4 geriausi PS4 emuliatoriai, skirti asmeniniams kompiuteriams mėgautis mėgstamais žaidimais

 • Jei turite „PlayStation“ žaidimų vietą, jums bus malonu žinoti, kad galite mėgautis PS4 veiksmais savo kompiuteryje.
 • Peržiūrėkite mūsų geriausius patvarių emuliatorių pasirinkimus, kurie yra visiškai nemokami.
 • Pasinerkite į „PlayStation 4“ skyrių ir paimkite visą informaciją, kurią galite įsisavinti.
 • Nepamirškite pažvelgti į mūsų „Emulators Hub“, kur rasite dar patogesnių sprendimų, kaip tobulinti žaidimą.
„PS4“ emuliatorių langai

Ar esate žaidimų entuziastas? Ar turite ypatingą „PlayStation“ žaidimų panašumą? Jei taip, turime jums gerų naujienų: dabar galite nemokamai mėgautis mėgstamais PS4 žaidimais savo kompiuteryje.

Šiame straipsnyje pateikiami keli geriausių PS4 emuliatorių, skirtų asmeniniams kompiuteriams, apžvalgos, kurias galite naudoti žaidžiant PS4 žaidimus savo kompiuteryje.

„PlayStation 4“ (PS4) yra neabejotinai pažangiausia žaidimų konsolė šiandien rinkoje. Tai aštuntasis populiarios „PlayStation“ žaidimų franšizės modelis, turintis daugiau nei 80 milijonų vartotojų visame pasaulyje.

Tačiau, kalbant apie perkeliamumą ir prieinamumą, jis netinka mažo biudžeto žaidimų mėgėjams.

Vis dėlto nesijaudinkite, nes dabar yra patvarių emuliatorių, kurie leistų mėgautis mėgstamais PS4 žaidimais asmeniniuose kompiuteriuose, nemokant nė cento.

Nors vis dar yra ginčų dėl PS4 emuliatorių ilgaamžiškumo / efektyvumo; tačiau nedaugelis (keturi) iš jų įrodė savo efektyvumą.

Pažvelkime į kai kuriuos iš šių PS4 emuliatorių, skirtų asmeniniam kompiuteriui.

Reklama

Kokius PS4 emuliatorius turėčiau įdiegti kompiuteryje?

„PS4Emus“

geriausias ps4 emuliatorius kompiuteriui

„PS4Emus“ yra bene geriausias „PS4“ emuliatorius kompiuteriui šiandien. Jam pavyko surinkti daugybę teigiamų atsiliepimų, tarp įnirtingų ginčų, kurių centre - ar PS4 žaidimus galima mėgdžioti asmeniniu kompiuteriu, ar ne.

Iš pradžių šis emuliatorius buvo paleistas 2013 m., O po daugiau nei pusę dešimtmečio trukusių patobulinimų, atnaujinimo ir modifikavimo buvo išleistas naujausias naujinys (optimizuotas paketas).

Be to, „PS4 Emus“ emuliatorius palaiko ir stalinius, ir mobiliuosius įrenginius, įskaitant „Windows“, „MacOS“, „iOS“ ir „Android“.

Tai leidžia jį naudoti labai lanksčiai ir jūs galite lengvai mėgautis išskirtine PS4 žaidimų patirtimi savo „Windows“ kompiuteryje ar net keliaudami savo mobiliuosiuose įrenginiuose.

Be to, emuliatorius siūlo pagirtiną kadrų per sekundę (fps) greitį, o jo grafika ir garso takelis tik šiek tiek skiriasi nuo to, kurį galima gauti originalioje konsolėje.

Apibendrinant, galite susidurti su tam tikrais atsilikimais žaisdami PS4 žaidimus (naudodami PS4Emus) savo kompiuteryje, tačiau rečiau jų net nepastebėsite.

Greitai pažvelkime į pagrindines jo savybes :

 • Patalpintas internetinis serveris su „PlayStation“ žaidimais, kuriuos galite lengvai atsisiųsti arba žaisti tiesiogiai internete
 • Integruotas palaikymas BIOS
 • Optimizuota grafika, garso sistema ir bendras kompiuterio ir mobiliojo telefono išdėstymas

Įdomu tai, kad visa tai jums siūloma visiškai nemokamai. Atsižvelgiant į tipiškos PS4 konsolės kainą, šis emuliatorius tikrai siūlo jums tikrą sandorį nemokamai.

