5 geriausia brošiūrų projektavimo programinė įranga [Įtraukti šablonai]

 • Daugelis įmonių nori reklamuoti savo verslą naudodamiesi skirtingomis rinkodaros spausdinimo medžiagomis, tokiomis kaip brošiūros, žurnalai ar plakatai.
 • Kad jūsų auditorija turėtų „Wow“ efektą, rinkodaros specialistai turi naudoti kūrybinio projektavimo įrankius, kad gautų kuo efektyvesnę brošiūrą.
 • Šiame įraše sužinosite daugiau apie interaktyvią ir lengvai naudojamą programinę įrangą, skirtą kurti lankstinukus, brošiūras, skrajutes, reklaminius skydus ir pan.
 • Naudingų kitų panašių straipsnių, kuriuose pateikiama vertingos informacijos apie projektavimo įrankius, galite rasti mūsų grafikos ir dizaino centre.
brošiūrų projektavimo programinė įranga

Brošiūrų dalinimas yra vienas pigiausių būdų pristatyti ir reklamuoti savo paslaugas ir verslą. Jei norite padaryti įspūdį savo auditorijai ir potencialiems klientams, jūsų brošiūros turi atrodyti profesionaliai.

Dabar paprasčiausias ir saugiausias brošiūrų kūrimo būdas yra naudoti specialią brošiūrų kūrimo programinę įrangą. Geros naujienos yra tai, kad yra daugybė tokių įrankių, kuriuos galite naudoti tiek internete, tiek neprisijungę.

Kad jūsų sprendimų priėmimo procesas būtų lengvesnis, „Windows“ ataskaita sudarė 5 geriausių brošiūrų kūrimo programų, kurias galite naudoti „Windows“ kompiuteryje, sąrašą.

Populiariausia brošiūrų kūrimo programinė įranga, naudojama 2020 m

„Adobe Spark“ (rekomenduojama)

„Adobe“ kibirkščių brošiūros dizainas

„Adobe Spark“ yra vienas iš geriausių įrankių, kurį reikia naudoti, jei norite sukurti akį traukiančias brošiūras. Norėdami kurti profesionaliai atrodančias brošiūras, nebūtinai turite būti dizaineris, nes „Adobe Spark“ labai lengva sukurti tikrai įspūdingas medžiagas.

Baigę dizainą, tereikia išsaugoti jį ir tada pasidalinti su draugais ar kolegomis arba atsispausdinti.

Štai kaip naudotis „Adobe Spark“:

 • Pasirinkite formą ir dydį: eikite į skiltį „Mano projektai“> pasirinkite šabloną, kuris jums labiausiai patinka> nustatykite jo pradinius matmenis. Savo brošiūros dydį galite bet kada pakeisti pagal savo poreikius.
 • Pasirinkite temą: eikite į „Temos“ ir naudokite išskleidžiamąjį meniu, kad pasirinktumėte temą, kuri labiausiai tinka jūsų brošiūrai. Kiekvienoje temoje yra visas redagavimo įrankių rinkinys, leidžiantis pakeisti spalvas, dizaino elementus ir dar daugiau.
 • Pridėkite savo fono vaizdą: numatytosios temos pateikia savo fono paveikslėlius, tačiau jūs galite įterpti savo fono paveikslėlį, kad galėtumėte geriau suasmeninti savo brošiūrą.
 • Pridėti tekstą: Eikite į „Tekstas“ ir naudokite teksto laukelį, norėdami įvesti pranešimą, kurį norite siųsti pasauliui. Kai būsite pasirengę, tiesiog paskelbkite ir pasidalykite savo kūryba.

⇒  Gaukite nemokamą „Adobe Spark“

 • TAIP PAT SKAITYKITE: 6 geriausios logotipo programinės įrangos programinės įrangos, skirtos „Windows 10“ kompiuteriui

„Edraw“ brošiūrų programinė įranga

„Edraw“ brošiūrų programinė įranga

„Edraw“ brošiūrų programinė įranga yra įdomus įrankis, kurį naudodami per kelias minutes galite sukurti skrajutes, brošiūras, lankstinukus ir dar daugiau.

Jei anksčiau nenaudojote brošiūrų projektavimo programinės įrangos, tai yra tinkama programa pradėti.

Čia yra pagrindinis šio įrankio bruožas:

 • Visiškai pritaikykite savo brošiūrą : galite bet kada ir bet kokiu būdu pakeisti kraštinę, tekstą ir kitus dizaino elementus.
 • Iš anksto sukurti šablonus : „Free Flyer“ programinėje įrangoje yra įspūdinga paruoštų šablonų kolekcija. Pasirinkite jums labiausiai patinkantį ir redaguokite tekstą, kad jis atitiktų jūsų poreikius. Yra daugybė skrajutžių šablonų, tokių kaip: Verslas, Bloko stilius, Verslo reklama ir kt.
 • Iškarpinių paveikslų biblioteka : Naujos kraštinės, reklamjuostės ir iliustracijos reguliariai pridedamos, kad viskas būtų įdomiau.

⇒  Atsisiųskite dabar nemokamą „Edraw Max“ bandomąją versiją

 • TAIP PAT SKAITYKITE: 8 geriausios kompiuterio nuotraukų redagavimo programinės įrangos 2018 m

Brošiūrų kūrėjas „Canva“

„Canva“ brošiūrų gamintojo programinė įranga

„Canva“ brošiūrų kūrėjas yra labai paprastas naudoti ir intuityvus brošiūrų kūrimo įrankis. Naudokite „nuvilkite“, kad sukurtumėte gražių brošiūrų, kurios sužadins jūsų auditorijos susidomėjimą.

