Kaip pataisyti „Windows“ nepavyksta rasti klaidos [Visas vadovas]

 • Nepavyko pradėti dirbti dėl erzinančio „ Windows“ nerandant klaidos? Pranešimas gali pasirodyti, kai bandote atidaryti „File Explorer“ arba tam tikras programas.
 • Norėdami iš karto atsikratyti, iš naujo užregistruokite „Windows 10“ programas arba pasinaudokite kitais toliau aprašytais patarimais.
 • Jei tai yra „Explorer“ problema, apsilankykite ir šiame „File Explorer“ trikčių šalinimo skyriuje.
 • Norėdami greitai ištaisyti bet kurią valandą, nedvejodami pažymėkite mūsų „Windows 10“ klaidų centrą.
Pataisyti „Windows“ negali rasti klaidos

Windows“ negali rasti  klaidos, kuri gali atsirasti esant kitoms aplinkybėms. Kai kuriems žmonėms ši problema kyla bandant atidaryti „File Explorer“ spartiuoju klavišu „Win + E“ arba iš meniu „Win + X“.

Kitiems vartotojams klaidos pranešimas pasirodo paleidus kai kurias „Windows 10“ programas. Abiem atvejais klaidos pranešimas nurodo: „ Windows“ negali rasti. Įsitikinkite, kad teisingai įvedėte pavadinimą, tada bandykite dar kartą.

Jei šis klaidos pranešimas pasirodo tik bandant atidaryti „File Explorer“, tai nėra tokia didelė problema. Vis tiek galite atidaryti failų tvarkyklę paspausdami užduočių juostos mygtuką „File Explorer“ arba darbalaukyje spustelėdami Šis kompiuteris.

Tačiau „Windows 10“ programos, grąžinančios tą patį klaidos pranešimą, neatidaromos. Taip galite išspręsti „ Windows“ nerandant klaidos tiek naršyklėje, tiek programose.

Kaip išspręsti „Windows“ neranda klaidos?

1. Pasirinkite parinktį „File Explorer“ Šis kompiuteris

 1. Užduočių juostoje paspauskite piktogramą „File Explorer“.
 2. Pasirinkite Rodyti skirtuką fotografiją tiesiogiai žemiau.„Windows“ neranda failo, įsitikinkite, kad teisingai įvedėte pavadinimą
 3. Paspauskite mygtuką Parinktys ir jo meniu pasirinkite Keisti aplanką ir paieškos parinktis.„Windows“ neranda failo, įsitikinkite, kad teisingai įvedėte pavadinimą
 4. Taikant šią parinktį, atsidarys langas tiesiai žemiau.  Išskleidžiamajame meniu „Open File Explorer“ pasirinkite  Šis kompiuteris .
 5. Paspauskite Apply ir OK mygtukus Aplanko parinktys lange.

Pataisyti „ Windows“ nepavyksta rasti  „File Explorer“ klaidos yra paprasčiau. Kai kurie „Windows“ vartotojai išsprendė problemą, nustatydami „Open File Explorer“ nustatymą šiame kompiuteryje .

Atsibodo tiek daug „File Explorer“ problemų? Pataisykite juos visus naudodami šį išsamų vadovą.


2. Perregistruokite „Windows 10“ programas

 1. Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite užduočių juostą ir pasirinkite Užduočių tvarkyklė .
 2. Spustelėkite Failas > Vykdyti naują užduotį, kad atidarytumėte langą tiesiai žemiau.„Windows“ neranda failo, įsitikinkite, kad teisingai įvedėte pavadinimą
 3. Teksto lauke Atidaryti įveskite „Powershell“ ir pažymėkite žymės langelį Sukurti šią užduotį su administratoriaus teisėmis . Tada spustelėkite Gerai, kad atidarytumėte žemiau esantį langą.„Windows“ neranda failo, įsitikinkite, kad teisingai įvedėte pavadinimą
 4. Įveskite „ Get-AppXPackage“ Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Registruokite „$ ($ _. InstallLocation) AppXManifest.xml“}  „Powershell“ ir paspauskite klavišą Enter.„Windows“ neranda failo, įsitikinkite, kad teisingai įvedėte pavadinimą
 5. Po to perkraukite „Windows 10“ platformą.

Jei „Windows 10“ programose rodoma, kad „ Windows“ neranda pranešimo, programų iš naujo nustatymas yra viena geriausių sprendimų.

Programos perregistravimas yra šiek tiek panašus į jos įdiegimą iš naujo, nes ištrinami programos duomenys, tačiau nereikia jų dar kartą įdiegti. Galite iš naujo nustatyti „Windows 10“ programas taip.

Negalite atidaryti užduočių tvarkyklės? Nesijaudinkite, mes turime jums tinkamą sprendimą.


Jei „PowerShell“ nustoja veikti, pataisykite atlikdami paprastus šio nuostabaus vadovo veiksmus.


Perregistravus „Windows 10“ programas naudojant „Powershell“, bus atstatytos visos numatytosios programos, susietos su platforma. Jei reikia iš naujo užregistruoti naujas įdiegtas programas, tai galite padaryti per „Nustatymus“.

Kiekvienoje programoje yra atstatymo mygtukas, kurį galite paspausti, jei norite iš naujo užregistruoti, kaip nurodyta toliau.

