Geriausi „Windows 10“ 4K medijos leistuvai [2020 m. Sąrašas]

 • Aukštos kokybės vaizdo įrašai leidžia žiūrovams pasinerti giliau į žiūrimą istoriją. 
 • Jei savo kompiuteriui ieškote daug funkcijų turinčio 4K medijos leistuvo, šis vadovas padės jums pasirinkti.
 • Apsilankykite mūsų vaizdo įrašų programinės įrangos centre ir sužinokite, kaip namus paversti kino teatru.
 • Norėdami gauti daugiau įkvėpimo, galbūt norėsite apsilankyti skyriuje „Garsas“.
Geriausi 4K medijos leistuvai, skirti „Windows 10“

Kaip visi žinote, „4K“ yra 3840 x 2160 skiriamoji geba, skirta monitoriams ir televizoriams. Skaitmeniniam kinui 4K yra šiek tiek kitokia 4096 x 2160 vaizdo raiška.

Tačiau 4K plačiau pripažįstama kaip „Ultra HD“ 3840 x 2160 VDU (vaizdo rodymo įrenginio) skiriamoji geba. Tai suteikia daug detalesnį ir ryškesnį vaizdą nei 1 080p didesniuose monitoriuose ir televizoriuose.

4K raiška iš tikrųjų nebėra kažkas naujo. 5K ir 8K (7680 x 4320) skiriamosios gebos dabar užtemdė 4K. Taigi yra nemažai „Windows“ medijos leistuvų, palaikančių 4K vaizdo raišką.

Šiame straipsnyje rasite keletą geriausių medijos leistuvų, leidžiančių atkurti „Ultra HD 4K“ vaizdo įrašus ir filmų srautus „Windows 10“ kompiuteriuose.

Reklama

Populiariausi 4K medijos leistuvai jūsų kompiuteriui

„CyberLink PowerDVD Ultra“

geriausi 4k medijos leistuvai

„CyberLink“ „PowerDVD Ultra“ yra „Windows 10“, „8“ ir „7“ medijos leistuvė, optimizuota „Ultra HD Blu-ray Disc“ atkūrimui. Atsižvelgiant į mokamą planą, yra trys alternatyvios programinės įrangos versijos - „Standard“, „Ultra“ ir „365“.

„PowerDVD Ultra“ yra geriausia versija, palaikanti visą vaizdo diskų formatų asortimentą, pvz., 4K „Blu-ray“ diską, DVD, 3D, ISO, 21: 9 formato atkūrimą, AVCHD ir 3D DVD.

Atminkite, kad „PowerDVD Standard“ versija nepalaiko 4K „Blu-ray“ diskų atkūrimo.

Nenuostabu, kad „PowerDVD“ sulaukė didelių atsiliepimų, nes jis gali pasigirti puikiu funkcijų rinkiniu. Programinė įranga teikia unikalius „TrueTheater“ patobulinimus, kurie padidina vaizdo įrašų spalvas, apšvietimą ir garsą, kad būtų geresnė vaizdo ir garso kokybė.

„PowerDVD“ visiškai palaiko virtualią realybę ir 360 laipsnių vaizdo įrašą bei apima „VR Mode“, skirtą „HTC Vive“ ir „Oculus Rift“ ausinėms. Net jei neturite ausinių, vis tiek galite žiūrėti 360 laipsnių vaizdo įrašus iš visų kampų pasirinkdami programinės įrangos „Tri-View“ režimą.

Šis įrankis leidžia vartotojams perduoti vaizdo įrašus, nuotraukas ir muziką iš kompiuterio į televizorių naudojant „FireTV“, „Apple TV“, „Chromecast“ ir „Roku“ medijos srautus. Jei to nepakanka, medijos leistuvas taip pat leidžia internetinius 4K, HDR, 360 ir 3D-360 „Youtube“ ir „Vimeo“ vaizdo įrašus.