Ši programinė įranga suteikia jums tinkamus įrankius, kad informacija būtų pateikiama aiškiai, gražiai ir įtikinamai.

„Brošiūrų kūrėjas“ puikiai tinka kurti rinkodaros medžiagą ar atlikti užduotį mokyklai, o tai reiškia, kad tiek profesionalai, tiek laisvai samdomi vertėjai, tiek studentai gali ją sėkmingai naudoti, kad patraukliai perduotų savo žinią.

Naudoti šią programinę įrangą yra labai paprasta: tiesiog nuvilkite mėgstamus vaizdus, ​​pritaikykite šriftus ir spalvas bei pridėkite savo tekstą.

Brošiūrų kūrimo priemonėje yra daugiau nei 1 milijono profesionalių grafinio dizaino elementų (vaizdų, reklaminių antraščių, piktogramų, rėmelių ir kt.) Biblioteka, iš kurių galite pasirinkti. Verta paminėti, kad dauguma šių vaizdų yra nemokami, o aukščiausios kokybės vaizdai kainuoja tik po 1 USD. Be abejo, galite įkelti ir savo atvaizdus.

Kai būsite patenkinti rezultatu, galėsite eksportuoti savo kūrinius kaip PDF dokumentus ir išspausdinti juos aukštos kokybės raiška arba bendrinti juos socialiniuose tinkluose tiesiai iš „Canva“ naudodami mygtuką „Bendrinti“.

Gaukite „Canva“ dabar

„LucidPress“ internetinių brošiūrų kūrėjas

„LucidPress“ internetinių brošiūrų kūrėjas

Jei ieškote internetinės brošiūrų projektavimo programinės įrangos, „LucidPress Online Brochure Maker“ gali būti tinkamas pasirinkimas.

Šis įrankis siūlo jums daugybę nemokamų ir aukščiausios kokybės brošiūrų, lankstinukų, brošiūrų ar dalomųjų šablonų, kurie padės jums sukurti brošiūras per mažiau nei 30 minučių.

Be abejo, galite pradėti nuo baltos šviežios drobės ir pridėti savo pasirinktus vaizdus, ​​šriftus ir tekstą. Norėdami pridėti teksto, vaizdų, figūrų ir vaizdo įrašų, naudokite vilkite ir upuść.

Šiuolaikinis „LucidPress“ internetinių brošiūrų kūrėjo dizainas leidžia sukurti aptakius skaitmeninius ekranus, puikiai tinkančius žiūrėti kompiuteryje. Taip pat palaikomi spartieji klavišai.

Galite eksportuoti savo brošiūras įvairiais formatais (JPG, PNG ar PDF) naudodami „Google“ dokumentus, „YouTube“, „Dropbox“, „Flickr“, „Facebook“ ir kitus įrankius.

Taip pat palaikomas bendradarbiavimas realiuoju laiku, leidžiantis atlikti pakeitimus viename dokumente tuo pačiu metu kaip ir kiti vartotojai.

Gaukite „LucidPress“ dabar

 • SUSIJEDS: Geriausia „Windows“ interjero dizaino programinė įranga, skirta namų dizaineriui atskleisti

„SmartDraw“

„smartdraw“ brošiūrų projektavimo programinė įranga

„SmartDraw“ yra labai naudinga ir įdomi brošiūrų projektavimo programinė įranga, kuri padės sukurti tikrai nuostabias brošiūras ir skrajutes.

Dar niekada nebuvo taip lengva sukurti brošiūrų, kad reklamuotumėte savo verslą ar renginius. Galite susikurti savo brošiūrų išdėstymą ir pradėti jas spausdinti per kelias minutes.

Yra daug brošiūrų dizaino šablonų, kuriuos galite pasirinkti. Žinoma, tada galite juos redaguoti taip, kaip jums patinka, ir įkelti nuotraukas, logotipus, informaciją apie jūsų pasiūlymą ar organizaciją ir kt.

Galite pasidalinti savo brošiūros dizainu su kitais ir paprašyti jų atsiliepimų. „SmartDraw Cloud“ dėka jūs ir jūsų komanda galite kartu kurti tą pačią brošiūrą ir redaguoti medžiagą realiuoju laiku. Taip pat galite eksportuoti savo kūrinius į „Microsoft Word“, „Excel“, PDF arba „PowerPoint“.

Jūsų brošiūros ir brošiūros atrodys lyg būtų sukurtos profesionalo ir bus paruoštos spausdinti vos per kelias minutes.

Atsisiųskite „SmartDraw“

Čia turite 5 geriausius brošiūrų projektavimo programinės įrangos variantus, kuriuos galite naudoti savo „Windows 10“ kompiuteryje.

Eikite į oficialų kiekvieno įrankio tinklalapį, išbandykite jį ir pasirinkite tą, kuris geriausiai atitiks jūsų poreikius.

Brošiūrų projektavimo programinė įranga:

 • Kokia yra geriausia programinė įranga brošiūroms ir skrajutėms kurti?

Geriausia brošiūrų ir skrajutžių kūrimo programinė įranga yra „Adobe Spark“, „Adobe Illustrator“, „Edraw Brochure Software“ ir „Canva“.

 • Ar „Word“ turi brošiūros šabloną?

Taip, galite pasirinkti bet kokį brošiūros šablono dizainą iš „Microsoft Word“ pasirinkdami FILE> NEW ir tada spustelėkite Templates. Paieškos juostos pagalba pasirinkite tinkamą dizainą.

 • Kaip galima nemokamai pasidaryti brošiūrą?

Galite sukurti nemokamą brošiūrą naudodami nemokamą „Adobe Illustrator“ ir „Adobe Spark“ bandomąją versiją arba galite sukurti „Canva“ paskyrą.