 1. Paspauskite mygtuką Pradėti , tada spustelėkite piktogramą Nustatymai .
 2. Spustelėkite „ Programos“, kad atidarytumėte programų sąrašą, esančią momentinėje nuotraukoje.
 3. Pasirinkite programą, kurią norite nustatyti iš naujo.
 4. Spustelėkite Išplėstinės parinktys, kad atidarytumėte programos parinktį Nustatyti iš  naujo .„Windows“ neranda failo, įsitikinkite, kad teisingai įvedėte pavadinimą
 5. Norėdami iš naujo užregistruoti pasirinktą programą , paspauskite mygtuką Reset ir dar kartą spustelėkite Reset .

Jei kyla problemų atidarant programą „Nustatymas“, peržiūrėkite šį straipsnį, kad išspręstumėte problemą.


3. Atidarykite „Microsoft Store“ programų trikčių šalinimo įrankį

 1. Norėdami atidaryti nustatymus, paspauskite klavišą Win + I spartųjį klavišą .
 2. Spustelėkite Atnaujinti ir sauga > Trikčių šalinimas, kad atidarytumėte trikčių šalinimo įrankių sąrašą, kaip parodyta žemiau.
 3. Pasirinkite „Windows Store App“ trikčių šalinimo įrankį ir paspauskite jo mygtuką Vykdyti trikčių šalinimo įrankį .
 4. Norėdami pereiti prie trikčių šalinimo priemonės sprendimų, paspauskite mygtuką Kitas .

„Microsoft Store“ programos trikčių šalinimo įrankis taip pat gali padėti išspręsti „ Windows“ nerandamą  klaidą. Šiuo atžvilgiu naudokite aukščiau nurodytą procedūrą.

Jei trikčių šalinimo įrankis sustoja prieš užbaigdamas procesą, išspręskite jį naudodamiesi šiuo išsamiu vadovu.


4. Pervardykite EXE failus

 1. Naršykite iki programos, kurioje rodoma klaida „File Explorer“, aplanko vietoje. Jei programinė įranga turi darbalaukio spartųjį klavišą, galite dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite šią piktogramą ir pasirinkite Atidaryti failo vietą .
 2. „File Explorer“ pasirinkite programos EXE ir paspauskite klavišą F2 .
 3. Tada įveskite kitą failo pavadinimą ir paspauskite grįžimo klavišą.

Windows“ neranda  klaidos gali atsirasti ir programoms, kurios nėra „Store Store“ programos. Tada klaidos pranešime taip pat bus nurodytas kelias konkrečiai programinei įrangai, kurią bandote atidaryti.

Pervardyti EXE failus yra viena klaidų, įskaitant programinės įrangos kelius, skiriamoji geba.


Norite programinės įrangos įrankio, kuris atliktų jūsų darbą? Pažvelkite į šį sąrašą su geriausia failų pervadinimo programine įranga.


Tai yra keletas rezoliucijų, kurios gali išspręsti „ Windows“ negali rasti „File Explorer“, programų ir kitos darbalaukio programinės įrangos klaidos. Peržiūrėkite šį įrašą, jei norite gauti daugiau informacijos, kaip pataisyti neatidaromas „Windows 10“ programas.

Jei turite papildomų klausimų, nedvejodami palikite juos toliau pateiktame komentarų skyriuje.

Pirmiau minėti sprendimai gali būti taikomi keliais atvejais, kai vartotojai susiduria su dienomis:

 • „Windows“ neranda. Įsitikinkite, kad teisingai įvedėte vardą. Vartotojai praneša, kad paprastas „ Windows“ neranda pranešimo arba tas, kuriame teigiama, kad „ Windows“ neranda. Įsitikinkite, kad pavadinimą įvedėte teisingai .
 • „Windows“ negali rasti. Įsitikinkite, kad teisingai įvedėte pavadinimą, tada bandykite dar kartą - tai dar vienas tos pačios pagrindinės problemos variantas. Bet kokiu atveju minėti sprendimai veikia kaip žavesys.
 • „Windows“ neranda failo - net jei jūs naudojate „Windows 10“ licencijuotą licenciją, greičiausiai anksčiau ar vėliau susidursite su šia klaida. Pabandykite paleisti kompiuterį saugiuoju režimu arba naudokite „Microsoft“ saugos skaitytuvą.
 • „Windows“ negali rasti filename.exe - jei tai yra jūsų problema, nedvejodami pervadinkite EXE failą.

DUK: Sužinokite daugiau apie „Windows“ klaidas

 • Ką reiškia „Windows“ negali rasti klaidos?

Kartais klaidos pranešimas pasirodo, kai bandote atidaryti „File Explorer“, todėl pasirinkite „File Explorer“ parinktį „ Šis kompiuteris“ ir visiškai atsikratykite, kaip išsamiai aprašyta šiame greitame vadove.

 • Kada „Windows“ neranda klaidos?

Daugybė vartotojų praneša, kad atidarę programą gavo tą patį klaidos pranešimą.

 • Ką tai reiškia, kai „Windows“ negali pasiekti nurodyto įrenginio kelio ar failo?

Gaunant šį klaidos pranešimą, tai paprastai reiškia, kad failą blokuoja „Windows“.

Redaktoriaus pastaba : Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2017 m. Lapkričio mėn. Ir nuo to laiko atnaujintas ir atnaujintas 2020 m. Birželio mėn., Siekiant šviežumo, tikslumo ir išsamumo.