„PS4Emus“

„PS4Emus“

Mėgaukitės išskirtine PS4 žaidimų patirtimi „Windows“ kompiuteryje arba keliaudami! Nemokama Gaukite tai dabar

„Android“ vartotojas? Patikrinkite 5 greičiausius emuliatorius, kad galėtumėte naudotis nemokamu atsilikimu.


PCSX4

geriausias ps4 emuliatorius kompiuteriui

PCSX4 yra viena iš neseniai sukurtų programų, skirtų PS4 konsolės imitavimui asmeniniame kompiuteryje. Tai yra atviro kodo programa, suteikianti galimybę mėgdžioti ir žaisti PS4 žaidimus savo kompiuteryje („Windows“ ir „Macbook“).

Šiuo metu programa turi daugiau nei 290 000 atsisiuntimų (skirta „Windows“) ir vis dar skaičiuojama.

Be to, „PCSX4“ kol kas suderinama tik su galingomis kompiuterinėmis sistemomis. Tiksliau sakant, emuliatorius gali puikiai veikti tik 64 bitų „Windows 7/8 / 8.1 / 10“ ir „Mac OS 10.13.6“ (ir naujesnėse) versijose.

Be to, norint optimaliai palaikyti PS4 emuliatorių, jūsų kompiuteryje turi veikti 4 branduolių procesorius (arba naujesnis), taip pat AXV ir SSE-4.2 GPU.

Greitai pažvelkime į pagrindines jo savybes :

 • Žaidimo talpyklos vaizdas (GCI) tinkamai užšifruotas naudojant 256 bitų protokolą
 • Gebate veikti 60 kadrų per sekundę greičiu, jei naudojate aukščiausios klasės kompiuterį, kuriame įdiegta pažangi GPU sistema, pvz., „AMD Radeon 780“ arba „GTX 60“ (arba naujesnė)
 • Beveik tobulas mėgstamų PS4 žaidimų grafinis imitavimas kompiuteryje

Kompiuteryje labai lengva nustatyti „PCSX4“: tereikia atsisiųsti programą iš šaltinio svetainės, išgauti vykdomąjį failą (.exe) ir paleisti jį kaip administratorių, kad įdiegtumėte programą.

Taip pat turėsite išgauti „PlayStation“ įrenginio identifikatoriaus failą (.pdix) ir susieti jį su savo paskyra. Po visos sąrankos galite atsisiųsti mėgstamus PS4 žaidimus ir mėgautis išskirtine žaidimų patirtimi savo kompiuteryje.

PCSX4

PCSX4

1 žingsnis: .exe, 2 žingsnis: .pdix, 3 žingsnis: atsisiųskite mėgstamus PS4 žaidimus ir mėgaukitės! Nemokamai Išbandykite dabar

Peržiūrėkite geriausius šiandien naudojamus „Windows“ konsolės emuliatorius!


„PS4 EMX“ (kuriama)

geriausias ps4 emuliatorius kompiuteriui„PS4 EMX“ yra „PS4“ emuliatorius, kurį 2014 m. Sukūrė „ Ghaststeam“ . Nors programa šiuo metu yra uždaryta (nepasiekiama), jos kūrėjai vis dar stengiasi ją išradinėti.

Pasak pagrindinio programos kūrėjo, jie šiuo metu dirba su programos GUI, skirta „Windows“. Tikimasi, kad gatavas paketas bus paleistas bet kuriuo metu nuo dabar iki ateinančių metų.

Pirmą kartą paleidus 2014 m., „PS4 EMX“ palaiko šiuolaikiniai „Windows“ kompiuteriai, ty „Windows 8“ ir naujesnės versijos. Taip pat. jūsų sistemoje turi būti visi šie GPU ir procesoriaus parametrai:

 • „Pixel Shader“ (3 modelis)
 • 2 GB RAM (mažiausiai)
 • 50 GHz procesorius („Windows“)
 • AMD / NVidia GPU

Nors šiuo metu programa tobulinama, visuomenė nedaug ką informuoja apie jos atnaujinimus, pataisymus ar modifikacijas.

