, kaip JPG ar GIF formatai. „Windows“ dažų redagavimo priemonė neatidaro TGA failų.

Nepaisant to, vis tiek galite atidaryti TGA vaizdus naudodami tvirtą vaizdų redagavimo priemonę, pvz., „Adobe Photoshop“.

Šis produktas yra specialiai sukurtas ne tik atverti įvairius vaizdo failų formatus (įskaitant TGA), bet ir juos redaguoti bet kokiais būdais.

⇒Atsisiųskite „Adobe Photoshop“ nemokamai


2. Atidarykite TGA vaizdus naudodami „TGA Viewer“

Jei jums nereikia redaguoti TGA vaizdo, patikrinkite „TGA Viewer“ programinę įrangą. Tai nemokama programinė įranga, specialiai sukurta TGA failams atidaryti.

Tą programą galite pridėti prie „Windows“ spustelėdami nuorodą Atsisiųsti TGA peržiūros priemonės sąranką šiame puslapyje ir paleisti jos sąrankos vedlį.

„TGA Viewer“ nėra daug galimybių, tačiau jos vartotojai gali programine įranga atverti TGA, priartinti ir nutolinti paveikslėlius, koreguoti vaizdo matmenis ir išsaugoti TGA failus alternatyviais formatais.


3. Atidarykite „TGA“ paveikslėlius naudodami „Universal File Viewer“ programinę įrangą

Arba galite atidaryti TGA paveikslėlius naudodami universalią failų peržiūros programinę įrangą. Universalūs failų atidarytuvai yra programos, atidarančios daugybę alternatyvių failų tipų.

„File Viewer Plus“  yra universali „Windows“ failų peržiūros programa, galinti atidaryti ir rodyti daugiau nei 300 skirtingų failų tipų. Taip pat galite redaguoti failus, išsaugoti pakeitimus ir paketiškai konvertuoti failus į kelis skirtingus failų formatus.

Atidarykite TGA failus, peržiūrėkite, redaguokite ir konvertuokite į JPEG, PNG, TIFF, GIF, BMP, JPEG2000 taip pat lengvai, kaip ir nuvilkdami. Mes rekomenduojame šią programą ir galite ją išbandyti iš karto atsisiųsdami pilnai veikiantį bandomąjį versiją.

⇒Atsisiųskite dabar „FileViewer Plus 3“ 

„Universal Viewer“ yra viena nemokama failų atidarymo priemonė, kurią galite naudoti norėdami atidaryti TGA vaizdus.

Spustelėkite „ Zip package “ šiame tinklalapyje, kad išsaugotumėte nemokamą „Universal Viewer“ ZIP failą „Windows“. Turėsite išspausti tą ZIP, atidarydami jį „File Explorer“ ir pasirinkdami parinktį Išskleisti viską .

Paspauskite mygtuką Naršyti, kad pasirinktumėte kelią, į kurį išskleidžiamas ZIP, tada spustelėkite mygtuką Išskleisti . Atidarykite „Universal Viewer“ iš išskleisto aplanko.


4. Konvertuokite TGA vaizdus į JPG formatą

Jei reikia atidaryti TGA vaizdą programinėje įrangoje, kuri nepalaiko formato, galite konvertuoti failą į JPG formatą. Tada jūs tikrai neatidarote TGA failo, bet bent jau galite atidaryti tą patį vaizdą kaip JPG su jums reikalinga programine įranga.

Redagavę, visada galite konvertuoti paveikslėlį atgal į TGA formatą. Taip galite konvertuoti TGA failus į JPG naudodami „Convertio“ žiniatinklio įrankį.

 • Pirmiausia naršyklėje atidarykite „Convertio“ žiniatinklio programos puslapį spustelėdami šią hipersaitą.

 • Norėdami pasirinkti TGA failą, kurį norite konvertuoti į JPG, paspauskite iš kompiuterio .
 • Norėdami pradėti konversiją, spustelėkite mygtuką Konvertuoti .

 • Paspauskite mygtuką Atsisiųsti, kad išsaugotumėte naują JPG failą aplanke.
 • Tada galite atidaryti JPG vaizdą pasirinkdami redagavimo programinę įrangą.

Taigi galite atidaryti TGA vaizdus sistemoje „Windows 10“ naudodami „Paint.NET“, „TGA Viewer“ ir „Universal Viewer“. Tačiau vis dar yra nemažai programų, palaikančių tą failo formatą.

Kai kurie nuotraukų žiūrovai, įtraukti į šį programinės įrangos vadovą, taip pat atidaro TGA failus.


 • Kas yra TGA failas?

TGA failas yra „Truevision“ sukurtas rastriniu grafiniu formatu išsaugotas failas, leidžiantis bet kurį rastriniu atvaizdų redaktoriumi jį lengvai atidaryti.

 • Kas gali atidaryti TGA failus?

TGA failus galima atidaryti tokiomis programomis kaip „Adobe Photoshop“, „GIMP“, „Paint.NET“, „Corel PaintShop Pro“, „TGA Viewer“ ir kitais populiariais vaizdų redaktoriais.

 • Kaip redaguoti TGA failą?

Paprasčiausiai naudokite gerą vaizdo redagavimo priemonę, palaikančią TGA failo formatą.

Redaktoriaus pastaba: Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2018 m. Balandžio mėn. Ir nuo to laiko atnaujintas ir atnaujintas 2020 m. Balandžio mėn. Dėl šviežumo, tikslumo ir išsamumo.