Medijos biblioteka yra dar vienas pastebimas „PowerDVD“ priedas. Tai automatiškai importuoja visus jūsų vaizdo įrašus, nuotraukas ir muzikos failus. Taigi programinę įrangą taip pat galite naudoti nuotraukų skaidrių demonstravimui, muzikai ir vaizdo turiniui groti.

„CyberLink PowerDVD“

„CyberLink PowerDVD“

Išbandykite šį geriausią daugialypės terpės grotuvą, kad galėtumėte žiūrėti, perduoti srautu ir bendrinti 4k vaizdo įrašų turinį bet kada ir bet kur. Nemokamas bandymas Apsilankykite svetainėje

GOM grotuvas

geriausias 4k vaizdo medijos grotuvas GOM

„GOM Player“ yra dar vienas populiariausias medijos leistuvas, transliuojantis „Ultra HD“ turinį. Jis ne tik palaiko dešimtis populiarių vaizdo formatų, bet ir atkuria sugadintus ar iš dalies atsisiųstus failus.

Kaip ir „CyberLink“, GOM taip pat apima 360 ° VR atkūrimo režimą, kad galėtumėte visiškai pasinerti į kinematografinę aplinką.

Integruotoje bibliotekoje turėdamas daugiau nei 80 tūkst. Subtitrų, GOM automatiškai ieškos ir įkelia grojamų vaizdo įrašų subtitrus.

„GOM Player“ yra prieinamas įrenginiams, naudojantiems „Windows Vista“ ir naujesnius, ir dėl jo patogios sąsajos jis yra patogus medijos leistuvas beveik visiems.

GOM grotuvas

GOM grotuvas

Elegantiškas medijos leistuvas, sklandžiai ir ryškiai rodantis 4K vaizdo įrašus „Windows 10“ kompiuteryje. Nemokamas bandymas Apsilankykite svetainėje

„Aiseesoft“ „Blu-ray“ grotuvas

„Blu-ray“ diskas yra viena žymių įvesties laikmenų, kurios VLC tiesiogiai nepalaiko. Jei jums reikia daugialypės terpės grotuvo, kuris groja „Blu-ray“ turinį be jokių žagsėjimų, „Aiseesoft Blu-ray“ grotuvas yra geresnis pasirinkimas nei VLC.

Šis medijos leistuvas yra optimizuotas atkuriant 1080p „Blu-ray“, taip pat palaiko 4K atkūrimą MOV, AVI, MKV, FLV, WebM ir MP4 vaizdo formatams.

„Aiseesoft Blu-ray“ grotuvas pasižymi sklandžiu garso atkūrimu ir HD erdviniu garsu, kad būtų užtikrintas visiškai aiškus vaizdo garsas, taip pat ypač greitas vaizdo įrašo įkėlimo laikas, ypač prisijungus prie interneto.

Nors „Aiseesoft“ grotuvas yra mažiau turtingas konfigūracijos nustatymuose ir funkcijose, palyginti su ankstesnėmis parinktimis, jis vis tiek gali būti pritaikytas grojimo efektų, vaizdo įrašų atkūrimo laiko ir medijos leistuvų odų atžvilgiu.

„Aiseesoft Blu-ray“ grotuvas yra suderinamas su „Windows“ platformomis, pradedant „Windows XP“.

⇒ Atsisiųskite „Aiseesoft Blu-ray“ grotuvą

CNX grotuvas

kokie geriausi 4k medijos leistuvai

Turėdamas daugybę 10 bitų HDR ir 4K Ultra HD vaizdo įrašų, pasaulis ieško autentiško ir efektyvaus medijos leistuvo, kuris galėtų sklandžiai atkurti be jokio neryškumo.

„CnX Media Player“ sistemoje „Windows 10“, pagreitintas „Intel“ pagrįstos aparatinės įrangos pagreitinimo, yra neįtikėtinas pasirinkimas norint mėgautis fenomenalia vizualine patirtimi.