Nepaisant to, tikimasi, kad PS4 EMX bus vienas iš nedaugelio rinkoje esančių PS4 emuliatorių. Taigi galite jo palaukti.

⇒ Peržiūrėkite daugiau informacijos apie „PS4 EMX“ „SourceForge“ arba „GitHub“.

Orbital PS4 emuliatorius

„Orbital“ yra vienintelis tikras PS4 emuliatorius, kuris yra visuotinai priimtas, ir jį sukūrė garsus kūrėjas - „ AlexAltea“ .

Tačiau programa vis dar kuriama ir dar negali būti naudojama mėgdžioti komercinius PS4 žaidimus. Nepaisant to, padaryta didelė pažanga; taigi, tai yra mūsų geriausių kompiuterių PS4 emuliatorių sąrašas.

„Orbital“ yra žemo lygio emuliatorius, virtualizuojantis PS4 konsolės OS, o ne visą x86-64 procesorių. Jis yra specialiai sukurtas „Windows“ ir „Linux“, o baigęs vartotojai galės atsisiųsti ir žaisti savo mėgstamus „PS4“ žaidimus savo kompiuteryje.

Kol kas programa yra skirta palaikyti tik aukščiausios klasės „Windows“ ir „Linux“ asmeninius kompiuterius, kurių mažiausia RAM yra 16 GB, o „PS4“ veidrodinis procesorius x86–64 (su „AVX“ plėtiniais).

Kalbant paprastai, norint efektyviai paleisti „Orbital“ emuliatorių, jums reikės didelio galingumo modernaus „Windows“ ar „Linux“ kompiuterio.

Galiausiai „Orbital“ yra atviro kodo projektas, į kurį įeina / prisideda keli ketvirtadaliai technologijų bendruomenės. Taigi, jei esate kūrėjas, galite prisidėti (finansiškai ar intelektualiai) prie programos kūrimo čia.

⇒ Peržiūrėkite „Orbital PS4 Emulator“ „GitHub“.


PS4, be jokios abejonės, yra pažangiausia žaidimų konsolė šiandien. Jis veikia su galinga x86-64 architektūra, kurią labai sunku atkartoti.

Dėl to kyla rimtų ginčų dėl galimybės imituoti PS4 asmeniniame kompiuteryje.

Tačiau įsiūčio ginčų metu buvo sukurta daugybė emuliatorių, o kai kurie jų vis dar kuriami.

Šie emuliatorių rinkiniai išsiskiria kaip geriausi PS4 emuliatoriai, skirti asmeniniam kompiuteriui, ir šiame straipsnyje pateikėme glaustą apžvalgą apie kiekvieną iš jų. Kurį bandysite? Pasidalykite savo mintimis toliau pateiktame komentarų skyriuje.

DUK: Sužinokite daugiau apie „PlayStation 4“ emuliatorius

 • Ar yra „PlayStation 4“ emuliatorius?

Yra nemažai specializuotų PS4 emuliatorių, kuriuos galite naudoti, o kai kurie jų dar tik kuriami. Norėdami sužinoti daugiau, peržiūrėkite galimus šio straipsnio sprendimus.

 • Ar pcsx4 yra saugus?

PCSX4 iš tiesų yra patikimas sprendimas, leidžiantis mėgdžioti PS4 veiksmus tiesiai į savo kompiuterį. Naudojant galingiausią 256 bitų šifravimo protokolą, šis atvirojo kodo emuliatorius garantuoja maksimalią apsaugą žaidžiant internetinius žaidimus. Be to, ji laikosi griežtos piratavimo be piratavimo politikos.

 • Ar yra „Android“ skirtas PS4 emuliatorius?

„PS4Emus“ yra pati lankstiausia priemonė. Šis emuliatorius palaiko ir stalinius, ir mobiliuosius įrenginius, įskaitant „Windows“, „MacOS“, „iOS“ ir „Android“.

Redaktoriaus pastaba: Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2019 m. Vasario mėn. Ir nuo to laiko atnaujintas ir atnaujintas 2020 m. Gegužės mėn.