Pagrindinės techninės įžvalgos:

 • Didelio našumo atkūrimo šerdis - įgauna kvapą gniaužiančią vizualinę patirtį
 • Leidžia 4K, 10 bitų vaizdo įrašus, HDR vaizdo įrašus, „Full HD“
 • Palaiko MKV, TS, AVI, FLV, MP4, MOV, webm vaizdo formatus.
 • Palaiko įvairius kodekus - HEVC / H.265, VP9, ​​VP8, H.264, MPEG-4, VC-1, WMV ir kitus
 • Mažiau akumuliatoriaus sąnaudų, nes optimizuotas „Intel Hardware Acceleration“ (HW +) įdiegimas.
 • Saugus diegimas - „Microsoft“ sertifikuota „UWP“ programa.
 • Nešiojamojo kompiuterio garsiakalbis patogus.
 • Apsaugo grafikos plokštę (GPU) - 4K turinio atkūrimas įrenginiuose yra intensyvus GPU ir sukuria milžinišką šilumą. „CnX Player“ algoritmai yra sukurti geriausiai, kad būtų galima pasirūpinti įrenginio aparatine įranga ir pateikti geriausią vaizdą.

Žymios funkcijos:

 • Leisti tinklo srautus (URL)
 • Leiskite ir naršykite medijos galeriją kartu - norint sustabdyti vaizdo įrašą, naršyti galerijoje nereikia
 • Keli kalbos subtitrai
 • Asmeninis grotuvo ekranas (pritaikykite sodrumą, kontrastą, ryškumą)
 • Lengvas vaizdo įrašų valdymas
 • Natūralus ir intuityvus gestų valdymas - greitas atsukimas atgal, atsukimas, praleidimas, garsumo valdymas ir daug daugiau.

Taigi, jei esate žmogus, mėgstantis žiūrėti filmus aukščiausios kokybės, „CnX Media Player“ yra vienas geriausių pasirinkimų! „CnX“ yra daugialypės terpės grotuvas, kurį galima įsigyti „Windows 10“, „Android“ ir „iOS“.

Atsisiųskite „CnX Media Player“

„VLC Media Player“

geriausias 4K vaizdo įrašų grotuvas

Jei ieškote nemokamos 4K medijos leistuvo, VLC tikrai vertas dėmesio. Tai yra atvirojo kodo medijos leistuvas, suderinamas su „Windows“ platformomis nuo XP iki 10, „Mac OS X“, „iOS“, „Android“ ir „Linux“.

VLC yra vienas geriausių 4K medijos leistuvų, nes jis atkuria beveik visus vaizdo ir muzikos failų formatus, jums nereikia įdiegti papildomų kodekų paketų.

Su VLC galite atkurti daugybę įvesties laikmenų, tokių kaip DVD, CD, SVCD, DVB skaitmeninei televizijai, VCD ir daugybę srautinio perdavimo protokolų.

Naujausiame VLC yra 4K vaizdo įrašų aparatinės įrangos pagreičio palaikymas ir 8K atkūrimo palaikymas.

Šis įrankis neabejotinai yra vienas iš labiausiai pritaikomų medijos leistuvų, nes jame yra daugybė nustatymų, leidžiančių pritaikyti vaizdo įrašų atkūrimą, garsą, subtitrus, sparčiuosius klavišus ir programinės įrangos vartotojo sąsają.

Be to, yra daugybė VLC papildinių ir odų, kuriomis vartotojai gali toliau tobulinti programinę įrangą.

⇒ Atsisiųskite „VLC Media Player“

5Kžaidėjas

5KPlayer yra, kaip rodo programinės įrangos pavadinimas, medijos leistuvas, palaikantis atkūrimą iki 5K (5 120 × 2880) raiškos, įskaitant 4K.

„5KPlayer“ yra nemokama programinė įranga, kurią galite pridėti tiek prie „Windows“ (XP iki 10), tiek prie „Mac“ platformų

„5KPlayer“ užtikrina geresnį 4K atkūrimą nei dauguma vaizdo grotuvų, visų pirma todėl, kad palaiko „Nvidia“, „DXVA 2.0“ ir „Intel“ aparatūros pagreitį, kuris padidina didelės raiškos vaizdo įrašų dekodavimą.

Programinėje įrangoje taip pat yra HEVC dekoderis, leidžiantis atkurti H.265 koduotus 4K ir 5K vaizdo įrašus dideliu kadrų dažniu. Vadinasi, „5KPlayer“ atkuria 4K vaizdo įrašus su labai mažu mikčiojimu ir vėlavimu.

Be sklandaus 4K atkūrimo, „5KPlayer“ apima keletą puikių laikmenų funkcijų.

Pavyzdžiui, programinė įranga palaiko „Apple Airplay“, kad vartotojai galėtų transliuoti garso ir vaizdo failus tarp „5KPlayer“ ir „iPhone“ bei „iPad“ įrenginių.

Kitas puikus šio medijos leistuvo dalykas yra tai, kad jis leidžia vartotojams atsisiųsti vaizdo įrašus iš daugiau nei 300 vaizdo įrašų svetainių.

Vartotojai taip pat gali klausytis palydovinio radijo naudodamiesi programinės įrangos įmontuotu radijo grotuvu, kuriame yra įvairių iš anksto nustatytų stočių.

⇒ Atsisiųskite „5KPlayer“

Taigi, tai yra penki puikūs medijos leistuvai, leidžiantys jūsų 4K vaizdo įrašus „Windows 10“ ir kitose platformose. Nedaug kitos programinės įrangos gali atitikti vaizdo įrašų parinkčių ir daugialypės terpės funkcijų, kurias apima šie medijos leistuvai, diapazoną.

Jūsų pasiūlymai yra laukiami, todėl nedvejodami naudokitės žemiau esančia komentarų skiltimi, kad galėtumėte pasidalinti su mumis kitais puikiais medijos leistuvais, kuriuos bandėte.

DUK: Sužinokite daugiau apie 4K vaizdo įrašus

 • Kas yra 4K vaizdo įrašas?

4K vaizdo įrašo skiriamoji geba yra keturis kartus didesnė už 1080p HD vaizdo skiriamąją gebą. 4K skiriamosios gebos dydis yra 3840 × 2160 taškų.

 • Ar jums reikia specialaus grotuvo, skirto 4K?

Norėdami atkurti 4K vaizdo įrašus, jums reikia specialaus vaizdo grotuvo, palaikančio 4K raišką. Naudojant įprastą grotuvą, atsiras visų tipų techninių nesklandumų.

 • Ar tikrai galite atskirti 1080p ir 4K?

4K skiriamosios gebos standartas rodo 1080p ekrane 4 kartus daugiau taškų, tačiau žmogaus akis nepajėgia pasakyti kokybės skirtumo tarp 1080p ir 4K, ypač iš toli.

 • Ar 4K vaizdo įrašą galima rasti „YouTube“?

„YouTube“ palaiko 4K vaizdo įrašus, bet jūs turite rankiniu būdu nustatyti vaizdo įrašų skiriamąją gebą į 4K. Pagal numatytuosius nustatymus 4K vaizdo įrašai pateikiami mažesne raiška, kad sumažėtų jūsų kompiuterio krūvis.

 • Ar VLC leidžia 4K UHD?

Naujausios VLC versijos palaiko 4K vaizdo įrašų atkūrimą be jokių problemų. Dėl naujausių gautų funkcijų (greitojo palaikymo aukščiausios klasės vaizdo formatams) grotuvas gali sklandžiai pateikti 4K vaizdo įrašus.

Redaktoriaus pastaba: Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2018 m. Lapkričio mėn., O atnaujintas ir atnaujintas 2020 m. Rugsėjo mėn., Siekiant šviežumo, tikslumo ir išsamumo.